Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
22. jan 2009

tu sooooooooooooom 😀 haloooo 🙂
dakujeme Monicka 😵 😵

lenocka3
22. jan 2009

je tebe dnes naskocil 13 tt 🙂 😵 😵
a mne zajtra naskoci 6tt, tak velmi sa tesiiim 😵

lenocka3
22. jan 2009

idem sa aj ja nakrmit, nech mi babo nepisti od hladu 😉

monika3
autor
22. jan 2009

Ahooj Lenka...tak ako si sa vyspala ako tehula? ja som sa zase dlho metala v posteli kym som zaspala 😀

monika3
autor
22. jan 2009

Veru Leni treba sa riadne najest aj za dvoch, ja uz to mam za sebou a ku podivu sa jedlo u mna aj udrzalo 😀

lenocka3
22. jan 2009

no - ja som sa konecne vyspala - ani cikat som v noci nemusela ist, ale teraz som uz bola tretikrat. A to som ledva dobehla od auta k firme /20 metrov 😀/

monika3
autor
22. jan 2009

Tak este ze si to stihla 😉 , ja neviem ja som na sebe nespozorovala ze by som niako extremne casto musela chodit na wc...asi tak ako vzdy 😀

lenocka3
22. jan 2009

no ja teda strasne extremne - aj dvakrat za hodinu 😀 ja to mam asi miesto grckania 😀

monika3
autor
22. jan 2009

Leni to grckanie ti fakt neprajem...ale vacsinou zvykne zacat az okolo 7-8 tt ale je to fakt idividualne, niekto je v pohode cele tehu. A ja ked sa rano napijem len vody tak uz mi je hned blbo....
nabuduce to dokimu asi aj spomeniem ze dokedy to bude trvat, lebo stale sa bavime v podstate iba o tom najdolezitejsom, aby som nikde nebehala a len lezala a oddychovala......je to stale rizikove 😒

aj dnes pridu asi nasi a prinesu mi niaky obedik 😉

lenocka3
22. jan 2009

jeee - sa maaas 🙂
ja som si vcera robila cestoviny s kuracim maskom. Lebo cely tyzden som jedla hranolky a hamandeggs 🙂 ako som to pekne napisala 😀 no a som sa cudovala, ze co som taka nafuknuta.
Tak dnes uz pekne len bananik, cestovinky, a acidko... 🙂

monika3
autor
22. jan 2009

aj ja si to hovorim ze dnes ovocie a nieco take lahke....a nakoniec si dam miesto toho maskrty 😀

lenocka3
22. jan 2009

😀 a co budes mat na obed?
a ozaj - dala si vediet Eli aj pinky o novej temicke? 😀 ta kontrolujem, co? 😀

monika3
autor
22. jan 2009

vraj mam na obed masko a vidis napisem rovno k nasim snazilkam do temy ze sme tu 😉

lenocka3
22. jan 2009

ok, napis 🙂
Idem nieco v praci poriesit a na wc zase 😅

ellianka
22. jan 2009

jeeeeeeeeeeej 🙂 🙂 🙂
ahojte žienky-tehuľky 😵 už som tu.
monik krásna témička, normálne som dojatá, že som sa sem dostala....

monika3
autor
22. jan 2009

Eli ahoojcek....ja tiez z toho este uplne nechapem ze sme sa dostali az sem
a poviem Ti som rada ze poznam Teba ze si ako 3 zazracny pripad lekara komu to vyslo....a aj lenocku a ostatne babenky 😉

My sme stale mysleli ze budeme taky zazrak ako ty ale nakoniec sme to nechali na lekarov 😉 asi nam bolo toto sudene 😉
,
Lenocka a ty opatrne v tej praci vsetko pomaly a v klude 😉

ellianka
22. jan 2009

no musím sa pochváliť, že som od dnes na PNke....včera večer som dostala teplotu a vyzerá to na rozbiehajúce fajnové prechladnutie, no nebudem riskovať a tak som rýchlo ráno naklusala k obvoďákovi (je strašne zlatý). tiež som volala gynekológovi...riadne som sa vyplašila ale už som v pohode v teplúčku 😵
budúci týždeň v utorok mám prvú poradňu a dostanem knižku (vraj ak bude všetko v pohode) v čo dúfam, že bude na 100% 😉

pink_lady
22. jan 2009

Ahojteeee

pink_lady
22. jan 2009

jeeeeeeeeej ja uz mam 7 tt 😅

ellianka
22. jan 2009

moniček ahoj 🙂 veru aj ja som veľmi rada, že som sa dostala ku koníku a spoznala teba a ostatné žienky 🙂
však aj vy ste zázrak 😵 😵 😵 a nádherný

pink_lady
22. jan 2009

babky moje ja asi do konca tehotenstva uz nic nezjem ... 😝 o spanku radsej nehovorim 😝

monika3
autor
22. jan 2009

Eli jasne ze bude v poriadku a s tou PN si urobila dobre este k tomu ked si teraz nachladnuta, vela vitaminov papat 😉 ja som dostala tehu knihu len teraz v pondelok a o tyzden a pol mam zasa kontrolu 🙂

Pinky blahozelam k 7tt 🙂

ellianka
22. jan 2009

pinky 🙂 krásne tt
hoci včera som rátala, že ma ešte čaká 31tt a to je riadne číslo 😀
ako sa máš? už ti je lepšie?

pink_lady
22. jan 2009

monicka gratulujem k 13 😵
elli - ty sa poriadne vyliec 🙂

lenocka3
22. jan 2009

je pinky ahooooj 🙂
Aj Elliii 🙂
boze babenky aj s tou chripkou, davajte si pozor 🙂
Eli - jasne, ze bude na 1000000%, nic neboj 🙂
pinky a tebe je uz lepsie?
a ved ja sa snazim byt v klude, len mam taku trosku hekticku robotku na psychiku... dnes ma uz jeden pako tak vytocil.... fuj, som aj skaredo povedala - baby ma zvrzali, ze sa nemam rozculovat, ze budem mat nervozne babatko 🙂
Neviem sa dockat pondelka a sona. Tiez dufam, ze je vsetko v poriadku 😅 a ze uz zoberiem aj fotecku bublinky domov ukazat 😵

pink_lady
22. jan 2009

monika dakujeem 😵

elli co sa tyka tych priedusiek a tak tak to je lepsie ale uz sa asi zacinaju hlasit take tie ozajstre tehu priznaky 😝

monika3
autor
22. jan 2009

Veru Eli to sme zazrak...ze aj nam to vyslo s tym vsetkym co mam a aj babenko sa napriek tomu pekne drzi a rastie 😉

Pinky uz Ti byva zle 😉

lenocka3
22. jan 2009

A tesim sa k svojmu gyndosovi, uz ked je taky vyhlaseny v celom okrese a ja som ten jeho najtazsi pripad endometriozy a on mi nevie pomoct 🙂

ellianka
22. jan 2009

moni, som sa hneď zastavila v lekárni a nakúpila celú hrču vitamínov a čajov 😎
no a v chladničke na mňa čaká údená makrela 😀 😝

gratulujem k tehu knižke 😵 🙂

monika3
autor
22. jan 2009

takze Lenocka ide v pondelok a ty Eli v Utorok. a Pinky ty tiez niekedy vtedy ze.....drzim palce a fotecky si veru poberte 🙂