Úspešné tehulky s endometriózou. Pridajte sa

monika3
22. jan 2009

Ahojte
vitam tu všetky uspesne tehulky s endometriozou a prajem nam všetkym pekne a zdrave babatka 🙂 🙂 🙂 🙂
Vieme ake to bolo narocne a preto je to pre kazdu z nas velky zazrak 😉

lenand
31. mar 2009

dobre ranko tehulky 🙂
titika držim palce a potom daj vediet 🙂
pink ja som svojmu dokymu vravela že neviem rodit male deti 😀 a to sa vobec neako extra neprajedam mam teraz 13kg naviac čo je ešte v norme ale čo už ked moje babo tak rastie ale nevadí hlavne nech je zdravé aj tak nemam doma žiadnu perinku dam mu hned dupačky a hotovo tak ako oliverkovy mam iba jednu zavinovačku do porodnice ked pojdeme domou a to stači zas bude svokra frflat že deti maju byt v perinke 😉

pink_lady
31. mar 2009

lenand to ako keby pocujem moju mamu 😎 vraj ona nedovoli aby sme jej vnuca pri ceste z porodnice vytiahli z klasickej perinky a narvali ho do zavinovacky a autosedacky 😀 Kto to vraj kedy videl davat babatka do autosedacky, maju byt vraj zabandazovane v perinke 🙄

lenand
31. mar 2009

to mi sme počuvali už pri oliverkovy že deti maju byt 3mesiace v perinke že mu zničime chrpticu a podobne ale naštasti byvame sami nie s nimi tak sme si robili aj tak po svojom 😉

lenocka3
31. mar 2009

ahojteeeeeeeee 🙂 😵 😵 😵 😵
no baby - a ked ma chytia policajti a babatko nebude v sedacke, vsak sa pokut nedoplatime. Tam tazko budem vysvetlovat, ze nie je v autosedacke kvoli chrbtici 😅
Co nove?
U mna ani nic. ZACALA JAR!!!! Dnes tu vykuka slniecko. Moja mamca ma zakvitnutu skalku, aj by som povedala akymi kvietkami, len okrem snezienok tie zlte a ruzove kvietky nepoznam 😀 😀
Budem umyvat okna - dnes alebo zajtra, tak sa velmi tesiiiiim 🙂 😵
Ale teraz idem zobnut tie tri rezne, co mam odlozene a koooooooopec cervenej kapusticky - mnam mnam 😵 😵 😵

pink_lady
31. mar 2009

lenocka ahoooooj 😀 😵
lenocka posli tej jari a slnieska prosim ta aj sem trocha 😎 tu je zamracene jak v ... 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ a mozes pribalit aj tej energie trocha 😀

mna zacali v noci silno boliet bedrove klby doteraz ma boleli len kolena, posledne 2 tyzdne som si nemohla ani cupnut tak ma napadlo ci to neni z nedostatku vapnika alebo tak ale myslim ze calcia dodavam do seba fakt dostatok ale clovek nikdy nevie ked polovica veci ide zo mna von 😝

lenand
31. mar 2009

pink tie klby ta možu boliet aj z toho že sa ti to tam roztahuje ale aj z toho ako píšeš ty

lenocka3
31. mar 2009

leni - a myslis, ze ju z toho bolia kolena? 😀 😵
pinky - a citis tie bublinky? ja som asi cudna, lebo mne sa za posledne tri dni stalo, ked som sa v posteli prevalovala, ako keby mi nieco nie stuchlo ani koplo ale tak zbublinovalo v brusku 🙂 Tak neviem, ci su to creva, alebo naozaj tie povestne bublinky 😀

lenocka3
31. mar 2009

pinky, co si ty robila, ked ta bolia kolena? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
31. mar 2009

kolena nie

pink_lady
31. mar 2009

lenocka posledne dni necitim okrem bolesti skoro nic, predtym som citila sem tam posteklenie tak ako keby mi niekto po brusku z vnutra niecim chodil...tak dufam ze je drobec v poriadku 😕

neviem z coho ma to bolia tie kolena 😀 to taka bolest ako kedysi z bicyklovania ... 😎

lenocka3
31. mar 2009

😀 no dobre, ty cyklista 🙂
a jasne, ze je v poriadku drobec 🙂 ty uz budes za chvilu 17tt 😀 boze ako to bezi a ja 16 tt - o Leni ani nehovorim 😀
ved len minule som tuzobne cakala, aby mi uz naskocilo 6tt 😀

Ozaj baby, myslite, ze ked by som rada isla buduce leto sa babatenkom na dovolenku k moru, tak mi sisi? Isli by sme autom na nejake sukromie a tak... co vy na to? Predpokladam, ze ked to poviem doma, tak ma mama aj svokra ukamenuju, ze kde chcem to malucke vlacit. Ale vela kamosiek chodi a chysta sa na dalsie dovce aj s takymi malickymi detickami.

mirip
31. mar 2009

no ja by som do 1roku nešla nikam 🙂

inak ahojte 🙂

lenocka3
31. mar 2009

caf miri 🙂 ty zijes? rastiete?
..... a viem, ze chodia aj s polrocnymi a ze v pohodke - niekam do chorvatska, tam je cisto, nie je to daleko, nehrozi ziadna faraonova pomsta... 😀 a ked ratam, tak v auguste 2010 bude mat babo 11 mesiacov... alebo radsej v septembri, nech nie je moc horuco a to uz bude mat rocik 🙂
jeeeeeeee, ake ja mam velke dieta 😀

monika3
autor
31. mar 2009

Ahojte klebetnice,
ako rada by som tu s vami klebetila, no ale musim lezat.
Babo sa ma Ok, pekne narastlo, dnes nebolo aktivne, pekne spalo, no ale kym sme dosli domov od dokiho tak uz sa hlasilo 😵
mam niaky zmaknuty krcok a este skrateny, tak som opat v posteli, ziadne vychadzky ,nic nerobit, ja tomu nechapem, ved aj tak som doteraz nic namahave nerobila - dufam ze to prejde a konecne potom naberiem niaku energiu kt. tu spominate 😉 no ale vydrzime 😉
a to umyvanie okien my nehrozi ani nahodou 😀

pa opatrujte sa tu ,ja Vas potom pridem skontrolovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pink_lady
31. mar 2009

jejej monika ☹ tak len pekne lezkajte a oddychujte 🙂 ty si uz 22 tt 😵

lenocka vies ze aj ja chcem ist buduci rok k moru s babulom? 😵 podla mna to je O.K. ak sa na to clovek dostatocne pripravi a respektuje potreby dietatka 😉

pink_lady
31. mar 2009

inak aj mne by sa zislo poumyvat okna ale netrufam si na to nejak zatial 😝 posledne moje vacsie upratovanie nemdpopadlo dobre a ne ne uz nechcem do nemocnice 🤐 😀 volim radsej spinave okna 😀

tittika
31. mar 2009

ahojte sme po prvom UZV babo je trosku mensie ale som s tym aj ratala bo mi meskala ovulka srdiecko sme este nevideli,pojdeme aj buduci tyzden mame 2 fotky a dostali sme aj vitaminky 😵 sme 6tt6dni tak dufam ze o tyzdne oz bude srdiecko vidno 😔

lenand
31. mar 2009

lenocka ja sa chystam aj toho roku na dovolenku nie k moru ale aspon do madarska na 3-4 dni určite ak bude mali zdravučky tak pojdeme a svokra si može hovorit čo chce aj moja mama ved chodia aj s takymi uplne malími babetkami 🙂
titika tak na buduci tyžden bude aj srdiečko určite 😵

lenand
31. mar 2009

ja sa chystam umivat okna až ked budem po38tt vraj to vyvolava porod tak nechcem ryskovat i ked su to možno len reči ale tolko to ešte vydrží aj neumyte alebo mužik umyje aspon z predu ešte uvidím 🙂

tittika
31. mar 2009

aj ja by som isla v pohode na dovcu s babom 😵 my ked sme boli aj v azii boli malinke babatka aj okolo 6 mesiacov a let este lepsie zvladnu ako potom vacsie deticky 🙂 ale za to s takym malinkym by som nesla tak daleko ale europa v pohode od tych 9-10 mesiacov 😉

lenand
1. apr 2009

dobre ranko tehulky dnes slniečko 🙂

lenand
1. apr 2009

tehulky čo porabate u nas slniečko tak trošku triedim oliverkove veci lebo už mu su niektore malé tak odložim a musim aj niečo dokupit rasti ako z vody 😀

pink_lady
1. apr 2009

ahojte 🙂

ake slniecko? 🙄 akutat mi pred chvilkou suseda hovorila ze ich maly 1,5 rocny vraj kazde rano zavali "kde je suniecko?" 😒 ja mam pocit ze uz slniecko ani neuvidim 🙄

pink_lady
1. apr 2009

inak babule ako je to s AFP? vcera som tu kdesi na konovi citala, ze pri tom musi byt aktualny ultrazvuk ale mne pri odbere krvi ultrazvuk nerobil? 😨

bleelka
1. apr 2009

ahojte babulky
tittika, tak ako, srdiecko podla vsetkeho bolo a vsetko je ok 😵
baby, mne uz druhy ci treti den nie je zle, travi mi stale rovnako perfektne, cize musim stale papat, ale aj prsia ma akosi menej bolia dnes...tak sa bojim ci je vsetko ok... dalsia kontorla az o 2 tyzdne, aaaaaaaaaaa 😒

lenand
2. apr 2009

dobre ranko tehulky ako sa dnes mate 🙂

pink_lady
2. apr 2009

caute 😎
jeeeej babyyy u nas vyslo slniecko a je modra obloha 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 a niekto tu ma ze 17 tt 😵 😵 😵 😵 😵

babulka nestresuj a tes sa z toho ze ti neni zle 😉

lenand, lenocka, monika, elli ... 🙂

lenocka3
2. apr 2009

Krasne nadherne uzasne slnieckove predpoludnie prajem!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Baby, dnes je tak uzasne krasne na neuverenie 😵 Nikde ani mracika 😵 😵 😵 😵 Idem nakrmit dracika 😵 😵 maluckeho, potom umyjem okna a vylozim nozicky a dam si za odmenu kavicku 😵 - teraz mi chuti stale len zalievana 🙂 mnaaaaaaaaaaaam.
Odkedy mi opat chuti kava, tak ma nebolieva hlava 😎 Dokonca mi ani tlak neskace. Tak asi miesto toho, aby mi bolo blbo cely den a raz srdiecko buchalo a potom mi je na omdletie, tak si dam kavicku jednu a vsetko je v poriadku 🙂

lenand
2. apr 2009

aj u nas slniečko aj včera bolo už sme s oliverkom vytiahli kolobežku a boli vonku poobede aj dnes pojdeme lebo je super ale až ked pride zo školky 🙂
lenocka ja tiež pijem len zalievanu kavu teraz ina mi nechuti 🙂
pink super 17tt 😵

bleelka
2. apr 2009

babulky, ja viem, ze je vonku krasne a cloveku sa chce kricat od stastia, no mna stale naplnaju obavy ci je vsetko ok... citim sa skvelo, prsia uz ma takmer vobec nebolia, riadne ich musim stlacat aby som zacitila nejaku bolest ☹ myslite, ze by som mala skocit za dokim nech ma pozrie ci je vsetko ok? Lebo dalsiu kontorlu mam az 15.4 a to je moc daleko.... vam kedy prestalo byt zle a kedy vas prestali boliet prsia? Podla mna je na to este v 9tt tyzdni skoro a mala by som byt na vrchole nevolnosti.... toto sa mi vobec nepaci ak sa mam takto obavat cele tehu stale kvoli niecomu... kiez by som bola salamista.... vy ste ako na tom? zelam vsetko dobre 🙂