Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

monika3
autor
23. jan 2009

lenocka budem na tebe v pondelok mysliet, uz mozno aj srdiecko budete vidiet bit o sto sest 😉

a kedy tam ides hned rano?

lenocka3
23. jan 2009

jj - hned rano medzi 7-8 smou do Heliku.
No neviem, ci srdiecko, vsak to bude 5tt+3 😨 to uuuuuuz?

pink_lady
23. jan 2009

leni malo by byt uz viediet ja som bola tiez tak nejako v pondelok, 5+5, a doki hovoril ze uz vidiet ze uz zacina byt srdcieko, ale ze ozvy a vitalita sapotvrdzuju tak v 8tt

pink_lady
23. jan 2009

inak leni neopakuj po mne mena 😠 😀 teda hlavne to prve,, to by som chcela pre chlapceka - Vilko alebo Matusko 😅

lenocka3
23. jan 2009

jj - a podla mna este nebude mojej bublinke vidiet - resp. este nemusi vidiet. Ked nebude, tak ja sa im tam nasackujem aj 5+5 😀 ze mojej kamoske uz videlo, pozrite ma este raz 😀 😀
pinky a je ti uz dobre? ziadne bolesti?

pink_lady
23. jan 2009

a dievčatko asi Sárka, alebo Monika 😅

pink_lady
23. jan 2009

leni bolesti nie su uz take, iba sem tam, to uz je take ok, ale je mi na odpadnutie, ale nechce to ist von zo zaludocka, tak som sa naliala pepsi a fatrou- trosku som vygrgala kyselinu a je mi o kustik lepsie... 😅

no leni, musim sa ti priznat 😀 mne ked doki v pondelok ze ma nieco cez 4 mm tak ja ked uz som sa obliekala ze, kamoskine malo dnes 2 🤐 😀 tak sa zacal smiat, ze ci budeme suťažit kto ma väčšie 😀 😀

lenocka3
23. jan 2009

😀 😀 😀 😀

lenocka3
23. jan 2009

pinky - ja z teba umrem od smiechu 😀 no, nic nebooooj 😀 ja mam najmensie babulko, ale ja ho vykrmim 😀
ono ani ked bude na svete nebude velke, mamina 158 a tatinko 178 😀

pink_lady
23. jan 2009

leni kludne moze byt v pondelok vacsie ako to moje 😅 moje nech je mensie 😀 u nas v rodine totiz vsetky deti sa rodia 4,5 kg aj viac tak mne stacia aj 3,5 kg 😀 😀

pink_lady
23. jan 2009

tak sa nemusi prilis ponahlat s rastom 😅

zuzuliq
23. jan 2009

Ahojte maminy 🙂 Ja som dnes rano nasla na teste vymodlene // 🙂 Este stale tomu nemozem uverit, stale chodim pozerat na test ci ciarka nezmizla 😀 Po roku a pol snazenia sa konecne podarilo, buduci tyzden zavolam dokymu ze ziadna hormonalna liecba nebude 😀

lenocka3
23. jan 2009

jezismarja 😀 4,5 kg tak to su iny valibuci 😀
Ja som mala 3,5 kg... a teda som mala ja 52 cm a bola som kus zeny 😀 skoda, ze mi to nevydrzalo a som krpec 😀 😵
nevadi 😎 😎

pink_lady
23. jan 2009

jej zuzuliq, gratulujem 😅 😵 tusim sa rozsirila nejaka tehu epidemia 😀

pink_lady
23. jan 2009

leni dobreho moc nebyva 😅 ja mam teraz 170 cm, pri porode som mala 51 😀 tak som zvedava ake mega dieta budem mat 😅 brat ked ho mama niesla z porodnice, uz sa nezmestil do perinky, ten vazil najviac z nas /je nas 5 surodencov/ - 4900 g ...Aj jeho deti aj sestrine ...ani jedno pod 4500 g...takze dufam ze to nie je dedicne 😅

lenocka3
23. jan 2009

zuzuliq . tu faaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt?????? 😵 😵
Gratulujem!!!! 🙂
teeeda - pinky - nechcem plasit, ale asi je to dedicne 😀

lenand
23. jan 2009

tak moj oliver ked sa narodil mal 4310g a 55cm tak teraz som zvedava ake bude toto babenko ja som oliverka ani do perinky nedavala a teraz som sa tiež pitala na velkost ale to skor až posledne mesiace bude viac vidno či bude vetšie 😀

lenocka3
23. jan 2009

no pekne leni 🙂 tiez riadny valibuk 🙂
u nas su vsetci krpati, tak nemame velke babatka 😀 lebo by sa nezmestili do bruska 😀

pink_lady
23. jan 2009

lenand a to si rodila prirodzene alebo cisarskym? 😕

lenand
23. jan 2009

lenocka ja ked som ostala tehu s oliverkom tak som mala 52kg a 169cm a ani mužik nani vysoky ale taky pri sebe a narastlo mi velke brucho každy sa ma pital či nebudem mat dvojičky a aj teraz mi rastie hlavne brucho 😀

lenand
23. jan 2009

nakoniec na cisarsky

lenand
23. jan 2009

idem pre oliverka do školky tak zatial sa majte 🙂

lenocka3
23. jan 2009

no 🙂
aj ja chcem cisarsky............... ja sa hrozne bojim, ze ako ja tam s tymi zrastami budem rodit a budem mat kontrakcie... uf. Ono - fakt to dost boli kazdy den a neviem si predstavit normalny porod.
Este ze koho tak na ten cisarak ukecam. 😨

pink_lady
23. jan 2009

tak lenand ahoj zatial pozdrav oliverka 😉

lenoc ja by som chcela cisarsky v celkovej anesteze ..to mam naroky co? 😀 😀 😀 inak radsej prirodzene, lebo, neviem si predstavit po lokalnej anesteze a cisarskom lezat potom 24 hodin bez pohnutie 😕

lenocka3
23. jan 2009

no vsak samozrejme v celkovej 😀 este aby som tam noziky nad sebou pocula 😀 dakujem
a preco 24 hodin bez pohnutia? Vsak to bude podobne ako ked ma rozoberali pri laparotomii... ci nie? 😅

lenocka3
23. jan 2009

ved pri laparotomii ma hnali na druhy den z postele /dovtedy som spala po narkoze/ / a grcala 😒 /. A to bolo cca 15 hodin po operacii, ze ideme si umyt zuby, skoro som sice setricku do prdele poslala, nech donesie zuvacku, ale kazali chodit. hadam to bude podobne?

lenocka3
23. jan 2009

😅 co ste stichli? neblaznite, chcete ma nalakat porodom? 😅 ja nechcem prirodzene, ja sa bojim 😅

monika3
autor
23. jan 2009

je vy uz rodite ....
ja som si trosku pospala...u nas v Ba sa niak zotmelo a dnes som niaka prispata 😀 dala som si pomeranc na prebudenie.

lenocka ty chces cisarak...ja by som najradsej normalne, no bez bolesti to nebude, urcite ta niaka panika nastane 😀
ale zase neviem ci tu cystu co tam mam a neviem co este ci budem moct vobec normalne porodit, ale ked tak tiez len v uplej narkoze nechcem pocut tiez ziadne skalpely a neviem co ..... ale zase nevyhoda ze nevydis babo hned po narodeni.....
no ja to necham na lekara ako to navrhne....
ale ked som bola v nemocke tak Vam poviem ze som mala pocit ze tam tie cisarske robia ako na beziacom pase,
no neviem ci sme za poslednu dobu tak na tom zle ze nevieme rodit normalne 😀

monika3
autor
23. jan 2009

jej citam Vas spatne

Zuzulig vitam Ta medzi nami a gratulujem- a neboj ani my tomu nemozeme uverit ze sme tehule 🙂

Lenand oliverko bol teda statny valibuk 😉

lenocka3
23. jan 2009

😀 no, my uz rodime, trosku predbiehame 😀
nooo... veru mas pravdu, teraz uz je to pomaly pol na pol co sa tyka normalny porod a cisarak.
A v teme cisarak som citala, ze ho odporucaju babam pod 155 cm 😀 tak ja si tie svoje nadpriemerne 3 centaky zatajim a poviem, ze mam presne 155 😀