Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
17. apr 2009

Loli - aha 🙂 no, asi najspravnejsiu odpoved ti da jedine ta laparka 😒 ono je vela priznakov, ktore mozu znamenat a nemusia endo, niektore zeny nemaju vobec ziadne priznaky len sa im nedari babo... naozaj tazko povedat 🙂
Ale jednoznacne super je, ze si tak rycho otehotnela 😵 a super, ze aj segra je tehotna 🙂

ellianka
17. apr 2009

krásne ránko mamičky a dráčikovia 🙂 pekné tt tu zas naskakujú 😵
včera som vás ani nedočítala lebo sme akýsi spaví posledné dni a tiež sa mi zle sedí, zrasty sa o100dušu rozťahujú ale držííííííííím statočne 😀

pinky, takže pindík 😵 gratulujem. mrkla som fotečku, krásna...celý ty 😉

lenočka, hoď foto nákupu nech sa inšpirujem 🙂 ja som sa k tomu ešte nedopracovala a taaaak rada by som nakupovala 😀

lenand 😵 tak sa teším tvojím tt a na toho vášho malého drobca 😵 😵 😵

bleelka, tittitka 😵

katrin, je mi ľúto 😔 ale presne tak ako hovorí lenočka, ide máj a krásne letné dni a to by bolo aby niečo nebolo 🙂

ellianka
17. apr 2009

kočky dúfam, že to moničke nebude vadiť ale musím za ňu prezradiť, že nám zas leží v nemocke. trošku sa rozkrvácala ale už je to ok. tak ich len pozorujú a opatrujú ako v bavlnke...tak šup šup babenky poposielať pozitívnu energiu smer BA 😵 nech sa nám obaja držia 😵 😵 😵

nedávno som sa dušovala, že si už nepamatám posledné 😝 a tak si na mňa misa spomenula a celú noc ma nepustila 😝 🙄 no hotová hrúúúúúúúza. som mala tlak 160/95 a to ani magnézko od dokiho nemôžem lebo mi skôr stav zhoršuje ako zlepšuje. tak som nad ránom počítala dni do termínu 😀
neviem či ste to tiež niekde počuli ale sesterka mi hovorila, že v deň keď sa prvýkrát pocítia pohyby, tak je to presná polovica tehu a okolo toho dňa sa vraj potom rodí 😅 tak som zvedavá či to tak funguje

pink_lady
17. apr 2009

ahojte kocky a kociatka 😵

monikaaaaaa nasa zlata posielam ti co najviac pozitivneho myslenia /energiu nejak nemam 😒 / opatruj chlapčeka a vydrzte este zopar tyzdnov 😉

elli moja neopakuj s tou misou 😠 😀 inak podla dokiho v 20 tt sa uz nevracia z tehotenstva 😖 ...potom preco vraciame? 😎 😀 ja osm mu povedala 😀 ze uz som si povedala ze hlavne nech to po porode prejde, tiez uz ratam dni 😀 😀 😀

pohyby - vcera som sa strachovala ze uz som babatko davno necitila a tuto noc som mala pocit ze si robi diskoteku v brusku 😵 😀 tukalo a ťukalo ...mozno ho trosku rozbehala ta hnacka a krce 😝

ellianka
17. apr 2009

ahoj pinky 🙂
mne tiež doki hovori, že to vracanie nie je z tehu ale u mňa to môže byť z vysokého tlaku alebo z nejakej virózy a tak som pár dní zas doma 😉

ellianka
17. apr 2009

pinky a veru som pri tej mise v noci na teba myslela 😀 😀 😀

lenand
17. apr 2009

čavte babulky musim sa pridat chlapci su fajn akurat moj mužik zhodnotil minule lebo sme robili tie nakupi pre oliverka že keby sme čakali teraz dievčatko tak to by sme asi toho viac nakupovali a tak chlapcom kupite rifle tričko mikunu a botasky a je nakupene a pre dievča by trebalo určite viac i ked lenocka s tím bagrom mala pravdu mi mame doma asi každu velkost a teraz kupujeme už asi rok len drakou a dinosavrou a to už mame tiež poriadnu zbierku a o zem sa hadzu všetky deti či je to chlapec alebo dievča to je jedno ked si zmyslia že niečo chcu tak sa snažia to zvas dostat aj takto 😀
monika drž sa a vydrž to v tej nemocnici pre naších dračikou urobyme aj nemožné len aby sa narodili zdravučky myslime na teba určite všetky a posielame vela pozitívnej energie 😵
eli mne tak tlak skakal pri oliverkovy až na odpadnutie ale traz mi ho oliverko pernamentne dvíha tak mam skvelí tlak a že vraj pri chlapcoch je nizky tlak 🙂
pink moja zlata zas ta trapi žaludok ☹ už nech to prejde a ty si uživaš tehulkovanie 😉
a zdravím aj ostatne tehulky 😵

ellianka
17. apr 2009

lenand 🙂 veru tlak mi pekne skáče, raz mám 100/60 a potom ten 160/95...no uvidíme či to bude malý
pinďúrek 😵 keď nám zatiaľ predpovedajú dievčatko, najradšej by som vzala dvojky 🙂 😉
a s tým nakupovaním pre chalanov je to teda jednoduchšie aj plavky im stačia jednodielné 😀
moničke odovzdám pozdravy 🙂

pink_lady
17. apr 2009

elli 😀 😀 😀 a ja myslela na teba ze ja chcem ako ellianka uz nevracat 😎 😀 😀 😀 inak mne sa po dnesnej noci uplne splaslo brusko tusim som chudsia ako pred tehu 😲

elli pekne sa doma poliec, mne tvrdi ze to si len staci upravit zivotospravu, minule tvrdil - menej jest a vcera zas tvrdil viac jest a castejsie ...vyber si ..a kvapky hylak na pretravenie 😝 😀 😖

lenand tak mam setrit na bagre? 😅 aspon sa zabavim aj ja mna do isteho veku zaujimali viac bratove auticka ako babiky - tuzila som dostat na vianoce auticko na dialkove ovladanie a oni mi kupovali babiky 😠 😀

pink_lady
17. apr 2009

mne tiez vsetci dievcatko predpovedaju ...aj brusko, aj priznaky, aj pleť, .....a mama sniva stale o dvojickach ze to druhe sa tam iste schovava 😀 no ale ujovi doktorovi sa videlo ze dievcatko bude chlapcek 😎 ved uvidime ...mozno to bolo dievcatko a malo len rucicku medzi nozickami 🤐 😀

lenocka3
17. apr 2009

aj ja chcem, aby uz malo babatko diskoteku v brusku 😔 ☹ ☹ ☹ Moje este nic ☹ Aj mu sem-tam poklopkam po chalupke, ci sa ozve, ale zatial sa tvari, ze stale spinka 🙂
Elli - a ty si kedy citila prve pohyby? 😵

Monicka - drzkaj sa nam aj s babatenkom, aby ste boli rychlo domka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellianka
17. apr 2009

pinky 😀 😀 😀
no ja som zatiaľ od začiatku tehu pribrala 3kg, tak vraj mám jesť častejšie a pestrejšie a čo najmenej soliť....tak sa snažím ale aj moje banďúrko mi akosi po grckaní splaslo a to by sa už malo pekne rozrastať v tomto čase aj cez pupok. mrknem tie kvapky, dík 😉

ellianka
17. apr 2009

lenočka, prvé pohyby sme cítili presne na prvý jarný deň 😵
neboj v múdrej knížke som čítala, že dráčik by mal teraz výdatne spinkávať 16-20hod. denne, tak ten tvoj pekne čerpá energiu na potom 😉

lenocka3
17. apr 2009

jeee elli - 3 kilecka, aj tak si dobra na to kolko jedla sa v tebe vobec udrzalo 😅 😅 😅
ja teraz akosi vobec nepocitujem hlad a snazim sa jest aspon trosku... neviem, cim to je. Niekedy si spomeniem aj o druhej poobede, ze som este nejedla 😅 ale zase napr. vcera cela pizza len tak na posedenie padla a potom uz len jablko, viac by som do seba nedostala 😀

lenocka3
17. apr 2009

prvy jarny den... si mi dala, kym som ti to prepocitala 😀

pink_lady
17. apr 2009

lenocka neboj sa za chvilu bude diskoteka 😵

ak cez vikend bude moje chripkovo-bruskovo pokracovat tak v pondelok mi nebudu vrobote verit ze som tehu 😎 😀

ellianka
17. apr 2009

lenočka, aj to sa musím vážiť večer aby som bola na seba trochu pyšná 😀 😎
ani ja nepociťujem hlad ale musím sa aspoň ráno donútiť, v poslednom čase ma zasýti dobre aj pohár mlieka,
mňam 🙂 a sem tam pijem ten gravimilk, hoci mi už akosi nechutí...
waw celá pizza 😀 dráčik teda býva občas poriadny hladoško

pink_lady
17. apr 2009

brrrr ze pizza 😝 to akosi moj dracik nelubi a uz pri psomienke by 😝 😀

berme to tak ze zatial si nase babulka beru ziviny zo zasob ktore sa nam vytvorili za posledne roky 😅

ellianka
17. apr 2009

pinky, tak sa budeš musieť vypchať nejakým vankúšikom 😀 😉 ale verím, že tá viróza rýchlo prejde a všetky budeme mať zachvíľu nááááááááádherné banďúrka 😵 😵 😵
môj manžel mi stále hovorí, pekne vypúčaj to bruško svetu...jemu sa to hovorí 😀

ellianka
17. apr 2009

pinky, to je super teória 😉 súhlasím

som napísala o tom mojom mangelovi akoby bol pupkáč 😀 a pritom je chudý ako prst 😎

lenocka3
17. apr 2009

😀 a ja brusko mam 😀 mne nejako vyskocilo za posledny tyzden 🙂 😎 😎 😎 😎 a aj ho pekne vytrcam 😀
resp. ja ho vytrcam od 6tt 😅 😅 😅 😀 😀 😀
pinky, ze brrr pizza 😀 brrr je zmrzlinovy pohar 😀 😀

lenocka3
17. apr 2009

moj manzelik zase caka surodenca pre babatko 🙂 stale sa mi smeje, ze este nemam brusko ako on 😅 /to ja som si ho tak vykrmila, lebo bol tiez taky patyk 😅 /

pink_lady
17. apr 2009

ja som ho tiez vytrcala 😎 a potom sa mi zacalo stracat ...a dnes rano pozeram ze ved ja tam nemam brusko ale prevrateny lavorik 😝 😀

veru uz aj zmrzlinovy pohar je brrrr 😝 😀

tak rozmyslam ze ci potom tieto veci zacnem zase po porode lubit alebo mi to uz ostane? 😨 lebo ved to sa moje stravovanie velmi zuzi 😀

ellianka
17. apr 2009

lenočka, ja sa tiež snažím vykrmovať aby bola svokra spokojná 😀 😀 ale keď ten môj je taký športovo aktívny, že sa to ani nedá...to ja skôr popri ňom vyzerám už dávno ako tehu 😅 😀

mňaaaaam zmrzlinka, kde?kedy? 😀 😀 😀

pink_lady
17. apr 2009

tebe je eeli malo zle? ze zmrzlinka? 🙄 😀

ellianka
17. apr 2009

pinky, nemôžem si pomôcť 😅 😀 mám na ňu stále chuť ale zatiaľ odolávam lebo viem čo by asi mohlo nasledovať 😝 😀 😝

ellianka
17. apr 2009

babuľky, stále pozerám kočíky aby som si urobila akú takú predstavu a mám pocit, že čím viac o tom čítam tak som viac zneistená správnou voľbou 🙄

mirip
17. apr 2009

ja zase vyžieram rumové pralinky, jediná sladkosť po ktorej mi nie je zle, ešte že tam nie je rumová náplň ale len sladá voda s rumovou aromou 😀

ellianka
17. apr 2009

ahoj mirip 😉 aj ty už máš krásne tt 😵
idem trochu poležať, akosi ma zas začína ťahať pupok....zatím paaaaaaaaa 🙂

pink_lady
17. apr 2009

elli ...no ja tiez neviem...ja som si jeden myslela ze uz ano ale ma dve muchy ...pred par dnami som taky stretla na zivo a je straaasne malunkaty v skutocnosti .---a druha vec z tej verzie sa mi paci akurat cervena farba a kedze to asi bude chlapček tak cervena asi ee 🙄

ozaj babulky idete aj na 3D/4D ultrazvuk? ja sa neviem rozhodnut...kedy je idealne ho robit? Mylsim v ktorom tyzdni?