Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
27. aug 2009

mirip supla by som ale uz tu nemam pc a cez mobil to nejde.
Ved ja to napravim, ked prideme domov

mirip
27. aug 2009

ešte si teda v nemocke? ☹ to kvoli sebe a problémom alebo kvoli malému?

lenand
27. aug 2009

pink ak sa nepohnevaš tak som šupla fotku tvojho drobčeka ale iba takto mi to išlo je zlatučky 🙂

diamond_doll
27. aug 2009

Prepace ze rusim ..chcem sa vas len spytat..mozem byt tak v 6 tyzdni ..je normalne ze obcas citim v podbrusku take tlaky ako by som mala dostat Ms ?nemam to stale ..raz to pride a potom odide..niekedy aj den dva nic.. 😕

mirip
27. aug 2009

to je normálne, ten pocit budeš mať ešte dosť dlho, to sa maternica rozťahuje

mirip
27. aug 2009

jejjjjjjjjjjjjjjjjj malý pink dorbec 😵 😵 😵 😵

diamond_doll
27. aug 2009

mirip..a dokedy to asi bude ? 😕 niekedy to citim tak po bokoch ..aj ma sem tam pichne raz nalavo potom napravo a vzdy letim na zachod ci nedostanem ms 😅

mirip
27. aug 2009

nie nedostaneš menzes, maternica sa rozťahuje stále, až kým nezačne rásť riadne brucho cca 4-5mesiac sa budeš cítiť takto, a to pichanie nečuduj sa ludský hormon potrebný pre vývoj dieťaťa teraz produkujú vaječníky takže makajú ostošesť a až okolo 13tt túto funkciu preberá placenta dovtedy vaječníky pracujú až až 😵

dahra
28. aug 2009

Ahojte,
dnes ma Ellianka termin ... 🙂 alebo uz je babo na svete?

miminap
28. aug 2009

ahojte. prisla som pozriet, ako ste na tom, Elli, Scar, Lenoc? myslim na Vas a prajem vam z celeho srdca, aby bolo vsetko v poriadku.

mirip
29. aug 2009

dík miminap že si si spomenula aj na mna 😝

jeeeeeeej ja už mám dnes 35tt ani som si to neuvedomila 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monika3
autor
29. aug 2009

ahojte kocandy,
mam trosku cas tak som vas prisla pozdravit, maly vsice nespi, no spachtos po maminke to nie je ako som si predstavovala ale to neva, stale by iba papal a papal 😵
Pink a ako tvoj Oliverko....zvladas v pohodke?

no veru je to super mat mat take male babo,uz si ani neviem predstavit ake to bolo ked som bola tehu...
normalne nestiham ako vam ponaskakovali tie TT vsetkym...tak rychlo to leti
😀
som rada ze vidim aj babule zo snaziliek 🙂

a co viem Eli este neporodila ale mozno uz tento vikend...uvideme, a Lenocka este tiez nie.

pink_lady
29. aug 2009

Monika aj moj je daky rozpapany, no som zvedava, co bude doma 😅. Vecer sme uz vazili 2620g takze pomalinky priberame.
Ak sa nic nezmeni v utorok alebo v stredu pojdeme domov. Juj, tesiiiim 😉
Lenocka zatial ma cas s porodom a predvcerom bola este aj Elli v kope 😉
To len ten moj maly sa poponahlal ...teda on ani nie :$

liviaf14
29. aug 2009

ahojte spolutehuľky a maminy.
pink- malý sa Ti pekne rozjedol, len tak ďalej..... pamätám si ťa ešte z témy endometrioza, ja som vtedy ale nepísavala, nemala som možnosť. ale čítala som skoro stále. tak veľa zdravíčka vám obom.
lenocka3 tu chýba, keďže už dlho nepíše. jej sa tiež termín už blíži, september je za dverami.
miminap- teba si tiež pamätám z predošlej témy, držím palce, aby ti to vyšlo, treba sa pozitívne naladiť.....
ahojte

lenand
29. aug 2009

pink sa tešim že tak pekne papkate a priberate už aby ste boli doma a tešili sa jeden druhemu 😵

moni s babetkami je to tak pri prvom som nestihala nič a teraz je to už lepšie ale začiatky boli tiež tažke ale potom ked sa na teba tak pekne usmeje na všetko zabudneš aj na to že si unavena a nevladzeš :

bleelka
29. aug 2009

liviaf vitaj, super, konecne tu nie som najmladsia .... 🙂
tittiiiii, drzim silno palceeeee

ako sa mate? ja sem nestiham chodit, v praci nestiham a po veceroch stale nieco vybavujeme, zaciname riesit pravnika a medializaciu ohladom nasho nedokonceneho bytu a pomaly sa zmierujem s tym, ze porodom odchadzam od manzela k nasim... teraz som tiez doma aj s muzikom a mamina perie veci pre malu, tak pripravy v plnom prude... dnes som zas behala po kocikoch a stale nie som rozhodnuta.... 😢
prakticka a super je CAM Cortina, ale strasne sa mi nepaci dizajnovo a aj tym, ze je taka velka, sice zlozena ok, ale poskladany...no neviem...desna som, ja viem ☹

maminky a buduce maminky drzte sa 😵

liviaf14
30. aug 2009

ahoj tehuľky 😎
bleelka diky za uvítanie. ja som vás tu čítala tak dlho, až sa mi podarilo zostať tehu, som rada, že k vám patrím 🙂
len v poslednom čase to tu utíchlo.

bleelka
31. aug 2009

livia no ano uticha ☹ lebo tu moc nepribudaju nove tehulky, tak som rada, ze sa vam to podarilo 😵
ja moc nestiham chodit na net a este som si nasla aj temu s mesiacom porodu, tak aj tu pozeram, no nestiham ani tam, lebo tam baby pisu aj 7 stran denne....

drzim palce nech vsetko ide ako ma 😵

ellianka
31. aug 2009

zdravím vás babuľky 🙂
my sme ešte stále 2v1 akosi sa malému nechce...hoci podľa kopančekov, on by už najradšej bežkal von ale ja sa neotváram ☹ dúfam, že sa to tento týždeň vyrieši lebo nervozita stúpa 😝 😀

je nááádherné prečítať si ako malý filipko, dávidko a oliverko rastú, papkajú a robia radosť svojim maminkám 😵 😵 😵 držkajte sa

všetkým vám želám príjemný dníček a som rada, že sem zavítali nové žienky 😵

lenand
31. aug 2009

ahojte eli neboj dočkaš sa chlapci sa niekedy neponahlaju ja som oliverka tiež prenašala mala som termin 27.11 a porodila som 6.12 ale zato filipko sa poponahlal 🙂

mi sa mame dobre zachvilku už oliverkovy začina školka tak bude mat trošku volnejšie 😉

tittika
31. aug 2009

ahojte,

dnes som mala sono, nic nebolo vidno,brali mi krv na hcg a beta hcg, vysledky budem vediet az v stredu rano, a vtedy idem aj na hematologiu, podla M by som mala byt 5tt1den to je este v pohode ze nic nie je vidno???ani bodku... 😔

mirip
31. aug 2009

neviem titti to asi aj od ultrazvuku aký je záleží, ja som bola prvýkrát 4t+4dni a bolo vidieť aspon vak

tittika
31. aug 2009

uvidime 😔 aj slepy povedal ☹

liviaf14
31. aug 2009

ahoj tehuľky 🙂
tittika neboj, určite bude všetko v poriadku, musíš byť trpezlivá a kľudná, aby sa všetko podarilo a zahoď čierne myšlienky 🙂
elianka - držím palce, nech to máte čo najskôr šťastne za sebou 😎

bleelka
31. aug 2009

titti ja som bola v 5 ci 6 tt a bolo vidiet iba vak bez zarodku... mozno je este priskoro, vydrz 😵

lenand
1. sep 2009

čavte babulky kde ste eli ešte ste 2v1 pink už si doma 🙂
titi držim prsty nech to vyjde a hlavne s uspešným koncom

mi sa chystame v piatok do polska a najprv do svidnika k kožnej s filipkom a potom hned skočime do polska pozriet stoličku na jedenie pre drobca už ked skonči 4 mesiac tak začneme po troške prikrmovat tak som zvedava ako bude reagovat a či sa mi zas neosipe uvidime oliverko zajtra ide do školky tak sa už aspon nebude nudit doma 🙂

liviaf14
1. sep 2009

ahojte tehuľky, lenand si ma predbehla, chcela som šupnúť tému na prvú stranu 🙂
tak v piatok dobre vybavte a nakúpte, nech je malý spokojný 😉 už ste pekne vyrástli

lenand
1. sep 2009

na buduci tyžden mame poradnu tak som zvedava ako sme pribrali 🙂

lenand
1. sep 2009

ale inač ten čas tak leti ved už mame 4 mesiace a ani sa mi nechce verit akosi rychlo rastu ti moje detičky aj oliverko už je velký 😀