Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
20. feb 2009

no ja idem veru skontrolovat ci mam masko uvarene...asi ho aj hned zjem, este som skoro nic nejedla, tak teple do bruska mnam mnam mnam 🙂
no ,mne vcera bolo dost desne...niak som nemohla nic jest , vecer sa to uz zlepsilo...

pink_lady
20. feb 2009

ahojte kocky 🙂
taaaak ja som dnes po dlllhej dobe v noci spala, juj to je dobry pocit 😅 este len teraz pomaly vstavam 😅
vcera mi bolo mizerne ale skor tak ze ako z choroby no a hovorim si ze iiha ja som dnes nevracala no ale moj zaludok si povedal ze ako by to bolo nevracat 😀 a vecer o 22.00 ma nadrapovaloooo....samozrejme ze okrem vody zo mne nic neislo 😝

inak ak je to o tom ze ked zene chuti sladke tak bude mat dievcatko 😀 ...tak ja ho budem mat lebo odkedy som tehu tak nemozem vidiet slane veci ako napr. syry, slane tycinky a furt vsetko len sladke a sladke....aj rano, len chleba s medom alebo dzemom co som pred tym vobec nejedavala 😅 teraz sa napchavam bonbonierou 😀

inak lenoc gratulujem k 10 tt 😵

pink_lady
20. feb 2009

inak baby ja mam taky strach 😔 vecer ked som mala taky zachvat kaslu tak mi ako keby nieco v bruchu sa natiahlo a strasne to bolelo...odvtedy ma dost pobolieva brucho a ked kaslem ani nehovorim 😕 ja ani neviem ako to ten tyzden do poradne este vydrzim...nad ranom ma bolelo brucho tak ze som myslela ze ked to neprejde pojdem dnes na pohotovost ale potom ze aby nepovedali ze co plasim....ale cele brucho som mala uplne take tvrde ako kamen 😨 ale uz je to lepsie
babule a mam potom povedat doktorovi ze v podstate odkedy som tehu som stale chora a ze som brala teda beriem antibiotika?

inak ak moc taram tak ...este furt mam teplotu tak preto asi 😔 😀

lenocka3
20. feb 2009

pinky - taka bolest ako keby sa tak nieco natiahlo a "zaseklo" a potom povolilo? ... samozrejme aj ta dost bolest. Mna takto bolieva hlavne na pravo a sem tam nalavo. Raz som to spominala, ze to ma bolia asi zrasty, lebo su to presne tie miesta, ked ma doki "prehladava" 😀 a ukazuje, ze aha, tuto zrast, tuto lozisko, tuto zrast.. a mna to tak bolieva uz veeeeeeeeeeeelmi dlho. Hlavne vtedy, ked dlho sedim a prudko vstanem. Teraz ked vraciam a lahnem si do postele tak to citim.. vzdy ked napinam nejak brusko to citim. Aj ked nie som tehu a cvicim brusaky /to je samozrejme velka vzacnost 😀 😀 😀/ a tak... a teraz hlavne ked kycham.
Aj vy tak kychate? Ja kycham odkedy som tehotna. Najprv som myslela, ze to je prach v novych pracovnych priestoroch /to som nevedela, ze som tehu/, potom som myslela, ze z prechladnutia. Ale teraz kycham od rana do vecera a dnes rano som kychala miesto vrackania 😀 zvycajne kycham pri peli, ale kdeze by sa teraz nabral 😅

pink_lady
20. feb 2009

lenoc no ja kycham furt alebo kaslem ale to z nadchy teda ze by to bolo z tehu? 😅 no, kazdopadne, vsetko jemozne, dr na krcnom mi povedala ze pokial ma "dievca" alergiu tak pocas tehotenstva sa jej to bude zhorsovat 😲

hentaka ako pises bolest to poznam ale neviem toto bola ako keby...ked mas nafukany na plno balonik myslim normalny detsky no a tm ba si daco na kusku urobila na silu bublinku a ta by praskla 😎 ...ach boze to je prirovnanie 😀

lenocka3
20. feb 2009

pinky 😀 snazim sa predstavit normalny detsky balonik... 😀 ale tie slova za tym: no a tm ba si daco 😀 neviem rozlustit 😀
mam na detskom baloniku urobit nasilu bublinku a tu prasknut? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to ako? 😀 😀

pink_lady
20. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 booze chcela som to zmasat a vypadlo mi to 😀 😀 😀 ...uz pisem jak..../IP/ 😀
no proste myslela som ze ked je nieco napnute a tam sa urobi taka bublinka a praskne to 😀 ...vies co, neriesme tuto filozofiu 😀

monika3
autor
20. feb 2009

Pink urcite povedz lekarovi ze beries antib. ked ti budu brat krv tak to moze vysledky ovplyvnit 🙂

a co riesite s balonikmi 😀 😀 😀 😀

lenocka3
20. feb 2009

moni 😀 😀 ani sa nepytaj.
Rychlo zober balonik, napni ho a urob na nom bublinku 😀 😀 😀
sorry pinky - nahrala si 😀 😀 😀
😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
20. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
monikia vazne neries pink sa trochu zamotala 😀 to robia tie atb 😀

monika3
autor
20. feb 2009

uz som ticho, lebo tomu fakt nerozumiem a balonik doma nemam 😀 😀 😀

lenocka3
20. feb 2009

😀 😀 😀

monika3
autor
20. feb 2009

idem si asi nieco maskrtne pohladat...sladke som dnes este nemala 😀

pink_lady
20. feb 2009

inak babulky ja uz chcem taaaak velmi jaaaar ...taky maj ...vsetko rozkvitnute, zelene, vtaciky spevave ... 😎 😅 no este si pockame 😔

lenocka3
20. feb 2009

no, dufam, ze to nebude dlho trvat 🙂
idem lenosit k telke 🙂 😵 😵 😵 hadam mi pustia nejaku telenovelu 😀 😀 😀 😀 😀

monika3
autor
20. feb 2009

Leni ty pozeras telenovelu???? to ti pojde niaka urcite.... 😀 😀 😀 ja ked to to vidim tak to prepinam 😀 n nemam na to nervy 😀 😀 😀

Pinky este mesiac a je jar 🙂

lenocka3
20. feb 2009

Moni - to som si robila srandu 😀 😎
ked nic ine nedavaju 😀

monika3
autor
20. feb 2009

leni tak prebehla som vsetkych vyse 50 stanic co mame v TV a fakt tam nic nejde, vies ze ani ta telenovela 😀

pink_lady
20. feb 2009

no nic nedavaju uz par dni iba komisara Rexa a CSI 😖

pink_lady
20. feb 2009

idem ja babulky pozriet co nove v Duchnovciach 😔 duufam ze sa mi bude o jari aspon snivat 😅

monika3
autor
20. feb 2009

A ja som v duchnovciach, 😀
tak nech mame pekne sny 😵 😵

ellianka
20. feb 2009

ahojte babuľky a babuliatka 😵
pozerám, že dne je tu krásne veselo 😉 ale tému balóniky som nepochopila ani ja 😀

lenočka 😵 😵 😵 gratulujem k dvojcifernému tt, veru pekne to pribúda

monička, veľmi ma potešili tvoje pozitívne správičky z poradne 🙂 takže to bude možno chlapisko 🙂

pinky, rozmýšlam čo by ti pomohlo v tvojom trápení sa s vírusmi...keby stačilo silno zakričať a zadupať...tak ver, že už naši susedia volajú políciu 😀 😵

no ja som dnes plná energie a optimizmu ale musím sa priznať, že včera som si musela zobrať dovolenku
celý deň som len 😝 😝 😝 spala a zas 😝 😝 😝 pekne na striedačku
hlavu mi išlo roztrhnúť, až som si nakoniec dala paralen, na ibu som si netrúfla 🙄 už som si myslela, že pôjdem do nemocky ale potom to na večer začalo ustupovať a dokázala som vstať z postele a dať si sprchu...
dúfam, že ešte pár týždňov a podľa monikinej knihy už si budem tehu len v pohodičke užívať 😎

pink_lady
20. feb 2009

uz som spat z Duchnoviec, bolo tam priiijemne 😅

elli vitaaaj 😵 takze si si vcera uzivala ☹ ale som rada ze dnes ti je ocividne lepsie 😵 drzim palce nech sa to uz udrzi 😵

mozno by sa tie virusy zlakli toho kriku nikdy clovek nevie 😀 a baloniky neries 😀 😀 😀 😀

mna trosku akurat vytocila kamaratka mi pisala akoze v zmysle ze nech si nemyslim ze moje babo tu moju chorobu prezije 😠 😢 ☹ vzdy len na to najhorsie mysli 😠 aaale ja viem ze to je maly bojovnik 😵 vsak ziadna zena nevydrzi 9 mesiacov zdrava /aspon si tak myslim/

ellianka
20. feb 2009

pinky 🙂 tak moje hlasivky sú nachystané 😀 😀 😀
a blbé správy nečítaj...my ti tu pekne napíšeme a ostatné kočky sa určite ku mne pridajú 😉 že tvoj malý chrústik sa pekne drží a ani chrípka ho neskolí 😵
veď mnohé kočky na koníku píšu, že boli cez tehu choré aj 4x a bábča prišli krásne a zdravé na svet 🙂
také správy jedných uchom dnu a druhým von 😠

lenocka3
20. feb 2009

ahoj elli - no hlavne, ze ti je lepsie 🙂
pinky - to co mas za kamosku-pesimistku? posli ju niekam s takymi nazormi. Jasne, ze babulko vydrzi vsetko v pohode.
Videla som svoju niekdajsiu spoluziacku zo ZS tak daaavno v jednom podniku - cez leto na terase.. mohla byt cca 7-8 mesiacov tehu. Baby - pivo s vodkou, cigarety ☹ ☹ ☹ vsetkym ludom okolo bolo do placu a ja som sa veru tiez nepriznala, ze ju poznam. Stretla som ju zhodou okolnosti za dva mesiace aj so zdravym krasnym babom, ktore mi pysne ukazovala 😒
.....
Tym nechcem povedat, ze mozes byt aj alkoholik 😀, ale ved oddychujes a liecis sa, tak babatko bude urcite zdrave.
Mozno budu potom este odolnejsie tie nase babatka, ked sme ich takto na zaciatok "pokrstili" chripkami a nadchami 🙂

lenocka3
20. feb 2009

a uvarila som si zemiakovu polievocku - boze, mne je zle.
Nemozem nic varene. Len rozky, vianocku, kusok masla... ani sunku uz nemozem ani vidiet.... ja neviem z coho to moje babo narastie 😅

pink_lady
20. feb 2009

babky dakujem 😵 to mlade zmaturovne žabky - zdravotnicky myslia ze vedia vsetko 😎 😠 ina kamoska mi tiez povedala /ta ma dve krasne zdrave dvojicky/ ze co si smiesna, ine chlastaju cele tehotenstvo, fajcia, droguju a deti maju zdrave ...je to smutne ze su aj take matky ale ...myslim ze moj drobček to zvladne a bude aspon odolny voci vsetkych chripkam sveta 😎

pink_lady
20. feb 2009

lenoc ze sunka...fuj 😝 😝 😝 😀 😀 ale vianocka, mnaaaam 😅

ellianka
20. feb 2009

lenočka 🙂 ahoj
tú zemiakovú polievku na kyslo som varila a zjedla skoro celý hrniec sama 😀 mňam mňam
dík za recept, zas mám na ňu chuť len čo tu o nej píšem 😀 😀 😀

pinky, to je reč do boja 😉 však my sme optimistické tehuľky s endo 😉 😀

ellianka
20. feb 2009

no včera som do seba dostala len čaj a piškóty...inak tie môžem vždy.
ale taký pečený kusisko masiska 😲 a už slintám na klávesnicu 😀 😀 😀