Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

katrin21
22. apr 2009

lenocka: ja som pohyby citila tak nejako ako ked sa pohne vzduch v crevach, proste pohyb criev.. a najlespie to na zaciatku citis, ked lezis napr. pri telke na chrbte v klude a len taky žblnk to urobi 🙂 ja som mala termin 16.sept. a citila som ich uz dost skoro 🙂 ale len takto v klude. a mala sa narodila 21.9. ale vyvolavali.. inak by asi aj neskor..

pink_lady
22. apr 2009

no co tehule co je nove?

mirip
22. apr 2009

ahoj pink, ja nič akurát doma roboty ako na kostole, búrame 😠 a všade je neporiadok

monika3
autor
22. apr 2009

ahojte tehulky 🙂
prisla som vas pozdravit, uz sme domenko a zatial v poriadku, musim prisne lezat, tak dufam ze sa nic nevyskytne a nebudem musit ist zase po tyzdni do nemocky.

pozeram ako vam za ten cas pekne ponaskakovali dalsie tt a uz som zvedava co veru radostne ocakavate chlepeckov ci hocicky 😵

lenand velmi drzim palce aby porod dopadol dobre 😵

mirip
22. apr 2009

ahoj monika super že ste už vporiadku 😉

pink_lady
22. apr 2009

jej monika!!! som velmi velmi rada ze uz ste s bobacikom doma 😵 Len sa pekne opatrujte a oddychujte 😵

moj bobacik dnes hra v brusku asi futbal 😎 😵 😀

volali mi, ze fonendoskop ktory som si objednala uz rok nevyrabaju ze si mam vybrat iny 😒

monika3
autor
22. apr 2009

dakujem babule 😉
jasne lezim poctivo, aj vsetky navstevy sme zrusili...nech mam klud. idem sa najest a lezat dalej...majte sa 😉
a uzivajte si pohyby babatok. ten moj je teraz posledne dva dni kludnejsi ale niekedy je v pohybe az az 😵
vzdy si hovorim ze jemu je urcite najlepsie 😵

scarlette
22. apr 2009

ahojte,
bola som dnes na sono a drobci sa maju dobre lekarka sa len usmievala ked ich merala,
podla menzesu som 11+4 ale podla sona je jeden drobec velky 5,7cm co zodpoveda 12+5 a druhy 5.4cm co je 12+3

monika drz sa 🙂

mirip
22. apr 2009

jeeeeeeeeej super scar tak si prehoď tt na 13tt dnes 😉

my sme tiež dopredu o 1deň 🙂

scarlette
22. apr 2009

miri a to sa robi ako?

mirip
22. apr 2009

no v nastaveniach si zmeníš dátoum poslednej MS nie podla toho ako si mala ale podla toho kolký týždeň si, napr ja som mala 4.januára ale kedže sa mi to posunolo a sme i jeden deň dopredu tak som si zmenila na 3. januára a je to takže ty si daj tolko dní akože si mala menzes skor o kolko ste dopredu

mirip
22. apr 2009

dúfam že som ťa nedoplietla 😅

scarlette
22. apr 2009

hotovo 🙂

mirip
22. apr 2009

tak som ťa nedoplietla super 😉 pekné tt scar 😉

scarlette
22. apr 2009

miri vies ako sa vytesujem? len muzovi som pisala sms, lebo je na skoleni v zahranici...

mirip
22. apr 2009

ja viem aj ja som sa tešila včera ked mi povedal že UZv je ok a ešte ked som počula byť srdiečko, nádhera 😵 😵 😵 😵 už len aby krv bola ok 😕

mirip
22. apr 2009

ok idem, mi volal akurát muž ideme pre plávajúcu podlahu, tak zatial 😵

pink_lady
22. apr 2009

to aby som si ja zmenila na 20 tt lebo uz tak sme 😅
moje babuliatko je dnes aktiiivne 😵

bleelka
22. apr 2009

babulky co ste tak dopredu, asi papate vela kyseliny alebo magnezka ked vam rastu babenka, pozor aby ste ich nemali moc velke, lebo potom robia cisarske...inak aj my sme vacsi a tiez papam aj kys. aj Magne B6...
drzte sa 😉

mirip
22. apr 2009

nie nie blelka ja som brala prvý trimester kyselinu listovú čo som mala na predpis a teraz akurát len calibrum mami iné nič

pink_lady
22. apr 2009

bleelka hento ked som povedala dokimu ze "potom su vraj velke babatka" tak ma tak vysmial ze sa este teraz hanbim ...ze nechape kde zeny na tieto a tomu podobne hluposti chodia 😒

pink_lady
22. apr 2009

kedysi zeny nejedli ziadne vitaminy a deti mali skoro kazda cez 4 kila a ziadne cisarske sa nerobili,....X deti je cez 4 kila aj v dnesnej dobe ale skor je to dosledok postavy zeny, dedicnosti a inych faktorov ako to hadzat na vitaminy...Napr. moja svagrina ma 5 deti, vsetky mali cca 4,5 kila a nemala ani jeden cisarsky...rovnako sestra ci mama...

mirip
22. apr 2009

veru tak pinky ja preto neberiem nič len ten calibrum pre druhý a tretí trimester a aj ten sa má 2x denne a ja len 1denne a iné nič načo, stačí sa najesť bohatej na vitamíni stravy a je to 😵

scarlette
22. apr 2009

bleelka mne vobec nevadi ze budu vacsie, pri viacplodovych su praveze skor mensie babatka tak moje budu ok,
ja inak papam magnezko len to sumive, to su 250mg a davam si ho len obcas ked pobolieva brusko a samozrejme listovu ale to uz pomaly dopapam, ked prejdem do II trimestra

a ja by som skor chcela cisarsky 😅

pink_lady
22. apr 2009

scar ty ho asi aj budes mat...pri dvojkach je to uz skoro samozrejmost 😉

scarlette
22. apr 2009

pink hej zvycajne to tak robia, ale obcas to nechaju aj na normalny porod, tak sa chcem dopredu s mojou doktorkou dohodnut

lenocka3
22. apr 2009

cafte kocky :-ň
Monicka - vitaj doma 🙂 pekne oddychuj a hladkaj bobacika 🙂 Som rada, ze ste obaja OK 😉
scar, miri, pinky, bleelka 😉 😉 cafte
ja neberiem nic.... mne bolo hrozne zle z celeho calibrumu... a teraz babatko aj tak stale pyta len redkvicku a papriku a kukuricu a mrkvicku a hrasok... 😀 tak hadam ma dost vitaminov.
Ozaj - odfotte bruska a sup-sup do albumu 😵 chcem sa porovnavat 😀 😀 😀
Scar - aj ja chcem cisarsky 😅
Dnes sa mi zdalo, ze bud bolo babatko v brusku zivsie... 😅 ALEBO to mala na svedomi opat len ta kysla kapusta /hrozne mi chuti/ 😅 😀 tak ja neviem 😠
Ozaj, mne sa zda, ze dnes oproti vcerajsku mam obrovske brusenko 😲 neviem, ci by mi tak narastlo zo dna na den... aj sa mi zle spinkalo, lebo ma to nejak tahalo, resp. citila som celu maternicu. To je asi dobre, ze?
Pinky, vybrala si novy skop? kedy ti pride? 🙂
Ideme uz asi spinkat, zajtra mame narocny den 😉
papapa a dobru nocku 🙂

mirip
22. apr 2009

no ja idem stále po slanom a hlavne varenom, pečenom a vyprážanom jedle, zo sladkého môžem tak akurát rumové pralinky 😅

sa muž rehoce že už od teraz chlasceme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj ke pralinky alkohol neobsahujú len rumovú aromu

miminap
22. apr 2009

ahojte maminy vsetky vas zdravim a zdravim aj babatka. 😵 😵 😵
sem tam chodim este pozriet, ale vacsinou uz neprispevam. prisla som dnes vlastne kvoli jednej veci. zacala som s anti-endo dietou. ale len si overujem, ci na to idem dobre, mam pocit, ze scar spominala minuly rok, ze tiez nejako zvlastne sa stravuje. scar spominas si? skusala som listovat spatne v prispevkoch ale uz ani neviem, v ktorej tee hladat, kde som to citala. spomenies si?

vdaka za radu. ak sa prejavia nejake vysledky diety, dam vam vediet.zatial len testujem, ale vsetko si zapisujem, tak potom vas budem informovat, ak pomoze. 🙂
drzte sa vsetky. citam vas stale a drzim palce.
pa

lenocka3
23. apr 2009

ahoj mimi 🙂
som rada, ze si sa ozvala 🙂 myslim, ze o takomto stravovani ma niekde prispevok aj janis. Skus najst... ale asi to bude tazsie, lebo janiska ma tiez dost prispevkov.... Pamatam si matne, ze sme sa bavili o tej diete, resp. stravovani, ktore pomaha prave nam, ale osobne si este pamatam, ze by som to nezvladla 😅 😅. Mne pomahalo ako som davnejsie spominala tak nejest nic cely den pred ms a cely prvy den pocas ms.... ale to mi robilo dobre asi kvoli loziskam na crevach, ze mi ich nic nedrazdilo.... bohvie.
Kazdopadne Mimi, ked ti to co len trosku pomoze, budem ta nasledovat - to si teraz slavnostne slubujem 😵 Drzkaj sa!