Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
2. feb 2009

monik tak par kvapocok krvi na nohavickach a na papieri taky krvavy trosku vytok ako ked spinenie je to sice len slabunke nepotrebujem vllzku ale vylakalo ma to...posledne dni ma dost bolel vajecnik tak ma napadlo ci ta cysta nepukla alebo co

lenocka3
2. feb 2009

pinky... nechcem plasit, ale nemala by si na nic cakat... bojime sa o teba...

monika3
autor
2. feb 2009

Pink urcite chod k lekarovi, oni daju na to lieky alebo injekcie na zastavenie....
ale chod, nech ta pozrie ci je to v poriadku

monika3
autor
2. feb 2009

Pink nastastie to nie je az take zle podla mna, ked len tak slabulinko, ale netreba to podcenit.

Ja som krvacala dost silno, hned som povedala manzelovi ze ideme do nemocnice, a to uz som sa bala poriadne, ked som take nieco povedala 😖

pink_lady
2. feb 2009

babule tak ja sa idem obriadit do kupelne a zavolat dokimu ci mam vyrazit ...

lenocka3
2. feb 2009

bezkaj pinky, dufam, ze to nie je nic vazne, ale istota je gulomet 🙂
potom daj vediet, ako ste dopadli

monika3
autor
2. feb 2009

Pink citim ze to bude v poriadku, a bude to dobre.

Leni ozaj uz nemusim brat duphaston, 🙂

lenocka3
2. feb 2009

Moni 🙂 uz nemusis? skveleeee A uz ani nespinis? 🙂 😵 😵 😵 😵
Boze, mna tu natahuje cely den aj po pohari vody... dostala som do seba max chleba s maslom a so sunkou - a ked som otvarala ladnicku, boze mne vsetko smrdelo... 😝 😝 😝 vobec nemam na nic chut 😝 😝

monika3
autor
2. feb 2009

Lenocka hej uz nemusim ale este dnes ho doberiem, takze davam poslednu... 😉 a chvalabohu uz tri dni nic , ziadne vykyvy 🙂 🙂 🙂

a uz Ti byva zle?

mirip
2. feb 2009

čaute tehule môžem k vám nakuknúť? alebo je to len pre tehule? u nás v snažilkách je mrtvo takmer nikto tam nechodí

monika3
autor
2. feb 2009

Jej Miri ahooooj 🙂 ved ty si nasa 🙂 🙂

mirip
2. feb 2009

nie ešte nie som ešte nie som tehula monika ale hádam čoskoro budem........... 😵

pink_lady
2. feb 2009

no holky, volala som dr a ze ak je to len tak trosicku ze nech som kludna ze mozem pockat do zajtra ale ze nech zajtra uz urcite pridem ... 🙂

mirip vitaj jasne ze mozes my ta tu nakazime 😉

monika3
autor
2. feb 2009

to vies ze budes 🙂 🙂 🙂 a tesime sa na to 🙂 🙂 🙂

inak aj my tu dnes vsetky pobehujeme kde kade cely den,

Elianka uz pracuje,

a doma som iba ja a Lenand

a teraz aj Lenocka ked ma nadchu, ze 😉

pink_lady
2. feb 2009

a monika ja nie som doma? 😅

lenocka3
2. feb 2009

no super pinky, to som rada 🙂 ale zajtra sup sup k lekarovi 🙂
moni - no bolo mi tyzden tazko od zaludka - ako som pisala... zo vsetkeho, ale nevracala som a jedla som vsetko. Teraz mi je od vcera rana tak blbo, len ked si na jedlo spomeniem... a v piatok som skoro z vody obycajnej vracala a dnes ma natahuje pri kazdom glgu caju..... zjedla som len fakt ten chlebik so sunkou - ja viac nemozem 😝 😝 😝 😝 a banan este - aj po nom ma dobre natahovalo 😝 😝
miri - caf

mirip
2. feb 2009

ja viem pinky práve preto som sem nakukla 😀 😀 😀 tak nerečniť a nakazte ma 😀 😀 😀 ale prosím vás nie chrípkou hej........tú nechcem 😀

monika3
autor
2. feb 2009

Pink no to som rada ze Ta doki takto ukludnil, a ja verim ze to prejde a bude to v poriadku 😉

lenocka3
2. feb 2009

to je taka divna nadcha moni 😀 - to mam ako to povedat - mandle nemam, ale ten oblucik hore v puse cely opuchnuty, hrooooooozne ma boli, ledva dycham - ako keby som dychala vzduch -30 stupnovy..... a sopel mi netecie z nosa, ale do hrdla, tak furt chodim hlieny vypluvat a z toho ma este tym duplom natahuje 😝

lenocka3
2. feb 2009

a zacinam mat v usiach zalahnute - to neznasam...brrr
a za chvilu pride muzik z prace a donesie hadam nieco dobre z lekarne, co mozem... zajtra samoska ostavam doma a neviem neviem, ci budem vladat v stredu do prace...
vsak mam este staru dovcu, tak ju vycerpem 😀

pink_lady
2. feb 2009

no leni to naplo aj mna z predstavy ze sople stekaju do hrdla 😀

mmonik leni dakujem zajtra urcite pojdem ale trosku sa bojim ozaj ved bude pozerat akciu srdiecka 😕

mirip fuuuuuuukam na teba TTT

monika3
autor
2. feb 2009

Pink teraz neviem si doma tiez? 🙂 mam vypadok 😀

No Lenocka a je to tu, nevolnosti a grckanie 😀

Miri chripkou nie neboj, jedine ten tehu virus ti zavejeme...... 🙂 T 🙂T 🙂 T 🙂T 🙂 T 🙂 T 🙂 nech sa k Tebe dostane co najskor

pink_lady
2. feb 2009

monikaaaa uz 3.tyzden si doma valam sunky 😝

mirip
2. feb 2009

no hádam zaberú už teraz vo februári..... 😀 dík

monika3
autor
2. feb 2009

No Lenocka tek len pekne lezat a vitaminy a ovocie 🙂

tak a sme doma vsetky tehule az na Elianku 🙂 Pinky no uz dost dlho .... 🙂

mne povedal dnes lekar ze budem dlhodobo Pn 😀 uz cakam aspon len na tie vychadzky, v marci uz hadam budem moct 😠

monika3
autor
2. feb 2009

Miri Ti to vsetky velmi prajeme 🙂 🙂 🙂 🙂

monika3
autor
2. feb 2009

inak asi tehule nemate teraz chute , tak ale ja si idem dat asi rybku v paradajkovej omajde 😀

pink_lady
2. feb 2009

Monika a v robote to beru v pohode? Mna bol vcera navstivit boss - somar 😠 priniesol mi robotu na domov a o 2 tt najneskor nech pridem 😠 😀 ...nooo on netusi ze "co mi v skutocnosti je" ked sa to dozvietak to bude panenka skakava 😀

pink_lady
2. feb 2009

monik ze nemame chute? ja jem stale 😀 😀 😀 😀 lebo ked mi je zle a najem sa tak je mi lepsie 😀

lenocka3
2. feb 2009

cozeeeeeeeeee?
pinky - to fakt????
by som ho vyrazila aj s robotou zavretymi dverami 😠