Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
20. jún 2009

ahoj bleelka tak ako si dopadla na to 3Dultrazvuku čo ti povedali clapček alebo dievčatko 🙂

mi od kedy pijeme aj nutrilon tak aj spinkame lepšie aj 2hodinky tak som rada lebo sme sa trapili obydvaja ja s kojenim a on bol aj tak stale hladny a potom nervozny a nespinkal každu chvílku sa budil a bol hladny
včera sme boli na kožnom lebo ma uplne suchučku pokožku tak ma nabech aj on na atopicky ekzem ako oliverko trošku aj kašle tak berie sirupček tak dufam že zaberie a nebude musiet brat antibiotyka lebo tie by som mu nerada davala inač sa mame fajd dnes mame presne 2mesiace to sme už velky že oliver sa hra urobili sme si v izbe stan z prikriviek tak sa hrame tak čavko a napište ako sa mate vy 🙂

pink_lady
20. jún 2009

jej lenand gratulujem k 2 mesiacom 😵 😵 😵 prezerala som si tvoj album no maly je zlatulinky 😵 😵 😵

pink_lady
20. jún 2009

inak aj ja chcem staaaan 😀 😀 take hry ma neuveritelne bavili ked som bola mala 😅

bleelka
21. jún 2009

ahojte kocky, tak mame susku 😉 mala je ok, vsetko ako ma byt, tak som spokojna... az na to, ze vcera mi tvrdlo brucho, boli sme vo Viedni na vylete a dostala som aj brutal krc do krizov a brucha, minulu sobotu som mala to iste v aute pri ceste do BB. Volala som mame a ona, ze to bola kontrakcia, ze nemam nikam cestovat uz, ze kazdy otras moze vyvolat predcasny porod... a to som chcela ist tento vikend do Sniny... takze svokrovcov uz asi uvidim len po porode... a nasi z BB budu musiet prist do BA... inak to nevidim... ale pocit nic moc teda... fuuuj, vystrasena som teraz.. dufam, ze sa to nebude opakovat.... mali ste to niektora?

mirip
21. jún 2009

blelka ja nie a dúfam že aj do porodu ani nebude, ja sa zvyknem ráno zobudiť na to že mám podbruško tvrdé ako kameň ale ked si to chytím tak to je tam vlastne roztiahnutá malá a kopcuje 😀

pink_lady
22. jún 2009

čaute kocky tuto to nejako viazne 😔 ako sa mate?

lenand
24. jún 2009

čavte tehulky tak mi sme dnes boli na poradni na 2mesiace a mame už 5940g a 58cm riadny papkač je ten moj filipko hlavne nech je zdraví 🙂

pink_lady
24. jún 2009

ahoj lenand krasny je ten tvoj chlapcek 😵 😵 😵 teda vlastne obidvaja 😵

lenand
25. jún 2009

ahoj pink dakujem su zlatučky a hlavne rano ked sa tak pekne usmeju a ked si oliverko k nemu lahne a rozprava na neho tak sa pekne usmieva 😵 ale aj tebe sa to krati zachvílku už 30tt 🙂

pink_lady
25. jún 2009

no veru lenand blizi sa to uz aj nam - veru o tyzden uz 30 ale radsej bychh bola keby je uz ta 40 tam, aj ked sa toho bojim, ale uz neviem niekedy ako sa v noci ulozit, maly bude asi valibuk, mam dost velke brusko 😅 A strasne rad sa mi "hra" so zaludkom co nie je vzdy prijemne 😀 Ale uz ma pekne vzdy pozdravi ked si dam ruku na brusko a to je take zlatulinke 😵

mirip
25. jún 2009

ahojte ako sa vám darí? nám ani neviem ako, ani dobre ani zle, musím pribrať lebo máme len tri kilá od začiatku navyše a tiež nám vyskočil cukro tak dietu na sladké a slané, je to všetko na h........ ako pribrať a držať dietu zároveň neviem 🤐

lenand
26. jún 2009

čavte kočky tak mi budeme mat perne leto oliverko si včera zlomil ruku tak na 4tyždne dostane sadru tak som zvedava ako to bude zvladat a to som ho nahlasila do školky aby som to mala lahšie a tak budem mat obydve deti doma s filipkom sme boli dnes rano na krv tak som zvedava ake bude mat vysledky lebo kašle a je trošku zahlieneny tak to mame pestre ale pri detoch to je tak sa nenudiš nemaš kedy a pri dvoch chlapcoch sa už asi niky nebudem nudit ked aj filip bude taky živí ako oliver o zabavu mame postarané 😀

pink_lady
26. jún 2009

uff lenand to myslis vazne? 😕 to mi je moc luto ☹ ☹ ☹ ale neboj sa deti take lahsie zvladaju ako dospeli, aj ked na zaciatku to bude asi tazsie...ale neboj potom bude behat so sadrou a ukazovat sa a vyvadzat s nou 😉

lenand
26. jún 2009

už sa ma pýtal ako dlho to musi mat lebo už teraz mu je dlho 😀

pridala som nove fotky filipka aj oliverka zo zlomenou rukou 🙂

pink_lady
26. jún 2009

pozrela som fotky filipko je velmi zlatucky, oliverko - chudatko moje, a co vlastne robil, ako sa mu to stalo? 😕

lenand
26. jún 2009

behal za loptou a samozrejme spadol boli sme v školke po veci lebo teraz nebude chodit tak všetky deti sa okolo neho zhrkli že čo to ma na ručke boli zlatučke 🙂

lenand
26. jún 2009

pint dakujem su to moje pokladiky 😵

bleelka
26. jún 2009

ahojte kocky, poznate nejaku Michaelu vo svojom okoli? Ake su to povahy? Lebo sme planovali dat nasmu mrnusovi meno Michaela, ale kazdy mi hovori ake su to tazke povahy... mate skusenost ci poznate nejaku Michaelu? Ake su? vdaka moc...

pink_lady
26. jún 2009

bleelka nemyslela som si ze veris tomu ze meno ovplyvnuje povahu ... 😒

mirip
26. jún 2009

ahojte blelka ja nepoznám michaelu ale naši mi chceli dať meno michaela lebo som sa narodila na michala-michaelu

bleelka
26. jún 2009

ani ja som si nemyslela, no nejako moc pripadov to potvrdzuje, tak ma to zacalo nahlodavat... mm a aj ja si myslime, ze je to o vychove... ja len ci mate skusenosti, ktore mi to potvrdia alebo vyvratia 😉

pink_lady
29. jún 2009

ahojte, lenand ako sa ma oliverko, uz ho rucicka menej boli? a filipusik sa ma ako? 😵

lenand
29. jún 2009

ahojte tak oliverko sa ma celkom fajn ale skače a beha dalej akoby sa nič nestalo zajtra ide na kontrolu a mali by mu dat sadru lebo teraz mal len dlahu tak som zvedavá ako to dopadne ale on už teraz ma dost a to sadru dostane na 4tyždne tak si užijeme a filipko je plačko stale večer o tej 17.00 začne plačkat a tak hodinku sa poriadne vyplače potom ho okupem a ide spinkat inač je dobručky len ten večerny plač ale nevadi neako to vydržíme
a ty sa ako maš čo tvoj drobček v brušku počuva 🙂

lenand
29. jún 2009

teraz som kukla tvoj album pekne bruško ja som mala pri oliverkovy tiež take velke a vlastne aj teraz som mala dost velke 🙂

pink_lady
29. jún 2009

jejej lenand to mi je luto s oliverkom - ale neboj nejako to prezijete ked bude mat uz sadru treba mu na nu nieco pekne nakreslit nech to ma take ozivene - aspon na mna to zabralo ked som bola mala a mala na 2 mesiace sadru a ked mi ju polepili obrazkami tak som sa mala cim chvalit 😉
a filipka to plackanie onedlho prejde uvidis, viaceri hocoria ze to plackanie trva tak 3 mesiace a potom to prejde a vy uz ste za chvilu 3 mesacny ako to leti 😵
moj drobcek mal dnes poriadnu stikutku 😎 😀 ale uz sa mi dost zle chodi a to teplo mi robi dost zle ale ved ten drobcek za to stoji 😵
inak vsimla som si ze budes mat narodky - tak aby som nezabudla vsetko najlepsie a nech deticky robia len radost 😵

lenand
30. jún 2009

dakujem pink zajtra mam 33 ten čas tak letí 😉
a s filipkom to dufam prejde už nam aj znami vyčitaju že nikam nechodíme že či sa hnevame ale ked sa nada tak sa im to tažko vysvetluje 😉

monika3
autor
30. jún 2009

ahoj ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand vsetko vsetko naj k narodkam zajtra 😵 a olivero ma teda zlomenu ruku? este ze sadra ide zajtra prec 😉
a bleelka teda dievcatko, pekne 😵 , asponn sa trochu vyrovna skore proti chlapcom 😀 len nech ich mame zdrave, to je podstatne 😵

my uz mame hadam najpodstatnejsie veci pokupene, este zopar malickosti a chlapcok moze prist 😵
obcas citim tam dole take bolesti ale uz je to asi normalne 😎

a vsetky inak velmi velmi zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
30. jún 2009

monicka ahoj 😵 😵 😵
ty uz ze 35 tt to ale leti a pozajtra uz 36 😵 tebe staci uz len tyzden vydrzat 😵
monika a ako si na tom so vstavanim/lihanim do postele? 😀 mne to trvaaaaaaaaaaaa 😝 😀 a ked dlhsie sedim/lezim tak mam problem sa rozchodit, dakedy mi aj slzy vyhrknu....ale tak uz to snad nejako dobojujeme... 😅 oplati sa vydrzat 😵

dnes rano som mala krvavy vytok ale predchvilou nic tak uviime, ak to bude sa opakovat, poobede idem k dokimu 😔

monika3
autor
30. jún 2009

pinky ahojcek 🙂
no vstavam vcelku v pohode, len sa prehadzujem a hladam vhodnu polohu ako si lahnut ked krpec zacne kopat.
ja pocitujem skorej taku bolest v bruchu ked sa prevalim z jednej strany na druhu.

Ked mas slabe krvacanie alebo co tak radsej lezat a dat magnezko ono to prejde, poobede ti hadam doki daco predpsie ak by to nahodou neprestalo

lenand
30. jún 2009

pink len pekne zavolaj dokymu

monika oliverko ešte len dnes dostane sadru teraz mal len dlahu od štvrtka ☹