Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
14. apr 2009

dobre ranko tehulky ako sa mate popriberali ste počas sviatkou 😉 u nas konečne slniečko 🙂

mirip
14. apr 2009

ahojte prajem pekný deň všetkým 🙂 aj u nás je pekne

pink_lady
14. apr 2009

caute
pribrat? kdezeee 😀 ked vsetko co som spapkala slo von 😒 😝 uz mi to hodne lezka na nervy 😔 dokonca ma dakedy chytaju z toho take depky ze ani neviem ci sa este tesim z babatka ☹ dufam ze to aspon po porode prejde ... 😎

lenand
14. apr 2009

pink prejde to neboj 😉
ja som oliverkovy povedala že po velkej noci už budeme čakat kedy sa nam narodi babetko lebo on sa už nevie dočkat a on mi dal včera otazku že či už zajtra nejdem do nemocnice ved už je po velkej noci moj zlatunky sa už nevie dočkat 🙂 idem s nim do mesta lebo si včera napolieval eura tak si ide niečo kupit do dračika tak potom sa ozvem ešte 🙂

pink_lady
14. apr 2009

lenand a skor ako po porode? 😎 😀 😝
olino je zlatyyy 😵
ze uz 38 tt to uz moze kazdu chvilku prist 🙂

lenand
14. apr 2009

pink dufaj že skor to prejde ale oplati sa vydržat i ked viem že je to hrozne to vracanie ale čo nespravime pre svoje detičky 🙂

bleelka
14. apr 2009

ahojte kocky
tittika tak ako??? dufam, ze dobre a babo je tam a v poriadku, juj ako na teba myslim 😵
ja idem zajtra na poradnu, mala by som dostat tehu knizku, tak drzte palce nech je male ok a vsetko ostatne tiez 😵

tittika
14. apr 2009

ahojte HCG sa mi z minulej stredy (1500) zvysilo dnes na 5000 ale srdiecko este stale nebolo ☹ v piatok zas HCG a ked sa zvysi tak sono v nedelu....podla tabuliek co som nasla na nete je to malinko 😔 ale aj tak dufam ze sa rozbucha to nase malinke srdiecko 😔 no a jednoznacne mi nesedia vysledky hcg a sona od prveho dna menstruacie od ovu som cca 6tt6dni tak to by ako tak malo sediet 😔

bleelka
14. apr 2009

Boze, tittika, tolkoto stresov a neistoty, chudatko moje, to je hrozne... velmi drzim palceky tfuj tfuj nech je vsetko dobre, po tom vsetkom co si prezila, nech je slniecko na konci tunela a dobre to dopadne 😵 moc drzim prstiky 😵 ja napr. ani neviem ake mam HCG... mozno aj zistovali z krvi, teda urcite ale vysledky budu az zajtra, tak snad sa dozviem...
drz sa moja, uz nech je piatok a pozitivne spravy 🙂

tittika
14. apr 2009

dakujem 😵 velmi velmi dufame cela rodina, kamarati a vsetci co o tom vedia , tolko pozitivnej energie ze to musi byt v poriadku 😅 😔

pink_lady
15. apr 2009

tittika vidis hcg stupa myslim ze nadej je velka...niekomu stupa pomalsie a aj babatko sa vyvija pomalsie...drzim vsetky palce 😉

babyyy mna vcera zas chytila migrena tak sme viedli velmi doverny rozhovor s misou 🙄 😀 😝 ale pred tym som si kupila este peknu tehu suknicku a take letne šmrnc tehu gate - sportove 😀 😀 😀

katrin21
15. apr 2009

ahojte baby... tak som medzi vami neni... v sobotu mi presne na den dosla ta mrcha hnusna.. v piatok rano klesla teplota na 36,6... dovtedy bola 37,2.... takze to bolo jasne... skoda..

lenocka3
15. apr 2009

cafte kocky 🙂
katrin - nezufaj, ide maj 🙂 😵 😵 😵 drzim palce
titti - suhlasim s pinky - je velka nadej, ked hcg stupa, keby bolo nieco zle, tak nestupa... si myslim.
Pinky - presne na tie artikle, co pises sa chystam dnes 😀 musim si ist nieco na seba kupit, nech som pekna mamina. To je jedna vec, druha vec je, ze este chvilu budem doma nic nerobit, tak osediviem, budem si hryzt nechty a zacnem pozerat telenovely 😀
Dnes som sa poopalovala - viem, ze to je o takomto case strasne nezdrave... ale co uz so mnou 😀 to mam taky zaklad - vyskocia mi vsetky pehy a potom ich uz len "zaopalujem" 😀 Je to hrozne, inak som uplne tmava - oci, vlasy, ale ksicht mam jak Snehulienka..... aspon mi kazdy vzdy veri, ze mi je zle.... niekedy, aj ked mi nie je zle... 😀
No, idem sa nacancat, a dufam, ze mi kontrola zo socialky nepride, lebo neviem neviem, ci stihnem obehat vsetky obchody za dve hodinky 😉
Drzkajte sa!!!
Papa zatial.

lenocka3
16. apr 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂
kdeze ste vsetky? 😕

ellianka
16. apr 2009

ahojte tehule 🙂
idem si vás rýchlo načítať, aby mi nič neušlo 😉

lenočka 😵 tu som tu

pink_lady
16. apr 2009

ahojte kocky 🙂

lenocka co si vcera kupila? pochval sa 😵

elli super ze si sa ozvala, ako sa mas? 😉

jej ja uz ze 19 tt 😵 inak idem dnes k dokimu tak mi drzte palce 😎

pink_lady
16. apr 2009

kocky kde ste? 😕
som cela nervozna pred poradnou, za hodinu a pol smirujem na bus 😅 😀

a kdeze nam je lenand? uz sa nejaky den neozvala a to nem u nej zvykom, ktovie ci uz neni aj v porodnici 😎

lenand
16. apr 2009

čav pink ešte niesom v porodnici len mam doma mužika ma v praci nutenu dovolenku a tak chodime ešte po nakupoch a tak aby sme mali všetko nachystane a hlavne on ked bude s oliverkom sam doma tak aby sa staral len o oliverka a nemusel ešte behat inač mam poradnu asi v soboltu alebo v piatok ešte mi doky zavola kedy služi v nemocnici tak som zvedava čo mi povie 🙂

mirip
16. apr 2009

držím palce pink 😉

lenand
16. apr 2009

inač pokne vam tie tt naskakuju sa teším 😵

lenocka3
16. apr 2009

tu som tu som 😀
bola som s kolegynami na obedik - mnam mnam, celu pizzu som zjedla aj s tatarskou a sedeli sme blizko pri wc, ale nepotrebovala som 😀
no vcera som si kupila tri tricka, dvoje teplaky - nemali tehu, ale maju taku super gumu, ze velkost 36, ale zmestim sa do nich aj v 9-tom mesiaci. A este topanocky. A nausnicky. A podprsenky dve, lebo vsetky moje nejako prekypeli 🙄 😅. A uz nic take 🙂
pinky, potom sa ozvi ako si dopala 😵
A co sa tt-ciek tyka, ja zajtra 18tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Aj ja uz budem za chvilu 20 tt - velka tehula 🙂

pink_lady
16. apr 2009

ahojte tak uz sme doma z poradne - vsetko je v poriadku, ujovi doktorovi sa videlo ze babatko nna pindika 🙂

lenand
16. apr 2009

pink tak super že je všetko ok len tak dalej 🙂

loli2
16. apr 2009

Ahojte baby, chcem sa Vas opytat, som tu dnes prvy krat na chate, zaujimali by ma info o tej endometrioze, ked to mam je tazke otehotniet? Lebo nam sa podarilo na 1vy pokus.. Ake su priznaky tej endometriozi a co to znamena?

pink_lady
16. apr 2009

len som trosku taka nijaka lebo doki ma vypisal do roboty od pondelka no a ja som ako na potvoru dosla so strasnymi krcami a uz ma 3 krat hooodne prehnalo a stupa mi teplota - asi som chytila brusnu chripku od 1,5 rocneho suseda ☹ 😝

bleelka
16. apr 2009

ahojte kocky, tak vcera som bola na poradni a uz mame 3,68 cm 😉 a sme o 3 dni vacsi ako podla mrchy. No ale je to ok, lebo ja som mala ovulku na 12 alebo 13 DC, takze to moze byt tym 🙂 chvalabohu je vsetko v poriadku a uz mam aj tehu knizkuuuu 😵
doki ma poprosil, ci by som sa nezapojila do nejakej jeho studie o stravovani pocas tehu, ze potrebuje ako sa stravujem v prvom trimestri, pekne popisat kazdy den co jem co i len 2 cipsy, vsetko popisat, tak idem pisat 🙂 asi sa mu nezda to moje priberanie a nechcel mi to priamo povedat, tak aby som si takuto kontrolu robila 😀 lebo uz mam 3-3,5 kg navyse... podla mna je to dost....ak to takto pojde dalej, tak neviem neviem ci sa odgulam do porodnice 😀

ja som sa akurat vratila z obchodu, tiez som si kupila 2 tricka na zakrytie bruska kedze v praci este nevedia, 2 take tricko-bluzky na leto a dvoje gate s gumou a snurkou, nie su sice tehu, ale s kludom sa do nich vpracem aj s brusiskom, su naozaj prijemne, lahke, makke a tenke, takze super na leto 😉

pinky, a vy ste nechceli babulku? ale jasne, je to jedno, len nech je zdravucke, zelam vsetko najsuper a to samozrejme vsetkyyyym 😵

lenocka, mne doki zakazal sa opalovat, vraj ked vonku na slnku, tak len pod slnecnikom, ze sa mi mozu tehu skvrny vyhadzat...

lenand, drz sa, nech ide vsetko ako po masle

loli, zalezi v akom stadiu ju mas, ja som mala endo cystu, kvoli nej som nemohla otehotniet, cystu vybrali a do 2 mesiacov som prirodzene otehotnela, ale su kocky, co ju maju rozsiahlejsiu a trva im to dlshie, resp. musia na umele oplodnenie ☹

lenocka3
16. apr 2009

Loli - a naco su ti infosky o endometrioze? 😅 Sledujem, ze ju asi nemas, tak sa tym vobec nemusis zatazovat 😎 Uzivaj si tehu 😵 😵 😵 😵 V "snazilkach" je tema Endometrioza, najdi si ju, vela zien tam popisalo svoje priznaky a svoje problemy 😉. Myslim, ze ani jednej z nas sa uz o endometrioze ani nesniva 😀 akurat o nasich babatkach sa nam sniva 😵, na endo sme /pre najblizsich zopar mesiacov a pevne verime, ze mozno aj rokov/ zabudli 😵
Pinky - vies co, ja ma pocit, ze tebe to uz niekto robi naschval... 😔 najprv sa nemozes zbavit chripky, potom vracania a teraz ze brusna chripka. To malicke s tym pindikom bude riadne odolne, ked sa narodi 🙂 Pekne oddychuj, zozen si Fatru a ziadna zmrzlina!!! 😎 Ozaj, Monicka ti tipovala bambulku a teda aj ja, lebo ked tak vracias stale, tak udajne mala byt babenka. Ale aj Monicka grckala do neviem kedy a tiez maju pindika.
Moni, kde sa zasivas? Prid!
Bleelka, aj ja som stale "popredu" 😀 ja som zatial pribrala kilo. Ako som pisala to bude asi tym, ze moja zvycajna vaha je o 9 kil menej /pred zoladexom a vsetkymi ostatnymi tabletkami/ a kedze uz nejem ani duphaston, tak nepriberam, telo sa umudrilo... Len sa bojim, ci mi doki nebude hundrat, ze malo priberam... Ale co, hlavne, ze brusko rastie 🙂

pink_lady
16. apr 2009

lenocka fatry mam doma 6 flias a nejak do mna nejde 😕 ano tajne som dufala ze bdue babulka ale hlavne ze bude zdravucke ...a mat chlapceka je veeeela vyhod 😵 😀 len si predstavte - ked budeme vonku a bude sa pytat cikat...taaak to bude oooovela jednoduchsie ako s babou 😀 a nebude mat hnusnu endo 😲 a nebudem musiet kupovat kadejake čačky hračky do vlaskov a maslicky a ked by bola vacsia tak vlozky a ibalginy 😝 😀
inak podla uzv sme popredu, v 20 tt ...inak uz mam aj foto v albume stale kukam na hlavicku ze sa podoba na mna 😀 a to zlatulinke gulate brusko ako taka lopticka 😵 😵 😵

lenocka3
16. apr 2009

😀 pinky, ty si pripad 😀
Tak teda aj ja chcem pindika, aby som nemala starosti s dievcatkom ked bude chciet niekde cikat 😀 😀
Vsak pockaj - ked sa ti hodi o zem niekde a bude chciet ten najvacsi najdrahsi bager 😀 to mu budes tazko vysvetlovat ci radsej nechce nejaku cacku do vlaskov 😀 😀 😀 😀

loli2
16. apr 2009

lenocka3, prepac, zaujima ma to preto, lebo dlhe roki trpim bolestami brucha pri menzese a kopou dalsich veci, ktore ako som citala v clanku o endometrioze su vsetky priznakmi tejto "choroby". Vela krat ked som sa stazovala gynekologovi ze mi je zle, skonstatovali ze mam pravdepodobne endometriozu, dokonca jeden gynekolog ma uz chcel objednat na laparoskopiu...... No ja som sa este neodhodlala toto riesit, lebo potom mi zistili pruh, po operacii pruhu sme mali svadbu, prvy mesiac po som hned otehotnela a vraj tehotenstvom sa mi to malo upravit tie bolesti ale teraz uz mame 7 meascnu dcerku a tie problemy mam naspat..
Hoci menzes som stale este nedostala, lebo donedavna som kojila, ale bolesti som mavala hocikedy...

Sem som zavitala lebo som zhanala nejake info pre sestru ktora je teraz tehu. Majte sa pekne baby, uzivajte tehotensto 🙂