Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

liviaf14
4. feb 2010

ahojte 🙂
tak ja som stále doma 😉 ale som celkom kľudná, až sa sama sebe čudujem 😀 uvidíme čo bude zajtra na kontrole.......
veru, aj u nás je tak po kolená snehu.

pink_lady
4. feb 2010

evina, ved ty si sa ma kedysi pytala ze kde som zohnala kocik, ze i ty taky chces...a som ti aj pisala ze kde som ho kupila 😕 😅
livia nebook ved nebudes tehotna nafurt 😎

evina0
4. feb 2010

pinky prepac pozabudla som nato..asi to bolo davnejsie tak mi to vyfucalo s hlavy 😨 ale musela si mat fotky kdesi.inak by som sa Ta nepytala 🙂

liviaf presne tak Tomasko coskoro pojde von 😵 inak krasne meno.ja mam krsniatko Tomaska.ale teraz je s neho uz 4. rocny certisko 😉

pink_lady
4. feb 2010

evina ano mala som fotky - ale album som zrusila pred par dnami zo sukromnych dovodov 😉

mirip
4. feb 2010

jej super evina má fotku 😉
livia ešte kinderko, no malému sa zrejme nechce von

tittika
5. feb 2010

ahojte tehulky 🙂

livia? 😵

evina0
5. feb 2010

ahojte babulky co myslite ze Livia je uz v nemocke?? ja myslim ze hej.sice mi nic nepisala ..tak uvidime co bude.
drzime palceky 😵

mirip
5. feb 2010

ahojte evina a ty ako? malé sa už ukázali či bide chlop abo žienka? 😀

liviaf14
6. feb 2010

ahojte, ja som ešte doma 🙂 vás všetky napíname s Tomáškom, že? 😵 ale to nie je naschvál.... len sme málo otvorení ešte, bolesti nikde.......... tak čakáme. určite vám dám vedieť 😎

evina0
6. feb 2010

Liviaf jasne ze nas ten drobcek napina,ale to nevadi myslime na teba 🙂 je mu v brusku dobre 😵

mirip lekar aj cosi spominal o pohlavi ale na koniec vysetrenia si nebol isty tak nevieme.najskor to bol asi chlapcek a na konci skor dievcatko 😀 .podla mna to bude chlapcek aj ked zo zaciatka tehu som si myslela na dievcatko ..ale v podstate nam je jedno. MM chce velmi chlapca koli zachovania rodu..on je totizto uz jediny muz co by mohol udrzat ich priezvisko,nakolko su strasne malinka rodinka. Ja vravim co nebude prve bude druhe 🙂 pokial sa da neostaneme isto pri jednom.ako kazda maminka tuzim po babe a pekne ju obliekat mat spolocne babske rozhovory a tak..casom aj to hadam bude 😉

mirip
6. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 baby kuk moj album pekný "odrb" sorry za výraz lebo si veselo krámujem 😀

evina0
6. feb 2010

mirip 😅 😅 😕 😕 vsak tam vidim tien..divneee zeby boli po porode hormony tak rozhadzane?? ja som takyto tien nasla jediny krat v zivote ked som otehulkovala..dovtedy boli jak sneh 😨

mirip
6. feb 2010

evina nie, ono po porode by už hormony neboli rozbúrené tak dlho ved už teraz začínam tretí cyklus s krámami, ono si tam hore zo mna asi vystrelili 😀 😀 😀 😀 lebo jeden deň // druhý / a tretí krámy jak svina 😅 😅 😅

evina0
6. feb 2010

mirip a vy by ste chceli uz druhe babeno?? ci az casom?
no taketo zarty s hora..beda beda 😀

mirip
6. feb 2010

veru a muž už sa tešil že idem vybrať meno 😀 😀 😀 a namiesto toho kupoval vložky a či by sme chceli, no pozor sa nedáva a ked sa podarí tak sa brániť nebudeme ale už nechceme plánovať že vtedy a vtedy začneme snažiť lebo tak sme si plány robili po svadbe a dopadlo to tak že až po 4rokoch máme malú tak to necháme na náhodu a je to na tom hore či skor alebo neskor alebo vobec.........

evina0
7. feb 2010

mirip uz teda rozumiem..aj mi sme mali ine plany este pred svadbou nie ze hned po nej pojdem na laparku a potom na liecbu..ale teraz som tehulka 😵 a co bude po porode zatial neriesim..no u nas co sme sa bavili tak by sme chceli potom pockat a snazit sa tak po 1 1/2 no moze nastat situacia ze to bude aj skor, nechcem uz opet zazit situaciu ako pred tymto otehotnenim..zvazim vsetko po porode ci na nejaky cas nepojdem ak bude nutne na HAk az mi opet neporastu loziska ..toho sa najviac desim 😒

u teba je teraz klud s tou pliagou? lebo najlepsie vedia poradit a povedat svoje skusenosti mamicky ako napr ty 😉

Livia?? domka si este?

katie233
7. feb 2010

Ahojte 🙂. Lívia, som myslela, že keď dnes nakuknem, tak už budem gratulovať, a vy ešte stále 2 in 1. Neva, malý vie, kedy má prísť. Držíme palce 😵.

mirip, pekné čiaročky 😵, aj keď to asi nebude pravda, keď hovoríš, že mrcha je tu

mirip
7. feb 2010

dík katie aj ked ten test som už včera vymazala,tie čo sú v albume to bolo z vlani ked som prišla na to že bude drobec a to je ešte od malej 😀

katie233
8. feb 2010

mirip: aha, tak nič. to je tak, keď človek nemá čas na koníka. ale aspoň, že tam nejaké testy boli, a nehovorili sme o koze a o voze 😀

liviaf14
8. feb 2010

ahojte, tak ja som stále doma 🙂 v stredu už nastupujem do nemocky, ak nič dovtedy. to už budem týždeň prenášať. pekný dník všetkým 😵

katie233
8. feb 2010

Lívia, aj tebe pekný deň 😉. Ešte doma? To je už riadny napinák 😵

evina0
8. feb 2010

livia no uvidime ci do stredy bude drobec sam vonku ci pojdes do nemocky..tak ci onak asi mu je tam dobre 🙂

ja som bola dnes trosku nakupovat v obchode,nechecm si nic nehat na poslednu chvilku.kupila som paplonik s vankusom,vlozku do zavinovacky a dva take male zlavceky ktore rozoberiem a vnutro si dam do vankusa na kojenie som doma a sem tam sa nudim takze si idem cosi posit aj sama. 🙂 🙂

vcera o polnoci som si na mobil nakrutila vlniace sa brusko a kopanceky s vnutra.trosku to je vidiet, ale drobec poriadne kopal a vzdy ked som ho pohladila tak mi daroval na oplatku jeden kopancek az sme zaspali 😵
Katie co noveho? nudis sa doma ci ani nie??

katie233
8. feb 2010

Evi, ja som už odo dnes v robote 🙂. Už som sa cítila lepšie, tak som sa vypýtala od doktora. Aj tak, keď som zvracala, tak vždy až po obede, aj únava prichádzala až na večer. Tak som chcela vyskúšať, čo to so mnou spraví 😅.

katie233
9. feb 2010

Ahojte 🙂. Kde ste všetky? Livia, ešte doma 😵?

liviaf14
9. feb 2010

ahojte 😵
jasné, že doma, nemocka to zajtra istí 😉 treba mu asi pomôcť, keď sám nechce 😎 ale verím, že všetko je tak ako má byť........

dahra
9. feb 2010

Caute,
som vas zanedbala posledne, kukam, ze Livia nastupuje zajtra do nemocky - drzim palce, nech vsetko rychlo zbehne napriek dlhemu cakaniu. Budem na vas mysliet.
Mirip,
som videla ten testik, zaujimave, ze ukazal dve - nemoze sa stat,ze babo sa aj uhniezduje a potom to skonci skor ako naozaj zacalo 😒 ?
Katie,
ty si spat v robote? Uz ti je aspon trosku lepsie?
Ozaj, Vaneska a Prahaxx,
kde ste stratene? Je vsetko ok?
Tittika,
uz naskocila deviatka 😵 😵 😵 - ako sa tebe dari?
Evina,
takze nakupna horucka naplno 😵 😵 😵. Uz mam dojem, ze pomaly prichadza aj na mna. V piatok sme boli na utz a krpec sa hybal o 106. Bolo to take uzasne, manzel tiez nadsene hladel. Doki povedal, ze vsetko je ok, tak som spokojnejsia. V pondelok som nahodou sla okolo baby obchodu, tak som prvykrat zasla dnu. Nakoniec som kupila taku malu kosielku 🙂 Tak som porusila plan, ze az na jar 😀 😀

Momentalne mam toho dost v robote a riesime zariadovanie bytu - komplet. Zaciatkom marca sa stahujeme - dnes sme objednali kuchynu. Zajtra ideme vybrat manzelske postele. Som dost unavena, idem spat, zajtra mam doobedu konecne trosku volno, tak dam oddych.

mirip
9. feb 2010

asi nie dahra, skor zlý test 😀 ale aspon sme sa zasmiali nakoniec 😀 😀 😀 hádam dalšíkrát už bude // a ostane

lenand
10. feb 2010

liviaf drž sa dnes a tešime sa na fotky tomaska 🙂 😵

bleelka
10. feb 2010

livia, drzim palce 😵

inak kocky ahoooj, dlho som tu nebola, nemam cas, mala cez den toho vela nenaspi, tak sa venujem...
no aspon v noci pekne spinka 🙂
objavila hlas, tak pisti ako diva 😀
inak kolko vase deturence priberali do pol roka? lebo nasa tak okolo pol kila za mesiac. nie je to malo?

katie233
10. feb 2010

Dobré ráno všetkým 🙂.

Lívia, držíme palce 😵.

Dahra, je to trošku lepšie. Už sa to trochu upokojilo. Aspoň neobjímame wc misu každú chvíľu. Jeden deň je lepšie, iný horšie. Ale som rada aspoň za to. Našťastie to na mňa vždy prichádzalo v odpoludňajších hodinách, takže v robote je celkom dobre, a potom doma sa riadne vyriadime 😀.

Aj my už máme prvý nákup za sebou. Keď som bola v piatok na kontrolu u doktora, tak sme kúpili prvé dupačky 😵. Tie malé vecičky sú také nádherné, len škoda, že detičky tak rýchlo z toho vyrastú.

Ja idem v utorok na 1. poradňu. Dúfam, že mi spraví aj UTZ. Už sa teším na drobca, aký veľký bude 😉.