Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenocka3
9. mar 2009

cafte kocky 🙂 idem pozriet, co mate nove a ajhla co som nasla za prispevok...
Juliana ma velmi pobavila 🙂 😠 Pozeram, ze to bol jej prvy prispevok.... . Ono, precitat par prispevkov dozadu a rozohnovat sa nad nami, pretoze usudila, ze je jej moralnou povinnostou nam "otvorit oci" pri nasej lutosti, je najjednoduchsie. Nech ide do temy Endometrioza do snaziliek, potom nech prejde do temy Buduce tehulky z Endo... a potom nech si este raz od zaciatku vsetko precita 🙂 A ked si bude stale mysliet, ze sme tu chudery, co sa lutuju kvoli endo, z nicoho nic otehotneli, boja sa porodu a pistia kvoli tomu, ze je im zle, nech dalej neprispieva. Nikto nie je prave na jej rozumy zvedavy.
Hlavne na posledne vyjadrenie, ze niekto chce mat dieta a nemoze.... 😲 Takuto vec si dovolit povedat prave v tejto teme, je maximalna drzost. To mala ist pisat do temy "Otehotnela som ani neviem ako a neviem co s tym".

Bobjan, budeme ti drzat palce, nech to vyjde 🙂 😵

Ozaj kocky - cely den mi je paradne zle. Uz som myslela, ze je to ok, ale zase som len na rozkoch.. dokonca uz ani granko nemozem...
/Pre toho, kto nechape, si dovolujem naznacit, ze to pisem pre to, ze sa bojim o babo, z coho bude rast, nie preto, ze sa lutujem, ze som tehotna a je mi zle./

pink_lady
9. mar 2009

lenocka - 1000 bodov odo mna 😉 😎

lenocka3
9. mar 2009

🙂 pinky 🙂 vies, nemam rada, ked mi niekto povie, ze si tehotenstvo nevazim 🙂 a keby len mne, nam vsetkym, co sme sa tu tazko-pretazko po rokoch vobec dostali 😠 a to si dovolim povedat, ze zazrakom...

co nove? 🙂 dnes tu bolo cely den hnusno, akurat som ozehlila a este riady umyjem, lebo sa nam vcera s muzikom nechcelo 🙂 prave pozeram sudnu sien - 😀 ja idem niekedy umriet pri tych pribehoch. Minule tam sudili Mikulasa s anjelom aj certom 😀 a dnes.... to je sila 😀
ozaj, ideme za dva tyzdne na svadbu.. ☹ ja si nemam co obliect ☹ dnes som sa objednavala ku kadernicke, mali posledny volny termin, uplne mi to vypadlo 😒

pink_lady
9. mar 2009

aj ja pozeram sudnu sien 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mna to tiez strasne rozculilo, rozhodilo, proste ak niekto vie aka tazka cesta k babatku je a ako velmi vie byt babatko vytuzene, ze clovek si niekedy casto poplakal, tak...su to zeny v tejto teme...a myslim ze nikto viac si nevazi tehotenstvo ako my tu aj ked si niekto mysli opak 😖

lenocka neboj sa nieco este zozenies do svadby 😉 inak ajmoje vlasy potrebuju kadernika 😀 ale ja sa bojim tych pachov tam 😕

lenocka3
9. mar 2009

😀 a ja ked som pocula, ze co vsetko bude na svedskych stoloch 😀 😀 uz teraz ma zaha pali 😀
dosiel mi muzicek, idem sa vrhnut na ten cerstvy chlebik 😵 😵 😵
papapa zatiaaal 🙂

bleelka
9. mar 2009

ahojte babulky 🙂 tak som sa k vam prisla pichnut a dufam, ze mi to prinesie stasticko 😵 totiz pravdepodobne som tehotna 😵 MS som mala dostat 2.3. robila som si dva testiky (3.3 a 7.3) oba pozitivne 😵 zvacsili sa mi prsia o 2 cm cez obvod, bolia ma (ale nie je to az take strasne). U lekara som este nebola, lebo som chcela pockat na srdiecko, ale dnes poobede ma zacalo pichat v podbrusku, tak som sa zlakla, ze co to je a chcela by som vas poprosit o vase skusenosti, ci aj vas v 5 tt pichalo v podbrusku...co to moze byt?

bobjan aj mne nasli male loziska endo a nechali mi ich tam a mali sme otehotniet a podarilo sa na druhy mesiac po odstraneni cysty prirodzene... no a teraz dufam, ze sa babenko udrzi, lebo minuly mesiac odislo ☹ ale to bolo len 4.den od meskania, cize este v zaciatkoch, asi nebolo vsetko v poriadku, alebo po kyrete nebola dostatocna sliznica, neviem ☹ ale otehotniet sa s malymi endo loziskami urcite da, ja som toho prikladom, i ked neviem ci tie endo loziska nebudu robit sarapatu v buducnosti... tak drzte palce 😵

lenand
9. mar 2009

ja som si ten prispevok tiež prečitala a poriadne ma nahneval 😠
lenocka neboj babo bude rast a ono to prejde 🙂

scarlette
9. mar 2009

ahojte,
nooo mna ten prispevok od juliany nahneval tiez ale lenocka tvoja reakcia opisala asi vsetko co sme mysleli aj my ostatne, si super 😉
bleelka gratulujem a ano pichanie v podbrusku a pocity tahania a podobne su ok, inak mozno by som odporucala aby si sla k lekarovi co najskor, pripadne ti moze dat lieky na udrzanie tehu kedze raz sa uz drobec neudrzal...necakala by som asi na srdiecko a sla hned.

bleelka
9. mar 2009

scarlette, dakujem velmi pekne, tiez som nad tymi liekmi uvazovala, volala som sestrica a oni, ze nic take nepredpisuju, no opytam sa priamo dokiho.. uz som si pobalila suknicku a nastavila budik a rano k nemu zbehnem... uz sa tesim na ten zastup zien... zas tam stravim niekolko hodin a to som sa ani nepytala z prace ☹ ale co neurobim pre drobca, ze? 😵 ale dik, ukludnila si ma s tym pichanim 🙂

scarlette
9. mar 2009

bleelka na udrzanie tehu sa bezne dava duphaston... ja beriem utrogestan to je beznejsie po ivf...

slavka30
10. mar 2009

breee ranko zienky .....je my luto co napisala juliana a zamrzelo ma to tiez . keby vedela o tejto chorobe viac tak sem ani take nieco nenapise a tesila by sa s vami .....zienky drzim vam palce nech vam to vsetko vyjde 🙂

pink_lady
10. mar 2009

caute kocky
Ja sedim zas u obvodaka na kontrole,je tu asi sto ludi predo mnou.
Tak zatial pekny dnik

lenocka3
10. mar 2009

breee ranko zienky 🙂
slavka 🙂 😉
bleelka- to je skvela sprava - ja som mala pichanie v 5tt - stale ako na ms. Doki mi nasadili hned duphaston od 5tt, jem ho doteraz /este do piatku a huraaaa koncim/. To sa zvycajne dava pri endo. Neboj, vsetko bude OK 🙂
ach, idem nakrmit drobceka, asi zase len rozkami, ale minule mi doki vyhlasil, ze aj z toho je clovek zivy 😀 😀

lenand
10. mar 2009

ahojte tak super dalšia tehulka a ten duphaston sa predpisuje aj ja som ho brala aj pri oliverkovy aj teraz takže to by ti mohol predpisat 🙂
dnes sa ukazuje slniečko ale ja sa nikam nechystam budem čakat či mi privezu kočiar 🙂

lenand
10. mar 2009

bleelka a potom prid z dobrou spravičkou 🙂
mirip ty ideš vo štvrtok na kontrolu však 🙂

lenocka3
10. mar 2009

slniecko Leni? 😅 😕 to ja si pripadam ako na Sibiri - tu nasnezilo - len taky poprasok, co urcite na obed zmizne, ale je relativne bielo... 😅 😅 😅

monika3
autor
10. mar 2009

Ahojte babenky,
bleeka tak to je potesujuca sprava , si jasna tehulka, drzim silno palce u lekara 😉

Slavka3O aj tebe drzim palce nech sa co najskor zadari 🙂

Vcera sme bolii na specialnom sone, babo vyzera byt zdrave a je rozhodnute- je to chlapcek 😉 😵 😵 😵

inak dnes sa mi zase paradne ukazuju nevolnosti ako sa da, este k tomu sa mi hlava zas niako mota...skusim sa na to lekara vo stvrtok ked mam poradnu opytat....

a k tomu co napisala Juliana, no je to fakt skoda ze si neprecitala aj par stran dopredu, ake sme stastne ze nam to vyslo a ze kazdy tyzden ktorym prejdeme je pre nas velka oslava, a co sa tyka porodu tak kazda tehula ma obavy a trochu strachu aby vsetko dopadlo dobre a ja som rada ze si mozeme aj o takychto veciach pisat.
ja osobne mam strach aj ked idem k zubarovi 😒

som rada ze som vas aspon pozdravila idem si zase na chvili lahnut, nech ma to prejde.

lenand
10. mar 2009

take zubate ale trošku sa ukazuje 🙂
ako sa dnes citiš

juliana535
10. mar 2009

Baby, ja vas vobec nemam za chudery, ja chapem ze ste tomali tazke( a citam vase prispevky uz od zaciatku, teda ajpredoslu temu), ale myslela som to tak ze tu vidim malo radosti a same staznosti. A Lenocka3 ty mas co taku bojovu naladu, asi patris k ludom co neradi pocuju o sebe pravdu...mala by si sa radovat!!!! Viete ta lutost vam nepomoze,,, a ze nie ste zvedave na moje rozumy? tak sorry, ale čitam o vas už dosť dlho aby som si urobila nazor a musel vam to niekto povedat...aj ked som to nemyslela zle, len vy ste to pochopili ako utok...

lenand
10. mar 2009

monika super že je všetko ok a gratulujem k chlapčekovy a s tym motanim mam problem aj ja pri oliverkovy viacej ale aj teraz sa to už začina mavam dost nizky tlak a to si dam rano aj kavu a aj sa snažim vela pit 🙂

mirip
10. mar 2009

juliana si v nesprávnej téme zlatko pretože obdobie sebalútosti my už máme dávno pradávno za sebou...........a tiež už máme všetky čo tu sme čo to za sebou a vieme že nájsť // je u nás zázrak ale ešte z daleka nie výhra lebo do ciela je ešte daleká cesta a je pochopitelné že máme občas strach ale zdaleka nie sebalútosť, takže chod dávať prosím ťa rozumy niekam inam napríklad k babáb čo sa lutujú ked sa im nepodarí baby na prvý šup alebo na druhý a sú z toho hotové a tiež láskavo neurážaj niektoré baby ako si spomínala lenocku, zdaleka nemáš potuchy aká je a o nás vieš prd, lebo do fóra nepíšeme o sebe všetko niektoré veci vieme o sebe len my 😵
takže ti prajem pekný deň a nekaz nám náladu 😉

mirip
10. mar 2009

nie lenand v stredu, teda zajtra, tak dúfam že sme podrástli tak ako treba a na príslušný týždeň sme dosť velký, aj ked po minulej skúsenosti sa už asi budem stále báť ked ma bude čakať UZV, len dúfam že sa historia nezopakuje a injekcie tiež pomáhajú 😔
páni moji keby ste videli mojho muža 😀 aso sa mi nestáhal venovať minule, lebo mal iné starosti ked mu umieral otec 😔 a si potom vyčítal že sa o nás málo staral tak teraz chodí okolo mna až mi je to niekedy nepríjemné 😵 ale je zlatý 😵

mirip
10. mar 2009

jéééééééééééj blelka až teraz som si všimla prepáč, gratulujeeeeeeeeeeeeem super že sa rozrastáme ozaj asi 2009 je šťastné číslo 😵 😵 😵 😵

lenand
10. mar 2009

tak zajtra bude srdiečko super teraz ked sa to tu tak pekne rozrasta tak to inač ako dobre nemože dopadnut i ked verim ti tie obavy tam stale budu ale neboj teraz to už víjde 🙂

juliana535
10. mar 2009

no vy ste tu pekne uzavreta skupina,len utocit a odsudzovat ktora medzi seba nikoho nepusti ak ste take ustekane aj doma tak lutujem vasich chlapov..

lenand
10. mar 2009

julianna čo keby si sa zamerala na inu temu možno v inej teme si najdeš čo potrebuješ tu u nas to asi nebude

lenocka3
10. mar 2009

juliana - MY SME TI TIEZ POVEDALI NAZOR NA TEBA A TVOJE PRISPEVKY. Nerada pocujes a citas o sebe pravdu? 😀
to je zaujimave, nas tu ide obvinovat a sama na seba nepozrie 🙂

Monicka - chlapcek 😵 😵 😵 😵 to je krasne 🙂 len pekne oddychuj 😵

Leni - tak uz aj u nas vykuklo slniecko, aspon trosku. Pojdem sa prevetrat trosku, sa tesiiim 🙂

miri-caf 😉

monika3
autor
10. mar 2009

ach babule pozrite my sme ferove a znesieme aj kritiku,

juliana podla toho ako som to pochopila asi endometriozu mas ?
ale jedno je iste, pokial sam clovek niecim neprejde tak nevie pochopit toho druheho,podla toho co som citala tak usudzujem ze sa Vam asi nedari...a mozno ked budes tehu, co ja prajem kazdej zene tak pochopis kopec veci co si tu prave piseme, je to normalne a proste to tak funguje 😉

Lenocka chlapcek a tesime sa veru, som zvedava co ukryvate vy bruskach

lenand aj si davas nieco na to motanie hlavy? Uz je to teraz lepsie, a poriadne sa vyspim vecer a zajtra bude super

lenocka3
10. mar 2009

no dobre Moni 🙂 😉
Monicka - a uz mate aj mena pre chlapceka? Ja uz tiez ledva ratam tyzdne, lebo sa nevieme dockat, aby sme "vedeli nakupit spravnu farbu" 😀 Ja som sa vzdala mien, co sme mali vybrate.. lebo uz chceme ine 🙂 Dufam, ze ked sa malicke narodi, tak po tyzdni nepobezime na matriku menit meno 😀

monika3
autor
10. mar 2009

meno mame uz vybrate velmi dlho - bude to David 😵

no vybavicku zacneme az v tom maji, juni kupovat....vcera nam lekar povedal ze babo vyzera podla vyvinu ze ma aj o tyzden viac, takze kludne to moze prist uz koncom jula... 😉