Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
5. aug 2009

ahoj tehulky
mirip pekne ti to ubieha 31tt aj bruško maš peknučke som kukla albumik a s vecičkami si nerobte starosti ved teraz sa da všetko kupit aj po porode a detičky tak rychlo rastu že niektore vecičky oblečiete par krat a už su maličke je mam najradšej bodiky pre maleho dobre držia plienku košielky som ani nepouživala a dupačky len na spinkanie dala som mu bodiky a teplačky a bol ako chlap ale mne to tak viac pasovalo a aj perinku sme po prichode z nemocnice použivali len týžden a dost

ellianka
6. aug 2009

ahojček 🙂
veru tie tt nám všetkým krásne rastú, je to až neuveriteľné...však sa mi zdá, že len nedávno sme riešili ranné nevoľnosti 😀 😝

mirip, aj ja nakupujem všetko v neutrálnych farbách...predsa len keby náhodou aj keď sa hovorí, že to 4Dsono by malo byť 100% a v jednu chvíľu sme na celej obrazovke videli poriadny dôkaz mužnosti 😀 😉
a aj bruško máš veru nááááááádherné 😵

bleelka, myslím, že v tom prvom mesiaci dáme všetky tie kilá dole 😉
a vraj v poslednom deviatom mesiaci zvyknú tehuľky trošku pochudnúť...ja som tento týždeň dala dole 1kg ale to bude skôr kilo vody 😀

my sme mali včera poradňu a vážime 3000g 😵 😵 😵

pinky, ten maliník by sa mal piť od ukončeného 36tt...je tam napísané síce, že 2-3 šálky denne ale ja zatiaľ začínam tak opatrne s jednou

lenand, aj ja som do pôrodnice malému nachystala body a prúžkované tepláčky 😀 😵

bleelka
6. aug 2009

elli, vsak ty uz mozes kedykolvek nastupit a porodit 😵
kedy ste si zacali balit veci do porodnice?

no ja dufam, ze to dam dole, lebo inak zle nedobre 😅

kocky, posledne dva dni mavam tie krce do krizov niekolkorat za den... bolievali/bolievaju vas krize? cim to moze byt? zeby sa posuvala kostrc dozadu? nemam pocit, ze by mal niekto podobny problem... doki mi nevedel povedat cim to je...

porodnika ste si zazmluvnili?
chodite na predporodnu pripravu? ak ano, od akeho tyzdna?
dik moc za rady

katie233
6. aug 2009

Ahojte babulky. Ja som si sem odskočila z vašej bývalej témy "endometrióza". Ale vám to krásne ubieha. Dúfam, že aj my sa k vám čoskoro pridáme. Ale to vy už budete riešiť zase iné problémy. Tak vám prajem veľa šťastia.

Ale mám na vás otázočku: v júni som mala poslednú injekciu, v júli som bola na kontrolnej laparke. Malo by byť už všetko ok. Otehotnela niektorá z vás v tom čase od poslednej injekcie po prvú menzes?

mirip
6. aug 2009

ja nie katie sorry ja až po polroku od poslednej injekcie

bleelka
6. aug 2009

katie, dakujeme a aj my ti prajeme vela stastia a hlavne babenko do bruska 😵
ja som nemala liecbu, len laparku a po nej som na druhy cyklus otehotnela... ak to mas ok, tak behom par mesiacov si v tom 😵 drzim palce, len sa pekne snazte a ani z izby nevychadzajte a vyjde to! drzim palce nech si coskoro v tejto teme ako doma!

bleelka
8. aug 2009

ahojte kocky, boli ma zub, v pondelok som chcela ist k zubarke, ale v noci ma tak bolel, ze som chcela ist na pohotovost... no len v BA je vraj len jedna a tam je brutalne vela ludi a ani ten zub neopravia, len odstrania bolest, teda vyvrtaju, daju vlozku... tak pockam asi do pondelka...ale musim tlmit... neviete co si na to mozem okrem rozhyzania klinceka dat? Este som si potrela sanku tou cinskou vodickou, vola sa to Polarny medved ci ako... ktoru tabletku proti bolesti v tehu mozem? nemozem tym nejako ohrozit babo? teda tou bolestou? vdakaaaa

mirip
8. aug 2009

ahojte chcem sa vása spýtať aké pampersky kupujete do porodnice číslo 1 čo je od 2 do 5kg alebo číslo 2 čo je od 3 do 7kg??????????????????????????????

ja som kúpila jedno balenie 1tky a potom ked prídeme domov som chcela kúpiť 2ky a muž ma nasral že do porodnice bude to balenie 1tiek malé že jeho sestra mala kúpené dvojky dnes ked sme tam boli no ona má doma už 5týždňové dievča

lenand
9. aug 2009

ahoj mirip ja som kupovala aj do porodnice dvojky pampersky jednotky som vobec nemala ale do nemocnice si zober jednotky a potom si kup na doma už dvojky v nemocnici každu chvilku prebaluju tak to sa rychlo minie 🙂

moj mali je zas celí vyhadzaní už ani neviem s čím ho mam natierat teraz som kupila sebamed olejček tak sa mu to začina ukludnovat chlapi sa šli kupat do madarska a ja som ostala doma s filipkom tak snad sa mu ta kožička zas upraví ☹

mirip
9. aug 2009

Kukuk kde ste všetky? 😵

bleelka
10. aug 2009

ahojte kocky, ja ranakujem, potom sa chystam k zubarke, v sobotu som nakoniec isla na pohotovost, kde som si odsedela v cakarni 3 hodiny, lebo jedna jedina pohotovost na celu BA a okolie je priserne malo...zub mi otvorila, vycistila a kedze mi to cele robila za ziva, taku strasnu bolest som v zivote u zubara nezazila...az mi slzy tiekli... no aspon som mala v pohode sobotu vecer a nedelu a dnes idem uz ku svojej nech to doriesi, som zvedava co mi s tym urobi... podla pohotovostnej je ten zub mrtvy, tak som zvedava co povie moja a ako to opravi, lebo behom 9 mesiacov uz je opravovany 3-krat... takze asi mi ho zle urobila tie dva razy...

kocky co myslite, je lepsie objednat kocik cez internet lacnejsie alebo v normalnom obchode kde je lahisa pripadna reklamacia ci vymena? ake mate skusenosti?
vdaka a pekny den

mirip
10. aug 2009

ja by som napr. cez internet nekupovala takú drahú vec, lebo to je kupovať mačku vo vreci len podla obrázku, a takro v obchode ho vidím naživo, určite by som kupovala a aj kúpila v obchode, cez internet som kúpila akurát prechodný fusak na jeseň kuk sem

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4253673 ten oranžovo svetlo šedý a ovidíme či je taký skvelý ak hej tak cez internet idem objednať potom zimný fusak
tento http://www.malvik.sk/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... lebo sa mi farebne hodí do kočíka a aj sa dá spodná časť odzipsovať a dá dať do vaničkového a autosedačky a potom neskor takto velký pre vačšie do buginy

mirip
10. aug 2009

babýýýýýýýý prišiel mi prechodný fusak, je namiesto dekovej zavinovačky dá sa používať samostatne, je aj do autosedačky aj do buginy aj do vajíčka aj do hlbokého kočíka, ked sa odzipduje prchný diel tak aj ako deka do hlbokého kočíka, je nádherný a cez zimu sa dá dať ešte ak je veká zima do zimného fusaku kuk link

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4253673 ten oranžovo svetlošedý aby nám pasoval do kočíka, v skutočnosti je ešte krajší ako na obrázku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
11. aug 2009

caute kocky neviete ci elli nam uz neni maminkou? 😅
my uz /ci zas? 😎 / v nemocke, vyjdeme odtialto uz vraj az rozdvojeny /preeklampsia/. Tak nam drzte palce mozno to bude coskoro 😕

monika3
autor
12. aug 2009

ahooj babule...
este sa drzite???????
eli este neporodila co viem ale tiez uz asi moze bars kedy
pink uz to mas za par...nech ti to rychlo ujde v nemocke a ste coskoro rozdvojeny.

inak ked pisete o kupe kocika cez net tak asi ani ja by som ho tak neriskla kupit, ja to musim vidiet ...

ja toho moc nestiham, som rada ked sa stiham najest...maly je zlaty ale vyzaduje si ma na 100% 😀
dnes uz ma mesiac, to ale uslo 😵

😵 😀

ellianka
12. aug 2009

krásne ránko 🙂
veru ešte som stále kinderko ale už pár dní si užívam tvrdnutie bruška a rôzne kŕče 😉 tak čakám a čakám 😵

monik 😵 gratulujem k nádhernému mesiacu 😵 😵 😵 davidkovi posielam *pusku
fakt to strašne rýchlo ušlo "že miesiac" 😀 🙂 takú mám z vás radosť

pinky, takže ma možno ešte predbehneš 😀 😉 len nech sa tam o vás pekne starajú a to vieš taaaaaaaaaakto silno držím palce 😵 😵 😵

mirip, krásne fusačiky...normálne si ma navnadila na ten prechodný do autosedačky 😀 😉

no my sme to s kúpou kočíka cez net riskli, tak uvidíme 😅

mirip
12. aug 2009

Ahojte, pinky drž sa 😉
elli, ešte 2 v 1nom 🙂 a my že už možno rodíš 🙂 no hej aj my sme to riskli a taeraz sme spokojní, je síce drahší ale namiesto teplej zavinovačky alebo deky je super, muž už objednal aj zimný fusak, lebo ked som sa pýtala tu v obchodoch /aj objednávky robia/ na čierno oranžový zimný fusak pozerali na mna akoby som padla z marsu že dvojfarebné kombinácie ani nevideli len nejaká farba v kombinácii s bielou

lenand
12. aug 2009

pink drž sa

mi mame perny tyžden nestihame nič cely čas chodim s filipkom po vyšetreniach čo sa mi cez tyžden vyhadzal a teraz aj oliverko dostal teplotu tak ked sa darí tak všetko naraz

držte sa kočky

ellianka
13. aug 2009

hop posúvam nás vyššie 🙂 a všetkým želám príjemný deň 😵

lenand, dúfam, že chalani sa rýchlo uzdravia 😵 držím palce

mirip
14. aug 2009

šup hore, kde ste všteky?
pinky a scar v neocke ale ostatné? monika, ellianka, lenocka3 lenand, bleelka a ostatné?

lenand
15. aug 2009

čavte chlapcom je už lepšie tak sa teším ešte v pondelok nas čakaju vysledky z krvičky a v štvrtok sono tak dufam že bude všetko ok
pink drž sa a občas nam daj vediet ako sa cítiš
scar aj ty sa drž nech su chlapci vporiadku
eli ty už možeš rodit hocikedy už sa tešim na foto tvojho babetka
miri ako sa maš tebe sa to už tiež krati

bleelka
15. aug 2009

ahojte babulky,
kocik cez net myslim taky, co uz som videla a odskusala na zivo, len ten isty objednat z netu a nie priamo z obchodu...lebo aj v obchode to musia objednat a nebudem kupovat ten vystaveny... aj takto radsej z obchodu ako cez net?

my sme zatial v pohde, klop klop, uz menej vladzem, trosku tvrdne brusko sem-tam, ale krize bolia cim dalej, tym viac....
ani zub etse nemam dolieceny...

tehulky v nemockach drzte sa a vsetko dobre, nech to dobre dopadne
lenand ahoj, nech sa chlapci drzia 😉

mirip mas 2 fusaky a jeden predavas? dobre to chapem?

mirip
15. aug 2009

nie nie, bleelka, jeden mám prechodný to je len akoby z deky ušitý a druhý bude riadny teplý zimný

bleelka
15. aug 2009

viete mi poradit kde objednat najlacnejsiu zavinovacku, perinky, obliecky, fusak? cez ake stranky objednavate?
a co ten kocik, net alebo predajna? dakujem za rady a drzte sa

mirip
15. aug 2009

bleelka ja som fusak cez www.mimibazar.sk a zavinovačku sme kupovali lacno aj s podložkou do nej v brendone v Madarsku

bleelka
16. aug 2009

tak uz mi mamina kupila aj zavinovacku, tak uz len take drobnosti ako teplomer, klobuciky na kojenie, cumliky na flasky, ortopedicke nohavicky, retiazky na cumliky, odsavacky mileka a soplikov... to by som chcela zbehnut v utorok z poradne...
postielku mam este od nas mama tvrdi, ze aj paplonik, vankusik a obliecky, no pojdem zistit v septembri v akom je to stave a pripadne este to kupit... a samozrejme kocik, ale to este ma cas, zatial staci vyhladnut ze aky... stale hladam, sice zatial mam vybraty Hauck Apollo 4 all in one... len ta farba... cerveny si netrufam, hoci je pekny a sivy som nevidela nazivo... neviem, skoda, ze sa neda sportiak dat do oboch smerov...

ako sa inak mate, tieto tepla ma zabijaju...

mirip
16. aug 2009

ty dopredu kupuješ klobúčiky na kojenie a aj odsávačku mlieka 😲

no ja nie, ked bude treba tak to kúpi muž ked budem v porodnici ved to majú v každej lekárni..........a zase ked náhodou nebudem mať mlieko tak klobúčiky sú naprd a tak isto odsávačka lebo ked je mlieka akurát a nie je ho vela tak je to tiež naprd.........

kočík sme mi predsa len vybrali neutrálnu farbu aj ked tento typ v červeno-bordovej nebol škaredý ale s kočíkom to máš jedno aj dnes som videla u nás pred kostolom jedny mali zelený kočík a dievčatko v nom a druhý šli krstiť akurát dievčatko už druhé a mali modrý kočík...............

lenand
17. aug 2009

čavte ako sa mate tehulky
blelka na tito veci maš čas až po porode uvidíš ako sa ti rozbehne kojenie ja som klobučiky vobec nepouživala a vobec som nemala ani bradavky popraskane a ani nič podobné

mirip super fusaky ja tiež hladam na nete a ten čo sa da dole rozipsovat sa mi najviac pozdava som pri oliverkovy mala požičany a vratila som tak teraz musim kupit a aj tak tamten bol tak pre maličke babetko teraz mi treba vetši
a na farbe kočiara vobec nezaleži ved chlapcou vozia aj v červenom a dievčata v modrom
eli ešte si kinderko

lenand
17. aug 2009

pink a na teba stale myslím daj vediet ako sa maš 🙂

ellianka
18. aug 2009

ahojček tehulky a mamulky 🙂
začínam pociťovať kadejaké nové bolesti, sťahy, bruško tvrdne...tak sa nádejám, že už to pomaly prichádza 😵
a zachvíľu budem v náručí držať prekvapenie z kinderka 😀 😵

bleelka, niektoré veci netreba kupovať dopredu...možno ich ani nevyužiješ. my sme s manželom omrkli odsávačky a dohodli sme sa na jednej, ktorú v prípade potreby kúpi sám v lekárni. aj fľašu na mlieko som kúpila len jednu, pre istotu 😉

lenand, ako sa majú drobci? už sú verím, že zdraví a užívajú si nádherné slnečné dníčky 😎 hoci u nás je dnes akosi pod mrakom.

mirip 🙂 dík za link na ten prechodný fusak, nechala som sa inšpirovať a objednala som si ten tmavošedý-prírodný. zimný máme, taký klasický z ovčej vlny.

pinky 😵 😵 😵 😵 😵 držím stále palce

monik, lenočka 😵