Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

liviaf14
25. jan 2010

ahoj prahaxx, podľa tvojej poslednej vety si to celé , čo ma čaká, predstavujem 😀
veru taký hlien, len číro-číry som mala pár hodín pred ovulkou, než som zostala tehu, máš pravdu 😉 ale to až po braní clostilu, predtým veru nikdy........

dahra
26. jan 2010

Caute,
Katie,
vecerne nevolnosti - poznam 🙂 Aj ja som akurat minule vravela mm, ze co su to v knihach za hluposti, ze ranne. Figu. Mne sa to objavovalo cez den a silnelo k veceru. Nastastie som vzdy skoncila len s pocitom, nanajvys ma parkrat natiahlo. Zatial som nezvracala. A myslim, ze tie pocity som mala silne od 8tt do 11tt. Teraz to uz take intenzivne nie je.
Prahaxx,
co ty? Este mavas nevolnosti? Aj si pribrala? Mne sa vaha od decembra drzi na tom istom.
Inak s tym hlienom a ostatnymi vecami. Ja som mala vzdy vsetko pravidelne, ale hlien byval, ovulku som mavala vzdy, co si pamatam. Mozno keby manzel nemal tie problemy, bola by som tehotna na prvy sup ako sesterka a jej mama. Nasi v rodine s tym nik nemali problem.

liviaf14
26. jan 2010

čaute 🙂
tak ja mám dnešnú kontrolu za sebou, všetko ok a porodiť môžem vraj už hocikedy, sa mi to tam chystá, tak uvidíme kedy to príde 🙂 bruško mi tvrdne čoraz častejšie, aj sem-tam niekde popichá, zabolí, tak čakáme......

mirip
26. jan 2010

livia čo tu ešte ako kinderko robíš, dohovor malému a šup do porodnice 😎

dahra
26. jan 2010

Livia,
ojoj, takze teraz uz fakt ide do tuheho. Drzim palce, nech porod rychlo ubehne a maly drobec v naruci pomoze zabudnut na vsetko tazke.
Manzel bude pri porode?

evina0
26. jan 2010

liviaf takze cakas uz len na kontrakcie ci plodovu vodu? ani sa nenazdas a budes mat to male srdiecko v rukach.drz sa 😉
mne keby to povedal lekar tak som ako na ihlach ,a manzela uz taham s prace pri prvom cudnom znameni. 😉
ale toto ma caka za par mesiacov,ja mam stale len obavu nech to stihneme.aj ked nam lekar povedal ze na 99% to stihneme kedze prvorodicky rodia dlho( ale akoktore).

mirip mas pravdu cochvilka uz konderko nebude 😵 😵

liviaf14
26. jan 2010

jej ďakujem vám všetkým 🙂
mm chce byť pri pôrode, ja budem len rada, trochu nejaká podpora pre mňa 😵
mirip, termín mám až o týždeň, takže čakáme a čakáme a čakáme 😀

vanesska
26. jan 2010

cafte...
prisla som vas kuknut a vidim livia este stale 2 v 1...
no to uz je asi otazka par dni...
juj ale je to nervak ze kedy to pride... 😅

u nas vsetko v pohode... babenko rastie videli sme ho v piatok na utz...
uplne sa zmenilo z takeho malinkeho cervicka na maleho cloviecika... neuveritelne...
nakolko poradna dopadla super tak sme sa rozhodli ze po kazdej poradni kupime drobcekovi nieco peknucke tak mame prve dupky chutne sivobiele pasikave so zirafkou a zaplatkami na kolienkach... sa z nich vytesujeme jak deti... 😅 ehm... teda jak buduci rodicia... 😀

a od pondelka som na PN aj ja... doktor na tom trval tak som neprotestovala...
nemuselo by sa nic stat ak by som aj dalej chodila do prace ale keby sa predsa len nieco stalo by som si to vycitala... zdravie pampusika je prednejsie tak budem PN a basta... nejako to vydrzim... vsak ide jar...😵

prahaxx
26. jan 2010

no Danka, cakala som, ze sa mi v tom 13tom tyzdni polepsi, ale hobis, este mam pocit, ze sa to zhorsuje.. kuchynu uz vobec nenavstevujem, iba v najnutnejsich pripadoch, chodi kumne sestra a nosi jest .. niekedy sa da napapat, niekedy nie, jeden den zapcha, dalsi den presedim na wecku s hnackou, uz som vysadila vitaminy, dobieham to cerstvym salatom a zavaranou cviklou.. ale uz som sa naucila nezvraciat, aby aspon z toho mala babanko rastlo, ale natahuje ma od rana do rana.. Andrej by Ti vedel rozpravat, co vsetko pri mne zazije..
ale prve vysledky krvi boli OK, co ma velmi potesilo, len v utorok bude odber zas, vobec sa na to tahanie do skumavky necitim, slaba, hotova.. jedina utecha, za najneskor v tom 23tyzdni to prejde.. tak este nejakych 10 ☹
od novembra som pribrala pol kila 🙂 ale vsetko mam na zadku, obrucka mi z prstov pada ☹ ziadne gate neobleciem, ani neviem, aku mam teraz vlastne velkost, do obchodov nechodim, parkrat ma tam otocilo, tak len hamby kopec vsade.. a z netu neviem odhadnut, ktore by mi boli, tak uz aby bola jar a teplo na saty 😀
livi, do toho, do toho, do toho

katie233
26. jan 2010

Ahojte 😉,

livia, netrpezlivo očakávame tú krásnu správu 😵.

prahaxx, tak sme asi na tom podobne. ja sa tiež snažím straty dohnať ovocím, ale aj to vždy poputuje do záchoda 😝. len veľmi málo z toho, čo zjem dokážem udržať v sebe. Aj dnes som z roboty ledva dobehla domov 😖. ale snáď to už čoskoro prejde. a aj keď pijem veľa vody, cítim, že to aj tak nie je dostatok. vidno mi to hlavne na rukách, mám ich také vyprahnuté, starecké 😖. keď to takto pôjde ďalej, budem asi musieť tiež ísť na pn. a nie trápiť sa v robote 😒.

vanesska, pekné predsavzatie. asi si zoberiem príklad 😵. takže prvý kúsok pre bábo bude za dva týždne.

dahra
27. jan 2010

Ahojte,
dnes nam to zasa nevydalo - helios sa nadnes rusi, lebo auto nenastartovalo. Este to rozdychavam...Skusim v piatok - uz sa na nikoho spoliehat nebudem, pojdem radsej busom skoro rano, co sa mi aj creva po zemi tahat budu 😀 😀 😀.

liviaf14
27. jan 2010

Dahri,
to je škoda, veď skús tam zavolať, že by ste šli neskôr, ak by sa auto rozmrazilo a predsa len neskôr naštartovalo........ 😅 Ešte že ťa humor neopúšťa 🙂

Katie, keby si vedela aká netrpezlivá som ja 😀

vanesska
27. jan 2010

caute baby...

katie, prahax... tak to vracanie si v takejto miere ani neviem predstavit... 😝 no musi to byt teda riadna sila neudrzat nic v zaludku... ale este 2-3 tyzdne a uz by sa to mohlo zacat zlepsovat... 🙂

no hej... nekupujeme vela nie je to to nakupovanie vybavicky v pravom slova zmysle vlastne je to vzdy len jedna vecicka ale sa z toho strasne tesime... 😵
okrem toho sme inak aj rozmyslali ze teraz su zimne vypredaje a my s babom pojdeme akurat do zimy tak ci by sa nam neoplatilo kupit aspon par zimnych veciciek kym su v 50% zlavach nechcem kupovat moc dopredu ale zasa sa to asi teraz dost oplati... no neviem musim pokukat ci vobec este vypredaje su a ci to uz nie je vsetko rozobrate...

dahra fiha... zmrzlo vam auto... no neprijemne... ale veru tusim sa az tak velmi nema v najblizsich dnoch oteplit takze radsej ten autobus bude asi spolahlivejsi... 😉

livia... juj... vsetci ten nervak prezivame s tebou... 😉

liviaf14
27. jan 2010

baby, ste také zlaté, ďakujem 😵 😵 😵
už sa teším, keď budete rodiť vy jedna za druhou pekne, budem to tu sledovať 😉

evina0
27. jan 2010

ahojte
dnesna poradna dopadla dobre,celkom rychla bola a za 2 tyzdne idem utorok vypit glukozu a potom mi za hodinku vezmu krvicku..inak povedane idem na testy koli tehu. cukrovke a potom za 2 dni zase na poradnu a pre vysledky..verim ze budu dobre 😉
dnes som si pokupila tehu. tricka lebo u nas zrusili obchod s tehulkovskymi vecami a dopredvaju to za skvele ceny 🙂 🙂
A dosiel mi uz aj kocik do predajne do trencina tak najneskor sobotu je doma 😵 😵 strasne sa nan tesime..len aky su ti predajcovia hrozny, ja som si tu predjanu nasla cez net a tam je ovela lacnejsi nez u nich v obchode a predavac mi hned vravi vyssiu cenu..lenze ja sa nedam a chcem cenu s netu tak sme sa akosi dohodli ..predsa nebudem platit viac ked nemusim a myslim si ze nadhodenie pre nich 65 eur je dost..ked mi pisali meil s cenami tak nech ho pekne krasne dodrzia..ale uz je aj na nete cena vysia 😀 az sa nenajde dalsia taka ako ja, ze si ho cez net objedna a prevezme si ho u nich v predajni. tym padom reklamacia je na predajni 😎 😎
pomalicky ale isto uz si nakpujem vybavicku ved cas leti 😵

katie233
28. jan 2010

Ahojte 🙂. Tak ja som od včera na pn. Tie nevoľnosti sa už vliekli dlhší čas a včera to vyvrcholilo. Ráno som ešte normálne vstala, odišla do roboty. Tam som stihla ešte raňajky, a zažrala som sa do práce 😉. Ale začalo mi byť hrozne, hnačka, stiahnuté brucho, pišťanie v ušiach, tak som išla k doktorovi. Zase nízky tlak, vysoký pulz. Tak som dostala strašne štipľavú včeličku do zadku, a trošku to prešlo. Aspoň v sebe už udržím to, čo zjem. Dnes som bola na krv, ďalšiu včeličku a oddychujeme doma. Tak budem mať na vás viacej času 😀.

vanesska, aj ja som myslela, že by som už niečo nakúpila. hlavne kvôli výpredajom. teraz sú fakt dobré ceny. ale snáď bude aj letný výpredaj.

evi a pre seba si nakupovala v PU? Ak hej, kde prosím ťa? Síce ja mám teraz brucho skôr preliačené dnu, ale keď sa mi polepší, tak ono hneď vykukne 😉.

liviaf14
28. jan 2010

katie ahoj,
tak super, budeš oddychovať aspoň, na pn je dobre, ja som mala trikrát pn počas tehu, a kopec dovolenky,som sa na to vždy tešila. 🙂
aj materská je fajn, len keby už malý bol tu, nech to mám za sebou 🙂 pekný dník

dahra
28. jan 2010

Ahojte,
Katie,
takze PN - aky pulz si mala? Ja mavam vzdy vyssi, v pokoji vzdy nad 90. Moja sestra, mama mavaju okolo 75. Dnes som si merala tlak, tak som mala 116/67 a pulz 95. Je aj vysoky pulz nebezpecny? Moja gyndoska mi na to nic nevravela.
Ty uz chces kupovat veci pre babatko 🙂? Ja sa zatial uspesne vyhybam, ani do detskych obchodov nechodim, kedysi ako slobodna a bez frajera 😀 😀 😀 som vzdy zabludila, ale teraz mi to pride prilis realne a mam dojem, ze neviem, co treba. Velkosti a obdobie... Bude fuska, spolieham na saty odlozene doma takmer - niektore som nosila aj ja, sranda...
Evina,
joj, tie nakupy, ja uz cely januar planujem kupit si tehu gate, lebo mam uz len jedine, kam vojdem, ale aj tie ma tlacia. Samej sa mi nechce do obchodov, mozno sa zajtra donutim. Ideme na vikend domov, tak mi stary ocko aspon skrati, lebo urcite mi budu dlhe.

Ja mam v robote volnejsi rezim od novembra, ale buduci utorok mam zaberak. Budem makat od 7.15 do 20.00 s hodinovou pauzou na obed. Dufam, ze to zvladnem, lebo som si odvykla za tych par mesiacov.
Zajtra by sme mali ist do heliosu, dufam, ze tentokrat nam to vyda.

evina0
29. jan 2010

katie ja som si tiez kupovala vecsie veci nie hned teraz na oblecenie.nakolko obleciem este tricka co som nosila pred otehotnenim.
ten obchod je v Pu, musis ist na Moravsku ulicu uplne na koniec a zahnut do prava( inde sa ani neda) ak pojdes od PB hned na tom rohu je herna a riflove oblecenie tam v tom riflovom obleceni ..totizto to bola kedysi obchod mamina ale zrusili ju zmenili na rifle a tehulkovske veci uz len dopredavaju. niektore stoja este okolo 20 eur( co je dobra cena aj na nohavice) a niektore v takom kosi su vsetky po 5,55 eur .same tricka-dlhe, kratke..isto si cosi vyberies ak dovtedy to nevyberu tehulky.a maju tam aj dopredaj spodneho oblecenie a detske vecicky trocha.ale myslim ze nie pretoze malokto viem o tom dopredaji.mne tam robila kamoska tak preto o tom viem.
katie super ze si na Pn.netreba riskovat a doma si zvyknes ..je net a zatulas sa tam..

dahra ja som si prve tehu rifle kupila v asi 4 mesiaci a uz na vianoce som ich zacala nosit.ked som sa najedla tak mi aj stare rifle boli dobre len ma opasok tlacil pri sedeni do bruska a to mi vadilo.
inak tricka obleciem stale tie iste ale po 5 mesiaci sa brusko rapidne zakruhluje tak som si v tom obchode kupila tehulkovske veci a segra vravi ked ma v nich videla ze hotova maminka 😵 😵

inak ja oblecenie kupujem skor sama a v klude.ale kocik a take tech. veci aj mm pojde.
treba si pozriet najskor obdobie kedy sa nam drobci narodia a podla toho kupovat.
na stranke dietaaja.sk najdete aj pomocky co treba na prvu vybavicku.ja sa zatial podla toho riadim a co mi zase zeny na nete poradili ze mensie veci ako na 58 cm babenko nemam kupovat.vraj to rychlo dorastie.lebo velkost zacina od 50 cm a ako tak kukam deti sa rodia okolo 52-55 cm.

keby niekto chcel poslem Vam aj www stranky na fajn veci.ja som doma na PN tak beham so stranky na stranku a kopec veci poradia v teme vybava 😉

aj u vas je taka fura snehu?? u nas je to strasne 😖 😖 sype a sype.ked poodhadzujeme chodnik k domu tak to bude ako v jame a okolo mantineli snehu.no pojdem aj ja cosi pozmetat lebo dokial dojdu chlapi s prace bude minimalne po kolena.rano bolo cca 20 cm( manzel sa jedoval ze stupil a noha sa mu stratila v snehu).

som zabudla ak bude cesta do Tn v pohode ideme dnes navecer pre KOCIK 🙂 😵 😵 velmi sa nan tesime.

Liviaf drzkajte sa vidis ze myslime na Vas 😵

mimo temy vcera sa pri puchove ( nimnica) stala smrtelna dopravna nehoda..zena sa v decembri minuly rok vadavala, bola v 8 mesiaci a na ceste autom dostala smyk zrazila sa s autom oproti a na mieste mrtva 😔 sestra mi to dnes rano vravela.az som mala slzy v ociach ked som to pocula a preskocil ma mraz.este 4 hod po tom tam lezala aj s tym velkym bruskom co to tak dlho dokumetovali a policajti krutili hlavou ze tak silny stoj a uplne zosrotovany..

Tehulky davajme na seba pozor a velkyyyyyy aj na chodnikoch pokial sa da.nech chranime ako sa len da tych nasich drobcekov tak dlho ocakavanych!!!

vanesska
29. jan 2010

caute kocky,

tak ja som dnes posledny den v praci tak ani sa mi uz nic nechce zacinat tak asi to tu len tak nejako odsedim...

katie... takze aj ty budes na Pn to je dobre...
inak ako to tu v tych temickach pozorujem tak vacsina bab je na PN... ale asi to je lepsie ziadny stres len klud a babo sa moze pekne vyvijat...

dahra... s vysokym pulzom hm neviem ci je to nebezpecne ale myslim si ze nebezpecnejsi je vysoky tlak...!
inak ked hovoris o tom tlaku mne minule v poradni namerali tlak 135/82... taky vysoky horny tlak som asi ani nemala vzdy mam ukazkovy 120/80 tak neviem uz ani ja moc tym digitalnym pristrojom neverim...
okrem toho sestricky vzdy ked mi meraju tlak sa ma nieco vypytuju takze ked sa s nimi bavim tak hned je ten tlak uplne iny... no je to proste take odveci meranie...

evina to s tou nehodou... boze to je hrozne... 😨 😒
fakt si treba davat pozor... ale mozes si povedat stokrat a nakoniec to ani nemusi byt tvoja vina niekto do teba napali a si to odnesies... ja som sa dnes rano zasa dobre posmykla ale nepadla som len mi ubehla noha... fuj az som sa zapotila...

to mas super ze si stihla aj vypredaj tehu veciciek...
ja som si vcera kupila prvu tehu vec take tricko s takym peknym napisom hrozne sa nam s mm vo vyklade na tej bruskovej figurine pacilo ale stalo 34 € teraz si to aj trochu vycitam ze take drahe... hm... ale ked ja mam pocit ze tie tehu veci ani nikdy nie su vo vypredajoch... 😒
inak kukala som aj babatkovske vecicky nejake zimne ze budu zlacnene ale co bolo zlacnene bolo bud modre alebo ruzove a kedze zatial nevieme co cakame tak sme nemohli kupovat...
a ostatne co sa mi pacilo zlacnene nebolo takze smola... ale predsa sme jednu vecicku prikupili tak hrozne zlate polodupky pasikave za 7€ sme si povedali ze predsa je lepsie to postupne kupovat ked mas cas a aj sa ti nieco paci ako potom naraz zhanat a akurat vtedy nevies najst nic poriadne...

kocik sme uz tiez tak poocku kukali teda ja uz som ho mala vybraty uz davno pred teh... tak teraz si ho len potrebujeme v nejakej predajni vyskusat a potom skusit objednat cez net alebo mozno v rakusku by to vyslo aj lacnejsie... ale na to mame este cas...

tak sa opatrujte vsetky...

evina0
29. jan 2010

vaneska tehulkovske veci su celkovo drahe v tych obchodoch, ale je ich aj malinko..aspon u nas
toto bolo super ze zrusili predajnu inak tie tricka tiez stali okolo 30 eur.pred zlavou a rifle az okolo 50-80 eur..dost drahe.
ani na nete som toho vela nenasla 😒

a s tym padnutim mas pravdu..staci ze niekto iny nie je pozorny. u nas je tiez cisty lad pod snehom ☹

katie233
29. jan 2010

Ahojte 🙂.

Evi, tak to je hrôza. O tom som vôbec nepočula. Fakt si musíme dávať na seba veľký pozor. Ja som taká rada, že som doma. Lebo ja v rámci mojej práce chodím veľmi často do terénu, a takéto cesty nie sú teda bohviečo. Aj keď máme šoférov s dlhoročnou praxou, ale ozaj stačí malá nepozornosť. Viem to podľa seba, asi pred dvomi týždňami som zažila šok, keď nás svokryna známa viezla domov. V Bystrici máme momentálne veľmi rozbité cesty, ako asi všade na Slovensku. A pred križovatkou, keď sa chcela zaradiť do svojho pruhu, zbadala cez celú vozovku strašnú jamu. Tak sa jej snažila aspoň trošku vyhnúť a zasiahla do vedľajšieho jazdného pruhu. Čo čert nechcel, práve išiel kamión. Tak sme sa trochu šuchli. Šťastie, že pani udržala volant, a nestiahlo nás to buď pod kamión alebo sme nenarazili do zábradlia.

Dahra, tlak som si merala najskôr doma: 89 na 58, pulz 98. U doktora mi to zaokrúhlila na 90 na 60. Obyčajne mávam 110 na 70. Viem, že tehotné majú vyšší pulz. Výbavičku ako takú nejdeme ešte kupovať, ale páčil sa mi nápad vanessky, že po každej poradni, čosi malému kúpime.

Ja sa zatiaľ zmestím do svojich obvyklých šiat. Akurát som povolila jednu dierku na opasku. Ale myslím si, že keď mi prestane bývať zle, tak sa mi zývši aj apetít, a čoskoro priberiem 😀.

katie233
29. jan 2010

Evi, môžeš mi prosím ťa poslať nejaké tie stránky? Aby som aspoň mala predstavu, čo všetko potrebujeme. Lebo si to neviem predstaviť, čo všetko také bábo potrebuje. Taký ten základ hej, ale ostatné.

Dievčatá, všetky čakáme bábo asi tak narovnako, tak sa chcem spýtať. Budete kupovať hlboký kočík, alebo športový s tým vkladacím fusakom (taká náhrada vaničky). Ja neviem, či sa oplatí kúpiť hlboký, keď sú tie vaničky také malé. Ale zase cez zimu to bude ešte krpec, tak aby nenachladlo. Koľko môže meriať také polročné dieťa?

katie233
29. jan 2010

Praha, dobrá správa pre nás: v jednej diskusii som čítala, a vraj je to aj názor lekárov, že čo sa týka nevoľností, čím je nám horši, tak tým je bábu lepšie 😵. Musím veriť, že mu nič nechýba. A ja to už nejako vydržím 😅

dahra
29. jan 2010

Caute,
tak dnes sme do heliosu nesli - odklada sa na buduci piatok. Je tu kopa snehu a manzel nechcel riskovat pozicane auto (my nemame vlastne). Buduci tyzden budem makat ako fretka, takze pojdeme do heliosu az v piatok. Takze vsetko sa to posuva ☹

Dnes som si musela ist kupit gate, tak som zohnala cierne latkove (nie rifle) za 32 €. Rifle mali len vo vacsom alebo mensom cisle. Kukala som aj dlhe sukne, bo tie milujem, mozno si neskor kupim riflovu. Mencestraky su tiez moje oblubene, ale tie mali len na traky a to by som po vetrovku neobliekla a urcite za kabat nechcem vyhadzovat prachy. Tak nesiem gate domov a bude treba skratit nohavice.

prahaxx
29. jan 2010

no katie, to som pocula, ako sa nase babatka maju bajecne v brusku, ked je nam tak zle a moj zaludok uz odmieta skoro vsetko
nevolnost vystriedala migrena.. takze koniec.. a to ma cez vikend caka oslava mojej krasnej 30tky.. tak hlavne si zajtra este musim, miesto manzela, rychlo kupit nejake kvietko 🙂 nech si to teda riadne uzijem 🙂

Danka, hadam to ten buduci tyzden uz vyjde, drz sa 🙂

katie233
30. jan 2010

Praha, všetko najlepšie k narodeninám 😵!

evina0
30. jan 2010

katie ja by som v kazdom pripade kupovala kocik kde bude na uvod hlboka vanicka..je velmi dolezita na zaciaok zivota.tebe sa ma drobec narodit cca o 2 mes.neskor..

mi sme boli vcera pre kocik 🙂 trosku je iny odtien zelenej ako som si myslela( mala byt pistacia a je trosku tmavsia pistacia) ale inak je superaj ked este neni nom nas drobcek.
katie sklada sa s vancky- ta sa velmi rychlo vymeni za sportovu cast ale a za atosedacku lebo sme si dokupili aj adapteri bez ktorych to vajko tam nenasadis .az budem mat cas tak to vsetko nafotim av lozim si do albumu.dnes ho na cas ideme dat k segre a neskor az pojdeme tak k svokrovcom na chalupu az do porodu.cena bla trosku vyssia ale je toho vela tak sme spokojny.vahali sme este nad jednym camarelo Q 12 ale tam bla cena aj o 100 eur vyssia a ked nam predavac poveda ze to si mozme odlozit a neskor si kupit lahucke golfove palice tak sme si nehali aj poradit.a druha vec ktore dieta vydrzi do 3 rokov sediet v kociku.len co zacne behat tak maminky kupuju lahsie kociky kde si drobec sadne len na cestu domov.inak cupka vedla maminky 🙂 🙂 🙂
katie o tej nehode najdes vsade aj na nete 😔

u nas stale snezi.des kukat ako su vsade same vysokanske kopy snehu 😒

pink_lady
30. jan 2010

prahaxx vsetko naj k narodkam 😉
ako to citam, mas podobne tehu ako som ja mala co sa tyka nevolnosti, 😅 a tiez ma v 14 tt chytila strasna dvojtyzdnova migrena, to bolo s obijimanim misy wc este horsie, ale potom po 2.trimestri to uplne ustupilo /myslim migrena, vracala som este den pred porodom/, a migreny nemavam ani ted, a to som pred tehu mala kazdy mesiac dva krat 🙂
kocky pozdravte svojich bobacikov v rbrusku a vychutnavajte si to 😵

lenand
30. jan 2010

čavte kočky stale nakuknem či neni už liviaf mamina a tešim sa ako pribudajú ove tehulky super 🙂