Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
20. feb 2009

veru, ked nase bambulky sa doteraz udrzali skrz endo tak uz vydrzia vsetko no nie? 😵
a akurat som nasla clanok kde sa pise ze neliecena infekcia ne nebezpecnejsia ako podanie atb a ze v dnesnej dobe su uz atb ktore su pre dieta bezpecne v ktoromkolvek obdobi tehotenstva 🙂

zemiakova polievka na kyslo? 😝 asi pred tyzdnom som z nej taaaaaak 😝 😝 😝 ze uz len zmienka o nej mi neurobi dobre 😀

pink_lady
20. feb 2009

pecene masko moc nemusim tiez ale dnes som orazavala oravsku slaninku to prerastene mnam mnam mnam 😲 😀

ellianka
20. feb 2009

hmmmmmmm slaninka, tak to je dobrá reč 😀
zajtra ideme k našim na obed a vraj už vypekajú vnúčatku 😀 kuraciu roládu...no neviem neviem či do zajtra vydržím 😀 😀 😀

pink_lady
20. feb 2009

elli ojojoooooj dufam ze nam cez konika po kusku posles 😀 😀 😀

ellianka
20. feb 2009

pinky, dohodnuté 😉 😀

ellianka
20. feb 2009

pohodový víkend všetkým 😵 😎 😵
paaaaaaaaaaa

evina0
20. feb 2009

ahojte zienky nakukla som k Vam ak mi dovolite.mam otazku dva dni dozadu mi robili laparoskopiu a odstranovali mi vecsie loziska endometriozi a mensie mi idu odstranovat polrocnou liecbou cez injekcie..Moja otazka znie mohla by som teoreticky este teraz otehotniet nakolko ovulacia este nebola kedze ju mavam okolo 25 dna a ten este nebol??Co by sa stalo keby som bola tehotna a mala aj endometriozu?? pisem preto Vam ze citam ze mate endometriozu a ste tehotne ako sa Vam to podarilo?? DAKUJEM kazdej jednej za odpoved ktoru si budem velmi vazit.este jedna otazka endometrioza moze babenku dako ublizit, co Vam povedali???
Lebo mne lekar povedal ze sa chranit nemusime a ked dojde menzes mam prist pre prvu injekciu..Je to pre mna hrozna sprava nakolko sme sa s drahym snazili 7 mesiacov o babenko a teraz mame zase polroka cakat??
Ale asi nic ine nam neostava.lebo tuto liecbu nam dal jeden velmi znami lekar ktory mal uz nejeden pripad no kedze je aj znami a vyhladvani lekar bolo mi trapne sa priamo toto spytat co sa vas pytam.preto dakujem za kazdu odpoved.

lenand
21. feb 2009

ahojte tahulky tak ja som včera mala dalšiu poradnu ale až večer o 20.00 lebo mali neaku surnu operaciu tak babetko nam zase pekne podrastlo už ma 1770g a inač je všetko o.k prajem vam pekny vykend a krmite dračikou 😀 😵

lenocka3
21. feb 2009

caf Evi 🙂 Tak si nas nasla 🙂
Mozes otehotniet aj teraz 🙂 To by bolo skvele 🙂 Nic sa nestane keby si otehotnela a mala endometriozu. Kazdej jednej z nas sa to podarilo tak, ako som ti pisala uz predtym do IP. Endometrioza babatku neublizi. Liecbu mozes podstupit, ale aj odmietnut. Je to na tebe. Nazory lekarov na nu su rozne. Takze tazko povedat. 🙂 Ale nakoniec vsetko dobre dopadne 🙂 Sme toho jasnym prikladom. 😵 😵

lenocka3
21. feb 2009

jeee Leni 🙂 😵 😵 😵 to je kus chlapa 😵 😵 😵

pink_lady
21. feb 2009

ahojte 🙂

lenand no tomu sa uz hovori chlap 😵 😎

evina...to by bolo uplne super keby sa ti podari otehotniet hned po laparke, myslim ze tu uz take babulky boli myslim babulina a karamelinka, co otehotneli do nejakych 2 tyzdnov po laparoskopii...a vynosili krasne zdrave babatka 😵 ono tehu je najlepsi liek na endo 😠 tak drzim palce 😵 😵 😵

evina0
21. feb 2009

lenocka a pink dakujem za podporu.. 🙂
Tato vec mna napadla len som nevedela ci by to bolo spravne ked mne lekar povedal ze musia zahajit este polrocnu liecbu tymi injekciami.pretoze mi len vecsie loziska odstranili a mensie nehaju na injekcie.Ale ked som sa ho pytala ci sa pri styku mame chranit odpovedal ze netreba.O sedem dni idem po vysledky s hystologie a potom mam dojst az ked dostanem menzes na prvu injekciu.To by bol snad zazrak keby som otehotnela este pred liecbou,nakolko sme sa snazli 7 mesiacov a nic..len neviem preco stale mam akysi strach ze by sa babenku mohlo cosi stat alebo mne ked som neni doliecena aj preto som Vas oslovila.No ked tak realne uvazujem tehotenstvo by ju zastavilo a potom by som mohla zacat s tou liecbou..No ja uz na zazraky moc neverim..uvidi sa a ked tak polrok dako zvladneme a potom bude zahajeno snazilkovanie naplno 😵 😵

pink_lady
21. feb 2009

evi, babenku sa nic nestane aj keby otehotneis teraz, my sme aspon zatial svetlym prikladom, ze lenocka? 😵

evi ako som ti uz pisala...ja mam stale loziska a po laparke ma ani hormonalne neliecili pricom pri lsk mi neodrstranili vsetky loziska...vies co radim? 😵 prilis sa tym nezaoberat a sup na manzela ... 🤐 😀 😵

lenand
21. feb 2009

evina baby maju pravdu bebetku sa nič nestane keby si nahodou ostala tahu endo mu neubliži a naj na liečbu je tehotenstvo ale ak by nahodou nie tak liečba ti tiež pomože a potom načakaj na menzes po poslednej injekcii ale hnad snažilkuj mne sa podarilo prvykrat ostat tehu po poslednej injekcii už som ani menzes nedostala mi sme si vlastne celu liečbu nedavali pozor 🙂

pink_lady
21. feb 2009

ahoj lenand a ten tvoj chlap v brusku co robi, poslucha? 😵 😅

lenand
21. feb 2009

ahoj pink chlap v brušku poslucha ale horšie to je s tym staršim teda s oliverkom ten vobec neposlucha

evina0
21. feb 2009

pink a lenand dakujem dam na radi a az sa zotavim po laperke uplne a hlavne tam dolu sup na manzela a uvidi sa.mne tiez lekar vravel ze pocas liecby si netreba davat pozooor.ani dotera pokial menzes nedostanem 😉 budem vas informovat ako je to so mnou. a dakujem

pink_lady
22. feb 2009

dobre ranko 😵 babyyyy ja som vcera vooooobec nevrackalaaaa 😀 😀 😀 😀 zeby sa to zacinalo zlepsovat? 😅 😀

lenand
22. feb 2009

ahojte pink možno sa to začina zlepšovat u mna sa to tiež začalo najprv každy druhy den a potom už vobec tak držim pršteky aby sa to zlepšovalo a vrackanie uplne prešlo 🙂

pink_lady
22. feb 2009

lenand dakujem 😅 😎 dnes som s takou chutou zjedla šniclelku a je mi uplne fajn co sa mi uz davno nestalo a vobec ze snicla sak to som ani citit nemohla 😀 mama mi hovorila ze jej byvalo zle do polovice 3 mesiaca tak dufam ze uz je tu pozitivne zlepsovanie 😀 ...teda dufam ze to neznaci nic zle 😕 🙄

lenand
22. feb 2009

pink určite to neznačí nič zle ani na to nemyslí jednoducho ti už prestava byt nevolno malí dračik je určite v poriadku a šnicle mu chutia 🙂
moj oliver dostal zas nových dinosavrou mužik bol na turnaji v plzni tak mu doniesol tak už mame doma peknu zbierku a ešte aj puzzle z dinosavrom mu doniesol tak ten je celí bez seba sa tam hra dnes s nami aj obedovali pri stole potvory 😀

mirip
22. feb 2009

ahojte dievčatá mávate aj výtok? ja neviem aj minule aj teraz mám , nie vela ale je a občas sa objaví na toaletáku biely alebo slabulinkožltý...neviem, som kdesi čítala že je to ok aj farba aj ak je takáto a aj bez zápachu.......ale akosi ma to znepokojuje

monika3
autor
22. feb 2009

ahojte tehulky,
pink to je fajn ze si Ok a chuti ti jest bez vedlajsich ucinkov 😝 ja som zrovna v tom nemala vcera stastie, ale tie 😝 😝 😝 dako vydzim 😉 mam to fakt na striedacku jeden den super a druhy uplne mimo 🙄

Eli dufam ze vasi vnucika tiez pekne vykrmili 😵

Miri podla mna je to Ok, uvidis na sone vsetko zistia 😉

lenand 🙂 lenocka 🙂

lenand
23. feb 2009

čavte kočky ako sa mate u nas zase sneží 😠 včera bolo super svietilo slniečko a boli sme sa prejst a potom na pizzu sme zašli oliver sa pohral v detskom kutiku 🙂
musim ist do banky včera som vydražila v mimiaukcii klokanku tak idem poslat peniažky nech mi ju rychlo pošlu som zvedava aka bude toto bola moja prva dražba mala by byt uplne nova za 15euro plus poštovné

lenocka3
23. feb 2009

bre ranko 🙂
Aj u nas Leni ☹ a to vyzeralo tak nadejne po vcerajsku.... ale vsak hadam sa to pocasie umudri. 😅

monika3
autor
23. feb 2009

ahoooojte 😵
tak ja by som isla hned von keby som mohla....je to nadherne , vsade tolko snehu 🙂
ale baby uz len tento tyzden a je po nom 😉

pink_lady
23. feb 2009

ahojte 😅
neviem preco ale teraz ked som tehu tak by som najradsej uz aby bolo po snehu 😎 uz sa mi vsetci okolo smeju ze kazde rano poviem: a zas nie je jar ☹ 😀 ...aj tu snezi ostosest 😔
monika a ako vies ze uz len tyzden a je po snehu? 😅 kiez by si mala pravdu, 😅 ale prosim ani ziadne dazde, len hned zelena travicka, teple slniecko, .................. 😵
inak vcera vecer som opat trosku 😝 dnes mi je tiez tak vseliako ale tak je to uz podstatne lepsie ako to byvalo, no, musim si zaťukať 🙂
lenand dufam ze potom odfotits klokanku a hodis do albumu 😉 ...inak ako pozeram ty uz si v poslednej "dekade" 😵

lenand
23. feb 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=766195
monika bodaj by si mala pravdu a potom pink s tou zelenou travičkou a teplím slniečkom ale zatial len snivame
tu je hrozne šmyklavo musim chodit velmi opatrne a ešte k tmu ten novy snech zakryva lad tak super 😠

pink_lady
23. feb 2009

jej lenand ta klokaka je kraaasna 😵

lenand
23. feb 2009

ešte uvidím aka pride naozaj zatial to bola moja prva aukcia predtým som to neskušala a inač nova v obchode stoji okolo 40euro čo som pozerala