Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
26. jan 2009

moni 😀 😀 😀 😀 😀 do porodu panna 😀 😀 ja umrem 😀 😀
toz moj muz je od pocatia panic 😀 😀 😀

pink_lady
26. jan 2009

monika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ellianka
26. jan 2009

waw krásne tehu pásy, lenočka 😉
kočky budem končiť, idem sa na chvíľu vystrieť 🙂
paaaaaaaaaaaaaaa

pink_lady
26. jan 2009

ellli paaa

ellianka
26. jan 2009

monik 😀 😀 😀 😀 😀
tak to je super výrok

lenocka3
26. jan 2009

paaaaaa Elli 🙂 nech ti to rychlo ujde, aby si vecer rychlo zaspala a aby si uz bola rano na sone, a zajtra sa ozvi, ako sa ma tvoj dracik 😉

monika3
autor
26. jan 2009

Baby aspon to tak vyzeara...pokial mam spinenie tak urcite nie 😉

a ked som prisla do nemocky tak ze ci som mala pohlavny styk, asi si mysleli ci sme nevystrajali a ci z toho nekrvacam 😀

lenka pokial nekrvacas tak asi mozete...ale asi by som este niaku chvilku vyckala 🙂

monika3
autor
26. jan 2009

Eli tak sa vyspi dobre na zajtrajsok.... 🙂
pa

lenocka3
26. jan 2009

veru - super vyrok - od zajtra sa tak zdravime 😀 😀 😀
😀 😀moni no, lekari furt len na to jedno myslia 😀
a mate pravdu, ja radsej nejdem pokusat certa - este sa mi od radosti viac myomy prekrvia a narastu. Radsej budem drzat bobrika zdrzanlivosti 😀

pink_lady
26. jan 2009

leni tak tak a najkrajsiu trofej dostaneme na koniec 😅

baby aj ja vas opustam, pride mi za chvilu kamaratka ...tak paaaa

monika3
autor
26. jan 2009

No pobavili sme sa trochu 😀 je pondelok tak treba zacat veselo 😀

idem si dat asi niaku maskrtu, sladke som dnes este nemala 🙂

lenocka3
26. jan 2009

paaa pinky,
moni - len si daaaaj 😀 fuj, mne sa nezmenili chute, takze ja sladke nie, len slane a maso.
Vcera som sa smiala na navsteve - lebo mi kazdy nuka zeleninu a ovocie 😀 sa divam, ze chcu na mne usetrit, ze kus masa mi neponuknu 😀 tak mi urobili rezen z recesie a ja som neodolala 😀
a dnes kuraci reznik v cesticku a tolkotooooo salatiku kapustoveho s mrkvickou, mnam, mnam 😵
este hodinu a pol v praci 😎

monika3
autor
26. jan 2009

tak dala som si aj kolacik ale aj pomaranc 🙂

a chute sa ani mne nezmenili

lenocka3
26. jan 2009

je tak ja si idem dat jablcko 🙂

monika3
autor
26. jan 2009

no pani jablckova este hodinku musis vydrzat v robotke 🙂

lenocka3
26. jan 2009

fuj - ma unatahovalo pri jablku 😝 a pritom som si kupila vcera take dobre velke, cervene, mnam 😕

monika3
autor
26. jan 2009

no ja ked zjem velke jabko tak mam tiez dost 😀

lenocka3
26. jan 2009

😀 no veru - bolo riadne 🙂
Pojdem si pomaly podorabat, lebo ja fakt na robotu nejako kaslem 😅 pst, neprezradit 😀
a pojdem domkov, dnes vyzdvihujem manzu, tak pojdeme spolu.
Prajem pekny zvysok dna a oddychovat!!! 😵 😵 😵
pa zajtra 🙂

pink_lady
26. jan 2009

aaach teta lekarnicka ma zachranila 😅

som vybehla do lekarne lebo z tych parfumovanych mydiel a masticiek uz ... 😝 ze chcem nejake neparfumovane mydlo a krem tak tete to hned doslo ze preco 😀 hovori ze juuuj ja mam dve deti to som si uzila viete co je najlepsie? tak mi predala take mydlo, tekute, juj ale to je ina uuulava baby 😅 a taku mast uplne obycajnu, lacnu, jaaaj to je parada natret si ruky a aby ma pritom nenapinalo 😀

ale hovorila mi ze pri prvom dietati jej bolo zle prvych 5 mesiacov a potom sa to vratilo v 7 a 8...a pri druhej ze to bolo take ze najskor 3 mesiace a potom tiez ku koncu tehu sa jej to na 2 mesiace vratilo 😕 😨

ellianka
26. jan 2009

babuľky ešte som k vám musela nakuknúť 🙂
ste zlaté, určite zajtra poreferujem čo a ako...držte palce 😵

mne sa chute zmenili teda poriadne, nikdy som maso moc nemusela a teraz mi až slinky tečú keď si len pomyslím na rezeň alebo klobásu 😀 a sladké som teda nemala už od vianoc...len čo vidím čokoládu 😝
manžel sa smeje, že bábčo je určite po ňom 🙂 😵

príjemný zvyšok večera a potom sladké sny 🙂 pa

ellianka
27. jan 2009

príjemné ránko tehuľky 🙂
včera som to tu končila a dnes otváram 😀 a hoci s úsmevom, tak naďalej v mierne nervóznom očakávaní.
môj doki tu dnes nie je, takže sono sa prekladá na zajtra 🙄 ale ako sa hovorí....trpezlivosť ruže prináša 😉 a to ranné nútené vstávanie ma celkom osviežilo 😀 😝

lenocka3
27. jan 2009

jee ahoj Elli 🙂
No teda, doki chce byt ziadany sa mi zda 🙂

dnes mi nie je zle a bolia ma menej prsia.. nevadi to? ☹ j fakt kym sa dockam aspon toho 13tt asi osediviem. Viem, ze sa moc sledujem, ale neviem, ako si pomoct 😒

ellianka
27. jan 2009

ahoj lenočka 😉
myslím, že to sledovanie sa týka všetkých, hoci hovorím teraz za seba, preto som nechcela ostať doma na PNke už od začiatku tehu...príliš dobre sa poznám 😀 ale dúfam, že to trochu so stúpajúcimi tt prejde 😅

ellianka
27. jan 2009

aj mňa prsia bolia na striedačku, niekedy viac a niekedy menej...určite to nevadí...tiež sa dnes cítim lepšie 🙂
ale rýchlo si klopem na čelo aby som to neuriekla 😀 😀

lenocka3
27. jan 2009

aha - tak to potom fajn 🙂
idem si daj asi nejaky cajik alebo co... ozaj Elli - tebe bolo od kedy vidno srdiecko?
ja hladam na webe vsetky fotky z uzv v okoli 5tt+ 😀 , ci nahodou nemame byt vacsi..

ellianka
27. jan 2009

lenočka, určite ste presne takí veľkí akí máte byť 😵 🙂 o tom niet pochybností
akciu srdiečka sme mali v 7+3tt
škoda, že tu nemám ten kábel od foto, hneď by som ti hodila fotečku, pre upokojenie 😉

lenocka3
27. jan 2009

🙂 jeee, kym ja bude 7+3.. to budem az 9-teho februara ☹
ja mam poznaceny v "debilnicku" kazdy tyzden 😅 😅 az do 40-teho 😅 😅 no, uz to budem musiet nejako zvladnut 😀

pink_lady
27. jan 2009

Dobre ranko zienky + ich Brmbolčeky 😅
elli drzim na zajtra palce to ubehne ako voda, neboj sa, vsetko je v poriadku 😵

leni...myslim ze sa vsetky sledujeme rovnako 😀; čo sa týka našich budúcich mliekarni 🤐 😀 mne niekedy nebolia vobec a niekedy -ujujuuuj 😎

inak rano ani mne nebolo nejak zle, dala som si tu mineralku s citronom 😅 az teraz sa to tak trosku rozbieha lebo som si dala aj caj pre tehotne a tam su sipky a ja sipky neznasam 😝

ellianka
27. jan 2009

no ale týždne sa môžu zmeniť, neviem do akej miery ale všetko závisí od toho ako ti pomerajú dráčika na prvej poradni, zhruba v 10tt 🙂
waw, ty si poriadna šikulka 😉

ellianka
27. jan 2009

ahoj pinky 😉
dík, už od včasného rána si hovorím, všetko je ok a pekne hladkám bobáčika 😵
ja som tiež ráno skúsila vodu s citrónom a veru nielenže mi to chutilo ale aj dobre zaúčinkovalo 😉 takže vrelá vďaka monička 😵