Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
27. apr 2009

ahojte kocky,... 😵

juj tak sa tesim ze lenand to ma uspesne za sebou 😵 ze sa mi ani nechce robit 😀 😀 😀 😀 😀 kto ma vymeni v praci? 😅 😀

tittika
27. apr 2009

ahojte

scarlette, kdeze 😖 v stredu zavolam doktorke nech sa mrkne vo stvrtok na mna a ked ziadna zmena tak sa uz ani nepohnem stadial a nech uz mam "po"
inak fyzicky som totalne fit 😅 psychicky kedy ako 😅

scarlette
27. apr 2009

titi stale na teba myslim ale neboj dobre bude, ked ste uz preskakali toto cele tak to musi byt dobre 🙂

katrin21
27. apr 2009

babulky... prosim Vas, vy ste po liecbe boli ako na tom s vlhkostou??? lebo ja meriam BT a tak. a hlien kde nic tu nic.... aj graf mam taky nijaky... uz mala byt davno ovu cez vikend a nic,...... kedysi som bola v strede cyklu taka mokra, uplne totalne a teraz nic.. a dokonca ani vzisit sa neviem ako predtym.. nie je to o moc lepsie nez cez liecbu ☹ drahy je uz z toho na nervy..... skoro vobec nezvlhnem... to uz som mala dve mrchy.... teraz som 17den cyklu a nic.... suchoty..... ledva nieco.... vy ste sa citili hned ako predtym???

katrin21
27. apr 2009
pink_lady
27. apr 2009

katrin...myslim ze tvoj organizmus potrebuje urcity cas aby sa dostal do normalu... 😉

katrin21
27. apr 2009

no dobre, ale preboha kolko casu??? ved posledná injekcia bola na Silvestra..... 😠

lenocka3
27. apr 2009

helou kocky 🙂
caf Katrin - aj ja som mala poslednu na Silvestra 😀 ale rok dozadu oproti tebe 😀 a to mas fajn...ja som dostala kramy az v marci a vlhkost? 😒 ja uz ani neviem...... ked sme sa hned vrhli do plodenia a podobne, tak aj psychika mi tak pracovala, ze plodime a dost 😒 a chut mas alebo nemas? 😒
Leeeeniiiiiiii 😵 😵 😵 😵 GRATULUJEM!!!!! Nech sa vam vsetkym dariiiii 😵

ozaj, na sono idem az v 22tt... lebo nemali skorsie volno... tak nebudem vediet tak rychlo, co je v brusku za blsku... 🙂

katrin21
27. apr 2009

lenocka: ved aj ja som dostala prvu mrchu az v marci.. ale odvtedy som uz stihla aj druhu..

a chut? to co je?? absolutne ziadna!! ja uz normalne som zufala... drahy mi hovori, ze asi to chce noveho chlapa.. ze uz ma nevzrusuje... no super... 😖 najhorsie je, ze ja uz fakt o sebe zacinam pochybovat, ci som OK.... dotkne sa ma a ja nic.... aj prsia som mavaa citlive, vzdy to zabralo...a teraz nic... uplne hrozne... a zos sexu sa stalo len plodenie... normalne uvazuje,, ze si dame pauzu.. az do dalsej ovu... lenze to tak citim len ja.. a drahy by tym trpel.. on chut ma..

lenocka3
27. apr 2009

no Katrin, presne som to cakala 😒 bohuzial vidim, ze podobne su na tom asi vsetky po tychto injekciach... ja som ich mala dvakrat a dvakrat to bolo o tom istom.... vies co? teraz som tehu a moje chute su take ako pred tehu.... ziadne.... ono po tom prvom raze som chut dostala asi po roku... ☹ teraz som po roku otehotnela....
je to zaberak no, co ti poviem, uz som bola niekedy taka z toho nestastna, ze som hladala na webe afrodiziaka pre zeny.... /nakoniec som to vzdy vzdala 😉/ a mala som v plane sa poradit so sexuologom.... len som nikdy nenabrala odvahu... skus bud toto alebo neviem. a nech ide drahy s tebou. A nech nevymysla somariny typu pauza a druhy chlap. Co si mysli, ze ked bohuzial nemas treti cyklus po sebe chut, ze svet spadne? Mal by problem riesit s tebou, nie sa na teba vykaslat, dat si pauzu a cakat, ako si poradis ty sama. Ved ja by som mala este mensiu chut, kebyze som z toho nestastna a polovicka by mi rozpravala o pauze a druhom chlapovi... resp. to by som uz chut asi ani nenasla.
PS: ja dufam, ze po porode budem mat uz konecne chut 😀 teraz mam dost raz za mesiac... ale ked sa to nezlepsi ani potom, tak ja budem nutena v zaujme svojho sexualneho zdravia a zdraveho rozumu skocit k sexuologovi. Alebo mozno aj gynekolog by ti mozno poradil.

katrin21
27. apr 2009

lenka... to ja by som brala tu pauzu-- myslim v sexe... proste byt spolu ale nesexovat.. a toho ineho chlapa, to len sranduje.. teda dufam.. 🙂 ale je to fakt blbe,.. to ma nestras, ze si nemala chut rok....

ale podla mna by mi ani sexuolog nepomohol... jednoducho mi telo nepracuje ako ma....

monika3
autor
27. apr 2009

ahoj 🙂
lenand blahozelam k chlapcekovi..., a prajem vela vela zdravica 😉

baby sexikujete? mne na kazdej poradni pripomenie ze nemame 😀 a o mesiac a pol nastupujem na matersku dovcu 😵 ach zachvilu rodime 😉 😉 sa tesim 😉 lenand nam to tu uspesne nastartovala tak mi sa pekne po jednom za chvilu pridame k nej

lenocka3
27. apr 2009

ahoj monicka 🙂
no ved pisem ako sexikujeme... raz za mesiac sa necham ukecat 😀 😀
katrin - aha, som sa zlakla, ze chce pauzu vo vztahu 😅 😅 😀 no, ale bohuzial som nestrasila... ale vies, ze kazde telo je ine, mozno buduci mesiac bude uz vsetko ok u teba 😉 ale urcite to chce trosku casu. Ved to bol predsa len zasah do organizmu a clovek kym sa otrepe 😠. A ja ked som myslievala na to, ze boze, mal by byt sex a ja vobec nemam zase chut, tak to bolo este horsie 😉 nastastie manza je v pohodke /aj bol a velmi mi pomohol/. A co taky pohar vina? 😀 😀 😀 teraz to neskusam, ale predtym pomohol 😉 /len sme nemali vinko casto, lebo keby sa zo mna okrem endo stal este aj alkoholik, tak neviem neviem 😀 😀/
Moni - to je supeeer, ze materska 🙂 ja som stale PN, lebo ma hnevaju tie zrasty. Mala som styri dni pokoj, a vcera som bola hore od piatej a cely den som lezala, to bola bolest... doki ma dnes vyplasil, ze keby moc, musela by som ist lezat. Tak som sa zlakla 😠, ze hned prestalo vsetko boliet 🙂

pink_lady
27. apr 2009

ahojte babulky a babuliatka 😵
neboj sa katrin to sa vrati do normalu 😉 len treba trosku trpezlivosti aj ked viem ze to tazke 😔 ono ta liecba je zasah do organizmu a teraz sa ti este vyplavuju hormony a telo sa dostava do normalu 😎

lenocka - pekne bud PN ked mas zrasty a setri sa 😉

monicka- drzte sa a vydrzte uz tych par tyzdnov 😵 ono ked uz pojdes ty uz pojdeme rad-radom 😵 ja sa strasne tesiiiim 😵

moj malicky kopka a kopka a nejak sa mu tusim zapacil moj mechur - juj sak mi skoro cvrkne zakazdym 🤐 😅
ale mamicka mojho drobceka sa dnes peeekne strapnila v robotke sa taaaak zamotala do takeho prikladu na hodine ze hanba hanba 😎 😀 a nejak ma zacina zas hrdllo boliet aj ked papkam vitaminky a papkam ...

bleelka
27. apr 2009

lenand, srdecne blahozelam 😵 a vsetkym babulkam zelam aby sme sa aj my dockali pokladika/ov 😵

titti 😢 ja stale verim, ze to dobre dopadne 😉

katrin, ja som menej vlhla ked som mala cystu, ale to bolo kvoli neprebiehajucej ovulke, ale aj po jej vybrati je toho menej, niekedy som sa az blbo citila ako som aj cez den "vytekala" a potom menej, ale pri sexe to vzdy muzik uhral/uhra, takze pohodka... mi sexik uz len tak 2-krat za tyzden, z toho raz za tyzden mam chut... ale inak zato mi to vynahradzaju moje eroticke sny 😀

baby, mna uz vsetky nohavice tlacia aj ked som porozopinana... musim si zaobstarat tehulkovske... ale inak brusko moc nerastie 😒 uz nech je streda poobede a uvidim drobca... a to mi ide robit tie merania na zatylok... drzte palce 😅

katrin21
28. apr 2009

no baby... tak ja som vcera dosla domov a tak ukrutne ma bolela hlava, ze som si musela ist lahnut aj ked bolo len asi 6 hodin.. a s malymi prestavkami som spala az do dnes rana.. ale hlava ma boli stale 😖 .... tak som si dala ibač.

dneska asi dojde( dufam) moja polovicka.. tak hadam aj cosi urobime, lebo v nedelu vecer sme boli taký nestastní z toho,ze to nejde, ze sme isli nakoniec spat a nic.... a neviem, ci vcera nebola ovu... ak vobec bola , lebo som stale dost sucha... ale dnes som mala trochu vyssiu teplotu..... jaj , ja uz by som tak chcela byt len v tejto teme...

a propos vino.... akurat vcera mi mama v aute hovorila,ze má o mna obavy, ze budem zavisla 😀 ... lebo ked pride po vikende, tak najde dve flase vina, co s drahym vypijeme( skor on, ja tak 2deci za dva dni aj to s kolou) za víkend... ze budeme zavislí... no hroza tato moja máti... do vsetkeho sa stara a ide robit z komara somara.. ze alkoholicka! he he, taku este nehjrali.... musim jej povedat, ze to aby mala vnuca 😀

katrin21
28. apr 2009

take male opité 😀

lenocka3
28. apr 2009

bre ranko 😀
vino je liek! 😀 😀 😀 ale prosim ta - dve flase za vikend.... nepoviem nic, keby dve flase kazdy vecer kazdy jeden 😀
ale to su maminy, to vies 😉 moja zlata mamina sa bala, ci nahodou tolko sona neskodi babatku 😀 ze nam bude svetielkovat, ked vylezie 😀 😀 😀
obavam sa, ze ja vobec nebudem lepisa a budem presne taka ista 😀

monika3
autor
28. apr 2009

ahojcek tehulky 🙂

veru prave som sa pozerala do kalenara ze musim este vydrzat do polky jula to budem 38tt a to uz je pohoda 😵 mozeme rodit, to uz bude hadam babatko pekne vyvinute.

Lenocka ja som nevedela ze kvoli zrastom treba lezat???? ja som uz zo seba tiez uplne zmetena co mi vlastne je..mam proste nariadene prisne lezanie.

Pink som si vsimla ze chlapcek bude Oliverko 😵 pekne 🙂

baby tehulky drzte sa pekne vzdravi...veru ubieha nam to uz 😉

katrin neboj tu sa pekne u nas nalepi u teba tehu virusik 😉

lenand
28. apr 2009

čavte babulky pridala som fotky ale zatial len z nemocnice 🙂
oliverko je chory tak je doma a ja nestiham tak potom sa ozvem 🙂

pink_lady
28. apr 2009

lenand maly je nadherny 😵 😵

mne je strasne zas, mam teplotu, hrdlo ma boli ... 😢

katrin21
28. apr 2009

jeeej, lenand.. malý je kráásny 🙂 aj ja ceeem !! a pekný kociarik ste kupili 🙂 a aj pekne meno dali, aj sestra ma Filipenka a je strastne zlaty..

mirip
28. apr 2009

pinky kolko ťa vyšiel ten fonendoskop?

ellianka
28. apr 2009

ahojky kočky 🙂
lenand, omrkávam tu filipkove fotečky a rozplývam sa nad nimi 😵 😵 😵 malý je strašne krásny

pinky, uf je mi ľúto, že ti zas tie vírusy nedajú pokoj 😠 potvory
mňa tiež zas obchádzala nejaká viróza, preto ten vysoký tlak ale bolo to bez teploty...tak dúfam, že ťa to rýchlo prejde, držím palec moja 😵 🙂
pinky, už sa počúvate tým skopom?

lenočka 😀 😀 😀 to svetielkovanie ma dostalo
aj ja poriadne cítim zrasty a hlavne tie rezy v pupku, niekedy sa ho nemôžem ani len dotknúť ale vydržíme, za tie malé krásne teplé uzlíčky to stojí 😉

moniček 😵 to číslo 38tt je veru magické a pomaly sa približujúce. tak len pekne dľa rozkazu ležkajte 🙂
však to je fajn, že si vás tak pekne lekári opatrujú ako vzácny poklad. určite sa nechcú nechať ničím zaskočiť.

katrin, len pekne popíjajte, však to množstvo je len také zdravotné 😉 a uvidíš, že my ťa tu oblepíme silnými tehu víruskami 😵T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T
a aj ja si myslím, že tvoj organizmus chce možno po tom všetko len čas na zotavenie 😉

pink_lady
28. apr 2009

elli dakujem 🙂
ja sa momentalne liecim pohladom na malinkeho filipka lebo je naozaj uzasne zlatunky 😵 😵 😵
ale inak babulky asi ide na mna ta prasacia chripka 😒 😝 😀

mirip nepocuvam sa fonendom lebo ten co som si objednala nemali a davat za iny - drahsi 500 sk sa mi zdalo vela, naviac drobcek kope takze viem ze tam je 😵

lenocka to aj moja mama vravi ze babatku ultrazvuk mozno skodi vraj ta a ta povedala ze tej a tej dcera kvoli ultrazvuku viac krat uz potratila lebo nan chodila v prvych mesiacoch... 😅 ale to svetielkovanie je dobreeee 😀 😀 😀 😀

monicka pekne lezkajte .... 😉

ja sa idem tiez ulozit - vypit veeela grapovej stavy, vykloktat, kvapocky do nosteka 😎 😀 a paralen plus... bojim sa sice aby to drobcekovi neublizilo ale asi lepsie si dat tabletku ako to nechat rozvinut do takej formy ako to bolo minule ... 😔 a este v tom paralene plus je aj menej paracetamolu ako v beznom paralene

mirip
28. apr 2009

no pýtam sa preto že moj muž to kdesi vyčítal a sa toho chytil a dnes objednal obojstranný za 6,5eura čo nie je vela ked jednostranný v niektorých lekárňach stojí 8-10euro tak uvidíme zatra s ním dofrčí domov aj ked kto vie či bude niečo počuť, kedže som počula že až od 5.mesiaca sa dá počuť srdiečko

bleelka
28. apr 2009

AHOJTE KOCKY

lenand maly je naaadherny, krasne babulko, zelam vela zdravicka 🙂
vsetky ostatne babulky, nech sa vam dari 😵
ja mam zajtra poradnu a prve merania, tak drzte palce nech je mimi zdrave...

ellianka
28. apr 2009

pinky 😀 😀 😀 nestraš s prasatami 🤐 😀
aj môj doki hovoril, že paralen neva a že je horšie nechať chorobu naplno prekvitnúť...tak dobre robíš ako robíš 😉

bleelka, držím palce na zajtra a nezabudni hodiť infošky 😵 🙂 a možno aj fotečku malého drobčeka

katrin21
29. apr 2009

pinky !!!! grepova stava sa v tehotenstve nesmie!!! moja segra po nej skoncila s krvacanim nemocnici !!!! obashuje chinin, to je to iste , co je v tonicu a ani ten sa nesmie !!!!!!!!
tak bacha na to , ked si tehu !!!

bleelka
29. apr 2009

ahojte kocky, tak som s5 z poradne 🙂
mam 4 fotecky, ale uz aj z minula mam 3 len to neviem zmensit aby som to sem hodila 😖 manzelika s tym nechcem moc otravovat, ten nie je nadseny ze chodim na konika, tvrdi, ze citam problemy a potom si to privodim... tak som mu vysvetlila, ze tu sa aj pozitivne veci preberaju, tak snad mi s tym pomoze... ale ak viete, tak mi poradte ako zmensujete fotky, vdaka

takze mimi ma od hlavky po zadocek 63,4 mm (plus nozicky, tak s nimi ma vraj 9 cm) tak sa vytesujem. Mrnus sa nechcem otocit aby mu mohol zmerat zahlavie, tak som stlacala brucho striedavo ja a lekar, tak nakoniec sa podarilo a vyzera, ze je to ok. Napisal, ze zahlavie ma hrubku 0.7 mm, no ja som na dipleji videla 1 mm, ale aj tak je to ok, lebo do 3 mm je to vraj v poriadku, tak sa tesiiiim. Nosovu kosticku sa nepodarilo zmerat, ale hovoril, ze to je jedno, lebo ze 96% Downov ju ma aj tak v norme, takze to nie je smerodajne, hlavne je to zahlavie...
Drobec mi kyval, odfotil mi aj rucicku s rozprestretymi prstikmi, tak som si hned spomenula na scenu z Titanicu ked si to ti dvaja rozdavali v tom aute a ona capla rukou o sklo, no presne taky zaber to bol 😀 nozicky mal poskladane pod sebou ako v tureckom sede a ked som manzelovi volala ako sme dopadli a rozpravala o rucicke a nozickach tak zahlasil, ze: "To je moje!" tak ma to tak potesilo, ze ako sa tesi 😵
Podla MS som 12tt+3 a podla UZV 13tt+0, takze som vraj otehotnela skor. No ja som mala ovulku na 12 DC, takze to su 2 dni dopredu a mrnus je o 4 dni vacsi ak dobre ratam... no termin zostal 6.11.09, tak uvidime....

Znama je o 3 tyzdne skor tehu a uz vraj vedia, ze to bude chlapcek... je to vidiet uz v 16tt? Asi ano ak sa otoci, ze? kolegyna je v 32tt a az teraz sa dozvedela, ze na 90% dievcatko, ale tiez to nie je iste...

Juj baby, uz musim kupit tehu gatule, lebo chodim porozopinana, pribrala som uz 4 kg, no katastrofa... jem rovnako, ale asi je to tym, ze sa viac cestrim a menej hybem... no ak to takto pojde dalej, tak zle nedobre...

no a som seknuta, mam nejako zacviknuty nerv v kostrcovej oblasti a uz to mam skoro mesiac, len poslednych par dni to boli viacej... teraz ked som tehu nemozem ist ani na masaz a ani horuce kupele na vyhriatie, neviete co by mohlo pomoct?
Sorry za litanie, ale ja ked sa odtrhnem 😀