Úspešní muži a my. Ste na tom podobne?

sakmis
6. feb 2008

Ahojte všetky!!! Modreho konika čitam pravidlene, často som tu našla odpovede aj na moje otazky. Zakladam tuto temu, lebo nic podobne som tu nenašla a pravdu povediac ma vyprovokoval aj jeden članok v nemenovanom mesačníku pre ženy. Som normalna baba, mam 26 a so svojim priateĺom som 8 rokov. Dnes spolu žijeme a snažime sa o babo. Ale o to tu ani tak nejde. v poslednej dobe sa stretavam s neuveritelnými nazormi na ženy, ktoré žiju s mužmi ako je ten moj. Ked sme spolu zacinali chodit mal 27 a pomerne slusne rozbehnutu firmu. Po čase som zacala pracovat u neho vo firme a darit sa zacalo tak, ze dnes si zijeme poviem naplno na "vysokej nohe". nechvalim sa tym a viem cim vsetkym sme si presli a zaroven aj nas vztah. Dnes ja uz nepracujem a zacala som studovat dalsiu skolu. Velmi ma vsak uraza, ked v nemenovanom casaku pisu o tzv. zlatokopkach a podobne naražky počuvam aj od ludi z mojho okolia. Nemaju pravo hodnotit moje city k priatelovi ale uz len to, ze si myslia, ze som s nim pre prachy a luxus ma dojima! Kocky ak ste niektora neco podobne zazili a zazivate prosim zapojte sa do temy...potesim sa vsetkym prispevkom. 😉 🙂

cukrikk
19. feb 2008

u nas sa tomu hovori prizivnici 😀

dominka11
19. feb 2008

🙂

digysa
19. feb 2008

zuzula28: v pohode...to znamienko tam nebolo velmi vidno. 😵

carmeny
20. feb 2008

cukrikk-pekne si to napísala, že sme ako cukríky v obale

😀

zuzula28
20. feb 2008

cukrikk, nepokusaj, este neviem ci mi nase julovkove stretko vyjde...dokonca tatino zacina nejako frflat na kona...ze tu travim skodlivo moc casu... 😠
A to by bolo stretko, ze "uspesne zeny so svojimi uspesnymi muzmi", alebo podla vrstiev sa rozdelime? Bohati pojdu do 5* a stredna vrstva do 3* 😀 😀 😀 Ja angazujem mojich susedov dvoch, to su taki kreteni, zadame im zoznam majetku a oni nas rozdelia... 😖 😖 😖 Ja sa hned hlasim do 2* 😀 😀 😀

zuzula28
20. feb 2008

digysa, aj priezvisko vela rozhodne, aby to pekne pasovalo. Mne sa paci meno NADA [ked bude mat ine obcianstvo, tak aj NADIA] alebo HANA. Neviem preco, ale mne sa pacia krstne mena, kde nie je pismenko "r". Tak to maksie posobi.
kto by nevedel, ze co to tu od veci trepem, tak digysa ma v pase, ze sa nevedia rozhodnut pre meno dievcatka... 😀 😀

janyba
20. feb 2008

.. a kym budeme na stretku , pomiznu nam auta z garazi , neE ? 😎

zuzula - kazde meno ma urcitu "silu" .. my sme zase saskovali s kamoskou numerologickou kym sme vybrali .. 🙂

cukrikk
20. feb 2008

zuzula no to budeme ak o TITANIC ty looovaci na poschodi a ta chudoba dole v pivnici 😀 😀 takze sa stretneme v strede 😉
ja by som dala dievcatku Nelly...🙂
janyba: 😀 😀 😀 tak nejak a potom tu baby budu rozpisovat na akych farach jazdia 😀
a este k tym menam ja som nikdy nikdy ale fakt nikdy 😀 nechcela dat synovi meno Jan kd sa kamoske pred 10siatimi rokmi narodil syn a ona mu dala meno Jan tak som jej povedala ci uz krajsie meno nevedela vybrat ze JA urcite synovi Jan nedam a pozrite sa to ako naschval sa ten Jan musel na mna nalepit 😀

sashkaaaa111
19. sep 2008

no, ja som tu nova... velmi sa tesim na moju svadbu s mojim petkom, kedze sa tesime aj na potomka...
dufam ze vsetky mamicky a manzelky ktore sa vydavali za muza kt je rozvedeny a ma xantypu na krku vedia ake je tazke vsetko s nim preskakat hlavne ked jeho ex bola prostitutka v rakusku a ked si ma vyhladala len revala ze co so nou bude a co peniaze, non stop nam volava a otravuje kedze jej ex manzel je uspesny... ja som sa s nim stretla a netusila kto to je.. nepovedal mi co naozaj robi lebo sa bal ze som jedna z davu bratislavskych sliepociek a ciciek, az ked ma spoznal vedel aky mam backrond kolko denne robim aby som bola uspesna tak mi povedal co je a kto je.. a tajil svoju ex lebo sa bal ze ma strati... lubim ho uprimnou laskou ktoru bohuzial nikdy nemal a bohuzia bol oklamany ze je jeho druhe dieta jeho az pokym nenatrafil na ludi ktori mu naozaj povedali kto je vlastne otcom aj ked to bol komplikovane.... pretoze v danej dobe jeho exka spala s troma naraz.. fuj hnusi sa mi to vsetko a velakrat je mi do placu ale vzdy myslim na nas den D a nase planovane babatko
pozdravujem JANYBA