Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

pink_lady
13. mar 2009

lenoc caf 😅 😵 😵
moje najuzasnejsie ranajky a vecera - grahamove rozky s maslom a solou alebo maslom a medom ... 😎 🙂 😀 ale dala by som si aj take kuriatko tusim si mi urobila na dnes tip 😀

jej a ze 13 tt - gratulujem 😵

lenocka3
13. mar 2009

ano 13 tt 😵 😵 😵 som pysna 🙂

mirip
13. mar 2009

ahojte lenočka super 13tt 😉

mne včera už potom ranajšku lepilo jesť, už som ani vela nejedla, som si rozkázala knedku s masom na šťave a ledva son to na dvakrát zjedla aaaaa........bolo mi všeliako ale jupííííííííí nešlo to von 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monika3
autor
13. mar 2009

cafte 🙂
pravom pysna princezna Lenocka - 13tt na 13 piatok...tak dnes maaaaaaaaaaaas velmi stastny den 😉
A Eli ma teraz tusim 17 tt a ostatnym neviem kedy nabiehaju.....

mirip
13. mar 2009

mne v nedelu monik 🙂

monika3
autor
13. mar 2009

miri tebe potom spolu s Lenand 🙂

pink_lady
13. mar 2009

inak zabudla som na "jednu vec" - tvar mam ako pubertiacka - same flaky, vyrazky,...ze by dievcatko? 😅 😀

mirip
13. mar 2009

to mám aj ja pink samý pupák, vtedy sa hovorí že je to dievčatko ked sa pleť zhorší ale napr. ja nemusím sladké idem po mase a slanom a vtedy sa hovorí že chlapec ked nechutí sladké tak si môžem vybrať 😀 😀 😀

pink_lady
13. mar 2009

mirip ja doteraz mala uplne krasnu plet, kolega mi stale ze jej ty si ako opeknela budes mat chlapca 😀 😀 v teraz sa to priebehu 2 dni uplne zmenilo... 😅 ale je mi to jedno, hlavne nech je malinke v poriadku 😵
no ja zas na 90% jem sladke ale inak este som stale nejak nepribrala

mirip
13. mar 2009

aj mne je to srdečne jedno že čo to bude, len ma tak napadá že ked to bude dievčatko tak ak má mať také problémy ako ja a má všetko zdediť tak radšej by som chlapca............nerada by som sa pozerala na vlastné dieťa ako má také problémy ako ja 😔

ale inak mi je to srdečne jedno čo to bude LEN NECH JE.........a je ZDRAVÉ 😵

ellianka
13. mar 2009

ahojte žienky 😵
konečne sa mi podarilo zavítať sme medzi vás 🙂 a toľko prekvapení tu na mňa čaká 😨 😀
len tak som prebehla pár stránok a teda už oficiálne gratulujem novým krásnym tehulkám 😵 😵 😵 mirip, scar, bleelka...veľmi sa s vami teším. dúfam, že som na nikoho nezabudla 😅
tento rok je proste zázračný 😵
ďakujem za všetky pozdravy a myšlienky 😉 veru ste mi chýbali
ja som sa konečne ako tak pozviechala, dúfajúc, že naša malá rybička to všetko v zdraví a kráse zvládla
so mnou 😔 😵
lenand, krásny kočík 🙂 niečo také by sa páčilo aj mne
pink, lenočka, monik 😵 verím, že vám brušká krásne podrástli a dráčikovia sú dobrí papkáčikovia 🙂
mne sa podarilo neplánovane schudnúť, tak vás teraz budem musieť dobehnúť 😀
jaaaaaaaaj tak mi je tu dobre medzi vami babuľky 😵

pink_lady
13. mar 2009

jezis elli vitaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵 si nám tu veru chýbala sme sa uz bali o teba 😨 ☹
som rada ze si uz na tom lepsie a verim ze dracik sa ma dobre u maminky 😎 a akych krasnych 17 tt ty uz mas!!! 😵 😵 😵

ellianka
13. mar 2009

ahoj pink 😵 😵 😵 veru pekne tie tt pribúdajú a pozerám, že aj tebe 14tt, gratulujem k druhému trimestru 😵
no dúfam, že sa už tak ľahko od vás nevzdialim a veru som toho nášho malého dráčika poriadne posledné dni hladkala, nech sa drží 😉
jeeeeej a aké krásne bruško máš na fotkách 😵 to som rada, že sa vám takto darí
a čo tehu nevoľnosti, prestali?

pink_lady
13. mar 2009

elli dakujem 😵 som taka happy ze druhy trimester 😀 co sa tyka nevolnosti - tak no, vcera som mala po dlllhej dobe den, co som ani cipok nepotrebovala a ani som sa s misou nerozpravala, poobede som sa citila uplne fajn 😵 dnes sa zatial tiez citim fajn ale este nie je koniec dna tak to nechcem zakriknut, nezda sa mi ze by to tak mohlo seknut aj ked sa vravi ze v 14 tt pride zlepsenie 😵
neboj dracik sa drzi, 😉 😵

pink_lady
13. mar 2009

čo sa týka bruška tak mam posledne dni pocit ze mi viac rastie ta zadna cast tela ako brusko 😅 😀

ellianka
13. mar 2009

no mne to síce v 14tt prestalo ale ešte sem tam mám deň, kedy sa s misou vyobjímam 🙂
s tou zadnou časťou si ma dostala 😀 ja sa znova zmestím už do odložených rifiel ale snažím sa piť ten
gravimilk, čo pije aj monik...tak dúfam, že aj mne čosi zase porastie 😀 😉

ellianka
13. mar 2009

idem sa zas pekne doliečovať 🙂 v polohe ležmo
krásny víkend a pohodový zvyšok dňa 😵 😵 😵

pink_lady
13. mar 2009

to co je ten gravimilk? 😅 aj ja chcem 😀
vcera som sa na prechadzke zastavila v takom obchode s babatkovskymi vecami, ze sa pokocham 😵 a teta sa ma pytala ze kedy čakam babatko ...a ja ze v septembri ...ona ze brusko mam ze by typovala skor ako v septembri ... 😅 tak snad nerastie ta zadna cast az tak strasne a je aj brusinko vidiet 😵

bleelka
13. mar 2009

ellianka dakujeeem a vitaj 😉
lenocka, cierny cajik? ja som pocula, ze v tehotenstve sa nesmie 😨
babulky kedy vam zacalo byt zle? mne este nic klop klop
mirip, presne ako ja.. tiez by som nerada keby tu mrchu endo dcerka zdedila a trapila sa 😒
gratulujem druhotrimestrovkam, uz aby sme aj my boli 😵

pink_lady
14. mar 2009

dobre ranko kočky, prajem peknu slnečnú sobotu, že by konečne jar klopala na dvere? 😵
vcera bol dalsi den bez nevolnosti a čípkov, tak som zvedava ako to bude dalej 😎
bleelka - na nevolnosti je este zavčasu ale moze sa stat ze ich ani mat nebudes 😉

mirip
14. mar 2009

ahojte blelka neho or fop kým si nepreskočila ako ja 😀 tiež som sa vytešovala že mne zle nie ja a v 7tt to začalo a baby vedia , pred páe dnami som tu moudrovala že ja negrciam a na druhá deň potom šup ranajšie objímanie misy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bleelka
14. mar 2009

mirip no je to mozne, ze je to este skoro, ale ako je potom mozne, ze to je jeden z prvych priznakov vraj, nie? podla mna to az neskor zacne, ale kiez by nie... ale zas by som sa tesila, ze je vsetko ok, lebo mna asi porazi do stvrtka, kto to ma vydrzat, ked naposledy babo nevidel? ja uz chcem vediet ci je tam....

pink_lady
15. mar 2009

babky strasne sa bojim, idem na pohotovost, drzte mi palce, zacala som spinit ... 😕 😢

scarlette
15. mar 2009

pink drz sa, verim ze to nebude nic zle len budes musiet asi lezat

mirip
15. mar 2009

ahojte 🙂 pinky držkaj sa, myslíme na teba 😔

scarlette
15. mar 2009

kocky pozdravuje vas PINK, bude nas citat ale cez mobil sa jej moc neda pisat...
davaju jej infuzku a tak tam zatial lezi ale babo je ok 🙂

lenocka3
15. mar 2009

Pinkyyy ☹ Ved ma tu skoro vykotilo.... Pevne verim, ze ste uz obaja v poriadku 😵 😵 Ked sa ti bude dat, ozvi sa 🙂 IP

lenocka3
15. mar 2009

Tak Pinky si chvilu polezi v nemocnici 🙂
Babatko aj ona su OK, bolesti uz po infuzke nema 😉 Vsetky sa velmi tesime.
Pinky sa stazuje na postel a stravu 😀 😵, takze pevne verim, ze je naozaj vsetko v poriadku.

Ja idem tiez zajtra k dokimu, tak drzte palce, nech mame vysledky v poriadku.
Dobru nocku.
Pa zajtra. 😵

lenand
15. mar 2009

čavte nam nešiel od piatka net a čo to tu čitam pink držsa len pekne ležkaj a hlavne že je babo v poriadku daj nam stale vediet ako sa mate
🙂

eli super že ti už je lepšie 🙂

ja som bola v piatok na poradni brobček je v poriadku a predpokladana vaha je 2400g zatial tal som zvedava do kolko dorastieme do maja 🙂

bleelka
15. mar 2009

pinky, drz sa, nic sa neboj, bude to v poriadku, hlavne oddychuj a setri sa, myslime na teba 😵 krasnu a pokojnu nocku, cmuk obom pre stastie :*