Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
30. jan 2009

no ja sa dost bojim tych horucav s bruskom lebo mne horucavy samy o sebe robia dost zle - nejak to to moje srdco nezvlada 😀 tak ked budem do toho tehu tak cele leto stravim v zatemnenej izbe a von budem chodit len v noci 😀

monika3
autor
30. jan 2009

ach baby tie horucavy ma desia, neznasam ich 😠 Dufam ze ked budem rodit bude prsat 😉

a pekny vikend Vam prajem 🙂 🙂 🙂

lenand
30. jan 2009

prajem vam pekny vykend a pekne vykrmujte svojich dračikou 🙂 😵

pink_lady
30. jan 2009

aj ja vam prajem pekny wikend 😉

ellianka
30. jan 2009

krásny, pohodový víkend 😵 😉 babuľky

pink_lady
31. jan 2009

Ahojte Bambulky vy tu asi nie ste ale ja sa nudiiim kedze som este stale PN tak von moc nemozem 😖 Ale uz ma doma zozieraju mrle, chyta ma ponorkova choroba aaa dakedy by som vrazdila 😠 ☹ 😀

inak ak je znak zdraveho tehu ked si zena natrie syrovy croissant maslom a medom ... 😀 😀 😀 tak som zdravo tehotna 😀 😀 😀 😀 mnam mnam viete ake dobre to je? 😎

monika3
autor
31. jan 2009

Pink o tej nude to chapem, par dni byt doma je fajn ale neskor 🤐

dala som si fotecku, som sa trosku zabavkala 😀

pink_lady
31. jan 2009

jeeeej monicka foteckaaa 😵

monika3
autor
31. jan 2009

no ved ja ju zase po case vymenim ako sa poznam 😵

lenand
31. jan 2009

čavte tehulky scarlett zajtra začina pichat tak dufam že tu našu staru dobru temu poriadne zavyrite aby sa k nam pridala 😵 do nove temičky 😵

lenand
31. jan 2009

monika pekne foto

pink to su prave tehulkovske chute 😵

lenocka3
1. feb 2009

bre ranko 🙂
Kocky, co si mam dat, ked mam plny nos, boli ma hrdlo a hlavicka? 😕 .... idem poslat muza do lekarne...
Zajtra nejdem do robotky, slubujem... 😢

monika3
autor
1. feb 2009

Ahoj Leni...co si nam na tom plese porabala 😵

manzel nech sa opyta v lekarni co je vhodne pre tehule, to je najistejsie. Ale paralen si mozes dat. 😉 Pozri letacik 😉

pink_lady
1. feb 2009

Cafte 🙂

Leni - hlavne vela vitaminov, šup lezat v postielke a co sa tyka liekov, nech ti muzik kupi septisan /to mne dal doktor/, co sa tyka kvapiek do nosa, tak gyndacovia hovoria ze sa mozu, /aj ked vseobecny dr aj lekarnici sa tvaria ze nie/, paralen, ibalgin - jednorazovo su bezpecne...A...na kasel je dobry Stodal sirup, je to taky bylinkovu a mozu to tehotne...

Monik a ty ako?

No, mne sa podarilo sa rano zobudit s fialovymi kruhmi okolo oci - viecka horne aj dolne mam take brontovo-fialove, spuchnute jak slak, ledva kukam, to je moj alergicky ekzem, ked som to mala prvy krat a prisla som k ocnej tak ona ked ma zbadala tak prve co sa spytala ze preboha preco sa tak silno malujete 😀 😀 😀 - /ja som si oci v zivote nemachlila 😀 /

ellianka
1. feb 2009

lenočka 🙂 pekne sa lieč veľa vitamínov a byť pár dní doma to vám s dráčikom veľmi prospeje 😉
mne tiež doki doporučil paralen a hromadu vitamínu C...držím palec nech to zaberie 😵

monik 😵 pekná fotečka, už sa teším keď bude vonku takto krásne teplo a slnečno

pinky ☹ dúfam, že už je lepšie 😵
čo ti spôsobuje takúto alergiu?

ja sa zajtra chystám do práce, tak neviem či tu budem mať čas nakuknúť a tak vám želám krásný deň už teraz 🙂

lenocka3
2. feb 2009

bre ranko kocky 🙂
idem si hned lahnut spat do postele, len neviete, kolko paralenu mozem? dala som si v sobotu jeden, v nedelu jeden a dnes rano o pol stvrtej jeden, co som nemohla vydrzat....

monika3
autor
2. feb 2009

Dobre ranko 🙂

Leni len si lahni a dobre si pospi...a stym paralenom neviem kolko 😕

Eli ty uz ides do robotky? tak vela pracovneho zdaru 😉

A Pinky tebe sa robia takeho sminkovacie tiene....no teda, dufam ze uz ti to zmizlo 😎

no a ja sa idem naranajkovat a porychrovat do poradne, 🙂 🙂 🙂

tak nech sa nam vsetkym den dobre vydari 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
2. feb 2009

čavte tehulky ja dnes cely den prespim cez vykend bolo veselo mame suseda ktory je inač vo švajčiarsku ma 19 rokou a teraz prišiel domou otec v čechach tak tam bolo veselo celu noc hrala hudba a schadzala sa tam partia tak sme sa nič nevyspali a tak dnes dospavam 😉

lenocka3
2. feb 2009

a baby - vsetky caje, co mam doma obsahuju koefin... vadi to moc? ked mne nic ine nejde na chut... mam aj dzusiky, ale studene nechcem a ked ich supnem do mikrovlnky, tak mi nechutia 😀 ...

pink_lady
2. feb 2009

Ahojte 🙂

Monikaaa uz si sa vratila z poradne? Dufam ze je vsetko v poriadku 😉 Dufam ze hned zreferujes ked sa vratis 😉

ja idem zajtra tiez uz do poradne 😵 ale som sa dnes trochu vylakala lebo sa mi zdalo ze vyslo zo mna trosinku krvy,...ale odvtedy nic tak uvidim...

leni a si PN? najlepsie by bolo sa dokiho spytat ako s tym paralenom...viem ze v 1. trimestri by sa moc nemal, lepsi je vraj anopyrin ci aspirin, /jeden z tych dvoch len neviem uz ktory 😀/ ten paralen jednorazovo je ok

lenand dobru nocku 😉

teraz som bola v socialnej poistovni a kazdy krok bol cestou tam o tom ze urobim si hanbu a hodim to na chodnik? 😀 taak som z hlboka ddyyychala a nejako to predychala, nastastie... 😅 😀

pink_lady
2. feb 2009

Tehulkyyy kde steeeee? ☹

lenocka3
2. feb 2009

ja som akurat vstala a mam teplotu, ide ma porazit, vobec neviem,ci si este mozem dat paralen... 😔

lenand
2. feb 2009

lenocka a keby si skusila homeopatiky to ako tehulka možeš 🙂

ja som dnes bola u kamošky na kavu a teraz už mam doma oliverka 🙂

lenocka3
2. feb 2009

a ake homeopatika? ked ziadne nepoznam... 😢

monika3
autor
2. feb 2009

no ahojte babulky....

Leni a mas vyskou teplotu? 😲

ja som v podstate Ok, robil mi uz sono cez brucho, a najzretelnejsie som videla babatku nozicky. ako kopali 🙂 ...neviem niako som ho dnes videla nezretelne, a ma 7 a pol cm od hlavy po ritku 😅 😵
a pytala som sa a na tem myom ci raste alebo co, tak odpved bola ze to tam nevadi a ako je velky nepovedal....
tak som sa pytala ci vadi pri porode a vraj to vadit nebude.....
no vsetko ked chces vediet musis sa pytat.... a aj presne nikdy nic neviem

ako tazko tomu lekarovi nieco vytknut je mily a zopovedny, ale pokazde ked idem prec tak mam pocit ze neviem na com som, ted ci je to dobre alebo co, no ale ked babatko je Ok tak asi je to v poriadku. 🙂
nabuduce mi budu brat krv, kde sa zistuje ci je babo zdrave/down. syndrom a tak/

na a este stale nemozem chodit von, msuim byt doma 🙄

pink_lady
2. feb 2009

ja moc bojim lezim bo dalsie kvapky vysli...sice len trosicku ale bojim aj tak ...😲

lenocka3
2. feb 2009

pinky - a nechcec radsej skocit na pohotovost???? 😲

monika3
autor
2. feb 2009

Pinky a co presne mas???

lenocka3
2. feb 2009

pinky, mala by si podla mna rovno utekat k lekarovi, ked nic ine, nech ti aspon rychlo duphik daju a pozru, co sa deje..

pink_lady
2. feb 2009

aj som rozmyslala ze by som k dokimu isla dnes ordinuje poobede tak by som nemusela ist na pohotovost ale som taka strasne unavena ze by som po ceste asi odpadla... 😕 tak meram teplotu chvilu oddychnem a uvidim ci pojdem dnes alebo pockam uz tu jednu noc 😕

monika som rada ze babenko je v poriadku 🙂

lenni pekne lezkaj a liec sa a ako velku teplotu mas? 😕 😔