Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
24. máj 2009

no, dnes sme boli na pohotovosti, i na gyn skontrolovali babulko, uuz je riadne velky, 😵 srdiečko mu bilo ako zvon 😵 😵 😵 ale jeho maminka papka antibiotika zas ☹

bleelka
24. máj 2009

pinky a kvoli comu na pohotovosti? na co ATB? si chora?

pink_lady
24. máj 2009

ano ...a tak poriadne 😔 😝

ellianka
25. máj 2009

ahojte babuľky a dráčikovia 😵
konečne som sa dostala k netu a tak vás všetky srdečne musím pozdraviť...dúfam, že tt pekne pribúdajú a brušká pekne rastú 🙂

pinky, čo to vídím, zase atb 😨 ☹ moja to mi je ľúto ale verím, že sa rýchlo dáte do kopy 😵 držím palce

my konečne prežívame také príjemné obdobie 🙂 hoci by sme skoro stále spali...čo aj robíme 😀
malý drobec objavil môj mechúr a tak sa s ním už pár dní hrá 😀 😝
začala som potroche čosi nakupovať a tie malé vecičky sú tak strašne kráááááááásne 😉
opatrujte sa všetky a ja zas nakuknem.
paaaaaaaaa

mirip
26. máj 2009

ahojte tehulky kde všetky trčíte? 😀

mirip
26. máj 2009

haloooooooooooooooo tehulky kde ste všetky celý deň?

mirip
26. máj 2009

halo halo kde ste všetky celý deň? dnes tu trčím ozaj sama 😒

monika3
autor
27. máj 2009

ahoj ahoj ako sa dari...????
dufum ze dobre
Pink asi ta praca ti neprospela , prajem rychle uzdravenie nech si cim skor fit 😉

jej Miri vidim ze dievcatko cakate, tak to tu mame zatial prvu holku 😵 sa tesim

Eli to sa mi paci ze drobec objavil mocovy mechur 😀 Ja hlavne v noci to mam pestre 😀 sa prehadzujem a iba beham na wecko 😀 a rano potom spim az neviem dokedy 😎

Lenocka a ty kedy ides na 3D?????

inak fakt ako vam tie tt ponaskakovali vsetkym....my uz tiez nakupujeme vecicky nech sme pripraveni

😵

mirip
27. máj 2009

ahoj monkoa hej vraj to je dievčatko, videl tam šušulku sa tešíme hlavne že je zdravé čo nás Dr. v Blave uistil že tie pozitívne testy v 16tt čo sa robia mi s kreslil vek a aj myom dokáže riadne skresliť výsledky v krvi, ale že sme zdravučkí a žiadne znaky downa nevidí 🙂 takže sa muž vytešuje dievčatku, aj ked ktoho vie možno sa z toho nakoniec vykluje chalan, aj to sa stáva........ale nám je to jedno len nech je 😵

pink_lady
27. máj 2009

ahojte kocky
no mne uz zabrali ako tak atb a som aj v praci - ale akoze len fakt tu sedim a polihujem 🤐 dufam ze to necita sef 😀 😎 ...keby je vonku zima urcite by som neprisla...a od zajtra mam dovolenku a potom ten dalsi tyzden v poradni by som sa chcela dat vypisat na nejaky tyzden - dva. A potom uz len 2 tyzdne a zacnem cerpat dovolenku po ktorej plynule prejdem na matersku 😵

monicka vy uz len 10 týzdnov to je neskutocne 😵

mirip gratulujem k dievcatku 😵

lenocka, elli ... 😵

malicky bol v nedelu vyvaleny v brusku tak, ze hlavicku mal pod mojimi rebrami a nozicku dole v rohu bruska oproti 😀 sme sa na nom zabavali ze ako sa roztahuje...A v pondelok vecer sa rozkopal tak ze to som este ani nezazila... 😅 teraz sa hra v spodnej casti bruska - zaujali ho moje vajecniky, mechur, slepak a konecnik 😀 😀

monika3
autor
27. máj 2009

miri tie vysledky byvaju skreslene, aj nam to tak povedali a druhe nam uz vysli zase lepsie 😉
takze mozno Bia 😎 nca 😵 to bude

Pink jasne treba sa setrit a oddychovat, no veru uz sa mi to priblizuje, dufam len ze budem moct rodit normalne
a moj sa zase vcera tak paradne rozkopal...sa tam zabavaju tie nase deti 😅

😀

mirip
27. máj 2009

veru tak monika Bianka ved čo už musí aj frajerka pre tolko chalanov čo tu sú narásť 😀 😀 😀

muž sa už chychúňal že ked to bude dievčatko pomaly musí začať flintu zháňať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
27. máj 2009

mirip tak nech už začne zhanat ved ked tí naši chlapci dorastu tak bude mat čo robit aby ju uchranil 😀

ako sa inač mate mne to ubieha akosi rýchlo dnes prší tak sme doma ale inač chodime poobede vonku po oliverka do školky a potom sa oliverko hra a my sa kočikujeme 🙂

bleelka
27. máj 2009

ahojte kocky, mirip blahozelam k dievcatku i ked je pravda, ze z dievcataka sa moze "vyklut"chlapcek, opacne to snad ani nebyva 😉

my sme mali vcera poradnu, screeningy mam v poriadku, ale kedze som mala braska downa, tak ma poslal aj na genetiku, sice vysetrovali oboch rodicov a kompletne a povedali, ze z genet. hladiska je vsetko ok, ze to bola len nahoda... ale ja tam neplanujem ist, babo si kazdopadne nechame, NT a screeningy mame super, tak naco a aj keby, tak ani na odber plodovej vody by som nesla, tak neviem ci ma vyznam lietat este aj na genetiku a stresovat sa zbytocne...

objednala som sa k MUDr. Cunderlikovi do Horskeho parku na 3D, odporucil mi ho moj gyndos, vraj namiesto morfologickeho, ze ak chceme 3D, tak on uz v 20tt robit dalsi nebude, ze naco znova 45 min uzv (tiez si myslim, ze netreba tolko ozarovat), ze Cunderlik je odbornik a popozera vsetko, tak snad ma pravdu a bude to stat za to... mate s nim skusenosti? Tie co ste z BA, kde ste boli na 3D a za kolko?

Mne vcera pozeral kolposkopom aj iny onkogynekolog krckok, nieco tam smatral, trosku som po tom spinila a dnes sa mierne sfarbeny do svetlohneda vytok zas objavil, tak je to asi z toho alebo neviem, lebo aj maternica ma vcera dost bolela, tak ako doteraz este nie, dal mi na to Guajacuran, ale az dnes som si dala prvu tbl, lebo zas poobede ma zacala boliet, tak aj rano dam a este mi ostanu 2tbl pre pripad, tak snad nic vazne nebude...

to som tu stale najmladsia? tusim musime ist oprskat babule do Buducich nech sa sem nejake presunu 😉

mirip
27. máj 2009

blelka ja som bola u neho v pondelok, lebo som mala aj ked malé ale predsa riziko downa a som tiež odmietla aminocentez, downa vylúčil povedal že čo to bude, mu to vyhrklo z huby hned ako sa spýtal či chcelme vedieť alebo či už vieme pohlavie, a napokon keby nič nepovedal v papieroch pre mojho doktora je napísané pohlavie XX a všetci dobre vieme čo to znamená, bol zlatý, platí sa 60eur, ale všetko poukazuje povysvetluje a dostali sme 12minutové DVD s naším šidielkom 😵 😵 😵 😵

mirip
27. máj 2009

Čunderlík je v UZV vraj kapacita na Slovensku preto k nemu ide aj na morfologický vela žien

scarlette
27. máj 2009

ahojte 🙂
Miri este raz gratulujem k dievcatku, inak neviem co so tou flintou maju vsetci chlapi, moj uz tiez hovori ze ak to budu baby tak si nejaku zadovazi 😀
10teho idem na sono tak dufam ze sa nasi susnici ukazu co budu zac a 17teho idem na dovcu do chorvatska, lekarka mi ju odobrila tak sa vytesujem ako mala 🙂

bleelka
27. máj 2009

mirip, tak super, ze tu mam aj osobnu skusenost. Ja som sa dnes objendvala a pytala som sa na cenu a ze 60 Eur a ak chceme aj zaznam tak 70 Eur... no ja idem hlavne na morfologicky, tak snad by mohli prihliadnut, no mozno v tych 70 daju aj fotku... no asponze je odbornik, ja na amnio nechcem ist, vysledky mam sice dobre, ale mali sme v rodine a mama mi povedala, ze nemam ist, ze tie stresy kym sa dozvies vysledok su desne... mama sla, lebo mala 35 a predtym downa, tak isla, ale ze stresy neskutocne, lebo ze na vysledky sa caka 3-4 tydne... no nie, vdaka, babo si kazdopande nechame, tak naco...
super, ze viete pohlavie 😵 ja idem k nemu 19.6., tak snad budem spokojna... ako dlho sa vam venoval? nebola by som rada, keby nas odbil za 10 minut...

mirip
27. máj 2009

bola som na UZV takú pol hodinu potom ešte diktoval údaje sestričke a cca za 45minút som bola vonku

mirip
27. máj 2009

dík scar, no neviem našiel mi tam nejaký že amniový pruh ale hádam to nebude velký problém a našej malej bambujke neublíži......dnes nám je asi aj nejak unavená s toho blbého počasia, kope len kedy tedy, včera robila riadny tresk a predvčerom ked som šla do Blavy som ani nedýchala,a baby sa ozvalo až ked sme šli z Blavy, sme sa zastavili v reštike najesť a potom asi už napapaná zaspala 😵 😵 😵 😵 😵

scarlette
27. máj 2009

miri ja som dnes bola utahana ako pes...som vstavala o 12:10 😀 😀 😀

mirip
27. máj 2009

ja som vstávala práveže skoro o 8mej, máme stále majstrov začali dnes prerábku kúpelne, ale čo ja viem niekedy sa mi zdá že baby sa tiež nechce nič ani kopač a niekedy kopcuje ostošesť

pink_lady
28. máj 2009

ahojte 🙂
monika tak my sme sa uz zas posunuli o tyzden 😵 😵 😵 je to neuveritelne ze ako to leti 😅

Ja uz mam take brusko, ze nik mi nechce verit ze termin mam az v septembri a moja mama mi stale hovori ze tam je urcite aj druhe babatko nech poviem doktorovi nech sa poriadne pozrie 😀 Ale ujo dr mi povedal ze mam vela plodovej vody tak mozno aj preto mam take brusko velke.
Dnes sme si boli po dalsiu krabicku antibiotik ale uz mi je o 90 % lepsie ako cez vikend takze verim ze to uz uplne doliecime. Pekne teraz domka oddychujeme. A maly sa v brusku zabava a zabava. Krpček moj zlatunky 😵

Tak bambulky pekny den vam prajeme 😵

mirip
28. máj 2009

ahojte diavčatá začínam sa báť ☹ včera malé akoby lenošilo sem tam dalo o sebe vedieť hlavne ráno a večer ale dnes ešte ani raz........inokdey zvykne kopcovať ked som hladná akoby mi chcelo povedať chod jesť lebo som hladné aj ja a dnes nič.....ani jeden kopanec 😔

lenand
28. máj 2009

pink ja som mala aj pri jedno aj pri druhom take bruško že sa ma stale pitali či nečakam dvojičky 😀

bleelka
30. máj 2009

mirip, mala by si citit aspon 10 pohybov denne...dufam, ze sa ozvalo 😉

pink_lady
30. máj 2009

caute kocky zdravim vas - odkial inokadial ako z nemocnice 😒 sme tu odvcera ☹

scarlette
30. máj 2009

pink preco?

pink_lady
31. máj 2009

oblickovy zachvat, kamen, kontrakcie 😖

mirip
31. máj 2009

ou, pinky to je zlé aj čítať 😲 dúfam že už je to lepšie 😔