Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

liviaf14
30. jan 2010

ahojte 🙂
ešte stále sme " v kope", aj keď pobolievanie bruška a krížov od včera pokračuje, tak na etapy, dnes silnejšie o niečo ako včera, ale vždy to zatiaľ prejde............. dám vám vedieť 😉

evina0
30. jan 2010

liviaf akurat kukam ze stale si kinderko 🙂
kedy vies ze ist uz do porodnice? ako casto musis mat kantrakcie aby si to stihla? 😉

kocik je v albume 😵

liviaf14
30. jan 2010

ahoj evi 🙂

máte krásny kočík, my máme v tej istej farebnej kombinácii 🙂 máme kúpený od známych, bol asi pol roka používaný, je to zn. cortina evolution x3, model z r. 2008, ale je super zachovalý, tak sme spokojní, trojkombinácia vrátane vajíčka. máme ho doma už od leta, keďže bol vtedy na predaj, tak sme ani chvíľu neváhali.....

doki mi povedal, že do pôrodnice treba ísť pri kontrakciách alebo odídení plod. vody. čítala som, že pokiaľ bolesti ustúpia po zmene polohy do sedu, ľahu atď. tak to ešte nie je ono. ale ja ich nemám nejak extra silné zatiaľ...

katie233
1. feb 2010

Ahojte 🙂. Tak nám je konečne lepšie. Stále síce zvraciame, ale už to nie je v takom množstve ako minulý týždeň a týždne pred tým. Jediné jedlo, ktoré udržím v sebe je chleba vo vajci. Aspoň niečo. Papáme veľa ovocia a zeleniny, tak snáď bábu nebude nič chýbať. Sa s manželom smejeme, že to bude určite baba. Modelka už pred narodením 😵. Tak prajem pekný deň. Ja chcem trošku požehliť, tak snáď.

Lívia, drž sa. Myslíme s drobcom na teba 😵

liviaf14
1. feb 2010

ahojte tehuľky 🙂
katie, že modelka 😀
tak ja som stále doma, stále nič, zajtra mám poradňu, tak uvidíme čo nové.....

pozdravujeme všetkých drobčekov v bruškách, hádam ten náš už príde na svet konečne 🙂

dahra
1. feb 2010

Caute babulky,
prisla som kuknut co nove. Vidim, ze Lívia je este tu 🙂 Takze predsa bude maly februarovy. 😝

My sme stravili vikend u nasich, takze som bola mimo netu. Zajtra mam zabijacky den, vstat o 5.30 a od 7.15 ucim az do 20.00 s pauzou cca 2,5 hodiny v priebehu dna. Esteze hlasivky su zvyknute 🙂

liviaf14
2. feb 2010

ahojte 🙂
tak už som doma z poradne, som otvorená na 2,5 cm, doki mi to tam trošku postláčal, aby sa mi to rozbehlo, tak uvidíme, či sa podarí.
veru dahra, februárový bude malý, ja som tiež vo febr., tak budeme oslavovať spolu 😀
Držím palce, nech máš dnešný deň čo najskôr za sebou, pekná fuška od rána 😉 na tehuľku.
A ďakujem všetkým, ktoré na mňa myslíte, ste zlaté. 😵 😵 😵

tittika
2. feb 2010

ahojte

livia drzim palce 🙂 😵 😵 😵

lenand
2. feb 2010

livia drž sa dnes myslime na teba
🙂

evina0
2. feb 2010

liviaf ndrzime palceky 🙂 nech to mas cim skor za sebou a ste obaja v poriadku.

nas drobcek mal nadranom v brusku diskoteku, tak sa mrvil a spokojne kopkal az mi brusko podskakovalo 😵 😵

dahra no veru na tehulku dlhy prac. den 😅

katie233
2. feb 2010

Lívia, držíme palce 🙂. Keby to bolo dnes, krásny dátum narodenia 🙂. Ale veď to je jedno, len nech všetko dobre dopadne a ste v poriadku 🙂.

My sme sa pred chvíľou vrátili z kontroly. Výsledky ešte nemám kompletné, v piatok idem znova. Ale, čo som videla tú trochu výsledkov rozboru krvi, tak to mám riadne rozhádzané 😝. Uvidíme v piatok.

bleelka
2. feb 2010

liviaaaa, tak snad uz behom par hodin 😵 drzim silno palceky 🙂

liviaf14
2. feb 2010

babuľky, ďakujéééém 😵 😵 😵 hneď sa mi pozitívnejšie čaká na príchod nášho drobčeka 😀 ale zatiaľ sa nič také zaujímavé nedeje, tak uvidíme

evina0
2. feb 2010

liviaf s tebou je to neskutocne napinave a ako vidis vsetky to s Vami prezivame 😵 😵 tak sa drzkajte 😉

pink_lady
2. feb 2010

liviaaaaa pomeee ides na to.... 😅 🙂 ked ja ta uz chcem privitat medzi maminami 😵 😵 😵

dahra
2. feb 2010

Caute,
Livia,
som dosla kuknut, co nove s tebou. Zajtra mate termin 😵 😵. Ja som tiez februarova a narodila som sa na den presne.
Katie,
uz ti robili testy na rubeolu, toxo a pod.? Mna 12.2. caka druha poradna, budu mi robit testy na genetiku.
Evina,
kukla som tvoje fotky a vy ste teda paradne podrastli 😉

Dnesny den som zvladla v pohode, ani sa necitim nejaka unavena, prisla som pred polhodkou domov. Od piatku mam nove tehu gate a uz ich nosim, lebo bol najvyssi cas na ne. Nic stare uz neobleciem ☹. Uz sa ma ludia zacinaju pytat ci som tehotna, lebo je to viditelne. Mam dojem, ze za poslednych par dni mi brucho riadne narastlo. Mi nechcu verit, ze som vo 4. mesiaci. Dufam, ze do augusta nebudem ako hroch 😀 😀 😀

evina0
2. feb 2010

dahra s priberania si nic nerob.je to normalne 😉
mne teraz po 5 mesiaci zacalo brusko riadne rast 🙂 a to ani nejem viac nez pred otehotnenim. len sa mi vratila chut na sladkosti 😅 . podla mna je to aj plodovou vodou,lebo velmi vela pijem denne a na WC som si uz zvykla castejsie chodit.lekar kazal denne vela pit aby sa drobcovi stale obmienala plodova voda,tak co by som pre neho neurobila. a druha vec ze ten maly cloviecik akosi rychlo rastie, dnes rano som ho citila dost vysoko nad pupkom( naposledy ked sme boli v MT tak som ho citila len dole pod pupkom) roztahuje sa betar jeden a robi si miesto 😎
uz sa zase tesim ked sa teraz vyvalim na postel a zase zacne kopkat 😵 😵 ako kazdy vecer

dahra inak na mojej segre bolo vidiet uz v 3 mesiaci ze ma brusko.cez tehu pribrala 25 kg a teraz je s nej priesvitna slamka 😕 takze sa neboj az porodime a drobci nam nedaju spat ci jest raz dva schudneme.len nech sa teraz maju v bruskach dobre 🙂

katie233
3. feb 2010

Ahojte dievčatá 😵. Dnes sa nám zase riadne rozsnežilo 😵. Ešteže sa môžem kochať za oknom, a nemusím sa predierať do roboty v tom snehu.

Dahra, mne gyn ešte vôbec nič nerobil. Doteraz som tam chodila len akože na kontrolu, či bábo rastie tak, ako má. Naposledy som bola 14.1., to som podľa sona bola 7tt+6 (myslím). Potom gyn odcestoval na mesiac na štud. pobyt na Nový Zéland. Na prvú poradňu idem 16.2., a to už mi budú brať prvýkrát krv. A dúfam, že už konečne dostanem aj knižku (my stále nemáme 😢). Bože, a ty už máš 15tt! Evina je už za polovicou. To letí.

katie233
3. feb 2010

Baby, nechcem to zakríknuť, ale my sme včera nezvracali. Ani neviete, ako dobre mi bolo. Ako ťažobu som cítila, ale aspoň, že sme to udržali v sebe. A už sa mi pomaly obnovuje apetít. Dnes ráno som vstala taká hladná, čo sa predtým nestávalo. Snáď to už bude ok. A včera večer nám už trošku vykuklo aj bruško 😵.

liviaf14
3. feb 2010

dobré ránečko 🙂
tak my sme stále doma, aj keď pobolievanie som mala aj v noci, stále sa to nerozbehlo, Tomino má čas 😀
aj u nás krásne sneží, ale tiež som rada, že som doma, že nemusím von. teda pokiaľ nezačnem rodiť 😅 to bude potom rýchly presun.
všetkým vám pekne nabiehajú týždne, evina už 24tt, za chvíľu ma budeš nasledovať, ani sa nenazdáš. na konci mi to bežalo nenormálne rýchlo...

dahra
3. feb 2010

Ahojte,
Livia,
Tomasko si dava nacas, asi mu je v brusku tak dobre, ze sa von neponahla 🙂 Vsak on dobre vie, kedy je jeho cas.
Katie,
tebe este ani krv nebrali? Zvlastne, mne spravili este pred Vianocami, na prvej poradni v 8tt - zaciatkom januara som uz mala vysledky. Mne zasa nerobi sono. Dufam, ze tento piatok sa konecne dostaneme do heliosu 🙂
V piatok budem 14tt+1. Ja vo stvrtky zavrsujem tyzdne a v piatky zacinam - takze dnes som este 13tt+6, tu je to posunute o tyzden, ale vyzera to dobre 🙂
Evina,
to s pitim som nevedela, ze to vplyva na obmienanie plodovej vody, ale smadna som cele dni statocne, pijem vodu non-stop, vzdy pred sebou flasu ako stary zavislak 😀 😀 😀 Takze moje telo si to ziada same.

katie233
3. feb 2010

Dahra, nebrali. Ale, čo som tam bola trikrát, tak vždy mi robil sono. Stále sa potvrdzuje, čo lekár, to iný prístup. Inak podľa sona ja završujem v piatok, a v sobotu začínam nový týždeň. Teraz by som mala byť 10tt+5, a tu mi už svieti krásna 12.

Ja som vždy bola neustále smädná. Všade som so sebou vláčila fľašu s vodou. A teraz sa k tomu ledva dokopem. A to by som mala piť hlavne aj kvôli tomu, aby som nebola dehydrovaná, keď zvraciam. Budem musieť aj nasilu.

pink_lady
3. feb 2010

Tomiii no pod vooon 😵 😀
kocky na tu vodu ozaj si davajte pozor aby ste vela pili, 2,5 litra a viac za den, 50% ma z toho cista voda tvorit a, aby ste sa vyhli kamenom je to brutus bolest 😒 a nepit mineralky, ja som ich pila furt ze aby sa mi dobre "odgrglo a nebolo zle" no a doplatila som na to, oblicky mam v pr... ☹

inak vonku je fakt nadherne, dnes sme sa kocikovali aj poobede pojdeme, paci sa mi to, uz som si aj zvykla tlacit kocik po snehu 😵

liviaf14
3. feb 2010

jej pinky, aká krásna fotečka na tom snehu, pristane vám to s Olíkom 🙂 tuším máš zelený kočík, my máme tiež takej farby, pistáciovo-zelený so šedou
no veď hádam Tomino raz vyjde, čo povieš? 😀

dahra
3. feb 2010

Pink,
ja mozem len cistu vodu, mineralky mi ani nechutia, posledny mesiac slopem vodu ako duha. Takze telo si same pyta.
Katie,
este stale ti byva zle? Mne zvykla chodit tazoba, ale posledny tyzden ju uz skoro necitim. Mozno aj tebe prejde o par dni.

katie233
3. feb 2010

Dahra, už aby to bolo 🙂. Je to už o niečo lepšie. Od včera sa to trošku umúdrilo. Ale do včera som bola úplne k.o. Všetko, čo som zjedla, skončilo vo WC. Ja už som sa potom aj bála čosi zjesť. Ale musela som kvôli bábu. Ale včera to trošku ustúpilo. Dnes bolo zase čosi horšie. Ale stále verím, že už to bude posledný deň, kedy mi bude zle a potom si začnem naplno užívať tehotenstvo 🙂.

pink_lady
3. feb 2010

livia dakujem 😀 je to ten kocik co ma evina v albume 😅 ale veru nedivim sa tomaskovi do tej zimi ze sa mu nechce, ked u maminky je tak dobre teplucko 😵

drzte sa kocky a nepestujte tolko tu "lasku porcelanovu" (objimanie wc misy 😀 )

liviaf14
3. feb 2010

pinky kočík je parádny, pozerala som v evinom albume 😉
my sme práve prišli z krátkej prechádzky, no vonku je ozaj nádherne, aj keď je už večer, ten nádherný biely sneh, Tomáško sa má na čo tešiť 😵
pekný večer všetkým 😵

dahra
4. feb 2010

Ahojte,
nic nove? Tak nas len posuniem 😉.

evina0
4. feb 2010

Katie ja som vcera musela do mesta 😅 😅 cesta u nas neodhrnuta tak som sla taxikom a spät uz peso.ale des jak sa clovek narobi kym dojde domov 😒

dahra o tej vode som kdesi citala na nete, ze tym ze zena stale pije a moci ,tak sa obmiena plodova voda.lebo tam aj pisali ze dietatko ked uz je vyvinute tak normalne okolo seba cika 😀 .ale zeny sa nemusia bat ze by mu to skodilo kedze stale piju a moci tak je to v poriadku.

Inak ja pijem len Budis jemne perlivu, lebo cistu vodu neznasam a sem tam dzusiky ci cajik.ale ked ma smädi tak mi pomoze len budis 😉 a smädy ma hlavne ked dojde s WC,sa az smejeme s manzelom ze co ide von tak si male pyta a musim sa napit, cim mi tt pribudaju tak aj mocenie je castejsie aj v noci aj viac pijem.

Pinky ty mas kocik ak my?? super a dufam ze si s nim spokojna.ja som dlho rozmyslala ze aky,ale tento ma najviac oslovil a tak vyhral.

Liviaf stale sa Tomaskovi nechce na svet?? napätie kazdym dnom stupa,ale dava si asi nacas.musi mu byt dobre v brusku a mozno caka kym zmizne trosku snehu aby mamina mohla potom lepsie kocikovat. lebo ja si neviem predstavit teraz u nas ist s kocikom..na dvore cca po kolena snehu sme mali a cesta ako tak trosku odhrnuta no uz len autom sa priserne ide nie to s kocikom 🙄
Livia no mne sa zda uz teraz ze to tt akosi rychlo leti a brusko rastie cim dalej rychlejsie.

mne bolo vcera navecer priserne, zjedla som zem. placky a zostalo mi s nich tak zle ze po chvilke vysli do WC 😅 asi sa drobcovi nelubili.
som sa stretla s kamoskami a 2 su tehotne.mame terminy po mesiaci tak bude s kym kocikovat( aj ked jedna zije vo Francuzsku 😔 )