Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
28. okt 2009

oacka ja som nebola ani raz na rizikovom tak neviem ale ked nebudeš mat žiadne problémy tak snad ani nie a inač vitaj dalšia tehulka z endo 🙂

oacka
28. okt 2009

Ďakujem lenand. Spôsobuje endometrióza nejaké tehotenské komplikácie? Mne vôbec nie je zle, ani nie som unavená, len ma hrooooooozne nafukuje, až mám pocit, že už idem rodiť! A pritom zápcha...

lenand
29. okt 2009

oacka mne pri oliverkovi vobec nebolo zle a ani som nebola unavena ale zato pri filipkovy som si užila aj vracanie a spat sa mi chcelo v kuse a zo začiatku som mala aj zapchu baby tu mali problemy ale či to sposobovala endo tak to neviem možno oni ti odpovedia ked nakuknu 🙂

evina0
29. okt 2009

vitaj oacka. mna tiez nafukuje ale nastastie zapchu nemam.neviem ci je to vitaminami co jem-babyplan ale pokial som ich nejedla tak som pravidelne nechodila na WC ako teraz. bud rada ze ti nebyva zle .ja som predchvilkou vyobimala umyvadlo po dlhsej dobe.inak nevraciam len mi je denne tazko od zaludka a som velmi unavena a vecer ani nevravim.
ako pisala lenand pokial nemas vazne problemy tak na rizikovom ta nenecha.ja som sice na Pn necely mesiac ale koli tomu ze si neviem zatail predstavit fungovat v praci ked mi je denne zle.a u nas v praci oddych nehrozi 😒
som rada ze je dalsie tehulka s endom. a verim ze z temy ednometrioza uz coskoro pribudnu dalsie nove tehulky 🙂 🙂

mirip
29. okt 2009

oacka nie každému musí byť zle ani mne nebolo prvýkrát to síce skončilo ale druhýkrát mi do 7tt nebolo nič, len prdenie a zápcha ale od 8tt do cca 14tt som si užila, nie grcanie to som asi tak trikrát za celé tehotenstvo ale obrátený žalúdok som mala super 🙄ale zle ti vobec nemusí byť počas celého tehotenstva lebo na každú ženu tehot. inak vplýva 😉a na rizikové ísť nemusíš vobec, ja som síce bola ale kvoli tomu že sme o prvé prišli tak ma pri druhom dal Dr. na rizikové aj to prvé 4 mesiace a potom som od polovice mája mohla ísť do práce ale kedže som učitelka tak ísť do roboty na mesiac a pol sa mi neoplatilo lebo potom boli už prázdniny a 31.augusta som šla na MD

oacka
29. okt 2009

Ja som tiež učiteľka, tak dúfam, že ma deti nevytočia tak, že to bude cítiť aj to mini, čo je vo vnútri. Začína mi byť zle od žalúdka, je mi tak ťažko, akoby som sa strašne prejedla. A pritom som ešte nič poriadne nezjedla, ale asi ani nezjem. JA som bola po prvej inseminácii dva týždne tehotná, sestrička ma potešila, že som, ale pri druhom odbere HCG kleslo a už som nebola. Strašne ma to zobralo a preto sa teraz veľmi bojím, že sa to zas zopakuje... Nám sa to teraz podarilo prirodzene a absolútne to nechápem!

monika3
autor
29. okt 2009

cafte
bleelka mala je kraaaaaaaasna
🙂 no a teda ako tu citam tak tento rok sme uz porodili vsetky a dalsi rok pribudne tiez dost babatiek 😵 😵 😵 😵
prajem Vam vsetkym pekny den 😵 😵 😵

liviaf14
29. okt 2009

ahojte 🙂
oacka vitaj medzi nami, super, že ďalšia tehuľka 😎 tešíme sa. mne bolo zle od žalúdka od 7tt do 16tt, hrozná ťažoba, ale nevracala som. myslela som len na to, aby to čím skôr skončilo 😕

jééj monika, pozerám, že tvoj malý má už 3,5 mesiaca, len teraz si pamätám, keď si porodila, pribúda tu detičiek, to je perfektnéééé

bleelka, malá je ukážkové bábätko, také úplne čerstvé, je fakt krásna 🙂 tak sa držte

mirip
29. okt 2009

oačka ja viem že ti nechutí ale sa premáhaj a jedz, lebo ked ješ je ti zle a nič ti nechutí ale ked budeš hladná tak to bude ešte horšie a ked nezačneš pravidelne jesť a aj trolinku pmaly priberať možeš skončiť na infúziách v nemocke ked ti bude váha ubúdať tak sa premož a papaj, bábo to potrebuje 😉

bleelka
30. okt 2009

ahojte kocky, som tu len na skok, som u nasich, chcem vas len pozdravit, mirip, som rada, ze sa mate lepsie 🙂

som rada, ze sa vam malinka paci, vraj je cela po mne 🙂 manzelove ma uska a mihalnice 🙂
mne doki povedal, ze endo uz mam znicenu tehotenstvom, tak som zvedava ci ma pravdu a druhe sa nam podari bez problemov... ale to asi tak o par mesiacov zacneme uvazovat...
drzte sa kocky a babatka nech posluchaju

liviaf14
30. okt 2009

ahojte 🙂
tak bleelka, nech sa vám darí s malinkou, nech pekne papá a priberá 🙂

miminap
30. okt 2009

ahojte babule. prisla som mrknut. blelka, blahozelam vam. mala je krasna. fakt ma ta story porona zaujala 🙂
drzim palce. evina, liviaf kludne na mna plujte, 😉 aj ked stale neviem, kedy zacinam timulku. 😔 nevadi. vydrzime.

lenand
31. okt 2009

tak ja som totane unavená už 3 novi som poriadne nespala filipko sa v noci zobudí a sa hraaje mrzutí potom sa pokaka a dnes sme zistili že sa mu prerezava zub už ho citit s prstom aj trošku vidno tak snad sa to zlepší rychlo víjde 😉

liviaf14
1. nov 2009

ahojte 🙂
lenand super vyspatá, hej? no hlavne, že zúbok je vonku, snáď sa to zlepší.

pinky- ako sa máš? chrípka ustupuje? pozdravuje vás Tominko 🙂

evina - ako sa ti darí? býva ti ešte veľmi zle?
tak peknú nedeľu všetkým želám 😉

zajacik...
1. nov 2009

Ahojte tehulky a mamicky, dufam ze sa k vam tiez pridam, v pondelok, teda zajtra idem na krvicku 😵
Bleelka blahozelam k Miske, je krasnucka 🙂 Ani sa mi verit nechce ako ti to rychlo ubehlo, ze uz si maminou, pamatam ako dnes ked si zistila ze si tehulka 🙂

zajacik...
1. nov 2009

A samozrejme blahozelam aj vsetkym ostatnym mamickam k ich vytuzenym babatkam 😵

lenand
1. nov 2009

zajacik v pondelok držime pršteky všetky nové tehulky radi privítame 😵

tak už som sa tej noci trošku lepšie vyspala zubok už vidno tak nech rastie a zanim dalšie 🙂 dnes sme boli na oslave mužikova babka mala 90rokou

bleelka
2. nov 2009

ahojte, mam otazku na maminky. Malej hnisa jedno ocko uz od porodu, ale dnes uz to nebolo malo a biele ale viacej a zlto-zelene... v nemocke mi dali Opthalmo-septonex, ale nema sa pouzivat dlhsie ako 10 dni...t.j uz by som ho mala vysadit, hoci som povytierala ocko po nakvapkani, takze vela v nom nezostavalo... nemate skusenosti co pomaha? vdaka

zajacik ahooooj, ty aj zijes? ako sa mas? co nove?

zajacik...
2. nov 2009

Bleelka zijem 😵 Dnes som bola odovzdat krvicku a teraz caka ake bude HCG 🙂 Bojiiim 😅

lenand
2. nov 2009

bleelka zavolaj detskej lekarke čo som registrovala maju to viec dievčata ako chlapci my sme s tím problem nemali ale viem že kamoška ma dceru a boli prepichovat očne kamaliky alebo tak neako skus zajst alebo zavolat deskej lekarke

bleelka
2. nov 2009

lenand, divne, ze dievcatka, ale skusim zavolat lekarke zajtra...

zajacik, juuuuj, tak to mooooooooc silno drzim palceeeeeeeeee 😵 😵 😵

evina0
2. nov 2009

liviaf citim sa lepsie.najdu sa dni kedy mi neni tazko od zaludka.ale nejdem nic urieknut 😉 lebo jeden den je tak a druhy inak.zajtra idem na krv a poradnu mam az 11.11. a velmi sa tesim na drobceka ako podrastol 😵 😵
sedim doma v teplucku, lebo vonku je strasna zima.
a co ty noveho? pomaly ale isto pribudaju dalsie tehulky
zajacik drzim pästeeee 😵

zajacik...
2. nov 2009

Babulky dakujem, tak uz to mame potvrdene aj z krvicky, hcg 570 😵

lenand
2. nov 2009

super gratulujeme a nech to dotiahneš do uspešneho konca tešime sa s tebou 😵

zajacik...
2. nov 2009

Lenand dakujem 😵

scarlette
2. nov 2009

zajacik gratulujem 🙂
evina no hadam uz aj pomaly zaludok zacneposluchat, vsak 1.trimester mas o chvilu za sebou 😉

mirip
2. nov 2009

zajačik gratulujem, dnes vás nejako nestíham ale pridala som aspon pár fotiek do albumu 😵

zajacik...
2. nov 2009

Scarlette,Mirip, dakujem vam 😉 A pozdravujem vase pokladiky 😵

liviaf14
2. nov 2009

ahojte 🙂
zajačik - gratulujem 🙂 🙂 🙂 to je skvelá správa 😎
evina- no teda, mne bolo v kuse zle od žalúdka, každý jeden deň, tak to máš super - klop klop klop 🙂
zdravím ostatné maminky a snažilky 😉

my máme nové to, že som mala pozitívne výsledky po glukozovom teste, v stredu idem na diabetologiu, tak som zvedavá, hádam to bude ok. aj keď dnes ma teda dokina trochu vyplašila, veď uvidíme.

mirip
2. nov 2009

liviaf ja som chodila tiež a mala prísnu dietu ktorú som aj porušila to sa nedá nejesť sladké každopádne som žmýkala grepy tie znižujú cukor tak ked som zhrešila a jedla občas sladké tak hned na to šiel vyžmýkaný grep a tak isto aj cibula, jahody, melon znižujú cukor