Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

mirip
15. mar 2009

pinky drž sa, neboj všetko bude ok 😵

miminap
15. mar 2009

pinky, drzim drzim drzim prsty. 😵

lenand
16. mar 2009

dobre rano tehulky u nas prší ako sa mi mate 🙂
pink zdravým ta a myslím na teba a na tvoje babo aby bolo všetko v poriadku len pekne ležkaj ak treba a aspon nam daj vediet ako sa mate ak možeš 🙂

monika3
autor
16. mar 2009

Ahojte tehulky 😉

Pink len pekne veru lezkaj a vsetko bude v dobre, babenko mas uz dost velke a drzim palce nech ste co najskor v poriadku a doma 😵

ja vas tiez na par dni opustim, som niaka chorucka, mam silnu nadchu a prskam na vsetky svetove strany 😒
musim to riadne vylezat

inak Elianka som rada ze uz ti je lepsie 😵 a Lenocka pekne pozrite svoje dieta u dokiho a naspis ako ste zase podrastli 😉 no a Lenand vy uz ste tiez pekne velky 😉

majte sa v zdravi aj ostatne tehulky Scar, miri, bleeka , titi,

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
16. mar 2009

monika pekne sa vylieč a potom nam daj vediet či už citiš pohyby 🙂

lenocka3
16. mar 2009

cafte kocky 🙂 tak som uz tu 🙂
My sme OK, babulko je OK, uz ho poculo tym prenosnym pristrojom - myslim srdiecko 😵
Na sono idem zajtra az o 18-tej... neviem sa dockat.
Doki sa ma pytal, ci uz nechcem ist do prace 😀 Kukam nanho, ze veru nie 🙂 tak som este doma - zatial do aprila. Potom opat kontrola. Ak sa budem doma nudit, tak by som do roboty aj isla.... a este uvidim..... ale moc sa mi veru nechce. A asi ma zacina boliet zub 😢

Pinky lezka, dakuje za vsetky odkazy, ze nas cita 🙂. Este si polezi. Vyzera, ze sa jej to moc nepaci 😀 Ale Pinky, lezat musis, ani sa z tej postele nepohnes, lebo prideme a budeme nutene ta na nu priviazat 🙂 😉

Idem ozehlit a nieco porobit, tak zatiaaal pa 😵

lenand
16. mar 2009

pink len pekne ležkaj aby bolo babetko v poriadku oplati sa i ked viem že to v nemocnici neni nič moc ale robiš to pre svoje babetko 🙂

zuzuliq
16. mar 2009

Ahojte len tak som sem mrkla, tiez som sa roky trapila s endometriozou. Bleelka pozeram ze aj ty si uz tehu 😉 Velikanska gratulacia 😀

bleelka
16. mar 2009

zuzuliq ano som, teda dufam, ze je vsetko ok, lebo prvykrat videl len gestacny vak bez babenka a vo stvrtok idem zas na uzv, tak snad uz bude babenko a srdiecko 😵
moc moc dakujem za gratulaciu 😵
babulky vsetky sa drzkajte a pinky pekne oddychuj, vsetko bude dobre, majte sa krasne 🙂

zuzuliq
16. mar 2009

Bleelka urcite bude vsetko OK. Mne ked doki na utz ukazal srdiecko normlane som sa tam skoro rozplakala 🙂 Teraz je kazdy utz pre mna obrovsky zazitok.

tittika
16. mar 2009

ahojte
ja idem zajtra domov na slovensko a v piatok k dokine 😉 ale v nedelu sa asi vratim, by som sa doma zblaznila bez draheho 😔
pink drz sa 😉
scarlette ma dnes sono..... 😵

mirip
16. mar 2009

ahoj titti myslím že scar má sono až zajtra 😉

tittika
16. mar 2009

ahoj
ja ze dnes 😅

mirip
16. mar 2009

Ahojte, mám správy od scarlette, pár dní bude mimo internetu, čakajú dvojičky 😵 scar gratulujem

lenand
16. mar 2009

scarr to je super gratulujem 😵

tittika
16. mar 2009

to je krasne 😵 ja mam zimomriavky 😵

ja idem k dr az 31.3. tu v belgicku, priatel to vybavil 😀 takze predsa neidem domov, ta cesta by ma asi teraz znicila,pojdeme potom spolu domov na vsetky ostatne vysetrenia 😵

ellianka
16. mar 2009

ahojte babuľky 🙂

pinky 😔 tak som sa vystrašila o to väčšiu mám radosť, že je všetko ok a bobáčik je silný a pekne sa drží maminky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
pekne ležte, nohy hore a stravu nech nosí manžel v obedári, aby si nám tam nebodaj neschudla 😉

scar 😵 😵 😵 gratulujem k dvojkám, juuuuuuuuuj to je nádherné 🙂

monik 😵 kde sa ten vírus vzal 😕 potvora jedna 😠 hneď by som mu ukázala
pekne do postele, kopec čaju, vitamínov a nech ste rýchlo pekne zdraví a vysmiaty 😵

lenand 🙂 veru sa ti to kráti a máj je už skoro za dverami

mňa po týždňoch nechutenstva premohol poriadny hlad a tak už dva dni dobieham stratu na váhe 😀 zjem všetko čo nezje mňa ale dávam pozor na žalúdok, aby som ho moc nešokovala 😝

krásny večer všetkým tehulkám a ich malým zázrakom 😵

bleelka
16. mar 2009

scarlette blahozelam 😵
tittika, len moc necestuj, prvy trimester je rizikovy, ja tiez necestujem, nasi musia vydrzat 😉
baby teraz poobede a vecer mi zostalo tak tazko na zaludku, tak dufam, ze na mna neprichadzaju nevolnosti 😒

evina0
16. mar 2009

bleelka sice virusiky nepomohli ale dakujem.
Zacal som v sobotu s liecbou mam za sebou prvu injekciu Zoladex a celkom sa dalo len trochu zabolelo stilo ked to vtlacali ale pohodicka som si myslela ze to bude horsie..takze takto ma caka este polrocna liecba a uz len verit ze po nej ostanem sup sup tehotna a ze sa ta endo nevrati
Chcem sa Vas spytat zienky co ste tehotne brala niektora s Vas tento Zoladex??? ak ano po akej dlhej dobe naskocil cyklus a kedy ste po nom otehotneli.Mne pri laparke povedali ze mam priechode vajcovody oba ze s toho strach nemusim mat.Tak nerozumiem preco v dobe 7 mesiacov sa nam nepodarilo ani hned po laparke otehotniet.Ako brani ta endo aby som otehotnela ked som to mala v posve a ni niekde pri vajcovodoch tak tomu naozaj nerozumiem..nam lekar poradil abysme si s manzelom v polovici liecby doniesli partnerove spermie a dali zistit ake ma..mozno aj tam je problem a ak ano tak sa poliecime spolu,lenze partner ked mu to poviem ostane taky smutny a vraj nemam uz teraz vymyslat som si ista ze keby aj v nom bola chyba dost ho to zoberie ale aj ja som si vytrpela a musi ma pochopit ze aj on musi vlozit ruku ku dielu ale nato mame 3 mesiace este cas.takze pohoda..

bleelka
16. mar 2009

evina mrzi ma to, ale hlavu hore, po liecbe hned otehotnies 😉
my sme tiez chceli dat manzelove spermie vysetrit, uz mal odporucanie od mojho gyn, od obvodnej a cakali sme na moju ms, ze pocas nej "nasetri" a pojde ich dat vysetrit, no a mrcha nedorazila 😵 no ale nemal s tym ziadny problem ked som ho poprosila ci by sa nesiel dat vysetrit, ved ide o nase babo, tak myslim, ze to aj ten tvoj pochopi, jemne s citom mu to povedz a uvidis, ze to pojde 🙂 ked uz mas toto vsetko podstupit, tak nech to nie je nadarmo a viete na com ste z oboch stran... drzim palceky 😉

dendulka999
16. mar 2009

Ahojky Evinka, tak my sme mali tiež taký problém zistili mi endometr.... a už to išlo , bola som na laparke potom mi nasadili injekcie zoladex na pol roka, potom mi ich skratili o dva mesiace čiže o dve injekcie, neviem ako ty ale mne bolo hrozne po nich, fakt ako žena v prechode ja som ich brala v lete , stršne som sa potila, aj v robote no des... ale vydržala som, potom čo som ich doužívala mi každý hovoril, že otehotniem hned, ved sú to hormonálne injekcie, žial nestalo sa. Až teraz skoro po dvoch rokoch snaženia sme zostali tehotný a už som v siedmom mesiaci a je to super, poradím ti hlavne na to neustále nemysli , veľa robí psychika, a ja proste ked som si už povedala, že kašlem nato tak šup a bolo to!!! Takže nezúfaj, ono to určite dôjde.. Keby niečo tak npíš ...Páčik a držkám palčeky...

evina0
16. mar 2009

bleelka dakujem aj ja tomu verim
dendulka tohoto sa aj ja bojim ze liecba prejde a ja stale nebudem moct ostat tehotna.Vam sa to podarilo prirodzenou cestou? No o psychike viem svoje uz pri zisteni endometrioza som tehotenstvo hodila za hlavu.nemyslim nato a len verim ze budem ta vynimocna co po liecbe hned ako doberiem posledny krat zoladex ostanem tehotna a ked sa nezadari tak do 2-3 mesiacov pojdeme do tej asistencie ci ako sa to vravi aj lekar nam tak poradil az sa endometiorza naspet nevarti a mne bude liecba zbytocna.mame vynikajuceho odbornika na endo a hned jeho kolega tiez skvely lekar robi v Heliose to je ta asistencia...Takze nadej mame a uvidime ci nas zivot potrapi a my si budeme musiet dat radit odbornikmi alebo to pride aj samo.Zatial verime ze to pride samo 😉 Uz ked sme zvladli tych uvodnich 7 mesiacov tak polrok nam utecie ako voda a ja si koncom roka najdem vytuzene // 😵 😵

bleelka
17. mar 2009

dobre rano babulky... ja mam od vcera vecera strasne zly pocit, ze tam babo nie je... pred tyzdnom bolo vidiet iba gestacny vak a kazal mi prist tento stvrtok, no ja mam strasne obavy, ze tam babenko nie je alebo ze sa nevyvinulo... dokonca ma vecra uz aj prsia pretali boliet, takze sa uz vobec necitim tehotno ☹ ziadna ste nemali neprijemny pocit? mohol este na zaciatku 6tt vidiet iba gestacny vak? podla mna uz malo byt vidno babo ked som mala ovulku 13.2 a u dokiho som bola 10.3, ved to bol skoro mesiac... ja sa asi do stvrtka zblaznim... pozeral ma vaginalnym sonom a to je presnejsie.... vam kedy videl babo?

lenand
17. mar 2009

pekne ranko tehulky dnes svieti slniečko tak snad to vydží aj celí den 🙂

lenocka3
17. mar 2009

bre ranko 🙂
bleelka - ale prosim ta, co stresujes? ved sme ti uz pisali, ze kazdej bolo vidno len vacok - vid albumy 🙂 a kazdu pozeral vag. sonom... a aj s pinky sme stresovali v 7 tt, ze nas menej bolia prsia 😀 z toho si nic nerob, bud rada. Ved ja som sa skoro zblaznila od bolesti. Ako dobre, ze to preslo.

Leni caf - tak u nas uz aj zaslo.. no nic, hadam ta jar nakoniec pride 🙂

lenand
17. mar 2009

tu zatial svieti včera cely den pršalo 😠 sme v sobotu vymalovali spalnu tak sa vytešujem a ešte som si objednala take kvety na stenu tak čakam kedy priduhttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4526228 a aj tak na červeno mam teraz spalnu 🙂

bleelka
17. mar 2009

lenocka moc dakujem za utechu, som rada, ze ste to mali podobne... juj len nech v tom vaku babo vo stvrtok uvidim a nech je zdravucke a vsetko v poriadku... moc dakujem za povzbudenie 🙂

lenand
17. mar 2009

noboj moja ked si už tu pri nas tak ta už s tade nepustime dobojuješ to s nami do uspešneho konca musiš verit 🙂

pink_lady
17. mar 2009

Caute kocky 🙂 Jedna mi tu do mobilu natiahla prehliadac, s ktorym by mi malo ist i pisat. Tak skusam 🙂
Taaakze - pozdravujem vas vsetkych s vylozenymi nohami z nemocky. Dakujem vam vsetkym za odkazy, ja som vas citala.
Mame sa uz lepsie, uz len kde tu trolinku spinenie a krce. Vraj tam je aj hematom. Davaju mi infuzky. Netajim sa, ze je tu nuda a hrozne postele a strava jak stvorene pre 😝 a je mi tu dlho ale potom si pomyslim na drobceka a lahsie sa to znasa.
Kedze som tu stretla viacero zien od 10 do 20 tt co prisli tak ze z nich liala krv a po 4-6 dnoch sli domkov tak ratam ze koncom tyzdna sme doma aj my 🙂

Bleelka - nestresuj! 😉
Monika - skoro sa vyliec! 😉
Elli, lenocka, lenand, mirip ...🙂

lenand
17. mar 2009

pink hlavne aby bol dračik v poriadku to je zaklad neako to tam vydrž viem že to neni nič moc ale čo nespravime pre svoje detičky super že si sa ozvala stale na teba myslim ako sa maš 🙂