Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
23. feb 2009

podla predpovedi uz by nemalo snezit dalsi tyzden 🙂 🙂 🙂
a bude pekna zelena travicka 😵 😵 😵

a klokanka je na 1* 😉

pink_lady
23. feb 2009

lenand potom daj vediet 😉

lenocka3
23. feb 2009

🙂 Moni - no ja na teba teda spolieham 🙂 Kazdy den tuzobne sledujem na webe predpoved na najblizsich 10 dni 🙂 pozeram to castejsie ako tehotenstvo.academy 😀 😀 😀
leni -krasna klokanka 🙂
pinky caf 😵

monika3
autor
23. feb 2009

Lenocka na mne se muzes spolehnout 😀 😀 😀

chcela som si ist urobit palacinky, tak otvorim mlieko a take je sama hrca, tak a mam po maskrte 😠 😖

pink_lady
23. feb 2009

rosnicka nasa - - monika - spoliehame sa na teba, vkladam do teba svoju doveru 😀 😀 😀

no monika aka skoda ☹

mne dnes zas nejako tažšie travi 😔

monika3
autor
23. feb 2009

Pinky mne travi uplne blbo....pred chvilou zase islo jedlo von 😝
ja neviem tieto posledne dni to zase niako blbne 😎 neviem do kedy este 😖 ale ako rosnicka si predpovedam ze do 20tt to zvladnem 😀 a potom bude fakt len dobre 😵

mirip
23. feb 2009

no ja zase nie jem ale žeriem, ale už mi došlo že radšej jesť pomenej a viackrát za deň ako sa doslovan nažrať...lebo ked sa velmi najem je zle ale ked som hladná je ešte horšie, našťastie ešte nič nešlo von ale dnes bolo na mále ráno v robote.....taký smrad tam kým som vyvetrala...

pink_lady
23. feb 2009

Monika... mna pred chvikou riadne napinalo ale zatial som to nejako este udrzala ...😝 viem vsak ze dnes laskaniu s wc misou nevyhnem 😝
naivne verim ze prichodom prvych jarnych lucov, zelenej travicky a modrej oblohy sa zacnem citit skvele a tehu si zacnem uzivat naplno ... 😵 😀

monika3
autor
23. feb 2009

jasne budeme si potom uzivat vsetky🙂
ja si to zacinam az teraz uplne uvedomovat vsetko okolo toho 🙂 tak proste viac , zacina ma uz chytat ze by som uz aj nieco isla kupovat pre babätko, ale este predsa pockam... 😵

pink_lady
23. feb 2009

monika ty uz zachvilku asi zacnes citit aj prve pohyby, ze? 😵 😵 😵

co sa tyka veciciek, ja mam na to este casuuu ale minule mi kamoska doniesla taku plnu igelitku dupaciek, triciek, kosielok,....... 😅 😀 😵

ta wc miska to bezo mna dnes nevydrzala 😀 😝 ale brrr tak ma teraz pali cely krk 😝

monika3
autor
23. feb 2009

Pink tak v 20tt by som uz mohla citiit, uz teraz ked sa prevalujem z boka na bok tak citim ze uz nie som sama 😉
ale pohyby ziadne este a tesim sa na ne 😵
aj ja mam niake vecicky po segre ale to je len pre take male babenko do pol roka...tak nakup nas neminie,
a uz teraz kupil moj drahy niake dupacky, som ho vislala....boli niake akcie,

ja dufam ze som s wc misou pre dnesok skoncila 😀

lenand
23. feb 2009

monika ale zachvilku možeš citit aspon take bublinky alebo take motyliky v brušku a potom aj pohyby 🙂

monika3
autor
23. feb 2009

akonahle nieco pocitim dam vam vediet 😵
aj doki sa ma pytal ci nieco citim a potom skonstatoval ze ste je skoro 😉

pink_lady
23. feb 2009

jej ja sa tesim na bublinky 😵 😵 😵

monika potom urcite daj hned vediet 😵

pink_lady
23. feb 2009

lenand a ty co nove? 😵

monika3
autor
23. feb 2009

vsetko budem podrobne referovat 😉

mirip
23. feb 2009

už ste všetky na PNke? od ktorého týždňa?

mirip
23. feb 2009

jasné, zase tu nikto nie je tak pá idem jesť

lenand
23. feb 2009

u mna nič nove malí kopka oliverko sa hra akurat mi doky zaniesol domou receptiky lebo mam trošku slabši krvny obraz tak aby som brala lieky a chce sa mi velmi spinkat tak zalahnem asi s oliverkom 🙂

pink_lady
23. feb 2009

iiha lenand ty sa mas taky servis od dokiho 😵 😵

ellianka
23. feb 2009

ahojte žienky 🙂
poslušne hlásim, že tehu nevoľnosti ma opustili 😎 dnes som si užila v práci nádherný pohodový deň 😀 a mám pocit, že aj bruško za posledné dni sa poriadne guľatí, v nedeľu som sa nadobro rozlúčila s najobľúb riflami a pekne ich uložila do skrine 😀
moni 😵 veru nás s bobáčikom cez víkend vykrmovali...hotové masové hody 😀
v stredu mám poradňu, tak rátam na prstoch koľkokrát sa ešte vyspím 😀 🙂

babuľky pekne sa opatrujte aj s dráčikmi a nech niekde v tom počasí nezapadnete 😵

pink_lady
23. feb 2009

elli a kde je ten kusok co ci slubila z rolady poslat? 😠 😀

lenand
23. feb 2009

no vieš je to kamoš 😉

lenocka3
24. feb 2009

bre ranko 🙂
Elli - to az teraz sa gulatis? 😅 😵 😵 😵 😵 ja uz bez gumicky neobleciem ziadne svoje gate. Teda, aj by som ich obliekla, ale to by som musela brusko stiahnut 😅 som zvedava, ako ja budem vyzerat v 14tt 😀 ako balon

ozaj - idem vo stvrtok k dokimu... neviem, ako mu jemne naznacit, ze mi je doma fasa 😀 a ze nech mi predlzi PN 😀 navyse sa nas v robote zacala dotykat hnusna kriza a ze nechcu prepustat, tak "zatial" upravili odmeny zamestnancov..... co ked ratam ako mi kolegyne referovali je pomaly o stvrtinu menej ako normalne... 🙄 🙄 🙄 a vysledky musime podavat samozrejme cim dalej tym lepsie... 😠 tak sa mi tam ani nechce ist rozculovat. Este budem mat nervozne babatko 😀

pink_lady
24. feb 2009

cafte 😵

lenocka ved mu povedz ze este cches byt doma, ze este ti stale byva zle, ze vonku je chripkove pocasie ze nechces nieco chytit a bla bla bla .... 😅

ja uz neobleciem ani hociktore "gaťky" - ked budem zdrava musim si ist nakupit aspon o 2 cisla vacsia 😎 😀

baby...ja mam taku ...blbu otazku, asi sa mi budete smiat 😢 😔 😅 totiz...ako sa prejavuje ta mykoza? ja som to este nemala ...ale ak sa to prejavuje sialenym palenim, stipanim, svrbenim,...tak sa hlasi na navstevu 🤐 😨

lenocka3
24. feb 2009

jujha pinky... tak to neviem presne... ja som mala len raz v zivote kvasinky, ale to nepalilo, "len" ten zapach 😔 😔 😔
mykoza sa asi ale prejavuje tak ako pises - no nech je to hocico, nie je to dobre. Mala by si skocit na gyndu nech ti nieco na to da - ze to sa zenam casto stava, ked su tehotne, ked je oslabena imunita, su chore a beru atb... co akosi paradne sedi na tvoj pripad 😅

lenocka3
24. feb 2009

....fungicidin alebo tak nejako sa to volalo - taka masticka, co mi vtedy predpisal a daju ju aj v lekarni bez predpisu... len ked si tehu tak neviem...

monika3
autor
24. feb 2009

Cafte 😉

Lenocka urcite ti da PN dalej, mne povedal doki teraz ze keby som bola ok a budem chciet tak moze ukoncit PN, ale ja v ziadnom pripade nechcem do prace tak som mu to rovno povedala a povedal ze nie je problem ze ja mam narok byt doma a ze dobre robim, tak som domenko az dokonca 😉
a vychadzky aj tak stale este nemam, 😒

Eli uz len raz sa vyspis a vidis bobacika 😉 Drzim zajtra palce 😵

ja ked padne sneh a vyjde slniecko vyrazame na nakup tehu gati 😉

Pink mykozu som este nemala, ale prejavuje sa niako svrbenim tusim.

Lenand len pekne spinkaj co najviac 😉

lenocka3
24. feb 2009

Moni caf 🙂
No ved preto sa mi nechce ist vo stvrtok na kontrolu, lebo uz sa teraz desim, ze co ja na seba navleciem... 😀 asi nejaku plachtu 😀
kocky, dnes som plna energie, idem zehlit dve hory pradla, varit /ale len hrachovu polievocku - Moni minule urobila chute/, a tym asi koncim 😀 Nech to zase az tak moc neprehanam 🙂
Inak, vecer som si nedala cipok, a celkom fajn mi je..., sice som bola hore rano o stvrtej, ze idem vracat, ale akosi som potom zaspala 😅 Ze by to uz aj mne prechadzalo? 😕 To by som z vas obisla najlepsie 🙂 Vsak uvidim, co urobi hrachova polievka s parkom. Ci nebudem vecer davat aj tri cipky naraz 😀 😀 😀
PS: strasne mi zacal chutit cierny caj - asi som sa don buchla 😀 nevadi to babatku, ze? jedna salka denne?

monika3
autor
24. feb 2009

Plna energie tak super, ja este neviem co budem varit, dnes som uplne vygumovana 😀
ja cierny caj nepijem ale mam nanho taku chut, ale drahy ma vzdy odhovori ze by som ho nemala teraz pit-podrobnosti preco nie ti poviem vecer.
asi urobim klasiku cestovinu so zeleninou 🙂