Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
16. júl 2009

Urcite nam daj koruska vediet co a ako 😉 a nezabudni ju od nas pozdravovat 😉
Elli - z ciech mam zavinovacku za 220 a tu je za 550...je to fakt sila ☹
A aj postovne vyjde tak max.40 sk a tot ked som posielala 900g balik na SR tak som platila 2eur. katastrofa

ellianka
16. júl 2009

no sme to my zakliata krajina 😖 😠

ale čakajú nás teraz nádherné okamihy, tak sa treba pozitívne naladiť...však dáko bolo aj bude 🙂 😉
a čo by sme pre tie naše drobca neurobili 😀 teraz som pochopila, ako často si naši odriekali kvôli nám a teraz im to aspoň čiastočne môžeme vrátiť...však ja som sa pristihla, že v poslednej dobe nakupujem len pre malého 😉 😀

ellianka
16. júl 2009

pinky a z ktorého eschopu v cz si objednávala?

pink_lady
16. júl 2009

tu zavinovacku z kojenecke-obleceni.eu, to lenockin tip 😅 dufam ze som sa nesekla s tym postovnym, tusim 1,33 EUR Je 40 sk 😎 /uz mi trosku pomalsie mysli 😀 /

a presne musime pozitivne mysliet a vychutnavat si posledne tyzdne tych kopancekov v brusku, potom nam to mozno aj chybat bude ze nas nema kto kopkat 🙂

inka28
16. júl 2009

pink kedy ta zacalo babatko kopat?

ellianka
16. júl 2009

dík pinky, tú stránku poznám 😉
a veru malý drobec ma poriadne začal kopať, tak si to idem vychutnať 🙂 😵

mirip
16. júl 2009

ahojte, monika gratulujem a prajem vám obom vela zdravia 😉

bleelka
16. júl 2009

gratulujeeeem monike a vela zdravicka obom, moc sa z vas tesim 😵

pinky, aj som nad tym rodit v BB uvazovala, ale posledny mesiac sa chodi kazdy tyzden na poradnu do nemocky kde rodis a ja chcem byt co najdlhsie s muzom ked mame byt po porode oddeleni.. 😖 a na Roosveltku som nepocula dobre ohlasy, sice vlastne len jeden zly a jeden dobry, tak neviem...

pink_lady
16. júl 2009

Bleelka, neviem vraj uz to tak nefunguje, ze posledny mesiac do poradne do nemocky, teda aspon tu nie, az po TP, najlepsie je si do porodnice zajst,popytat sa, overit si, obzriet,...ono vzdy su spokojni i nespokojni 😉

evina0
16. júl 2009

ahojte zienky prisla som sem kuk s temy endometrioza nakolko ma 1,8 caka posledna injekcia zoladex chcem sa vas spyta na par dobrych rad..brali ste po liecbe nieco co vam pomohlo k tehu?? mate neiktora skusenosti s maccu? nakolko som dostala tuto radu ,vraj pomaha.. a posledna otazocka po kolkych mesiacoch ste ostali po liecbe teju?? velmi pekne vam dakujem ze vase radi a skusenosti 🙂

mirip
17. júl 2009

ahoj evina ja clistilbegit tri mesiace -nepomohlo potom mesiac pauza a potom injekcie fostimon, a sledovanie cyklu každý druhý deň od 2DC do 12DC sono, a potom vyvolávačka ovulky

lenand
17. júl 2009

evina ja som hned po poslednej inekcii skušala a ostala som tehu takže ani mrchu som nedostala 🙂

pink_lady
17. júl 2009

ahojte 🙂
nejake nove spravy o Monicke a Davidkovi nie su? 😵 😵 😵

filmushka
17. júl 2009

ahojte tehulky, akurat si vas citam, zacinam v pond. s liecbou s endosky... 😠 tak potom o pol roka si tiez pridem po rady 😉

vanesska
17. júl 2009

ahojte babulky,
dufam ze nevadi ze vam sem vpadnem medzi tehulky ale potrebovala by som radu alebo aspon nejake povzbudenie...
pred 4 rokmi mi zistili endo na laparke mi ju odstranili a vsetko bolo ok... potom nasledovalo snazenie ziadna liecba lebo sme mimi chceli hned potom minuly rok kontrolna laparka kde endo nezistili ale vcera mi ju zistili znova...4 cm asi endo cysta na jednom vajecniku... asi vam nemusim hovorit ako mi bolo... 🙄
na august mam vsak uz termin na vypisanie ziadnosti na IVF len teraz neviem ked mi zistili tu cystu ci budem musiet ist najprv znova na laparku alebo sa da zacat stimulovat aj s endo??
nemate s tym niektora skusenosti?
hrozi nejake riziko pri stimulke na IVF ze by sa endo nejako zvacsila alebo sa pri stimulke vratila??
dakujem vam za rady a povzbudenie.. uz sme z toho vecneho a hlavne bezvysledneho skusania unaveni... ☹ IVF je pre nas asi jedina sanca... pravdupovediac uz neverim ze by sa nam to podarilo prirodzene... 😔

ellianka
17. júl 2009

ahojte babulky 🙂
moničkin dávidko má 55cm a 3400g 😵 nááááááááááááádherný chlapisko. zdá sa, že sú obaja v pohode a užívajú si chvílky vzájomnej prítomnosti 😉 😵
strašne im to želám 🙂

filmushka, veľa zdaru pri liečbe a potom už len krásne tehu 😵

vanesska, ja som tiež začala stimulku s endo cystou a myslím, že mala vacsie rozmery. ona sa pri stimulke ešte zvačší ale ako to ti nikto dopredu nebude vedieť povedať, každá reaguje inak. a hoci sme mali neúspešné IVF aj KET, nakoniec sa nám zadarilo prirodzene. takže hlavu hore, určite nie je ešte nič stratené. však ako sa hovorí, kto nebojuje nič nedosiahne 😉 držím palce a verím, že vám to vyjde 😵

ellianka
17. júl 2009

waw dnes by som potrebovala nejakého súkromného ovievača 😎 😝 to teplo ma doslova zmára ani prievan sa mi nedarí vytvoriť ☹

vanesska
17. júl 2009

jeeej ellianka to si ma fakt potesila... 😵
cize vam IVF nevyslo a potom sa vam zadarilo prirodzene?? to je fakt uzasne...!
ako dlho po tom IVF sa vam zadarilo??
a tebe ani nenavrhovali najprv odstranit tu endo a az potom ist na stimulku?
a do ktoreho car-u si chodila?
fakt dakujem za povzbudenie 🙂 a drzim ti palce ku krasnemu tehu finale 😵

ellianka
17. júl 2009

vanesska, my sme išli ešte po IVFku na KETko a zhruba po polroku keď už sme sa začali pripravovať na druhé IVF, tak sme zrazu zistili, že sa zadarilo prirodzene 😵
záleží v akom štádiu a rozsahu endo máš, u mňa by bola ďalšia laparka len stratou času. chodila som do Heliosu v MT. dík za palčeky, určite sa zídu 🙂 😵 🙂

vanesska
17. júl 2009

elli... a preco by bola u teba dalsia laparka strata casu? 😕
ja neviem v akom ju mam stadiu... mne zatial len zo sona zistili dve cysty a z toho jedna sa im zdala byt endo...
ale asi to bude ono lebo uz dva mesiace mam take neustale bolesti v podbrusku a pichanie vaj. raz viac raz menej... ale stale... co som doteraz nemala...
ale v akom rozsahu ju mam to fakt netusim to by zistili asi az na laparke... zatial viem len o tej jednej "endo cyste"...hm 🙄
a ty si po tom neuspesnom IVF a KET tu endo tam mala stale a nechala si to tak? nemala si bolesti alebo nieco?

😕

ellianka
17. júl 2009

vanesska, endo sa rozrastá u niekoho rýchlejšie a u niekoho pomalšie. ja som bola ten prvý prípad a po laparke sa organizmus musí určitý čas zotaviť aby si mohla ísť na ivf. mne sa po laparke celkom rýchlo obnovila cysta, takže som chcela využiť čas efektívnejšie lebo ako vieme, najlepšia liečba endo je tehu. preto sme sa na doporučenie dokiho z car, rozhodli ísť hneď do stimulky a nečakať. jasné, že som mala bolesti a po tom KETku som sa chystala na hormon liečbu endo ale k tomu sme sa už nedostali 🙂

pink_lady
17. júl 2009

jejej tak to moničkin chlapec je riadny kus 😵 😵 😵 sa strasne tesim odkaz ak budes s nou pisat, ze ju velmi velmi pozdravujem a tesim sa 😵 😵 😵 včera to bola taka krasna infoska ze sa mi potom aj snivalo o nich ze ako sa musia tesit 😵 ono kazda mamina sa tesi so svojho babatka ale toto je take trosku ...ved vieme kolko snahy to stalo tak sa to potom znasobuje 😵 a tiez sa mi snivalo ze teraz ide ellianka a potom my s lenočkou 😵

elli ty uz tiez 35 tt to je kraaaasa 😵 len to teplo ...zdielame nadej na chladnejsi zajtrajsok 😀

vanesska drzim palce raz to urcite vyjde ...pozri my tu sme jasnymi dokazmi 😅 myslim ze vsetky sa zhodneme v tom ze to prislo prave vtedy ked sme to najmenej cakali 😉 u mna bolo dokim potvrdene tehu na 1. vyrocie laparky /plus minus jeden-dva dni/ ...a to som mala podla onkomarkerov koncom roka branych uz nove loziska ..tak drz sa 😉 😵

vanesska
17. júl 2009

pink... dakujem za povzbudenie... 🙂
to je super ze ti to vyslo aj napriek endo...
a aj ja dufam ze raz budem taka stastna ako vy tu teraz babulky tehulky... 😵
drzim palce...!

bleelka
17. júl 2009

vanesska drz sa, neboj, aj ty budes tehula 😵 treba verit a nemysliet na to, uzivat si muzika a pride to 😵

baby mne tak puchnu nohyyy ☹ co s tym? mocim ich v lavore so studenou vodou, ale asi zbytocne ☹

bleelka
18. júl 2009

ahojte kocky, tak boli sme dnes pozerat kociky a v mojej cenovej relacii uplna bieda... tak sme museli upustit od limitu a jedine co sa nam pacilo je Chicco Trio Tour 4.... je lahky, skladny, hlboky+sportovy+autosedacka a za 18,000 Sk.... tak som zvedava co sa o nom dozviem z netu, nejake referencie....

ellianka
20. júl 2009

šup posúvam nás vyššie 🙂 a želám príjemný chladivý deň 😵 😉

bleelka
20. júl 2009

cafte kocandy, chcela by som vas poprosit o radu, stale sa trapim s kocikmi, uz som zuzila vyber, ale niektore som nevidela nazivo a chcela by som vas poprosit ci mi neviete povedat kde by sa dali videt, v BA som uz obehala vsetky obchody okrem Vrakune a obchodu pri Slimaku, ale niektore som nenasla... neviete kde by sa dali vidiet? Mam v uzsom vybere tieto kociky:
http://www.karolinka.sk/karolinka/eshop/11-1-Ko... - chcem vidiet nazivo, neviem si sa ale da dat do uplneho lahu (4BABY VIGO)

http://www.minibazar.sk/SAWEX-TUNNI-3W1-zostava... - treba vidiet, nazivo, vahu, manipulaciu… uchytenie cez 4 body, nie naklikavanie  (SAWEX TUNNI 3W1)

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s... – chcem vidiet nazivo, ci sa da dat do uplneho lahu sportova cast (Hauck APOLLO 4 ALL IN ONE 2009)

http://www.bimbo-kocarky.estranky.cz/fotoalbum/... - chcem vidiet nazivo, vahu, manipulaciu… (FIRKON VERANO)

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_NURSE-Ko...
http://www.dory.sk/component/page,shop.product_... – nie je na vyber univerzalna farba (NURSE LOOK 3)

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=86455 – videla som nazivo jednej mamicke, vyzera super, ale chcela by som vidiet sportovu cast a aj odskusat celkovo aj skladnost (VR CONNECT VERSO)

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_CHICCO-T... - zatial vychadza tento, ale nema nafukovacie kolesa, je lahky, skladny, ale drahsi ako sme planovali… (CHICCO TRIO TOUR 4)

tieto dva manzel zavrhol kvoli tazsej manipulacii – skladanie a nasadzovanie vanicky a sportovej casti (po dva body na oboch stranach na zaistenie)
http://www.kocik.fusion-is.sk/kocik-ozon-4-p199/ - dobra skladnost (OZON 4)
http://www.hej.sk/baby/obchod/920434/kombinovan... – vacsi rozmer po poskladani, lahucky kocik (BABY ACTIVE JET)

Dakujem, dufam, ze som vas neunudila, ale zacinam byt mierne zufala z tych kocikov...
krasny dnik

lenand
20. júl 2009

baby my mame dnes 3mesiace ako ten čas leti 😵
už sa tešim kedy nam monicka ukaže svojho drobčeka 🙂
blelelka všetko su to také podobné kočiare ako mam aj ja iba ine značky velmi dobre sa skladaju a super sa s nimi chodí lahučko a ja by som ti ešte radila ak chceš cestovat tak nepozeraj kočiar s pevnou vaničkou ale s takou čo sa da zložit naša sa da 🙂

ellianka
20. júl 2009

jeeeeej lenand veru ten čas poriadne letí 🙂 gratulujem filipkovi k jeho trom mesiacom 😵 😵 😵
no postupne sa tu pekne začíname rozrastať a čo nevidieť budeme musieť prejsť z tehuliek do maminiek 😵
(ak taká téma je 🙂)

bleelka, aj mne sa zdajú tie kočiare dosť podobné. s obchodom ti veru neporadím, keďže nie som z BA. ale skús omrknúť témy na koníku. myslím, že tam najdeš doporučenia a recenzie.
snáď ti jeden - víťazný padne do oka. držím palec pri výbere 😉

lenand
20. júl 2009

eli tebe sa to tiež krati zachvílku aj ty budeš mamina a je to super pocit uvidíš 🙂