Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
14. feb 2009

cafte kocky 🙂
jj pinky - zaberaju. Spala som az do deviatej 😀 ziadne do tretej a je mi zle... a prave som zjedla balik trubiciek plnenych cokoladou - ja, co nelubim sladke.... tak uvidim ako mi bude. Ale smrdi mi vsetko stale od chladnicky po avivaz... dnes periem bez nej, lebo ma z nej natahuje 😀

pink_lady
14. feb 2009

lenoc a ako sa tie cipky volaju? ze hned nech poviem dokimu ze co chcem lebo toto je uz des 😝 inak aj ja dnes periem bez avivaze z rovnakeho dovodu 😝 dokonca uz radsej chodim so supinatymi suchymi rukami lebo vsetky kremy mi tak strasne smrdia az az 😝 😝 😝 najradsej by som teraz zaspala a zobudila sa az tak v maji 😀

lenand
14. feb 2009

babulky ono to prejde nebojte tehotenstvo si treba užit je krasne ale da aj poriadne zabrat 🙂 ja som dnes žehlila neake malinke veci po oliverkovy ani sa mi nechce verit že bol taky maličky a už ma 4roky a je riedny zbojnik 😀 ja mam strašnu chut na niečo a ani neviem načo len chodim a stale niečo chrumem 😀

pink_lady
14. feb 2009

lenand snazim sa ti verit ze to prejde mna dnes stale nadrapuje, uz sa mi trasu nohy z toho grcukania 😝 😝 toť lenocka mi narobila chute s plnenymi trubickami tak som sa naladovala aj ja 😅 ale chudiatka skoncili "na snehulienke" 😔 😝 dnes som v sebe vlastne nic neudrzala 😔 mna tusim v pondelok nikto nedostane do roboty 😔 ☹

lenocka3
15. feb 2009

pinky, chudiatenko - veru nikam nechod v pondelok - cipky sa volaju Torecan 😵 urcite ti pomozu. A nechaj sa na cas na PN, urcite ti to pomoze

lenocka3
16. feb 2009

halooo, dobre ranko 🙂
kdeze ste? 🙂
pinky - dufam, ze si nabehla k dokimu a pojdes na tu PN 😵

lenocka3
16. feb 2009

baby, nejako ma asi styri dni pobolieva brusko... tak po stranach... viac napravo... ale to asi tak ma byt, ze? vobec sa nenamaham a samozrejme len lezkam... tak neviem 😒

pink_lady
16. feb 2009

caute
lenoc aj mna tak pobolieva, mne to asi dost tlaci na ten bolavi vajecnik tak preto...

no ja som este u dokiho nebola kedze ordinuje az od 16.h...Chcem mu okolo obeda zavolat ze ci by mi dal bud PN alebo cipky Torecan 😀 😀 😅 A podla toho uvidim, bud zbehnem vecer po recept alebo po PN...Ale bodla by mi PN pretoze som sa zas zobudila s hrdlom ako ohen a kaslem jak strelena zas 😲 😝 to som cely vikend bola doma len vecer som bola asi 10 min vonku a hned ma bolelo hrdlo...Neviem ci to z toho neustaleho grckania ze uz mam uplne vyzrate hrdlo z toho, lebo aj krv som uz ku koncu fluskala 😝 Teda baby poviem vam ze najhorsie je grckat krupicu - fuj fuj fuj 😝
Ale pozitivum je, ze dnes rano som mala pocit ze mi je trochu lepsie, dokonca mi uz ani krem na tvar a na ruky nesmrdel a nenapinalo ma z neho...Takze mozno uz sa to zacina zlepsovat? 🤐 ved by aj bolo na case 😠 😀

lenocka pekne lezkaj - dnes este aj za mna dobre? 😉 😀

lenand, monicka, mirip 😵 😵 😵

lenocka3
16. feb 2009

🙂

lenand
16. feb 2009

čavte tak ja som sa dnes prešla išla som na ten cukor a oni dnes nerobia až od utorka tak zajtra zas na 7.00
a inač tu je taka zima hrozne a všade sa šmyka

pink_lady
16. feb 2009

lenoc usmieva sa ti ked si doma pod perinu 😠 😀
lenand jeeej ze 30tt gratulujeeeeem

lenand
16. feb 2009

ahoj pink dufam že ti už je lepšie

pink_lady
16. feb 2009

je mi............strasne ☹ 😢 mam pocit ze mam horucku asi sa pojdem vypytat domov ale pochybujem ze ma pustia ☹ ☹

monika3
autor
16. feb 2009

Ahoje pekne zasnezene rano prajem 😉

Pinky tak fakt ta desina je kriticka, statistika celkom sedi... 🙄

Lenand ...30 gratulujeeem 😵

Lenocka Eli Miri cafky 🙂 🙂 🙂

pink_lady
16. feb 2009

moj sef ze noaco ze som chora 😢 ze kto bude za mna zajtra ucit 😕 🙄 😢

pink_lady
16. feb 2009

sak ale ved ma boli hrdlo tak ze ani rozpravat nemozem ☹ k tomu asi mam aj teplotu...

monika3
autor
16. feb 2009

Pinky neries to so sefom , odovzdaj jednoducho PN a nikto nic nemoze...kazdy je zastupitelny 😉

lenand
16. feb 2009

pink len pekne chod k lekarovy babetko je teraz doležitejšie

pink_lady
16. feb 2009

no merala som si akurat teplotu zatial mam len 37,9 ale ak este vystupi uz na vsetko kaslem... 😖

lenocka3
16. feb 2009

pinky a to ti nestaci taka teplota? okamzite domov!!! ☹

monika3
autor
16. feb 2009

no veru to je teplota ze okamzite treba ist domenko 🙄

ja som zacala pit teraz ten napoj Gravimilk-cokoladova prichut, celkom dobre...to mam miesto toho mlieka co nepijem...uz musim zacat robit zasoby pre babo 🙂 😵

pink_lady
16. feb 2009

babulky uz som doma 😔 😔

mensi sef mi povedal ze ak sa nebudem citit dobre nech urcite ostanem doma 😔 veru ze ho posluchnem je mi fakt na ... 😔

lenand
16. feb 2009

pink len sa pekne lieč a opatruj dračika 🙂

monika3
autor
16. feb 2009

Pinky dufam ze teraz uz lezis v posteli 🙂

a ozis posielam Vam link aku mam predstavu ako maju vyzerat moje tehu gate 😎daju sa nost aj po porode, no a nepotrebujem nic elegantne, ved som doma 😀 dufam ze to pojde otvorit 😀

http://www.sedmokraska.sk/tehotenska-moda-produ...

lenand
16. feb 2009

monika su fakt pekne 🙂

monika3
autor
16. feb 2009

Lenand ostava uz len verit ze ich mat budu, ze mi sadnu, a z tej sumy neodpadnem 😀
a problem ze tam nie je kde parkovat , tak niako to hadam poriesime, pockam co bude v poradni ....ci mi nic nehrozi ak dam vacsiu turu po vonku 😉

mirip
16. feb 2009

ahojte ☹

monika3
autor
16. feb 2009

miri ten smutny smailik...dufam nic zle 😨

mirip
16. feb 2009

dnes som mala celý deň skvelú náladu až kým som neprišla domov a nevidela papier z henatologie aj ked výsledky sú ok teda len potvrdili čo už vieme aj ja aj gynekolog ale ma rozplakal termín kontroly na hematologii 😢

lenocka3
16. feb 2009

miri caf 🙂
preco ta rozplakal termin? nechapem 😕