Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
26. jan 2009

pinky - to ja mlieko do kavy - ale hresim len raz za den - a ta kava to je skor prehanadlo 😀 cize pol lyzicky kavy, trocha vody a vela vela mlieka 😀

pink_lady
26. jan 2009

ja kavu musim kvoli tlaku tiez taku s velaaa mlieka ale dnes som ju prvy krat v zivote vypila s neskutocnym odporom 😎

lenocka3
26. jan 2009

🙂
uz som co to pocitala o myomoch a vidim, ze sice byvaju zeny na rizikovom, ale teda, ze pokial neporastu tie moje zavratnou rychlostou, tak by to malo byt v pohode.

😕 😕 ale ako ja vydrzim dva tt do dalsieho sona neviem 😀

pink_lady
26. jan 2009

leni vydrzis - 2 tt zbehnu ako voda ... 😉

monika3
autor
26. jan 2009

Ahojte tehulky 🙂

no vikend ste mali hadam dobry 🙂

Eli o tych nevolnostiach som aj ja terza citala je ze je to dobry znak tehu 😉 ja som tiez v sobotu sa tak schuti najedla a skoncilo to........ 😒
a vcera ok a dnes rano zas blbo...no jo musime vydrzat 😉
E este mas teplotu?

Lenocka nam bolo vidno bit srdiecko v 7tt a krpec mal 18mm a cosi, tak bude asi az neskor vidno neboj.
A S tym myomom ma nestras , ja mam tiez a lekar hovoril ze ten ho vobec netrapi, ze to je v poriadku....a ja chcem rodit normalne 😨
ale asi nas musiA len viac sledovat, ja tiez chodim kazde dva tyzdne na kontrolu, aj sa mi to zda casto ale asi to musia okontrolovat 🙂

Pinky ty ides kedy k dokimu?

a Katrin len sa tu pekne ukaz, aspon nam vzdy poradis 😉 a verime ze po liecbe ti to vyjde 🙂

pink_lady
26. jan 2009

monika ahooooj ... 😉 tebe sa uz budu nevolnosti koncit pomalicky nie? 😉 alebo pocuj, ked si uz taka rozbehnuta nechces to este za mna potiahnut nejaky tyzden? 😀 ale nie 😔

na sono idem o tyzden 😎

monika3
autor
26. jan 2009

Pinky dufam ze sa budu koncit a nieco aj priberiem 😀 a ten tyzden este navyse potiahnut nie nie neberiem 😀 😀
a na sono teda urcite bude aj to robit idem tiez o tyzden 😉

lenocka3
26. jan 2009

ahoj monicka 🙂
a mne sa zdalo, ze aj ty mas... a nevies, aky je velky? ked ja ho mam fakt asi v tych porodnych cestach - babulko je hore, tie dve svinuchy dole...
uvidim to buduce sono, ci rastu ci co je s nimi. A ked ma poslu z CAR-ka ku obvodakovi, ja sa vypytam na PN, ziadne take, aby som sa ja bala, ci nahodou zle nesedim na stolicke a ci babatko neominaju myomy..

monika3
autor
26. jan 2009

Leni moj ma 2 cm a je vraj uplne vzadu niekde...a dufam ze nerastie, ale opytam sa na to najblizsie...ja sa na taketo veci uz ani nepytam, ked vidim ze je babo v poriadku tak ma to moc nezaujima a radsej sa chcem tvarit ze nic zle sa nedeje 😵 No opytam sa urcite a dam ti vediet 😉

Myslim ze PN ti daju bez problemov 🙂

pink_lady
26. jan 2009

leni, moni a nemoze sa stat ze tym tehotenstvom sa ten myom vysusi? 😅

inak ja si neviem tiez predstavit ak mi bude takto byvat zle, chodit do roboty, sak v tom vlaku ... 😅 😝 uz som rozmyslala ze na semester by som poziadala o miesto na internatoch v hostovskom byte ze by som tam cez tyzden prespavala a mala by som to do roboty len cez chodbu, lenze na druhej strane neviem ako to zdovodnim sefovi, kedze, akurat mii skoncila skusobna doba a ja na neho vyvalim ze som tehu? 😀

lenocka3
26. jan 2009

moni - no aj moj ma 2 cm a druhy 1,6 cm.... babatko je ok ale aj tak sa on bojim.
myom sa pinky nevysusi.. ci som citala, za sa vstrebal ci co... ale asi len vo vzacnych pripadoch. My sme ine vzacne pripady, nam sa myomy asi nevstrebu 😀 sorry, cierny humor ma chyta.
No mne sa dnes fakt fajne hlava toci a je mi blbo. stale vsade citim cesnak. Neviem preco, aj v ustach citim cesnak.... fuj.
A pinky - vobec sa tym nestresuj, babenko je dolezitejsie. A cestu vlakom ti nezavidim...som zvedava ako budem chodit ja, ak ma drapne vrackanie za volantom 😀 odparkujem v strede krizovatky, vyvrackam, nasadnem spat a idem dalej 😀

pink_lady
26. jan 2009

lenoc keby je to blizsie tiez chodim autom, urobila by som si tam take ako mal ten taxikar z taxi taxi na sedadle primontovane vrecko na zvracanie 😀 lenze to by som denne previezla cca 300 sk a to je trosku drahe 😅

monika3
autor
26. jan 2009

Pinky veru ten myom nezmizne len tak...
a to cestovnanie ....no baby aby ste neodpadli niekde za volatom 😠

a Leni pozeram do svojho lekarskeho papiera a tam mam napisane vzadu v stene uteru myom o priemere 2,2 cm..ale najviac ma tam zaujalo veta: jeden vitalny plod 😉 🙂 🙂 🙂

lenocka3
26. jan 2009

😀 moni 😵 😵 😵 ano, ten je presne dolezity 🙂

ja mam v prednej stene uteru 🙂 dva 😠 😠 vrrrr, budem na ne zla.

pink_lady
26. jan 2009

moni, lenoc tak odkazte tym vasim myomom nech aspon nerastu potvory jedny 😅 😠 😠 kazdopadne vam drzim palce nech tie myomy neovplyvnia babatko, ja som presvedcena ze vsetko bude O.K.

moni ja sa skor natiahnem v tych spinavych weckach vo vlaku 😝 😀 Ale pokusim sa to vybavit si to byvanie cez tyzden pocas semetra, poviem ze je to narocne dochadzat nejako to zahram nech zatial nevedia ze som tehu...a potom po semestri by som sla na mesiac na PN a potom uz dovolenku by som cerpala ....boooze ja si robim plany ako naozaj 😀

vcera som dokonca vytiahla taky sakel zo skrine s detskymi vecami po neterach/synovcoch a preberala som 😀 tak som zistila ze pre novorodeniatko už nebudem musieť kupovať košielky ani dupačky ... 😀 😅 tak nooo, dobre, urcite daco novucicke kupim ale to az tak v juli 😉

monika3
autor
26. jan 2009

Tak ty ich mas asi viac vpredu...ale dolezite aby nerastli 😠

monika3
autor
26. jan 2009

Pinky tak by ma naplo na takom WC-ku 😀 a ja v mojich planoch som uz pozerala kedy mam nastup na matersku dovolenku... 😀
Ale ked budes mat uz pracovnu zmluvu na neurcito tak Ta nemozu prepustit 😉

pink_lady
26. jan 2009

ja mam monik zmluvu na 3 roky, t.j. oktobra 2011...to ma teda mozu prepustit ked to mam na dobu urcitu? 😕
u nas to je tak, ze kazde 3-5 rokov musi sa chodit na vyberove konanie 😅 ale pri nastupe mi tetuska na mzdovom hovorila ze ako mi budu platiti ked budem namaterskej a tak tak asi s tym pocitaju ze ked zamestnaju 27 rocnu bezdetnu ženu ze asi bude chciet mať deti v dohľadnej dobe 😅

monika3
autor
26. jan 2009

No pinky tak to mozes kludne povedat...urcite s tym pocitaju 🙂 a potom po materskej sa rozhodne ci Ta tam vezmu nazad 😉 co asi ano 🙂 🙂 🙂

lenocka3
26. jan 2009

a ja v mojich planoch sa vidim stastna v 13tt 😵 doma, nohy vylozene 🙂
Vies co? tie krce, co som spominala - tak vcera som mala dva silnejsie, a dnes uz zase jeden.... nemoze to byt tym myomom? mam tie krce uz len v maternici a zasahuje to do okolia maternice... ja som sa zabudla spytat dokiny. 😅 ale som len taka precitlivena a mi len babatko rastie a zo vsetkeho si robim tazku hlavu...
😅

pink_lady
26. jan 2009

nooo tak tam uz robit ist nechcem 😀 chcem nieco menej stresujuce 😅 a a a ja mam take dufanie ze na materskej budem dlhsie ako 3 roky, nechcem mat jedinacika 😅 ale to je vsetko este prilis dopredu 🙂

leni ja myom nemam a krce tiez obcas ...momentalne ma boli vajecnik a dost nepekne asi mi nan tlaci maternica alebo co, je to taka cystovo-ovulacna bolest...ovulacia sa vylucuje, cysta - dost mozne

lenocka3
26. jan 2009

aha - ...no, co dodat 🙂 nieco nam byt predsa len musi.
Mam krce v zaludku od hladu a je mi stale tazko... idem nieco zobnut, nech moja laska malucka zase narastie 🙂 😵

pink_lady
26. jan 2009

babyyyyy 😀 pozrite sa jeden z tychto chcem 😅 😀
http://www.kocikovo.sk/product/giordani-3per8-s...

ale farbu rozhodnem este podla toho co to bude 😀 aj ked sestra vravi ze to sa mi bude zle tlacit v zime 😅 tak uvidime 🙂

pink_lady
26. jan 2009

a lenoc napapaj sa ale pomalickyyy 😅

monika3
autor
26. jan 2009

No Pinky pekny kocik, taku kombinaciu asi aj my kupime 🙂

leni a aj mna obcas boli v brusku...a inak uz ste pekne podrastli mate vyse 1cm 😉 takze vsetko je v poriadku 😉

No tehule tak ideme obedovat 🙂 🙂 🙂 Prajeme si dobru chut 😉

ellianka
26. jan 2009

ahojte kočky 🙂 jej ste sa krásne rozpísali

lenočka 😵 neboj o dva týždne už budeš vidieť aj malého dráčika.
škoda, tých myómov, potvory jedni čo sa tam tisnú a keď už sú tak nech ticho čušia a nerušia 😠

monik 🙂 teplota sa ma stále drží ale už začínam uvažovať, či to je nejaký vírus alebo či to náhodou nie je
súčasť tehotenstva. vraj jedna žienka mala prvý trimester stále zvýšenú teplotu a všetko bolo ok.
som zvedavá, čo mi povie zajtra na poradni doki...dúfam, že len samé príjemné správičky 🤐 😵

pinky 😵 teším sa z tvojích plánov

ellianka
26. jan 2009

dobrú chuť 😉 tehuľky

lenand
26. jan 2009

čavte tehulky tak tu nevolnost vam vobec nezavidím ešte že to už mam za sebou a ti stavy že otvorite chladničku a je vam zo všetkeho zle tak to poznam a ani kava mi vobec nechuti pijem ju len rano lebo mam nizky tlak ale niekedy som si ju vychutnala a teraz 😝 mam dnes doma oliverka lebo mal cez vykend nadchu tak vas ani poriadne nestiham čitat aj teraz už na mna vola pink a taku predstavu o kočiary mam aj ja tak si ten link musim poriadne ešte pozriet 🙂

lenocka3
26. jan 2009

tak uz sme napapkani 🙂
obed som zhltla a vobec mi nie je tazko. Skor mi je lepsie. asi mi bolo zle od hladu? alebo z bananu? alebo z activie... 😀 veru netusim.
a moni - to ten vacok ma 1,16 cm 🙂 babo ma 3-4mm? ani neviem pri tych udajoch, co diktovala, ci to vacok, babo, myom, ci co ... ale hlavne, ze sme narastli 🙂
idem cosi porobit, nech vykazujem cinnost 😀

monika3
autor
26. jan 2009

Hej Leni ja som si to hned uvedomila ze som sa zmylila v tych rozmeroch.... 🙂 ale rastiete aj ked zo zaciatku to ide tak pomalsie 🙂

Eli je to mozne , tehotne mavaju zvysenu teplotu. A zajtra cakame dobre spravy 🙂 🙂 🙂 🙂

Ahoj Lenand, tak pekny den si uzi s Oliverkom 🙂