Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

bleelka
18. aug 2009

eliii, drz sa 😵

dnes som kupila ortopedicke nohavicky a od lekara som dostala kufrik pre buduce mamicky, po porode vraj dostanem dalsi 😉 poobede idem na poradnu, bambula je asi nejak blbo otocena, moc nectitim pohyby, len dovnutra, takze to nie je take jednoznacne ako ked kope dovon 😕

mirip
18. aug 2009

Ahojte tak aj ja mám za sebou dalšiu poradňu strašne vela mal Dr. dnes, akurát ked som vošla mi hovoril že minule som nečakala a ma vzal hned a dnes som čakala /od 9tej do 12,30 kým ma vzal ale nevadí/ a vraj sa to tak vykompenzovalo , k porodu mi pojde povedal že 2.9. kedy mám ísť zase sa dohodneme čo a ako a PN ku končím 30.8. na materskú idem od 31.8. malá je stále hlavičkou hore, už ani dohovárnie jej nepomáha toho 2ho idem qaj na prietoky aj ked neviem čo to je, baby čo to máte za sebou čo sú prietoky??????????

mirip
18. aug 2009

Elli dobre si pravila aj ja som sa najskor bála že aký bude v skutočnosti ale je nádherný a vobec nelutujem tých 680skk

bleelka
19. aug 2009

mirip, prietoky su vyziva co prudi cez pupocnik, ci je dostatocna, ci je babo dostatocne vyzivovane...kolegyna mala slabe preitoky, bola mesiac v nemocke, udrziavali ju do 38tt a potom vyvolali... maly bol mensi, ale uz to dobehol 😉

mna stale trapi ten zub, uz som bola behom 12 dni u zubarky 6-krat!!!! boli to, nelepsi sa to, chceme ho zachranit, ale ak to takto pojde dalej, dam si ho vytrhnut...no v tehu neviem ci mozem injekciu... neviete?

pink_lady
19. aug 2009

Ahojte tehulky a maminy, tak ja som uz tiez maminka, o 14.29 sa mi sekciou narodil Oliverko, vazi 2670g a meria 49 cm. Je to o mesiac skor, ale je nadherny.

ellianka
19. aug 2009

pinky 🙂 gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem k malému ale krásnemu oliverkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
však on to chlapisko rýchlo dobehne 🙂
hlavne aby ste boli obaja v poriadku, zdravučkí a mohli si užívať nádherné spoločné okamihy 😉
tak vidíš, nakoniec si ma predbehla 😀 😀 ale upozorňujem aj ostatné kočky, že teraz sme už rozhodne na rade my 😀 😀 😀
pinky, keď bude čas pridaj fotečku, nech sa na ňu môžem usmievať od ucha k uchu 😵

nelly3
19. aug 2009

pinky jej gratulujemmmmmmmmm, velmi sa tesim 🙂

bleelka
19. aug 2009

pinky gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, jejooooooooooo
a preco neoddychujes a hnes konikujes? nonono, po sekcii pekne oddychuj a uzivaj si maleho, je to krasne, blahozelam 😵

korusa
20. aug 2009

ahojte babulky,
ja ze idem kuknut ci je este eli kinderko - a co vidim - pinky ju predbehla.
Pink gratulujem a prajem tebe aj drobcekovi vela zdravia stasticka a vsetko vsetko dobre 🙂
A eli uz si teda na rade 😀 Sleduj pocasie - akonahle budu po horucavach burky ides na to - zmena tlaku vyvolava pôrod (moja teta robi na novorodeneckom tak mam infosky - po horucom pocasi, ked zacne prsat sa rodi najviac babatiek) 😀 Uz sa nevies dockat vsak? Tak drzim palceky, nech je to cupi dup.
Babenky a vam gratulujem ku krasnym bruskam, ako to strasne leti, opatrujte sa a davajte na seba pozor 🙂
pa pa

mirip
20. aug 2009

ahojte pinky gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

lenand
20. aug 2009

ahoj pink gratulujem k oliverkovy a prajem maminke aj chrustikovy hlavne vela zdravička a rychle zotavenie po sekcii a oliverko nech pekne papka a hned to dobehne a bude z neho chlapisko 😵
mi sme dnes boli na sono kardio aj reflux a všetko ok kvoli tomu ekzemu nas posielali všade ale aspon vieme že je všetko ok len mame malo železa tak asi budeme musiet brat kvapky uvidíme čo povie doktorka naša

eli teraz si ty na rade 😵

pink už sa tešim na fotky babetka su take zlatučke ale sa priprav meno oliver je žive meno a detičky s tímto menom su riadny šibali to mi vraveli všetci ked som čakala oliverka a možem len potvrdit že to tak je 🙂 😉

csilla76
20. aug 2009

Ahojte 🙂
pinky moja gratulujem z celého srdiecka,a dakujem za sms ze si mi tuto krasnu novinku oznámila. 😵
drzkajta sa aj ostatné,eli vidim ze teraz si uz ty na rade 😵

monika3
autor
21. aug 2009

ahoooj tehulky maminky snazilky
teda ja viem kedy mam nakukunut
pink tesim sa s teboou a malehu oliverkovi prajem vela zdravia a tebe rychle zotavenie nech ste cim skor doma
blahozem z celho srdca

Eli jasne cakame teraz na Matejka?

bleelka
22. aug 2009

no uz poprsalo, zeby eli uz nadisiel cas? 😉

babula
22. aug 2009

pinky blahozelám 🙂

lenand
23. aug 2009

čavte u nas sa riadne ochladilo a prší

babi už som videla pink maleho oliverka je nadherný
😵

miminap
23. aug 2009

pinky, srdecne blahozelam aj ja za stare foracky. 😀
baby, robite nam radost. len tak dalej.

liviaf14
24. aug 2009

ahojte tehuľky a maminy 🙂 posúvam tému na prvú stranu, nejako to tu postupne utícha..... som tiež tehuľka s endo, 17 tt. pomaly sa guľatím, už čakám na prvé pohyby pomaly. tak sa všetky opatrujte, bábätkám želám veľa zdravíčka 😉 ahojte

pink_lady
24. aug 2009

ahojte kocky
Dakujem vsetkym moc,
Lenan dakujem za pochvalu - sama sa nemozem na neho vynadivat, ake pekne dieta sa nam podarilo 😀
No zial este mi nebolo dopriate drzat ho v naruci, casto si pri inkubatore i poplacem. Som s nim tak casto ako mozem dufam ze to citi. Uz otvara kukadla, smejka sa, grimasy struha,...

lenand
24. aug 2009

ahoj pink ti verím že si poplačkaš mne tiež až slzičky vyšli ked to čítam ale oliverko je určite bojovník a na svoju mamičku sa teší a ochvíločku už bude v tvojom naruči a budete sa spolu vytešovat on určite aj teraz citi že si prinom a že ho velmi lubíš 😵

lenand
24. aug 2009

pink ja svojmu filipkovy stale hovorím že je najkrajšie babetko lebo je moje oliverko ked som mu tak povedalo tal sa hned zhačil že ved on je najkrajši ale potom som mu povedala ved ty už niesi babetko ty si už chlapček a ty si moj najkrajší chlapček a filipko moje babetko najkrajšie a teraz mi mami mi sme tvoji najkrajši obidvaja a lubiš nas obidvoch hejže su to moje zlatička 😵

tittika
24. aug 2009

ahojte tehulky a maminky 🙂

pinky - gratulujem k Oliverkovi 😵

dahra
26. aug 2009

Ahojte,
gratulujem Pink k malemu. Zelam vam obom vela zdravia a sil.

Co nove s Elliankou a Lenockou? Ako sa im dari?

mirip
27. aug 2009

Ahojte, kde všetky trčíte??????????? 😀 ja tu na koníku a nikto tu nie je, titti super, už je to tmavšie, potichúčky držím všetky prsty na zajtra 😉

dahra
27. aug 2009

ziadne novinky? 😉

mirip
27. aug 2009

aké novinky by to mali byť?

tittika
27. aug 2009

ahojte

dnes som volala DR a idem az pondelok na sono, priznaky ziadne, ani brusko ani prsia ...len unava 😅

miri dakujem 🙂

pink_lady
27. aug 2009

Ahojte, my sa uz odvcera mojkame, ale nejak stale nemozem uverit, ze je to moj drobcek, je to neuveritelne 😉.
Len pink sa zas ukazala, dostala daky oblickovy zapal, tak sa krmi antibiotikami ☹

mirip
27. aug 2009

príznaky prídu neskor, uvidíš bude to tentoraz dobré 😉

pinky a šupni fotku malého nech sa pokocháme 😉