Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
25. mar 2009

dobre ranko tak mi sa dnes zobudime a snech ja už chcem jar ja sa už nevladzem obuvat ☹ a dnes musím ist do roboty odniest matersku no hrozne

monika3
autor
25. mar 2009

Lenka 20 jej aka som rada ze Ta vidim, ano pekne si mi to predpovedala 😵
velmi velmi budem na Teba mysliet aby to ozaj tentokrat vyslo, si to zsaluzite 🙂
a prskam na Teba ako sa da TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monika3
autor
25. mar 2009

JEJ baby narusila som nam stranu, ale tie tehu virusiky pre Lenku20 no muzite uznat ze to nie je len tak....nech prinesu vela stasticka a male bambino

Zuzulig ak mas cystu endometricku tak ta si mala pocas tehu prave zmensovat

inak cafko vsetky tehule

pink_lady
25. mar 2009

ahojte 🙂

lenand - ty sa maaas aj ja uz chcem ist na matersku :D no to obuvanie ti verim ale nejak s tym pocasim asi nic nenarobime aj ked vo "vecernicku o pocasi" :D co bezi vecer v telke slubovali vcera ze cez vikend sa ma oteplit ...hovorim tomu rozpravla/vecernicek lebo nie vzdy sa im to splni 😅

lenka20 - pozeram ze uz ides na 5 IVF tak velmi velmi drzim palceky, kedze si k nam zavitala tak to urcite vyjde 😵 my tu kazdeho nakazime, ze kocky? 😎
posielam aj ja par tehu: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

monika, elli, lenocka,...😵

ja si prave farbim vlasy 😀 ...a zacinam stresovat, ze aby ma zajtra v poradni nechcel poslat doktor do roboty, 😕 kedze som uz dost dlho doma...ale ja by som to teraz naozaj uz nezvladla, denne cestovat 80 km tam a potom naspat a 6 hodin stat na nohah a rozpravat nie to uz nie, sak mam problem prejst 10 min do obchodu 😔

monika3
autor
25. mar 2009

no ako pinky vlasy zafarbene?
a stou PN sa netrap, povedz mu to ako si to napisala nam, urcite Ta necha doma 😉

a v kt. tyzdni je nastup na matersku? v 35tt?

pink_lady
25. mar 2009

monika, hej, a tak ma to farbenie zmohlo ze som teraz dve hodiny spala 😀
a zajtra mu to asi vysypem este pred pozdravom, strasne sa bojim ze len mavne rukou alebo co...ved vam potom poviem ... 😕
v podstate doteraz som marodovala u obvodaka tak teraz by mohol tento prilozit ruku k dielu 😎

MD je v knizke pisana pri 34 tt a potom pri 36 ...lenand sa to lame v nedelu a pisala ze od pondelka ide na MD tak to akurat zacina 36 tyzden ...lenand, dobre som to odhadla? 😎 😀

ellianka
25. mar 2009

jeeeeeeeeej lenka20 tu je špeci dávka len a len pre teba 😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T
😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵😵T😵T😵T
😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T😵T
držím silnooooooo všetky palce aby to bolo teraz to pravé orechové 😉 držkaj sa

babenky ahojte 🙂
no pinky ja už týždeň zvádzam boj či farbiť alebo nefarbiť vlasy ale myslím, že ťa budem nasledovať 😀 nech som pekná farebná ako jar
dnes ráno som skoro odpadla, keď som videla tú snehovú nádielku z okna a tá poladovica 😖

lenand
25. mar 2009

pink ja už od tohto pondelka som na materskej tak od 34tt a ale ono to je asi od 32tt ideš ked si na rizikovom a 34tt normalne lebo ja nejdem skor ale normalne tak som to mala napisane aj v tehu knižke

zuzuliq
25. mar 2009

Ahojte, tak uz som sinieco o tych cystach nagoooglila a som trosku kludnejsia ale aj tak by som bola radsej keby bolo v brusku len mimi 😀
Ozaj, do tehu knizky mi napisali ze alfa program..... neviete co to moze byt?

pink_lady
26. mar 2009

dobre ranko 😎
lenand dik za info, ja som sa splietla su tam tyzdne 32 a 34 ma pravdu 😎
zuzuliq - netusim co je to alfaprogram 😎
elli ofarbi sa aj ty nech sme aspon my farebne ked tej jary sa nejak nechce 😲

ja idem poobede do tej poradne, no drzte mi palce 😕 neccem ist do roboty neccem 😕

lenand
26. mar 2009

dobre ranko tehulky
pink určite ta nepošle do prace ved si ešte len prišla z nemocnice ale potom nam daj vediet ako sa ma dračik ja mam poradnu v pondelok ale ešte mi doky zavola o ktorej

pink_lady
26. mar 2009

čaute kocky kde vsetky ste? 😎
ozaj dobry den som si vybrala na poradnu, ked sa ma misa nechce a necche vzdat 😖
ale tak aspon doki videl ze mi je fakt zle 😀 a povedal ze mozem byt doma kolko chcem...
inak moj tlak v ambulancii lamal rekordy 😀 najskor 140/95 za 5 min 135/110 a za dalsich 5 min skok na 100/65 😀

scarlette
26. mar 2009

ahojte,
Pink no tebe ten tlak skace riadne 🙂
ja som bola dnes v poradni, mam uz tehu knizku len zajtra mi doplnia nejake odbery a idem zajtra aj na diabetologiu ☹

bleelka
26. mar 2009

ahojte kocky, chcem vas len pozdravit 🙂
scar, gratulujem ku knizke a rozmerom 🙂 ja idem az 15.4, tak to je dost daleko, teba takto casto objednava? alebo aj ostatne? ako casto chodite k dokimu?
kedy ste povedali v praci, ze ste tehu? mne uz vyskocilo brusko, tak mam pocit, ze to uz vidno... neviem ako je to mozne, no mam brucho, podla mna je este skoro a nic nemalo byt vidiet, no mam uz 2.5 kg navyse, tak mozno preto :(
lenand aj ja uz chcem byt na materskej ;) uzi si to 🙂 moje 2 kolegyne akonahle isli na matersku, tak jedna na rizikove kvoli prietokom a druha doma lezat kvoli krcku, tak sa drz aby ta vsetko zle obislo a mala si cas na seba ;)
majte sa kraaaasne 🙂

lenand
26. mar 2009

ahojte tak ja mam dnes spaví den vkuse podriemkavam a nemožem sa premoct 😔
scar gratulujem k tehu knižke

pink ja som vedela že ta nepošle do roboty len pekne odychuj

bleelka ja dufam už to dotiahnem do konca bez konplikacii zatial to tak vyzera uvidim čo povie doky v pondelok

pink_lady
26. mar 2009

scar gratulujem ku knizke 🙂
my dnes lameme rekordy, v priebehu hodiny 2 krat rozprava s misou, sialene ma boli hlava ked lahnem este viac... 😔 😝

bleelka no v robote podla toho aku mas robotu, moj hlavny sef to este nevie, "mensi" sef uz hej a okrem neho sekreterka a jeden kolega 🙂
inak do poradne sa chodi kazde 4 tyzdne, len zo zaciatku som bola po 2 tyzdnoch ...
co sa tyka tych 2,5 kg naviac, neboj tie este pojdu dole, si v 8 tt to by mohli zacat rozpravy s misou ale nemusia samozrejme 😉 ja mam teraz 2 kg naviac proti vahe pred tehu

pink_lady
26. mar 2009

lenand nabuduce ti budem verit a nebudem sa bytaocne stresovat 😀

scarlette
26. mar 2009

bleelka dalsiu poradnu mam o styri tyzdne, teraz mi to vychadzalo tak casto kvoli tomu ze som odchadzala z CARu k svojej gynekologycke...
aja mam navyse 3kg, to aj kvoli tomu kludovemu rezimu co musim dodrziavat..a zatial mi zle nebyva,tak sa zatial tesim 🙂

lenand
26. mar 2009

scar ved to ti ani nemusi ved ja som pri oliverkovy ani raz nevracala no ale niekto si to užije tak oko pink moja zlata dufam že ti to už prejde a prestaneš vracat

scarlette
26. mar 2009

lenand ja dufam ze mi ani nebude zle 🙂 myslim ze to lezanie je dostatocny trest 😀

pink_lady
27. mar 2009

dobre ranko tehulky a bobáčikovia 🙂

scar, bleelka ja vam najvelmo ako sa len da prajem aby vas tie nevolnosti obisli 😎

my sme mali aj celu noc krutu ale uz je lepsie, ranajky sa dnes udrzali - aspon zatial 😎 😀

lenocka by mala mat dnes poradnu - dufam ze sa nam ozves ako si dopadla 😉

lenand, elli, monika,... 😉

lenand
27. mar 2009

dobre ranko tehulky

pink_lady
27. mar 2009

ranko lenand 😵 co robis?
my odfukujeme lebo sme boli u obvodaka 🙂

lenand
27. mar 2009

ja len tak lenošim oliver v školke mužik v praci a mne sa nič nechce treba mi ist na nakup ale akosi sa mi nechce vonku je zamračené

pink_lady
27. mar 2009

to ti teda verim to pocasie je na dve veci, tusim fakt o dva tyzdne vystavim vianocny stromcek a nie velkonocnych zajacikov 🙄

pink_lady
27. mar 2009

inak ja obcas citim take jemnulinke steklenie v brusku a raz som zacitila take bublinky zvlastne ma napadlo ci to nie su uz pohyby zda sami to zavcasu aj ked podla uzv sme vlastne uz v 17 tt a citala som ze tie prve pohyby mozu byt od15 tt tak neviem 😅

lenand
27. mar 2009

ono to tak začina najprv take bublinkovanie takže už možeš začat citit pohyby take riadne kopance až neskor ale šteklenie a bublinkovanie už aj hej

pink_lady
27. mar 2009

jejo tak potom uz mozno citim bobacika 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenand
27. mar 2009

asi už pomali začinaš asi bude taky trošku živši ked tak skor
ten moj cez den riadne vystraja ale v noci je kludny iba čo pojdem asi tak 3krat na vecko ale inač v noci je pokoj tak dufam že to tak bude aj po narodeni že bude v noci pekne spinkat

pink_lady
27. mar 2009

nech je aj zivsie aspon budem vediet ze je v brusku 😵
ale po porode by mohol v noci spinkat 😵 😀