Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

ellianka
17. feb 2009

leni 😉 dnes som to skúsila s kávou ale moc mi nechutí.
pre istotu som si kúpila kofolu ako zásobu na stav núdze 🙂
uvidíme...ale občas sa cítim taká neistá sama sebou 😔
ešte, že to tie nevolnosti vzdali 😀

pink_lady
17. feb 2009

elli super ze si sa ukazala 😵 super ze uz nevolnosti ustupuju 😅 na poradni urcite povedz doktorkovi ze mas problem s tlakom to sa da lahko riesit 😉

inak babulky mne je uplne strasne, uz ma dusi aj v sede, uplne sa mi stiahne hrdlo a nemozem sa nadychnut a priserne kaslem ... 😔 a ak nahodou som pred tym jedla alebo aj nejedla...tak to co v tom zaludku bolo/je, ide hned von 😔 😝

no..neviem ako budem tuto noc spat minulu som aspon po sediacky ...ked to je o nicom ked si clovek nemoze dat nic na utlmenie kasla ☹ ja viem ze by to babenku uskodilo ale neuskodi mu viac tro strasne kaslanie? 😨 😢 strasne sa bojim ☹ citala som sice ze samotny kasel babo neohrozuje ale ved ...chudiatko pokoja tam nema ked ho to tam stale nadhadzuje 😔

pink_lady
18. feb 2009

dobre ranko, vecer posledna rano prva 😅 😀

ja sa hlasim este viac chrontava ako vcera, bola som rano na krv a ked ma sestricka s doktorom uvideli tak mi kazali si pockat na sedimentaciu no a kedze bola vysoka tak som sa nevyhla antibiotikam 😔

monika3
autor
18. feb 2009

ahojte tehulky 🙂

Eli vcera bol veru taky niaky divny tlak ja som pol dna bola nutena prespat 😀

Pink veru liecit sa Ti treba 🙄 😵

lenocka3
18. feb 2009

ozaj baby a co je na nizky tlak v tehu?
a pomoze mi to, ked ja mam nizky tlak aj ked nie som tehu? moj standard je 90/60 🙄 niekedy, ked mi je blbo, tak mi tlakomer hlasi error 😀 ani mi ho neodmeria... ale kedze som kavickar tak sa to vzdy dalo, len teraz, ked nemozem kavu ani citit uz tri tyzdne, tak je to trosku horsie... 😅

monika3
autor
18. feb 2009

lenocka ja mavam tiez tlak tak nad 100, a v prvej poradni som mala vraj ukazkovi 120/80 vraj taky dobry tlak davno nemali 😉 a v nemocnici som mala tak ako mas ty teraz a hovorili ze je to dobre nech si ho stale takyto udrzim, tak neviem.
a aj mne byva obcas tak blbo na odpadnutie ale tym ze som doma ma to niak netrapi lebo si hned lahnem a potom to niako prejde 😕 😵

pink_lady
18. feb 2009

lenoc a keby skusis nejaku inu znacku kavy? Moje bàbo kàvu lubi, 😀,dobre robi, vie, ze keby maminka nemoze kavu tiez by mala tlak tak 70/50.ale maminka len 1 denne,rano, s vela,vela mlieka 🙂

monika3
autor
18. feb 2009

baby a beriete este kyselinu listovu? to sa ako dlho ma brat, ja to uz beriem od leta....co ja viem mozno niaka pauza by v tom asi tiez mala byt 😨 ???????

lenocka3
18. feb 2009

netusim Monicka 😅
ja som brala babyplan... ale neviem.... niekde som citala, ze zenam byva hlavne zle po prenatalnych vitaminoch 🙂 ked som ich nejedla 4 dni, tak som bola relativne v pohode. Aspon ten cajik s piskotkami som mohla na hektolitre. A vcera som skusila zase jeden babyplan za rana a mne bolo tak blbe aj po cajiku.... a dnes som sa napchala chlebikom vo vajicku a nic mi nie je 😀 kedze som si nedala vitaminy.... 😀 ale neviem, ci to je naozaj tym 😀
pinky - aj moje babo kavu lubilo, vlastne lubilo vsetko do 7 tt 😒

monika3
autor
18. feb 2009

tak prenatalne vitaminy tiez neuzivam... 😝 😝 😝
narobila si mi chut s piskotami, idem si dat aj s jablkom 😅

pink_lady
18. feb 2009

ta listovka sa ma do konca 12 tt ...beriem len tu s kys. listovou s polu s B6 lebo z baby-vitu mi bolo strasne... 😝 ...to ma kamoska hned upozornila ked som to od dr doniesla jej to tiez preda 😀 ze mojaaaa z toho bude bulvaaat 😝 😀 aaa...mala pravdu 😎

lenand
18. feb 2009

čavte kočky tak ja som už doma cukor v norme takže super ale dnes nechcem sladke ani vidieť 😝
a tým tlakom aj ja mam nizky a pridtym som pila prekvapkavanu kavu velmi mi chtila a teraz len zalivanu s mliekom lebo ina mi nechuti ani nesku nechcem a vela pit 🙂

ellianka
18. feb 2009

ahojte babuľky 😉
ja dnes konečne skôr lebo ma tak spánok bral, že som musela ujsť domov 😀 ráno som sa ledva z postele dostala a už sa neuveriteľne teším na víkend...

pinky 😵 dúfam, že atb. rýchlo zaberú, pekne čajíčkuj, pospávaj, oddychuj

kočky, ja som včera na ten tlak skúsila po dlhooooooooom čase kávu a večer nie a nie zaspať, slzy mi tiekli od únavy, hlava bolela 🙄 a to som ju vypila na obed. budem musieť vymyslieť niečo iné...

ellianka
18. feb 2009

tiež som čítala, že listovka sa má brať len do konca prvého trimestra.
ja okrem nej beriem ešte vit.C a sem tam magnézko 😉

monika3
autor
18. feb 2009

Eli super si urobila ze si im usla 😀
mne povedali ze kyselinu listovu mam brat dlhodobo ale dokedy????? aj na hematologiu som mala asi ist ze ak budem tehula ale kedy????? ked som mala kludovy rezim a tam je ludiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .... 😀

pink_lady
19. feb 2009

ahojte

monika 17tt 😵 😵 😵

elli tak veru utekaj im aj kazdy den, treba sa vyspat 😉 😵

lenand nestras ten test je az taky hnusny? 😝 😀

mne je o štiabik lepsie, ale furt som strasne slaba, a mam zvysenu teplotu ..ale uz ma aspon tak strasne neboli hrdlo a nos, minula som od vcera obeda dve velke balenia vreckoviek - s tymi 10 balickami 🙄 vcera som to nezvladla tu bolest a supla som si raz paralen od teploty a potom este ibalgin...chudatko moje male snad mu to neublizi ☹

lenocka3
19. feb 2009

bre ranko 🙂
neboj pinky, urcite neublizi... tiez som mala jeden ibac, ked mi bolo fakt zle. vsak sme nezjedli cele balenie...
baby, ja som si nedala vecer cipok, ze vsak mi je celkom fajn... som hore od stvrtej a grckam ako alik 😝 😝 😝 nevladzem... ani nemam co grckat, len samu vodu....

pink_lady
19. feb 2009

lenoc...moojee ☹ tu vodu ci zlc grckat je to najhorsie ☹.sup si dat cipok, b6, a po troskach pit ...
pisem cez mobil z pod perinky tak sa omluva za prip.chyby :-P

monika3
autor
19. feb 2009

ahojte babule,
tak ja som zacala svoj 17tt tiez grckanim,a ako pisete davat len tu vodu zo seba 😝 😝 😝 ...ja uz si z toho brucho necitim 😒
vcera mi bolo zase super tak sa to niak strieda 😖
prave som dospavala a hodila som si sprchu, umyla vlasy nech vyzeram ako clovek 😀
a varim si klasicky iba polievku, 😎

som optimista a od 20tt ocakavam obrovske zmeny, ze mi bude dobre a budem tak uzasne vyzerat - no ako to citam tu v mojej mudrej knihe 😀 😀 😀

Pink 11tt 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
19. feb 2009

čavte gratulujem k pekne pribudajucim tt 🙂

lenocka3
20. feb 2009

cafte kocky 🙂
kde ste vsetky? ja dnes negrckam 🙂 😎 😎 a ZOZRALA som vianocku. Ano, citate spravne, zozrala, nie zjedla 😀 a to celuuu s maslom 😎 😎 a s grankom 😎 mnam.
Baby, kedy bude jar? 😖 ☹

monika3
autor
20. feb 2009

Cafte babule,
tak boli sme v poradni, a videli nase babenko na sone, tak sme tesivy, no fotecku nam nedal lebo to maju pokazene....tak neva, mame to v pamati , som sa pytala ci nahodou nevie co to bude a sa mu zdalo ze ale nie je to iste ze asi chlapec...aj moj drahy to tak videl 😀
tak uvidime nechame sa prekvapit 😉 Ja sa tesim na oboje len nech je to zdrave 😉

Lenoc parada 🙂

lenocka3
20. feb 2009

jeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 Monickaaaa
to je krasne 🙂 tak asi chlapcek? 😀 😀 a kedy to bude vidiet presnejsie?
...ja uz sa teraz neviem dockat, ze co to bude 🙂 samozrejme, najprv vsetci tvrdili, ze chalan, lebo ze mi nie je zle. Teraz zase, ze baba, lebo mi chuti sladke a je mi zle 😀
no ale ked pozeram podla teba, ze je ti zle a chalan tak neviem 😀 😀

monika3
autor
20. feb 2009

Leni, ja to neberiem ze to je chlapec naisto...ale videlo so to tak predbezne 😵
no ja neviem hovori sa ze ak je to chlapec tak zena naaaaaaaaapadne opeknie, co mne sa na mne moc nezda, teda vies ako ked som doma a v posteli a je mi aj zle tak ani necakam ze budem uzasne vyzerat 😎 😀

a v 20tt ideme na taky presnejsi uzg tak tam to budeme hadam vediet naisto...cize za tri - styri tyzdne ale ste pred tym mam aj tak poradnu, 🙂
a este uvidime ci pojdeme potom aj na ten 3D, uvidime co lekar navrhne.... 😉

monika3
autor
20. feb 2009

Ozis Leni uz mas dvojciferne cislo, blahozelaaaaaaaaaaaaam, jejda to ale uslo, ved teraz si tam mala len sedem 😵 ..sa nenazdame a mas tam tridsat 😉

lenocka3
20. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no Moni, bodaj by to tak bolo 😀 citim sa minimalne na 29 😀

monika3
autor
20. feb 2009

Leni teraz to uz fakt pofrci a neboj za chvilu stresikujeme s porodom... 😉
😀 este tyzden a je marec ....

lenocka3
20. feb 2009

az za tyzden je marec? 😅 neviem sa ho dockat. Ocakavam, ze vsetko zrazu rozkvitne, bude zelene a farebne a bude teplo. Ziadny sneh.
Porod... nooo Moni, mne to tak stale pripada, ze babo bude za veeeelmi dlhu dobu. a ono to je za cca pol rocka.... a to vobec nie je tak dlho 😀
ozaj - kedy budeme kupovat kociky a podobne? 😵

monika3
autor
20. feb 2009

no som spat, dala som si masko varit 🙂

No Leni to ja len tak psiem, mne sa vsetko vlecie 😀 ale povzbudzovat viem ako to leti 😀
pre mna je aj ten tyden este dlhy....ale som rada ze januar je za nami 😉

kociky? asi az v juny....ja nemam este kupene ani tehu gate???? 😀 bez nich nemozem ist nikam, dnes som este nieco na seba dala ale tak ze nezapla 😉

lenocka3
20. feb 2009

🙂 no ja vzhladom na moje chudnutie obleciem zatial vsetko 🙂 aj to, co som pred tromi tyzdnami neobliekla 😀
a ja som si uvarila masko a nemozem sa nan ani pozriet... este, ze mi muzicek nakupil rano v obchode 🙂 😅