Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
30. jan 2009

to by sa hodila ale zatial stači aby sa tento zbojnik v brušku narodil zdravy 🙂

monika3
autor
30. jan 2009

Veru Eli ,a ja budem stastna aj tomu jednemu, uz by mohol byt aspon april 🙂

baby prisla mi kamoska tak zatim pa 🙂

ellianka
30. jan 2009

paaaa moni 😵

ellianka
30. jan 2009

leni 😵 to asi každá z nás
veru, keby bol už apríl

ellianka
30. jan 2009

alebo máj 😉 čo ty na to leni? 🙂

lenand
30. jan 2009

aj ja by som chcela alebo hned maj nech to mam zasebou 😉

ahoj monika 😵

pink_lady
30. jan 2009

monika paaa

lenocka3
30. jan 2009

alebo jun nech uz je, ze pinky? 😀 to bude cca 27 tt ako teraz leni 😀 je - to mam meniny 😀 😀
pa Monicka!!!

pink_lady
30. jan 2009

leni tak potom uz nech je rovno september, co ty na to? 😀 inak mozno to akurat budem mat darcek k narodkam, ja mam 12.9. a termin je okolo 15 😀

lenand
30. jan 2009

no to už vas babetka budu pekne kopkat v brušku 🙂

lenand
30. jan 2009

tak to skludom možeš mat aj na svoje narodeniny pink 😵

pink_lady
30. jan 2009

jezis ja som sa pomyllila, meniny nie narodky, meniny mam v maju 😀

pink_lady
30. jan 2009

maji 😎

lenocka3
30. jan 2009

jeeeeeeeeeeeee 😀 pinky - tak ja strasne bojim tohoto datumu... 😉 jak ja pojdem vycesana v krasnych tehu-satach namiesto na segrinu svadbu do porodnice 😀 tak to bude kava 😀

lenocka3
30. jan 2009

myslim toho 12-teho...
a inak - som to nepochopila - co mas toho 12-teho nakoniec?

ellianka
30. jan 2009

pinky, to by bol krásny darček 😉 možno sa zadarí

v septembri už budeme s monikou hádam kojiť, kúpať, prebalovať, kočíkovať.... 😀 😵
dnes som si tu pri vás riadne pustila fantáziu...

ellianka
30. jan 2009

lenočka a segra má kedy svadbu?

lenocka3
30. jan 2009

no - to uz veru budete a my tu budeme nariekat obidve, ze ako zvladneme porod 😀 hadam nas pridete utesit 😀

ellianka
30. jan 2009

lenoč 😉 určite, však sa hneď k nám pridáte 😀

lenand
30. jan 2009

no moja kamoška dostala bolesti na porod a ešte si vlasi doma natočila vyčesala sa a až tak išla do nemocnice a mužik nervozne stepoval a to bola prvorodička ved nepoje neučesana rodit 😀

pink_lady
30. jan 2009

😀 😀 😀 😀 ja som to inak domotala, narodky mam v maji, meniny mam 12.9. - takze darcek k meninam, nie narodkam 😅

lenocka3
30. jan 2009

12-sept 😠 a ja uz zhanam torty a medovnikove srdiecka a kystky pre zenicha.. lebo ona bude teraz promovat, tak jej chcem trosku pomoct, lebo ona zacne na svadbu mysliet asi tak v auguste 😀

lenocka3
30. jan 2009

Je, nasa Pinky je Majka 🙂 😵

pink_lady
30. jan 2009

no leni oni uz budu sa vytesovat z babatiek a my sa ani uz za stol nezmestime s bruskami a ledva budeme fucat 😀

ellianka
30. jan 2009

pinky, už som v obraze 🙂

lenočka, ty si zlatá sestrička 😉 tak budem držať palce nech si tú svadbu užiješ ešte 2v1

lenocka3
30. jan 2009

no - presne tak 😀 😀... ja ked pozeram albumy a tie babule ze 38 tt 😕 😕 fuuuuuuu, to ja budem uz len lezat s nohami v lavore 😀

pink_lady
30. jan 2009

lenoc - 😅

ellianka
30. jan 2009

včera som práve nad tým rozmýšlala, že si užijeme s bruškami poriadne letné horúčavy 😀 uff mne lavor nebude stačiť...to by chcelo mať tú americkú chladničku 😀 😀

lenocka3
30. jan 2009

🙂 aj ja dufam, ze to stihnem 😀 inak - kamoske sa stalo to, ze odchadzali s muzom na svadbu, ona isla este na zachod a tam jej praskla voda. Ze lekari sa smiali, ze taku ucesanu rodicku este nevideli 😀 ... no 😀 a ta kamoska bude robit tu tortu pre segru, tak dufam, ze svadby sa fakt dozijem 2V1 😀

lenocka3
30. jan 2009

😀 nol... veru.... asi mas pravdu Elli...
ale horsi bol zoladex ked bolo 35 stupnov 😠 😠 😠 to mam v zivej pamati.. 😠 😠 😠 tehu zvladnem s radostou 😉