Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
3. feb 2009

pink super že je všetko v poriadku tešim sa s tebou tak nech ti teraz tt pekne skaču a každy tyžden pribudaju 😵

lenand
3. feb 2009

babulky tehulky a zajtra pekne povzbudit našu scarlette aby sa pridala k nam do našej skupinky

😵

lenand
3. feb 2009

pink pekny dračik 😵

ellianka
3. feb 2009

ja zas len tak neskoro a na skok ale poctivo vás čítam, tak pekne píšte 😉 😵

pink 😵 😵 😵 gratulujem k srdiečku aj ku knižke a veľmo sa s tebou teším *cmuk pre malého bobíka 🙂

lenand, s tou robotou mi je to ľúto ale teba teraz čakajú nádherné povinnosti a ešte krajšia robotka 😉

lenočka, aj mne dnes bolo besne 😝 a tak už mám tri hodiny spánku za sebou 😀
napíš tipa na homeopatiká, ak by náhodou 🤐 nech to nezakríknem klop klop

moni 😵 😵 😵

sladké sny 🙂

ellianka
3. feb 2009

pink 🙂 😵 krááááásna fotečka

pink_lady
3. feb 2009

dakujeeem 😵 a elli malemu som cmuk odovzdala a ze posiela aj on 😵 😀

pink_lady
3. feb 2009

inak musim sa priznat - kupila som si tehu rifle aj take kraaasne tricko 😅

a bolo mi strasne od hladu tak som si kupila aj kebab no a z neho mi je teraz "paradne" 😔

lenand
4. feb 2009

čavte tehulky čo dnes porabate ja som bola v dm drogerii kupit prašok na detske vecičky pomali si začnem chystat vybavyčku ešte tie vecičky čo mam po oliverkovy potriedim a operiem 🙂

monika3
autor
4. feb 2009

Ahojte...
vidim dalsi den na spanie pred sebou 😀

jej lenand ty si akcna, uz si bola aj nakupovat 🙂

Pink srdiecko na jednotku a knizka nadherna 🙂 🙂 🙂 🙂 Gratulujem 😉

Lenocka 😉 Elianka 😉

lenand
4. feb 2009

ja vstavam už o 6.30 lebo ma budi oliverko a potom ho davam do školky o 7.20 a potom ešte lenošim a ja to mam do mesta 10minut pešo tak to rychlo nakupim a a som doma

pink_lady
4. feb 2009

Ahojte spacie krasavice 🙂
Monika, dakujem 😵

pink_lady
4. feb 2009

dnes tu mame nejako mrtvo ☹ lenocka kde si? 😕

lenand
4. feb 2009

ahoj pink u nas prši tak sa mi nič nechce ☹

monika3
autor
4. feb 2009

lenand u nas je podobne, inak dnes sa niako miname 😉 😉

monika3
autor
4. feb 2009

no baby asi tu teraz zas nie ste, 😕
robim si puding tak idem ho miesat aby sa mi hrce neporobili 😀 😀 😀 😀

lenocka3
4. feb 2009

jej babky cafte 🙂
ja som dnes iniciativna isla do prace, lebo som sa citila celkom dobre. Zabalila som to po toch hodinach, kedze som zistila, ze moje usi nic nepocuju, mam zimnicu a asi zapalene priedusky.. ☹ akurat som sa zobudila a robim si cajik. Ide ma slak trafit - ja som naozaj nebola dlho chora a teraz ked to najmenej potrebujem sa z toho neviem akosi dostat.
Zajtra, ak mi nepomozu homeopatika od kaslu, upalujem k lekarovi... uz teraz sa mi nechce, ked si predstavim tu cakaren. Vobec neviem, ci je to dobry napad, ak mi ma dat tiez len taketo lieky...
idem pod periny, zacina nejaka telenovela 😀 aspon si este pri nej pospim 😉
papapa

monika3
autor
4. feb 2009

lenocka tak pokial nebudes fit tak nech Ta do prace ani nenapadne ist 😉 V perinke je lespie 🙂

A k lekarovi chod, ale tak pred koncom aby si nebola medzi tolkymi chorymi. 😉

pink_lady
4. feb 2009

no veru leni co ta to napadlo ist vobec dnes do roboty? 😕 😠 😀 ale urcite zajtra cupitaj k doktorovi 😎 🙂

pink_lady
4. feb 2009

nooo dnes tu je daako mrrrtvo 😕

babyyy inak mam taku otazku asi sa mi budete smiat 😅 aaale po takej veeelkej grckačke 🤐 mate potom v podbrusku take silne krrce? 😕

lenocka3
4. feb 2009

ahoj pinky - no neviem, co som to mala za hlupy napad... aj babatko protestovalo - cely den ma popichavalo v brusku....
inak - zatial som teda negrcala, ale ked som mala tu brusnu chripku pred vianocami, tak som grcala taaaakto strasne a mala som krce... cize teraz je to asi obdobne, stale sa ti stahuju vsetky svaly na brusku, ked vracias, tak to asi pre to..... to asi ako keby si urobila 300 brusakov 😀 aj po nich by si mala krce 🙂
mne sa stale po kazdom jedle tak nie odgrckava, ale mam kyselinu...

a neublizia mojmu bobatku tolke homeopatika? a mozem hocijake caje? ani na jednom nemam napisane, ze by nebol vhodny pre tehule..., ale obsahuju urcite tein a tie co maju kofein nepijem... nevies? 😕

lenocka3
4. feb 2009

a ja budem mat v piatok 8tt 😀 😵 😵 😵 😵 😵
a v pondelok na sono na srdiecko, ak budem zdrava 🙂

pink_lady
4. feb 2009

lenoc neboj homeo neublizia, to su vacsinou bylinkove extrakty...ale radsej chod ozaj zajtra k dr nech ti da nieco co mozes 🙂

s cajmi viem ze niektore bylinky by sa nemali ale ktore presne neviem 😅 urcite take ako materina duuska co je vyborna na kasel a chripku a priedusky , tu mozes 😉

a ja budem mat zajtra 9tt 😀

a ty si videla mojho drobca? 😎

pink_lady
4. feb 2009

aale uz by som najradsej mala aspon 15 tt 😀

lenocka3
4. feb 2009

ozaj - jasneeeeeeeeeeee 😀 😀 😵 😵 😵 inak - cela mamina 😀 aj ja som rozmyslala, ze pojdem 7+6 ci kolko si to bola 😀 😀 ze tie tri dni naviac ten buduci tyzden pockam 😀
... to vies, aby som vedela porovnat, ci dobre rastieme 😀 😀 😵 😵 😵 😵 a aby som mohla dokinu usmernit, ze ake velke babo ma kamoska 😀

monika3
autor
4. feb 2009

lenocka babenko rastie kazdym dnom 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
4. feb 2009

dobre leniii tak chod 7+6 nech mozeme porovnavat 😀 😵 ono to tak ten ultrazvuk vypocital podla mier by to malo byt tych 7+6 a presne to sedi tak doki povedal ze to je super 😅

to som aj ja hned povedala ze celaaa mamina 😀 😀 😀 😀

pink_lady
4. feb 2009

monika ano moje uz bude vtedy vacsie ale to s lenockou porovname ci jej a moje v rovnakom case su rovnako velke 😀

monika3
autor
4. feb 2009

akurat som rozmyslala ako je velke asi v tom 8tt sa mi zda ze tak centimeter a pol 🙂 🙂

pink_lady
4. feb 2009

nooo anooo malo mojko ma 1,54 cm 😵

monika3
autor
4. feb 2009

no to si teda dobre pamatam, 🙂 🙂

potom uz neskor zacnu tak rychlejsie rast...je a potom uz ich drzime v rukach 🙂 🙂 🙂