Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
8. júl 2009

ahojte...

no mate pekne kociky vsetky povyberane.... 🙂 🙂 🙂
a inak ani mne niako nesedia tie kociky s ciernou farbou, neviem co je to za moda pre male babo cierna farba...

take zvlastne bolest ako pri endo som pocitovala aj ja, asi tiez tak okolo toho 32 tt ale teraz nic...

a Eli blahozelam k materskej dovce, pekne si ju len uzivaj 😉

pink_lady
8. júl 2009

jej monicka ahoj 😵 ty nam uz za chvilocku budes maminka 😵 😵 😵 po nej ellianka a potom pink a lenocka 😵 😵 😵
tak super vydrzim este par tyzdnov a bolesti prejdu 😅 A baby, pomaly sa mozme chystat i na tu vec ktorej sa hovori mrcha 😀 ako nam bolo bz nej dobre, ze? 😀

babula
8. júl 2009

Ahojte, pinky prosím ťa ten kocik ta vysiel 400€ aj s autosedackou v TN? v starom laugu? ja ho tiez planujem a chystam sa do HC lebo u nas je to vsetko akesi drahe, tak som chcela info, ci si to kupovala tam.dakujem a vsetkym prajem pekný zbytok tehulkovania 😉

pink_lady
8. júl 2009

babula kupila som ho v novom laugu na prizemi v alltoys, v starom laugu bola taka cudna teta, celou silou mi chcela nanutit kocik vyse 20 tisic, ze je to 3 kombinacia a ziadny polsky smejd ... 😅 kocik stal cca 9900 sk a original sedacka ku kociku /len ju trebalo platiti zvlast/ 2000 sk...Myslim ze tento kocik nikde lacnejsie nekupis, oni pod cenu ako je na babyland.sk nepojdu nikde 😅 leda mozno o par mesiacov to pojde trosku dole ...

babula
8. júl 2009

pinky dakujem, ja som v novom laugu bola len tam hore,ani neviem ze dole maju kociky, tak tam nabehnem, lebo ten kocik je uzasny....dakujem...

lenand
9. júl 2009

posuvam 🙂

pink_lady
9. júl 2009

lenand ahoj, co nove? chcela som sa spytat si pisala ze si malinkeho potierala tusim olivovym olejcekom namiesto tej hormonalnej masti to je nejaky specialny olivovy olejj? lebo uz som tu tiez citala na fore ze pouzivaju na babatka olivovy olej ale asi nie ten z flasky z potravin 😅 😀
babula ano je uzasny 😵 😀 uz sa nemozem dockat kocikovania; ja som myslela ze detsky obchod je len tam hore a potom som zistila ze je aj dole a bola som velmi milo prekvapena, predavacky boli velmi mile, ochotne, vsetko povysvetlovali - a i vlastne skusenosti s kocikmi hovorili a tak 😉

babula
9. júl 2009

pinky dnes sme ho boli omrknut aj muzom a sme nadseni, sme definitivne rozhodnuti...bol tam v ciernom, ten sa nam nepaci ale inak kocik je super a potom som stretla jednu babu co sa tam prechadzala s tym zelenym ako mas ty a ten je tiez krasny 🙂 😵

lenand
10. júl 2009

pink ten olij sa da kupit v lekarni ale včera sa mi vyhadzal taka krupička po celom teličku tak neviem či od toho dala som mu fenistil a natrela ho mliečkom Excipial U Lipoolotio a dnes je už všetko ok tak neviem ale v nemocnici detičky tímto natieraju po kupkani ale jemu asi nerobí dobre ale inač je vraj fantastickí aj pri oliverkovy som použivala to mliečko a aj teraz vlastne ho budem použivat je dobré 🙂

pink_lady
10. júl 2009

babula mne povedali ze keby chcem inu farbu nie je problem objednat ze do tyzdna by prisiel 😉
lenand dakujem za objasnenie 😉 ten excipial je vraj tiez dobry mne sa ale na no nepaci taky pocit cudny po natreti take no neviem to opisat 😅

babula
10. júl 2009

pinky ved tak planujem, objednat si len som ho chcela nazivo vidiet,aky je stabilny, a to je teda fakt dost stabilny, najskôr sme uvazovali o trojkolke ale toto sa neda porovnat a lahko sa ovlada,takze super 🙂

bleelka
10. júl 2009

pinky, na ten baby smile som pocula dobre referencie, mamina kolegyna ho tiez kupila asi pred tyzdnom v Polsku aj s autosedackou za 8500 sk, cize o dost lacnejsie, ale to by bolo treba ist do Polska...pocula som od viacerych, ze na Slovensku su kociky predrazene, ze treba ist do susednych krajin... no len ako potom s pripadnou reklamaciou, ze? dobre si kupila, len my budeme asi az po porode, nie z povercivosti, ale...

liviaf14
10. júl 2009

ahojte babuľky, chcem vás všetky pozdraviť. čítam vás už veľmi dlho, tiež mám endo, IV. stupeň, bola som operovaná v r. 2006 a odvtedy sme sa snažili s mužíkom o tehotenstvo, až konečne teraz v máji sa nám to podarilo, úplne normálne. aj keď sme začali navštevovať Helios v Martine, stihli nám spraviť prvotné vyšetrenia, mala som počkať na menzes a nasadiť si clostil., ale menzes proste neprišiel a na tehu teste som našla //. Bolo to úžasné prekvapenie, veľmi sa tešíme. termín mám 3.2.2010. všetkým som vám veľmi držala palce a zároveň ste ma všetky nabíjali pozitívnym myslením, tak som pevne verila, že tehu nakoniec zostanem. ste super, veľmi ste mi pomohli. ak budem môcť, popíšem častejšie. majte sa pekne a držte sa, dátumy pôrodov sa vám pekne blížia. ahojte baby

pink_lady
10. júl 2009

ahoj livia tesim sa s tebou teda s vami a uprimne blahozelam 😵 😵 😵 držim palce aby to pokracovalo tak ako ma a boli ste obaja zdravi 😵 😵 😵 to tak vacsinou byva ze clovek sa zameria na nieco "ine" vy ste sa tak mozno trosku uvolnili, ze a teraz "snazenie" pustame z hlavy ved ideme do heliosu a vtedy prave to prislo ...ale je to dost bezne 😵 a drzim palce nech su aj tehu nevolnosti co najmensie 😝 😀

babula ano super stabilita super ovladanie uz sa nemozem dockat 😵 😵 😵

bleelka baby smile carlo som na polskych strankach videla za 8500 bez sedacky, potom bola podobna verzia /nie carlo ale na pohlad boli skoro rovnake/ k tomu bola sedacka do 6kg za korunu resp. za euro a stalo to okolo 9000...viem ze vpolsku je to lacnejsie a da sa aj zjednavat, ale tento isty kocik som napr.videla v jednom obchode o 3000 drahsi, cize aj tu treba chodit a pozerat...a nam sa osobne do polska neoplati, aj benzin daco stoji a nam by sa to nevyplatilo 😅

lenand
11. júl 2009

čavte babulky
liviaf prid častejšie a velmi sa tešim že ti to tak vyšlo 😵
dnes sme boli vtesku a super maleho dam v aute do sedačky a vezmem len konštrukciu bez vaničky a zo sedačkou ho nasadím na konštrukciu a nakupujeme a on si spinka ja som velmi spokojna so svojim kočiarom a nezaberie vela miesta v kufri tak super
maš filipko sa už tak pekne usmieva no je zlatučkí 😵 prave sa mi pokakal tak idem prebalit 😀

bleelka
11. júl 2009

ahojte tehulky a maminka, co hovorite na tento kocik? zatial vyzera na favorita, no musim odskusat v predajno ako ma tazisko, ci ho vobec dvihnem na obrubnik, chcem aby isiel lahko... pekny vikend vsetkym
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-firkon-verano...

babula
12. júl 2009

ahojte, pinky len ta chcem opravit, ten kocik sa vola V-max od baby smile a autosedacka k tomu sa vola Carlo 😵

pink_lady
12. júl 2009

babula dakujem za opravu 😅 anoje to V-max Alu, ale nazov som opisovala z brozurky co bola ku kociku a tam bolo carlo tak preto 😅 mne to potom nedalo, pozerala som na polskych strankach taky isty kocik len nemal az tak odlahcenu kontrukciu, rozdiel tam bol nejakych 7 kg a stal 850 zlotych a sedacka 200.
bleelka pekny 😵 odporucam kocik vyskusat v predajni, pozriet vanicku aby bola dostatocne velka, predsa len to bude zimne babatko tak aby sa tam aj fusak zmestil a tak ... 😵 a na chodnik ako sa dostat bude navod v prirucke ja ked som to citala v tom mojom som sa strasne zasmiala 😀

bleelka
12. júl 2009

pinky, vdaka, chcem ho urcite vyskusat nazivo, no som zvedava ci ho niekde v BA najdem v nejakej predajni vobec... 😒

bleelka
12. júl 2009

no tak som sa sklamala ☹ pozeram, ze sirka vanicky je iba 33cm, co mi pride dost malo pre zimne dieta, kde musim vopchat este aj fusak... mate niekto skusenost? je to malo alebo staci? neviete poradit? vdaka moc

lenand
13. júl 2009

čavte tehulky tak mi sme boli na výlete v košiciach v zoo bolo super oliverko sa nabehal pozeral zvieratka a aj filipko bol zlatučky trošku sme ho nosili v klokanke a potom spinkal v kočiariku no pekny výletik 🙂

monika3
autor
13. júl 2009

cafte babule,
trochu nas posuniem dobredu 😎
my este nerodime ale som na tom tak ze mozem hockedy....tak uvidime ale citim sa celkom v pohode. 🙂

vitam novu tehulu Liviu 😉

bleelka
13. júl 2009

kocule, na test na tehot. cukrovku treba ist nalacno... aj nasmadno? nemozem sa ani napit? dik moc, idem zajtra rano, ale mna stale smadi, neviem ci to vydrzim....

mirip
13. júl 2009

nalačno nasmadno nemusíš ale pi len obyč. minerálnu vodu

pink_lady
13. júl 2009

monika no super uz sa nam to tu zas posunie dalsia maminka bude daj nam potom cim skor vediet 😵 😵 😵
tak a teraz tej potvore endo ukazeme nase deticky 😅 😵 dufam ze budu take krasne vsetky ze sa jej zlakne a uz nebude zenusky trapit 😵

lenand
15. júl 2009

čavte tehulky monika ty už možeš hocikedy aj rodit super tak nech ti to dobre dopadne a prideš sa pochvalit z babetkom naš filipko bede mat v pondelok 3mesiace ten čes tak letí 🙂

lenand
15. júl 2009

bleelka maš ip

pink_lady
15. júl 2009

awojte, lenand gratulujem k 3 mesiacikom 😵 😵 😵 veru vcera som akurat rozmyslala ze ako to leti ten cas, tot som este len prisla na to ze budem mat miminko a teraz uz sa chytsam pomaly do porodnice ...a co sa vselico medzitym udialo 😕 no ale niekedy by som tie 2 mesiace rada skratila co ma este cakaju lebo ten pohyb uz je dost obmedzeny 😀 😀 😀 keby ma vidite ako chodim ked trosku dlhsie sedim alebo lezim a potom sa ze postavim a noci no hruza ked sa chcem pretocit 😀 😀 😀 😀 😀 ale uz s drobcekom spolu komunikujeme a za to tie problemy stoja 😵 😵 😵

bleelka neviem myslim si ze 33 sirka je este z tych vacsich vaniciek, myslim ze by to mohlo stacit, co ty na to lenand?

lenand
15. júl 2009

pink myslím že by stačilo ved tam určite zmesti aj fusak 🙂
idem trošku k našim nech sa pohraju oliverko už tam je a teraz idem aj ja 🙂

scarlette
15. júl 2009

bleelka tych 33cm sirka vanicky je ozaj z tych vacsich a neboj fusak sa tam v pohode vojde 🙂