Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
24. feb 2009

lenocka tak ty mas novu lasku - cierny caj? 😀 neboj sa urcite babatku neuskodi, ono si pyta so mu chuti 😵

baby nasla som taku masticku, ze canesten, nepise sa tam ze by to nemohli tehu zeny tak skusam a uvidim, keby sa to zhorsuje najneskor zajtra sup k dr alebo mu este dnes zavolam 😲

monika - a nepytala si si vychadzky? alebo ti sam povedal ze ti ich este neda? Lebo ak povedal ze by ta vypisal do roboty tak s vychadzkami by nemal mat problem...Lenze niektori dokinovia ...ako moj pred rokom ked som bola po operacii a chcela som vychadzky tak sa ma spytal ze "a to sa ako dava?" 😀 a musel na to volat sestricku 🤐 😀...a to je zastupca primara a nevie take banalitky 😀 😀

lenoc ty sa mas ze tak vladzes, neprides dnes aj k nam pozehlit? ja som sa vcera chystala ale skoncila som len pri povysavani a potom som uz mala dost 😅 dnes som dala akurat prat /bez avivaze 😝/ a dufam ze dnes zvladnem aspon to zehlenie...

Ozaj...vcera som este aj prezliekla periny ..po tyzdni... 😀..ale...fuuuuj ta vona cisteho pradla 😝 😝 😝

pink_lady
24. feb 2009

monika preco sa nemoze? 😨 aj ja cem vedieeet 😅

monika3
autor
24. feb 2009

Pinky na kazdej poradni som sa pytala na vychadzky a vzdy povedal ze nie, ze nie je treba riskovat, a teraz som na to zabudla 😕 😎
ale v marci uz mienim obcas aj vyrazit niekam 😉
prvy bude ten obchod s obleckom 😉

pink_lady
24. feb 2009

Monika aha tak nic ☹ ale tak ked uz bude vonku to slniecko a zelena trávička 😵 tak uz budes moct chodit von a vyhrievat sa na slniecku, ze? 😵

lenand
24. feb 2009

čavte tehulky 😵
monika oplati sa ležkat doma a nikam nechodit i ked je to dost na psychiku určite lepšie ako ležat v nemocnici cele tehu a potom v auguste si povieš ked uvidíš svojho drobčeka že sa oplatilo aj doma ležat 🙂
pink a určite maš to palenie s antibiotik skus aspon zavolat dokymu čo maš robit
ja som si bola vybrat ten receptik tak budem papkat tabletky na upravu krvneho obrazu aj pri oliverkovy som už pri konci takto mala

monika3
autor
24. feb 2009

ano doma je lepsie lezat a oddychovat 🙂 😵
a tesim sa ked bude teplucko a ja sa budem v zahradke v lehatku pekne vyhrievat 😎

pink_lady
24. feb 2009

lenand pekne papaj tabletky nech mate zdravu krvicku 😵

monika vy mate zahradku tak to ti budem zavidiet to lehatko 😀 mne bude musiet postacit lavicka pri Vahu 😎

baby to je ulava vesat pradlo ked som tam nedala avivaz juchuuuu ziadny smrad 😀 uz som aj pozehlila a teraz sa mi este v kuchte robi sosovicka ...bude na kyslo ...mňam 😅

mirip
24. feb 2009

ahojte baby tak druhý deň poslušne hlási nevolnosti dnes ma naplo v robote asi 5x, našťastie jedlo ostalo v žalúdku ale poslednýkrát ked som dojedla a kolegina si zložila nové zuby a ukazovala mi aký systém to má ked to zakladá to som už utekala do hajzla a ma sakramensky nadrapovalo 😕

lenand
24. feb 2009

mirip tak to je dobre ked ta napína 🙂

mirip
24. feb 2009

hej lenand ale negrciam no normálne by som aj grcanie brala 😔

monika3
autor
24. feb 2009

ahojte babule este som nakukla ze co porabate 😅
ja lenosim s plnym bruskom 😎

pink_lady
24. feb 2009

aj ja odfukujem s prave naplnenym bruskom ... 😅 dnes dokonca vsetko udrzalo, teda, zatial.... 😎

mirip
24. feb 2009

baby, bolí ma lavý bok celý akoby vaječník ale ide to až do zadkovej kosti ☹ ja neviem ale dúfam že som niekde neprechladla ☹ ☹uvidím čo bude zajtra ale dnes mi je celý čas ako som doma zima a máme 24stupňov doma ale bojím sa....................nebolí to stále niekedy viac niekedy menej ☹

pink_lady
24. feb 2009

mirip este ta bude boliet 😎 😝 aj grckania sa dockas, neboj, to zacina tak v osmom tyzdni ... 😎 ...ono je normalne ze ta boli bok, maternica sa posuva doprava tak ti taha celu lavu stranu 😎 teda aspon ja si to tak vysvetlujem ked ma boli cela prava strana ...

baby ja sa vidim ze zajtra skoncim na pohotovosti lebo poobede som sice myslela ze je to lepsie ale ako som sa umyvala pomoc to je ine stipanie 😨 🙄

pink_lady
24. feb 2009

podotykam ze cistou vodou umyvanie, lactacyd vcera neuspel /ten pouzivam pravidelne ale vcera ujujuuuj/ 🙄

mirip
24. feb 2009

no možno aj preto že som bola dnes vonku s deťni a v snehu po kolenách vyše hodiny takže darmo som mala značkové baťovky aj kvalitné topánky sa po čase premočia a doma sa neviem do teraz zohriať skúsim si vymočiť nohy v hrúcej vode a zalahnem, hádam to prejde do zajtra ale zajtra von nejdem.......kolegina ma vytáča už aj včera ma zdrbkala prečo som nebola vonku a husto snežilo dnes snežilo a bola som keby ona bola na doobeda tak som si istýá že von nejde 😠dúfam že zajtra to už bolieť nebude

ellianka
25. feb 2009

jeeeeej 🙂 už dávno sa mi nepodarilo prísť sem takto prvá
tak krásne ránko milé žienky a dráčikovia 😵
ja len na ťuk, aby som sa pochválila, že dnešná poradňa dopadla fajn 😉
pekne sme narástli, výsledky boli všetky ok a už sme v druhom trimestri 😎 😵
večer hodím foto 🙂
pohodový dníček 😵

pink_lady
25. feb 2009

dobrrre raaanko 😵
elli super, gratulujem 😵 😵 😵 a moc sa tesime na foto 😵
ja som bola teraz u obvodaka akoze na kontrolu ale mal posudkovu takze idem az zajtra, ale zastavila som sa v obchode a kuuupila si takuuu najsamlepsiu bonbonieru lebo dracik furt o nej maminke sepkal uz par dni 😀

inak...dnesny den zacal 😝 teda, zle mi ani nebolo, ale stacilo po ranajkach zakaslat a uuuzzzz to islooo 😅

monika3
autor
25. feb 2009

Ahojcek,

veru dnesny den zacal aj u mna zle , citila ze mi je na 😝 , uplne neschopna z postele vyjst a brusko tvrdsie ale vedela som ze nemam sancu si dat magnezium , urcite by ma z toho naplo este viac...tak az teraz som si ho supla a dala som si chlebik a uz hadam bude dobre 😵

Eli jupi, som rada ze ste dobre dopadli a blahozelam k druhemu trimestru
a zajtra ide tusim Lenocka do poradne a aj ty Pink a aj Miri, tak vam vsetkym drzim palce 😵 😵 😵

pink_lady
25. feb 2009

Monika 😵

ja do poradne nejdem zajtra zajtra idem ku kasliacemu doktorovi 😎 do poradne az v utorok ale ...dnes vecer chcem zbehnut za aj tym spodnym doktorkom lebo... 🙄 😨

monika3
autor
25. feb 2009

Tak som to niako domotala 😀 ale aj u kasliaceho doktora drzim palce 😉

pink_lady
25. feb 2009

dakujem 😎 😀

pink_lady
25. feb 2009

inak babky, co dnes varite? 😅

monika3
autor
25. feb 2009

ja vecer robim konecne tie palacinky, budeme mat navstevu 😉
no a obed si asi odflaknem, citim ze dnes moc toho nepojem, tak iba polievku a aj to taku hotovu, iba zalejem a jem 😀 Dnes som nepouzitelna 😀
neviem ci nepojdem este spat 😔

pink_lady
25. feb 2009

monika pospi si ked si bobáčik pýta 😉

lenand
25. feb 2009

čavte tehulky 🙂
elli tešim sa že je všetko v poriadku 🙂
ja som dnes tiež akosi ospala to bude asi tým počasím je tak zamračeno teraz varím polievočku cesnakovu zo zemjačikmi tak sa s oliverkom najeme a musim ho donutit trošku si pospat zas ma nadchu a tečie mu z nosa a potom sa uvidí čo dalej navaríme 🙂

pink_lady
25. feb 2009

jej lenand 😵 😵 😵
ta cesnakova polievocka - mnam mnam si mi normalne chutky narobila 😎 my polievku mame od vcera druhe asi urobim rybu na prirodno 😲
ja dnes som vynimocne neospata bola som uz o 6 hore 😀

lenand vy mate tusim teraz prazdniny, nie? 😉

lenand
25. feb 2009

no mame prazdniny ale oliver bol v školke ale dnes im maluju triedu tak ostal doma inač školky funguju

pink_lady
25. feb 2009

lenand, monika - pokrocile tehulky 😵 mala by som taku otazocku? 😅 ze ako to je s tou poradňou, ona sa ma robit presne kazde 4 tyzdne? Lebo som volala s dr dohodli sme sa ze zajtra pridem kvoli tej potvorke svrbiacej no a tak ma napadlo ze ved ked mam ist do poradne v utorok, nemohol by to zajtra uz odbavit? 😅 😅 len nechcem sa ho pytat nieco ak by to bola blbost? 🙄 😅 naviac som sa docitala ze bude mat buduci tyzden dovolenku a ja neccem ist zastupujucemu dr 🙄

monika3
autor
25. feb 2009

no babulky ja som prave vysla z postele 😀 tak ako sa mne dnes oci zatvaraju, 😔 no asi je niaky blby tlak, viem ze by som mala viac pit ale rano ked mi nie je dobre tak nemozem do seba dat ani hlt navyse 😝

Pink jasne ze urobi aj poradnu, pekne Vas skontroluje...a my budeme cakat ako napises ze ste narastli 🙂

ja mam teraz poradnu po troch tyzdnoch, povedal ze uz mozeme dat aj za tri tyzdne 😀 dobre ze? ja som tomu velmi rada, ja si fakt mysliím ze nie je dobre robit tak casto sono...ale jasne ze ked treba tak treba , aby sa nieco nepodcenilo. 😕

idem si dat tu polievku 😵