Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

bleelka
11. okt 2009

ahojte kocky, tak som si dala poradit a kedze ste ma postrasili, sla som ku svojej obvodnej, lebo moj gyn je na skoleni a na poradnu idem az v utorok. V piatok som bola u obvodnej, zmerala mi tlak - 115/74, cize vyssi ako mavam, ale aj tak v norme, vraj to je tym, ze som bola nalacno a teda hladna 🙂 moc ok tiez, ale nebol 24-hodinovy, len ranny... ale bilekoviny sa nevyfarbili... pre istotu mi zobrala aj krv na biochemiu a ta je chvalabohu tiez ok, sice velmi mierne znizena urea, ale ta vraj nema vplyv na opuchy, takze mozem byt kludna... opuchnuta som sice stale, ale k ranu je to lepsie, sice stale opuchnute, ale k veceru uz aj lytka.... rakze nohy, clenky, ruky... ale pripisujem to tomu tehotenstvu a tlaku na oblicky, kt. maju teda znizenu funkciu... no a samozrejme v utorok na poradni sa na to pytam lekara a potom aj na poradni v nemocke, zajtra sa tam mam objednat...
viem, ze s tym nie su zarty, som rada, ze som si to bola dat overit a som spokojnejsia ked mam vysledky ok... vdaka, ze ste ma poslali...

a dakujem aj za schvalenie kocika 🙂 tesim sa

scarlette, mali su uzasniiii, my sme mali termin cca priblizne rovnako a ty uz svoje uzlicky mas a ja este stale fucim a ledva sa vleciem... takze v tomto zavidim 🙂 vela zdravicka, drzte sa

lenand
11. okt 2009

tak to škarede počasie už dorazilo aj k nam od rana vkuse prší ☹ a tak sme ani nikde neboli 😠

liviaf14
11. okt 2009

ahojte 🙂
lenand, u nás je škaredo a prší, takže sme na tom rovnako. ale aspoň okolo 12-tej na chvíľu vykuklo slnko a prehrialo trošku, to bolo super.
bleelka, super, aspoň vieš na čom si, netreba nič zanedbať. peknú nedeľu 😉

pink_lady
11. okt 2009

ahojteä
bleelka som rada ze je to takto, ked mas ureu nizsiu tak je to celkom ok ja som ju mala strasne vysoku a vtedy to je zle
lenand o pocasi ani nehovor mne desn prisla kamoska z martina a nemohli sme ani von ist ☹ 😠 a vsretko sa dnes se.e s prepacenim, pocasie, moja nalada, a naviac na sidliskju prasklo potrubie a tak behame k cisterne po vodu 😒
livia pozdravujeme tomaska 😵

mirip
11. okt 2009

Ahojte kde ste všetky, my sme ešte stále 2 v 1 a stále sa nám nechce von 😕

lenand
11. okt 2009

pink tak to ti teda nezvidím naš filpko je ako počasie ked prší tak aj on plačka ale zachvilku ho už okupkam tak pojde spinkat
mirip ved maš až zajtra termin tak skus sexik možno pomože 😉

mirip
11. okt 2009

lenand ten sme skúšali celý týždeň a nič nanajvýš mi stvrdlo brucho a to je všetko iné nič, a to mi netvrdlo celé tehotenstvo vobec 🙄

lenand
11. okt 2009

mne pri oliverkovy tiež nič nepomahalo termin 27.11 a porodila som 6.12 a to som na 4 poschodie chodila pešo a že ešte okna umyt pomaha ja som neskušala bola vtedy zima a teraz som nestihla filipko sa sam poponahlal ved ona bambulka vie kedy sa ma narodit zatial sa jej nechce ale pride aj jaj čas 🙂

filipko už spinka a ešte uložit oliverka a vegetit
😉

bleelka
11. okt 2009

pinky a co je to ta urea? laborantka mi nevedela povedat viac ☹
mala ma dnes asi nedelu, moc sa nehybe, len sem-tam nejaky kopancek, no nic moc teda...

mirip, nech sa ti muzik pohra s bradavkami, to vraj zvykne pomoct 😉
inak ja som sa tiez dnes vrhla na manzela, chudak nechapal co mi je, sa boji teraz ci to nevyvola porod... a ja ze moze 😉 ale este nechcem... len nech je este mala dnu...
nohy uz nemam tak opuchnute, sice stale su, ale menej, asi preto, ze dnes oddychujem a lezim a aj preto, ze ochladilo... tak snad uz to bude len lepsie...

inak ma boli lonova kost ☹

zdravim vas vsetky a aj babatka....

lenand
12. okt 2009

čavte babulky u nas svieti slniečko tak idem dat filipkovy papkat a ideme vonku už v kočiariku sedkame tak parada on sa obzera a je spokojny 🙂

bleelka
12. okt 2009

lenand, v Bratislave prsi a je skaredo... navyse som do toho ochorela, mam zatecene hrdlo, plny nos a poobede idem k lekarke... najhorsie na tom je, ze to nemozem vylezat, lebo cely tyzden beham po lekaroch... zajtra poobede poradna, stredu doobeda predporodna s manzelom, potom cvicenie, svrtok doobeda monitor a v piatok doobeda poradna v nemocke a na obed zubarka... radost-veselost... snad mi nevybehne teplota, ale tieto stavy poznam, takze urcite ano... navyse neviem co mozem na hrdlo a teplotu ked som tehotna...

lenand
12. okt 2009

blelka možeš homeopatyka skludom ked si tehotna

mirip
12. okt 2009

blelbaa ja som mala antibiotiká, Dr. mi povedal že v tomto štádiu tehotenstva sa možu kludne už brať ale len tie čo sú na základe penicilínovom

katrin21
12. okt 2009

bleeka:

urea - ja po latinky moč, ale byva to aj skratka pre ureaplazmy, co je choroba.. ale teraz neviem, v akej suvislosti sa pytas ty...

katrin21
12. okt 2009

a mozno to znamena este aj nieco ine, uz som nasla ten tvoj prispevok.. tazko povedat, ale asi to bude mieco v mocom, alebo co....)( zeby kys. mocova 😀 ) fakt uz neviem

pink_lady
12. okt 2009

bleelka - urea = kyselina močova 😉 al en sa moc neuhanaj nech hned nepobezite na salu 😅 ale ved uz by to bolo ok, aj monicka tusim v 37 porodila 😉 a ked vydrzis do 37+0 uz je to porod v termine 😵

a na lieky sa opytaj dr, ku koncu tehu je to uz ine, ako pocas

nam furt nejde voda 😠 smrdim uz sama sebe 😝

pink_lady
12. okt 2009

a leje tu ako z krhly 😠 lenand posli nam slniecko

mirip
12. okt 2009

aj tu leje pink to už pomaly asi všade naokolo 🙄 a nuda strašná už aj tu na koníku, ved čo budem robiť nie? ked aj termín mám dnes rodiť sa nechystám a zajtra idem na príjem tak či tak 😕

lenand
12. okt 2009

slniečko nepošlem aj tu už leje 😠 a to musim ist pre oliverka do školky uvidim čo bude robit filipko ked mu dam plaštenku na kočik no snad do 15.00 prestane

bleelka
12. okt 2009

kocky dakujem za vysvetlenie...
mne je blbooooo, ja nechcem byt chora, ved mam behat po lekaroch a necitim sa na to...muzik po mna o hodku a pol pride a odvezie ma k lekarke...len nech mi na to da nieco co zaberie... fakt je mi nanic....mozno som to chytila v ten piatok u nej, len neviem aka je inkubacna doba na taku anginu ci chripku... 😝

monika3
autor
12. okt 2009

cafte
tak my sme boli vonku aj v tom lejaku, a malemu sa to asi pacilo lebo cele dve hodky pekne vonku spal a este aj teraz poobede. Ze by svitalo na lepsie casy? teda co sa spania tyka, bo on vydrzi niekedy skoro aj cely den nespat, stacia mu len take kratke polhodinove spania.
inak hej pink rodila som 37tt ale uz ten posledny den z toho tydzna. ved uz bol dost velky, neviem si predstavit aky by bol este po tych troch tyzdnoch... 😵
a Bleelka v kt. nemocke budes v BA rodit?

lenand
12. okt 2009

monika moj oliverko len vonku spinkal a to či snežilo alebo pršalo musela som ist ked som chcela aby nebol umrčany 😉

liviaf14
12. okt 2009

ahojte babule 🙂
pinky ďakujeme za pozdrav a my ho opätujeme 😎
no fakt teda, hlavne doobeda bolo počasko hrozné, a teraz je už chladno a fúka, kde je letooooo, nechceme zimu ešte. 😠
ostatné maminy a tehuľky pozdravujem, pekný večer želám

mirip
12. okt 2009

Ahojte dievčatá ja len na skok, všetko pobalené, všetko čo má byť vyholené 😀 tak držte zajtra všetky palcuchy ked sa niečo bude diať tak nech sa malé narodí zdravé a nech je vporiadku, pá o pár dní 😉

lenand
13. okt 2009

mirip drž sa budeme na teba mysliet 🙂

evina0
13. okt 2009

mirip myslime na teba a drzim palceky.hned ako sa ti bude dat napis ako si porodila 😵 😵
aj ja Vam nesiem skvele spravy..vcera sme na sone videli drobceka v celej parade a mal aj srdiecko 😵 😵 uzasny pocit vidiet ako vdaka nemu polovica telicka podskauje.za 2 tyzdne ideme na prve odbery co sa tehulkam robia a ak budu Ok dostanem aj tehotensku knizku a tiez aj foteckuuu nech sa s tym pohladom podelim aj s manzelom 🙂
prajem pekny dnik aj ked u nas stale prsi 😉

bleelka
13. okt 2009

evina, srdecne blahozelam k srdiecku, ze je to skvely pocit? ja som bola uchvatena z toho pohladu ako to tam pulzovalo, take male nic... 😵

mirip drzime palceky nech vsetko prebehne hladko a bez problemov 😵

monika, rodit idem na Kramare, tak snad sa podari prirodzene....dnes idem na poradnu poslednykrat ku svojmu gyn, v piatok na poradnu do nemocky, tak som zvedava kolko mala vazi, lebo sa mi zda, ze je uz dost velka, pred 2 tyzdnami mala 2700g, tak aby som ju vladala vytlacit...
hlavne nech sa vyliecim a nechyti ma to pocas choroby... inak dala mi Bioparox a v pripade teploty a bolesti hlavy Paralen... som sa smiala, ze to som tam ani nemusela chodit, takto sa viem liecit aj ja... ale predsa len, na letaku bolo, ze len po konzulatacii s lekarom...Homeopatikam neverim ked pozeram na to zlozenie...ale mozno naozaj zaberaju, ktovie...
mam za sebou budivu noc, kedze ziadne kvapky do nosa mi nemohla dat, tak som trpela a dychala ustami, to zas drazdilo hrdlo, tak teraz nemam hlas ☹ som zvedava ako sa idem bavit s lekarmi nasledujuce dni... ach jaj... drzte palce

deturencom vela zdravicka 😵

monika3
autor
13. okt 2009

ahojcek
no lenand veru vonku sa mu spinka najlepsie ako Oliverkovi, i ked dnes sa mu podarilo aj doma, sa tesim 🙂
evina vitaj v klube tehuliek a mamin 🙂 dufam ze nas tu bude stale viac a viac.... 😉
Miri tak uz to mas skutocne za par...ale uz hodin 😵 drz sa 🙂 🙂

bleelka
13. okt 2009

a po mirip je kto na rade? zeby uz ja? 😅 😨 😲

monika3
autor
13. okt 2009

no veru bleelka, pobalit sa ....si na rade 😎 🙂 🙂 🙂 babatko uz caka na svoj den 😵