Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

dahra
22. dec 2009

Vanesska,
praveze ja mam vzdy od obeda do vecera taky hnusny pocit plnosti, ze jedlo mi vobec nejde na chut.
Takze 28.12. idete. Som fakt zvedava ci sa obe bobulku udrzali. Vam by malo tiez uz bit srdiecko. Podla mna tu tehu knizku uz dostanes v januari.

liviaf14
22. dec 2009

ahojte baby 😵
veru, dosť veľa tehuliek pribudlo tento rok, to je úplne skvelé 😵
aj ja som tak v mysli rekapitulovala tento rok, ako sa nám zrazu všetko zmenilo, keď sme s mm zistili, že som tehu........ život máme už teraz hore nohami, ale v tom dobrom slova zmysle. chceme robiť od jari zmeny u nás doma, aby sme mali viac miesta pre seba a malého, keď budeme o pár týždňov traja 🙂 pomaly chystám veci do pôrodky, je to zvláštny pocit veru, keď viem, že sa mi to tak rýchlo blíži k termínu....

mirip
22. dec 2009

veru tak livia, pribudlo vela tehuliek ja som v januári začala a všetky ste sa zdravo "nakazili" 😀 😀 😀 😀

lenand
22. dec 2009

čavte tehulky davajte si teraz na seba pozor hlavne vonku ked je šmyklavo a snad aj buduci rok bude plodní a zas pribudnú nové tehulky
naš filipko je už riadni zbojník ale stale smejko a hladoško včera ked sedel v postielke tak sa chytil za paličky a snažil sa postavit a aj sa mu to podarilo už sa mu nechce sediet v kuse len dviha rytku ako by chcel ist na 4 ale potom sa zvalí na bruško a fnuka tak som zvedava či bude račkovat oliverko chodil po 4už a ked mal 10mes a 1tt tak sa pustil sam chodit 🙂

lenand
23. dec 2009

čavte babulky tak štastné a vesele vianoce vam prajem 😵

liviaf14
23. dec 2009

ahojte babiny 🙂
všetkým Vám želám krásne Vianoce, príjemnú pohodovú vianočnú atmosféru s rodinkami, nech sa nám všetkým vyplnia naše vytúžené sny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellianka
23. dec 2009

ahoooj žienky 😉 želám vám nádherné a šťastné sviatky 😵 😵 😵
pekne sa opatrujte, veď budúci rok je váš 🙂 😉

liviaf14
26. dec 2009

ahojte, posúvam témičku 🙂

lenand
26. dec 2009

ahojte babulky ako sa mate tak ja som totalne prejedena zase začinam chudnut ale až po novom roku 😀

mirip
26. dec 2009

ja som zase snažilka asi

lenand
26. dec 2009

mirip 🙂

mirip
26. dec 2009

🙄

mirip
26. dec 2009

asi tak že Dr nám dal zelenú a nateraz som ok ale ak si mám prejsť zase tým čo pred malou ked budeme neskor mať tak dakujem pekne tak druhé nechcemale na druhé tehotenstvo neviem či som pripravená.......... 😕a muž si už pozor nedával dvakrát mu ušlo a zrovna som v strede cyklu 🤐 Dr hovoril že má tiež dve deti za sebou a že pauzu mať nemusíme žiadnu že ono sa len povie že viac detí viac starostí ale že popri jedno sa druhé zvezie a že neskor je aj výhoda ked sú za sebou 🤐 🤐

lenand
26. dec 2009

prečo takíto smajlík

mirip
26. dec 2009

aký?

lenand
26. dec 2009

mirip tak v tom ma pravdu že zo začiatku starosti ale potom že výhoda mame známych čo tak maju a teraz si to chvalia ale ja som sa bala aj teraz moj muž by chce ešte dievčatko ale ja som sa daršej poistila lebo on si už ani nevie davat pozor 😉

lenand
26. dec 2009

🙄

mirip
27. dec 2009

a vy dievčatá ktoré máte jedno baby kedy myslíte že je ten správny čas myslieť na druhé? teda ked myslíte aj na to že problémy máme stále len teraz sú trochu bokom????????????????????????

babulina
27. dec 2009

mirip, no fiiiiiiiiiha, ja som tiez bola v euforii ze hned druhe dietata, ale ako ninka rastla tak som bola taka busy a unavena ze som si to asi ked mala 4mesiace rozmyslela, potom ked som prestala kojit tak ma to nanovo chytilo, u nas sme si dali kriterium ze nech je aspon trochu samostatna, tj sama spi, nie je kojena, vie sa sama aspon trosku najest, a vie sa zahrat, toto bolo pre mna dolezite kvoli tomu aby som sa mohla venovat aj druhemu sice nie asi tolko ako jej ked bola minimini babo ale aspon tak primerane 🙂
ale mame mamicky u nas co maju taky rok rok a pol rozdiel medzi detmi a da sa to 😀

mirip
27. dec 2009

ja viem že sa dá a ja mám doma aj pomoc matku bývame s nimi aj ked my na poschodí máme svoje a oni dolu svoje a ona pomáha aj ked nestíham tak varí,aj ked treba pomože prať , žehliť, a aj byť s malou

liviaf14
29. dec 2009

ahojte, posúvam nám témičku 🙂
ako sa všetky máte? u nás krásne svieti slniečko, je to super po toľkých škaredých dňoch 😉
my máme zhruba mesiac do termínu, už sa mi to kráti veru. hrozne rýchlo mi celé tehu ubehlo, za chvíľku tu máme nášho drobčeka 😵
tak pekný dník všetkým 🙂

rikuska21
29. dec 2009

Ahojte kocky,

som tu nova, 7tt, po neliecenej endometrioze, zatial na rizikovom, spinim cca od 2tt aj s amsivnym krvacanim, asi 3 krat, bola som v nemocke a teraz som nastastie domka, len lezim anic ine,
chcem sa opytat, ci mate nejaku skusenost s tymto, mna totiz napadlo, ci by to nemohla byt ta vystelka, enodmetrium, co sa teraz odlucuje a odchydza z tela tymto sposobom,
za kazdu odpoved budem velmi vdacna.

Mirip, ahoj velmi dobre si na teba spominam a gratulujem 😀

evina0
29. dec 2009

riskuska ja som taketo cosi nemala.takze neporadim moja .
inak vsetky zdravim .aj ked som svaitky stravila v chorobe uz je lepsie.
liviaf uz si dufam zbalena do porodnice..
no a po tebe asi nasledujem JA.neviem ci medzi nami je este ktosi.mas pravdu vsetko rychlo uteka.
inak ako casto teraz chodis na poradnu??a kam ides rodit ak smiem vediet? ja mam strach ci to stihnem a spravne uhadne ze rodim 😅 😅

liviaf14
29. dec 2009

ahoj evina,
no veci do pôrodky mám nachystané už skoro dva týždne, pre istotu 😉
to je super, že ti je už lepšie, tak len tak ďalej, nech ťa bacily obchádzajú.
veru, asi nasleduješ ty, ostatné tehuľky sú až po tebe myslím. na poradňu chodím teraz už po troch týždňoch, najbližšie ma čakajú prietoky, idem v pondelok budúci týždeň. a zdá sa mi, že k môjmu gynek. chodia tehuľky posledný mesiac na poradňu každý týždeň. aspoň čo to tak po očku sledujem, aj som to kdesi čítala.
rodiť budem vo FN v TN. no ja tiež rozmýšľam, že či budem vedieť kedy nastane "pravá chvíľa" na odchod do pôrodky, ale hádam hej, aspoň dúfam 😉
a kde budeš rodiť ty?

scarlette
29. dec 2009

ahojte babule,
rikuska len tak rychlo ti odpoviem, ja som krvacala v 7mom tt, bola som v nemocnici na infuziach s magneziom a doma nasledoval kludovy rezim / rano som sa presunula pred tv aj s jedlom na vacsinu dna a uz som chodila len na wc a dopadlo to dobre, tak drzim palce 😉

katie233
30. dec 2009

Ahojte 🙂. Tak myslím, že po utorku, kedy nám doky oficiálne povedal, že sme tehu sa môžem presunúť do tejto témy. Zdravím spolubojovnice z pôvodnej témy 😵.

Rikuska, ja som to zažila zatiaľ len raz - včera. Dúfam, že sa to už nikdy nezopakuje. Začalo to ráno miernym špinením, našťastie som išla k dokymu, tak som mu o tom hneď povedala, pozrel, bolo všetko ok. Povedal, že si mám dať magnézium a kľudový režim. Dal inštrukcie, čo v prípade, keď začnem krvácať. Do večera som začala aj krvácať, znova magnézium a ľahla som do postele. Našťastie žiadne kŕče, bolesti. Keby bolo horšie, idem do nemocnice. Ale do rána prešlo. Už len trošinka špiním. Takže dnes nič nerobím, oddychujem.

liviaf14
30. dec 2009

ahoj katie, vitaj v našej téme 😵
neboj, všetko bude dobré, len buď naozaj v kľude, ležkaj, všetko prejde a budeš ok, držím päste 😵

bleelka
30. dec 2009

ahojte kocky, livia, ja v tvojom case som bola 2 tyzdne pred porodom, juj ale to utieklo, drzim palce a bezproblemovy porod zelam

lenand, kedy chodis s malymi von?

lenand
30. dec 2009

ahoj ako kedy niekedy doobedu tak o 11.00 a niekedy poobede ale teraz ked oliverko nieje v školke tak skor doobedu

dnes sme boli na poradni tak filipko 9450g a 74cm a oliverko 22kg a 116cm a mame za sebou aj očkovanie na 5 rokou 🙂

liviaf14
30. dec 2009

ahojte 🙂
bleelka ďakujem moc, podpora sa mi zíde 🙂 už ma chvíľami obchádza panika, ale hádam zvládneme v pohode, nechcem sa tomu poddať 🙂 veru, aj ja rozmýšľam, že už to môže byť každým dňom, ja som sa napr. narodila 3 týždne pred termínom, tak uvidíme ako náš malý.

lenand, to máš pekných veľkých chlapov veru 😵 rastú ako z vody 😵 nech sa vám darí všetkým