Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
22. jan 2009

a ty nemas fotecku moni? 🙂
ja zatial smirujem po ostatnych albumoch, ze ako asi ta nasa bublinka teraz vyzera 😅 😅

ellianka
22. jan 2009

🙂 lenočka, nechceš sa hodiť k tomu hartelovi? je naozaj dobrý 😉 dokonca má špecializáciu na rizikové tehu...ale dúfam, že to ja potrebovať nebudem 😅

pinky, takže už si aj ty užívaš 😀 😝
ja som včera objímala misu v práci 😝 dúfam, že ma nikto nepočul a nevidel...

pink_lady
22. jan 2009

nie ze byva ale mi je nonstop uz asi 24 hodin... 😝 celu noc som behala, napinalo ma, priserna migrena, prehanalo ...na jedlo sa nemozem nejako ani pozret 😀

monika super ze uz mas tehu knizku gratulierujem, mne povedal ze pri najblizsej kontrole dostanem, ta by mala byt o necele 2 tyzdne ...to bude najkrajsia knizka aku som kedy dostala 😵

ellianka
22. jan 2009

ja mám fotečku z helíka ale nemôžeme nájsť kábel k foťáku...asi sme ho zabudli u svokrovcov.
no určite pridám, keď bude zariadenie v kope 😉

monika3
autor
22. jan 2009

lenocka ja si dam fotecky kocom februara...manzel ide na daleke cesty a berie so sebou fotak a uz to ma vsetko pobalene...tak potom dam urcite...

a pozrite si stranku, teda si ju poznate
www.tehotenstvo.academy.sk

tam mas leni fotecky ako ti v kazdom tt rastie babo a ako vyzera, klikni sa na prvy trimester a mas tam kazdy tyzden rozpisany

lenocka3
22. jan 2009

😀 babyyyy, aj ja chcem grckaaaaaat 😀 😀 😀
ja by som bola na to pysna 🙂
odvolavam - spominam si na tu vianocnu brusnu chripku 😕

monika3
autor
22. jan 2009

No Pinky, Eli musime to vydrzat asi to patri k tomu,nic ine nam neostava... ja sa stale presvedciam ze uz kazdym dnom to bude hadam lepsie 😒 a potom si to uz len budeme uzivat,

pink_lady
22. jan 2009

lenocka....ja to poslem zo svojho napinania chces? 😀 😝 ..tu su grckacie virusiky: GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG 😀

ellianka
22. jan 2009

moni, dík za link...som nepoznala ale už sa tu vytešujem 🙂
náš bobáčik vyzerá nádherne a vraj už tancuje 🙂 😉

lenocka3
22. jan 2009

moni 😀
tak tuto stranku studujem od kedy sa snazim o babo 😀 a teraz si pozeram ako vzdy tyzden po tyzdni 😀 hlavne vzdy ten nasledujuci 😀 a hladkam babatko 😀

monika3
autor
22. jan 2009

Leni zatial bud rada ze negrckas 😀 ved ani ja sa nechcem na to stazovat....som rada ze som tehu a vydrzim to dako 😉

pink_lady
22. jan 2009

monika - tebe by uz mali nevolnosti pomaly aj koncit ze? 😅

tu stranku trosku poznam, ...ako teraz mrkam moj bobacik by mal tento tyzden podrast o 8 mm ...to uz bude viac ako centrimetrovy valibuk 😅

ellianka
22. jan 2009

presne tak, vydržíme všetko aj keby mali fúriky padať 😀
však som sa na toto celé tešila, tak strašne dlho 🙂

monika3
autor
22. jan 2009

Eli tvoj bobacik...uz bude mat hlavicku rucicky a nozicky...v 10 TT uz urcite a v 12tt je to uz ozaj maly cloviecik 🙂

No Pinky vy tiez rastiete ako z vody...a cakam tiez ze nevolnosti ustupia...

ked som pozerala fotecky bab ake maju bruska niektore v 13 tt a ja len take malinke az som si myslela ze ci tam dieta je...ale ono tam je...
tak na mne to asi bude viacej vidno asi az v tom 16 tt 🙂 dolezite ze krpec je ok 😉

monika3
autor
22. jan 2009

Eli a ty si tu cystu aj citis ked si nahmatas brusko? /teda po leziacky to citim / ja hej asi tam este je, lebo na pravej strane mam take cosi nahmatatelne...

ellianka
22. jan 2009

moni, cítim si ju keď ležím, ale aj keď sa postavím tak mám podbruško na pravej strane také viac vydutejšie...
potvora jedna, dúfam, že v utorok na sone, bude aspoň o pár mm menšia 😉

pink_lady
22. jan 2009

inak aj ja mam pravu stranu vypuklejsiu 😀 ja si tu cystu citim pri chodzi ked dlhsie idem alebo ked rovno lezim ...

juj konecnce som dala do seba par slanych suchych tyciniek a jemi trosku lepsie...idem asi asi trosku pospat tak zatial paaa

lenocka3
22. jan 2009

🙂
a ja sceeeeeeeem, my sme zo vsetkym najmladsi aj najmensi 😀 😵
ale my budeme papkat a vsetkych vas dorastieme 🙂

monika3
autor
22. jan 2009

Ale urcite bude Eli mensia...a babatko mas na ktorej strane..ja nastastie na opacnej 😉

ellianka
22. jan 2009

pink 🙂 sladké sny

aj ja sa k tebe pridám lebo ma zas začína bolieť hlava a keďže žiadne lieky nemôžem, najlepší lekár bude spánok 🙂
paaaaaaaaaa žienky, som veľmi rada, že monika založila túto stránku....cítim sa tu ako doma 😀 😵

ellianka
22. jan 2009

moni, drobček sa pri sone držal tiež na pravej strane...ale určite sa už odvtedy pekne presťahoval na lepšie miestečko 🙂 😵

monika3
autor
22. jan 2009

Dobru nocku Pinky 😉

Leni ale za chvilu budete vacsiiiiii 😉

inak mna sa lekar pytal ci mi tvrdne brucho a ja ze neviem , ja tam citim take nieco tvrde mozno obcas ale to moze byt ta cysta , nie...a ze si mam dat magnezium ked mi bude....co ja neviem kedy to je ako sa to prejavuje ...tak si dam to magnezium asi kazde tri dne a basta...ved nemozem si tym uskodit ze?

monika3
autor
22. jan 2009

Inak babenky asi idete vsetky hajat ale aj ja sa musim odobrat lebo prisli nasi...tak sa tu stretneme neskor....

Eli ja mom dropceka nalavo a aj citim ze je viac tam z- teda zatial kym je mensi 🙂

lenocka3
22. jan 2009

ja necitim babo nikde 😅 uvidime v pondelok.
A Moni- dobre sa napapaj 🙂
Eli - aj mna boli hlavicka 🙂 to bude asi tym peknym pocasim tu v ZA 😀 ...

ellianka
22. jan 2009

no veru to počasie je priam ukážkové na chytenie nejakého vírusu. takúto člapkanicu nemám rada 😒
už aby tu bola jar 🙂 🙂
moni, až teraz mi doplo, že si začala tretí trimester...to tak letí 😵

lenocka3
22. jan 2009

babyyy, mne to ide tak pomalyyyy.....
uz neviem, co by som citala, na robotu kaslem, nic sa mi nechce, len hypnotizujem svoj profil, aby tam tie tt rychlo naskocili o jedno vyssie... ja neviem ako vydrzim do pondelka, toboz do druheho trimestra.
A v pondelok budem este len 5tt+3 podla MS..., dufam, ze bude vidno bodecku... a kedy budeme mat srdiecko?
A ja som si sprosta teraz precitala temy o hematomoch, tak sa teraz bojim, aby som aj ja nemala hematom alebo aby sa babatku vobec rozbehlo srdiecko ☹ 😢 😢

lenocka3
22. jan 2009

a ked negrckam, tak sa bojim, ci je male v poriadku. radsej by som grcakala, aby som vedela, ze male cosi robi 😢

ellianka
22. jan 2009

leni, čo za témy to tu čítaš 😠 však ty sa máš tešiť a radšej kukať kočíky a podobne 🙂
my sme boli na srdiečko začiatkom 7tt....ale vraj to vidno aj skôr. však v pondelok uvidíš.
ja sa tiež neviem dočkať utorka ale len preto, aby mi doki povrdil, že je všetko ok.

tak šup leni do niečoho veselého 🙂
pred chvíľou mi písala kamoška, ktorá je s tt podobne ako ja, že už začala nakupovať výbavičku 😅
no ja to plánujem až na nejaký 7mesiac (ak sa k nemu šťastlivo dopracujeme) 😵

lenocka3
22. jan 2009

tak dobre, uz budem posluchat a nebudem citat ine temy ☹
cooooo? 😀 uz teraz zacala? ani mna to veru nenapadlo. Ja som si povedala, kedze vcera mi oznamili v praci, ze dostanem celkom slusnu financnu odmenu za taku jednu robotku /jupiiiiiii 😎 /, ze ju miniem na babatko.
No, to bude ale az na konci februara a budem v 11tt 😵 a neminiem ju samozrejme celu hned, ale len cast. Ale uz sa vidim ako skupujem vsetko pekne 😀

monika3
autor
22. jan 2009

Eli druhy som zacala 😉

Leni ziadne hluposti necitat veru, nas sa to netyka ....

A vecicky tiez nekupujem a ani nepozeram...az neskor fakt asi az v tom 7 mesiaci 😉