Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

liviaf14
1. sep 2009

lenand to máš pravdu ako čas hrozne beží. ja to vidím na synovcoch, jeden má 7 a druhý 2 roky, rastú ako z vody 🙂 tak nejako ubieha aj moje tehuľkovanie, len pred "chvíľou" som si našla // na teste a už pomaly končím 18 tt
aj leto sa pomaly končí, do termínu mi to rýchlo ujde....

monika3
autor
2. sep 2009

ahojcek
eli tak ty este stale teda nic? tendo tyzden uz hadam pride pekna sms 😵 nech len vsetko dobre dopadne , matej vie kedy je jeho cas 😵

lenand veru uz to bude hadam kazdym dnom lepsie a lepsie...tento vikend bol maly uplakany a potom zas uplne perfektny 😵 ale nam to nevedi uz sme si zvykli aj na take dni a filipko uz 4 mesiace? a cim zacnes prikrmovat?

pink a ty este v nemocke? ja som myslela ze uz ste doma a mas a mliecko - kojis?

bleka mirip dievcatka dufam posluchaju v brusku 🙂 🙂
a livia vitaj? uz mAs polku za sebou ako vidim, fajn a co chlapec ci dievcatko alebo sa nevie 😎

no my ideme von tak sa zatial majte 😵

lenand
2. sep 2009

monika začnem mrkvickou a potom jablčko potom to skombinujem najlepšie je podavat jeden prikrm 3dni či sa nahodou nevyhadze ale to len na začiatok potom pridam aj kašičku ale zo začiatku bezlepkove a ja budem musiet kvoli ekzemu pomaličky a čakat ako bude reagovat
dnes sme odviedli oliverka do školky tak mam viac času trošku surfujem a hladam stoličky a fusaky 🙂

liviaf14
2. sep 2009

ahoj tehuľky a maminy
monika- zatiaľ neviem čo to bude, od piatku za týždeň idem do poradne a na sono, tak som už netrpezlivá, hádam sa dozviem. ak nie vtedy, tak potom neskôr na 4D sono snáď už hej 🙂
ahoj lenand - oliverko je prváčik? ja mám synovca druháka, už som dnes zisťovala ako sa mu šlo do školy 😉 ale on má radšej prázdniny 😉

monika3
autor
2. sep 2009

baby mam info od Eli, uz je v nemocke a zajtra by mala mat sekciu....takze od zajtra mame dalsiu maminu... 😵
ELI drzime palceeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 a tesime sa na Matka 😵

lenand
2. sep 2009

eli zajtra na teba budem mysliet monika ak možeš tak ju pozdrav a že sa velmi tešime na dalšieho chrobačika 😵

lenand
2. sep 2009

liviaf oliverko je skolkar ma ešte len 4,5roka 🙂

mirip
2. sep 2009

ahojte baby sme otočené hlavičkou dolu supeeeeeeeeeeeeer 😵

bleelka
3. sep 2009

mirip, supeeeer

eli, drzime silno palce a monike dakujeme za info!

preco sekcia? to sa uz v dnesnej dobe nerodi prirodzene? alebo to mala planovane?

monika3
autor
3. sep 2009

AHOJTE
....Elianka je uz mamina 🙂
maly Matejko ma 50 cm a 3770 g - celkom velky chlapisko 😀
tak prajeme vela zdravicka malemu a nech robi len a len vela radosti 😵

pozdravy som odovzdala 🙂

my sa praceme zase von, lebo zase nic nenaspime 😀

nelly3
3. sep 2009

elianka jej gratulujem a tesim s tebou, cakame aj na fotecky maleho mateja 🙂 monika3 aj ty fotecky nejake, som zvedava 😉

pink_lady
3. sep 2009

ahojte chcela som napisat o elli ze uz je mamina ale uz vidim ze ma monika predbehla 😵 no co ja som novsia mamina tak este tak nestiham 😅
predvcerom poobede nas pustili, zmilovali sa nado mnou kedze babo uz prepustili a mna este nakoniec nechceli 🙄 tak sa zlutovali nakoniec a Olik si ma mohol odviest domov 😎
monika zatial sa kojime, Olinko je zlaticko, v noci ma nechal s jednou prestavkou spat skoro 9 hodin a to som ho rano musela budit ze ideme papať 😵 no zlatulinky vie ze mamicka sa v nemocnici nevyspala 😝
inak dala som nejaku tu fotecku do albumu 😉
a ujo dr nam povedal vcera ze mozme ist uz von tak sa pekne aj my uz chodime kocarikovat 😵

mirip
3. sep 2009

ahoj pinky videla som malý drobec je nádherný 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
elli gratulujem 😵

tittika
3. sep 2009

ahojte

pinky gratulujem k Olinkovi je kraasnucky 😵

zajtra mam velky den,sono, drzte mi palce 🤐

monika3
autor
3. sep 2009

jej Pinky Oli je peknucky, a uzivajte kocarikovanie 😵
a pekne od neho ze nechal maminu spinkat 😵 ja musim maleho pacas noci aj 4 krat nakojit, no proste chce nam dat najavo ze ho mame 😎 co sme velmi radi 😵

Nelly foto som akurat pred tyzdnom zmazala ale dake potom pridam...a ako inak mas, tusim posledne si niakeho dokiho menila 😉

Titika jasne palce drzime 🙂

miri ahojec 😉 uz to mas za par... 😉

petkapo
3. sep 2009

ahojte dievcata!!!

Pisala mi lenand aby som vas prisla omrknut,tak som tu 🙂 Pamatate si ma este?

Juuuj, tak sa tesim ako ste sa rozrastli - tooooooooolko vela babatiek a stastnych mamiciek 🙂

A Mirip - ty si zacinala s nami - aprilovky 2009,tak s tebou sa obzvlast tesim, ze to vyslo a uz ides do finale!!!!!!

Moj drobcek ma o 11 dni 5 mesiacov, tak to je uz velky mladenec a je to moj milacik - maznacik 🙂 Velmi dobrucke babatko to je, ale KLOP, KLOP, KLOP aby som to nezakrikla.

liviaf14
3. sep 2009

ahojte, blahoželám všetkým novým maminám.
tittika drž sa zajtra, všetko bude OK, uvidíš.
lenand - nejak som to blbo prečítala, škôlkar, už viem 🙂 majte sa

lenand
3. sep 2009

ahojte
elli tebe hlavne gratulujem k chlapčekovy nech ste hlavne zdravučky a pridete sa nam skoro ukazat 😵 😵 😵
pink vitaj doma a pekne papkajte a priberajte 🙂
monik detičky su už raz take a ked už ale su to naše pokladiky a mi pre ne spravime všetko nasvete 😵
petkapo vitaj a zajdi k nam častejšie 🙂
kto je teraz na rade lenocka a mirip 😉

liviaf14
3. sep 2009

ahoj petkapo, ja tu nepíšem dlho, ale čítala som ešte v prvej téme endo, teba si pamätám, že si tu prispievala. máš krásneho syna 🙂
lenand a potom je asi na rade bleelka a potom ja, dúfam, že ešte nejaké nové tehuľky tu pribudnú ..... veď jasné, tittika je ďalšia adeptka 😎

lenand
3. sep 2009

a ešte po lenočke a mirip ide scarlett a potom bllelka a liviaf a potrebujeme nove tehulky tak tittika sa k nam prida aby sa začala nova vlna tehuliek 😵
a inač teraz nastupuju dievčence no ešte scarlet dvoch dračikou 😵

tittika
4. sep 2009

ahojte tehulky a maminky

tak ja sa zatial nepridavam, dnesne sono tiez nic nezachytilo, HCG budem vediet dnes poobede mozno az zajtra ☹

tomuto sa hovori ze sa neuchytilo? ved testiky zo dna na den boli intenzivnejsie, takze tak ☹

liviaf14
4. sep 2009

tittika posielam tehu vírusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT - dúfam, že Ti pomôžu, tak veľa sily ti želám, nech je to predsa len na poriadku tak ako má byť.

tittika
4. sep 2009

dakujem 😝 berem do zasoby 😅
dnesne HCG 290 a betaHCG pod 2 (v pondelok boli oboje 230)takze cakam na menzes ktory sa uz asi spusta, neva nabuduce 🤐 🙂

liviaf14
4. sep 2009

ano tittika, to znamená, že sa neuchytilo. nebuď smutná, raz sa to musí podariť. držím palce 😉

miminap
5. sep 2009

ahojte tehulky. prepac, mirip, ze som ta vynechala, nebolo to umyslene 😔 ja mam teraz antikoncepciu na dva cykly, aby nenarastla cysta do stimulky, ale asi to neznasa moj kusticek vajecnika az tak dobre, lebo stale spinim alebo krvacam 😠 nestastna som z toho. ale nie to som chcela. chcela som zablahozelat dalsej maminke. to je krasne, ako sa vam to rozbehlo vsetkym. matej je krasne meno. my sme tiez premyslali, az ak raz naaaaaaaaaaahodou.. tak matejko by bol.. ale to je sen.. takze tak. petkapo, ja si ty pamatam z prvej temy. to je krasa, chlapciatko 🙂

liviaf14
5. sep 2009

ahojte žienky 🙂
miminap, písala som ti odpoveď v téme endometrioza 2 ohľadne toho logestu.
babuľky, kde ste všetky, víkendujete? tak pekný slnečný dník želám 😎

mirip
5. sep 2009

Ahojte, petkapo samozrejme že si pamatám, no do apríloviek už ani nenakúkam, vždy mi to totiž pripomenie že som prišla o drobca ale na druhej strane keby bol ten drobec na svete nebola by naša Bianočka tak sa vytešujeme z nej 😵

miminap jasné že sa nehnevám to som len tak strelila že všetky boli posponínané len ja nie extra pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

lenand
6. sep 2009

čavte tehulky a maminky tak mi už začiname prokrmovat včera mrkvička a dnes zas musime pomaličky ako budeme reagovat zatial celkom dobre včera len ochutnavka dnes aj niečo spapkal a zajtra skusime jablčko tak uvidíme 🙂

miminap
6. sep 2009

jeeeeeeeeej mirip, dakujem, pekne som ich do jedneho pozbierala. vdakaaaaaa..
liviaf - vdaka. som sa uz zasa stresovala. tak pockam do dalsej MS..
pozdravujem vas, dievcence vsetky ostatne.

liviaf14
6. sep 2009

ahojte 🙂
miminap- ja som tiež vtedy stresovala z toho krvácania, bolo to na nervy, ale fakt to prešlo po 1. MS, veď uvidíš 🙂
lenand- to je teda chlapina ten tvoj Filipko, tak sa držte