Úspešní muži a my. Ste na tom podobne?

sakmis
6. feb 2008

Ahojte všetky!!! Modreho konika čitam pravidlene, často som tu našla odpovede aj na moje otazky. Zakladam tuto temu, lebo nic podobne som tu nenašla a pravdu povediac ma vyprovokoval aj jeden članok v nemenovanom mesačníku pre ženy. Som normalna baba, mam 26 a so svojim priateĺom som 8 rokov. Dnes spolu žijeme a snažime sa o babo. Ale o to tu ani tak nejde. v poslednej dobe sa stretavam s neuveritelnými nazormi na ženy, ktoré žiju s mužmi ako je ten moj. Ked sme spolu zacinali chodit mal 27 a pomerne slusne rozbehnutu firmu. Po čase som zacala pracovat u neho vo firme a darit sa zacalo tak, ze dnes si zijeme poviem naplno na "vysokej nohe". nechvalim sa tym a viem cim vsetkym sme si presli a zaroven aj nas vztah. Dnes ja uz nepracujem a zacala som studovat dalsiu skolu. Velmi ma vsak uraza, ked v nemenovanom casaku pisu o tzv. zlatokopkach a podobne naražky počuvam aj od ludi z mojho okolia. Nemaju pravo hodnotit moje city k priatelovi ale uz len to, ze si myslia, ze som s nim pre prachy a luxus ma dojima! Kocky ak ste niektora neco podobne zazili a zazivate prosim zapojte sa do temy...potesim sa vsetkym prispevkom. 😉 🙂

monkula
6. feb 2008

goja, presneeee, my keď sme mali firemné auto, tak sme boli blbí paštikári a teraz, keď máme auto s RS, tak sme sprostí maďari...
A ešte si aj s mužom kričíme pri odchode sziaaaa apuuu 😀 😀 😀 😀

Vďaka za motto, odkukala so mod kamošky z poľského fóra...

ella1
6. feb 2008

inak,skoro sme sa aj my kedysi presťahovali do malaciek.
aspoň by sme pokecali.
no takto aspoň cez koníka.
my ked sme vlani kúpili nový byt a celý ho komplet prerobili,tak tiež boli reči.ešte ani vlastná rodina nedopraje.
ale to zas nevidia,že si nedoprajem 4-5 detí,ako oni.holt, človek si musí niečo odtrhnúť....a vybrať si.

monkula
6. feb 2008

veru, koník mi doprial veeeľa skvelých kamošiek, aj keď len takto na diaľku...

goja
6. feb 2008

Babule, mam podobnu situaciu, ako sa tu rozobera, no nepotrebujem to riesit, trva to uz dost dlho na to, aby som uz bola imunna 😎 Len sa vam "postazujem", co ma fakt rozhodilo - ked sa nam narodil maly, tak ho postupne prisli pozriet vsetci z rodiny, tak ako sa to bezne robi. No a jeden nas drahy pribuzny (sme si neuvedomili, ze dovtedy v nasom novom nebol) len celu navstevu pobehoval z miestnosti do miestnosti, na maleho sotva pozrel a pri odchode si neodpusti : "...zasrati milionari" 😲 😲 Baby, ja som to odrevala jak ma to urazilo a to je rodina???!!! Tak sa necudujme, ze nas nevedia vystat cudzi 😅

maaja
6. feb 2008

goja, rodina je v tomto najhorsia 😠

nam sa nedarilo babo, ved nakoniec sme aj absolvovali 2x IVF - a vtedy moja SESTRA vyhlasila: "no to by uz bola aka spravodlivost, keby ste vy este aj dieta mali" .... chapete ?!

monkula
6. feb 2008

goja, čoooooooo? 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Pozdravuj kamošku v malackách... 😉 😉 😉

ella1
6. feb 2008

akurát ma napadla kolegyňa teraz.
má 21 a teraz si našla ,,bohatého" frajera.mala chalana 6 rokov,ale už ju to nebavilo.
teraz ju tento nový ,,vláči" po všeliakých lyžovačkách do zahraničia,kupuje veci....atd.
ale zas dievča je mladé,tak čo si neužiť.ved ktovie,či im to vydrží.
teraz chcú stavať dom.sú asi mesiac spolu.tak sa len na tom smejeme,že trošku je to naivné,ale ktovie...... 😀

monkula
6. feb 2008

maaja, tak toto už je priveľa... 😠 😠 😠 😠
Ella, napobavenie dobrééé

dior
6. feb 2008

Ahojte zlatokopky 😉
...ja si myslím,že ide o to,že človek je tvor žiarlivý a to tak vždy bolo a bude 😠 ,nedá sa nič robiť.
Ja sa stretávam so žiarlivosťou často-snažím sa s tým žiť,ale niekedy mi to zle padne. Určite je ale veľa báb,ktoré medzi zlatokopky patria 😅 , a ľudia -mám taký pocit,že to vedia rozpoznať,ale veĺa krát nechcú. Hlavne ak sa jedná o atraktívnu babu 😎

goja
6. feb 2008

Monkula dakujem 🙂 inak podla nicku si asi Monika (hm?) a ta moja kamoska odstahovalkyna je tiez Monika 😀

maaja jeeeejda aky podobny osud - my sme sa k nasmu malemu dopracovali po 4 neuspesnych IVF (v Iscare) a po dlhych rokoch (dan za stres) ale to nikto nevidi, naopak este to okomentuju tak, ako pises, takze to podla inych je "spravodlive", ze ked sa mozem o to malicke riadne postarat, tak si ho vlastne nezasluzim, lebo by som mala "vsetko". Fakt, slovaci su natura k hrdosti! A potom su tu tzv. priatelia, ktori zas vzdy potrebuju pozicat (cokolvek) no a potom ani tlf nedvihnu 😠

Ale aby som nebola taka negativna, mame vela priatelov, od ktorych neprajnost necitim, paradoxne maju dost velke existencne starosti a ja som rada, ze sa pozname a som pysna na seba, ze som mnohokrat ich butlavou vrbou.

dominica
6. feb 2008

maaja, tak to by me teda od sestry poriadne urazilo, asi by som jej dala pol hodinovú prednášku, kde by som na ňu nakričala a neviem čo ešte. A fakt je to, že vždy to závidia atraktívnej babe.

monkula
6. feb 2008

Áno, som Monika.. A kde býva, nevieš? Hodila by sa mi dáka kamoška, anti-MA 😅 😅 😅
mala so mejdnu takú, ale odsťahovala sa mi niekam do Nitry...

maaja
6. feb 2008

4x IVF ??? waw, nwviwm ci by som to zvladla - psychicky ...

dominica, ja som vtedy ked to povedala - vlastne ani nic nepovedala, normalne ma to tak prekvapiulo, ze som rec stratila, vlastne som si v tom momente ani neuvedomila, aku hovadinu vlastne povedala !

goja
6. feb 2008

dior - suhlas 😀

ella1
6. feb 2008

hrúza.keby som si niečo také aj pomyslela,tak by som to určite nepovedala nahlas!

dior-no ale zase na druhej strane,aj tí bohatí muži si neviem prečo myslia,aj ked sú magori a škaredí,že zákonite majú na to,aby mali peknú babu.takže je to aj ich chyba,ked pozerajú len na obal.

a zas,je to tak od vekov,že krása je bohužiaľ jediné pozitívne na niektorých babách,tak ju chcú aspoň ,,dobre predať"

goja
6. feb 2008

monkula - neviem, je tam kratko a ja som sa tam este za nou nevypravila, ale kedtak dam vediet do sukromnej posty...

maaja - no ano 4x a poviem ti, ze sa nam skoro rozpadol 8r. vztah pre moje depky a vobec take "bleee" stavy, potom sme sa s tym nejak zmierili a ja som si povedala, ze skusime naposledy no a mam doma maleho anjela...
Od tvojej sestry to bolo fakt nevhodne ☹

inak tato tema sa celkom pekne rozbehla, ale kde je zakladatelka? halo sakmis, si tu??

goja
6. feb 2008

ella1 vzdy je to tak a chlapi su proste "taki" od prirody, len potom je rozdiel v tom, aky maju charakter a ci s nimi zamava kazda krasavicka na obzore. (mrkla som tvoj album, a ty si tiez velka kocanda 😉 )

dominica - ja obdivujem kazdu maminku, co vypiple predcasne narodene mimi v takeho chlapaka ako mas ty 😎 Vsetko dobre!

dominica
6. feb 2008

pekne sa fakt rozbehla, keby nepršalo, neni som tu už ani ja, ale nedá sa ísť z drobcom von a konečne zaspal 😀

monkula
6. feb 2008

fakt, domi, všetko dobré, moja malinká sa narodila síce "len" o mesiac skôr, ale mala som o ňu obrovský strach...

dominica
6. feb 2008

Ďakujem,
ja som strach nemala, ale bolo to preto, že som bola v tomto sprostá a nevedela som o tom nič, až skúsenosťami som zistila, čo všetko sa mohlo stať. Ale dobre, že som bola sprostá, aspoň som nestresovala seba, muža, malého a mala som mlieko 😀 , síce to nie je k téme, ale dobre že sa malý narodil, lebo som mala upchatú cievu a malého to nevyživovalo a vypýtal sa sám - bojovník malý.

monkula
6. feb 2008

domi ,ta kt os imôžme podať ruky, pretože moja malá mala zase omotanú pupočníkovú šnúru okolo krku a ešte aj uzol, ak by sa nevypýtala na svet, tak nám mohla umrieť v brušku... 😔 😔

pupicek22
6. feb 2008

Ja viem o com sa tu vravi...presne...
Ja som sa zoznamila s mojim a az po case som sa dozvedela,ze ma otca poriadneho prachaca a ze on sa tiez nema zle.Zacali sme spolu zit....ja som stale normalne robila a potom sa nam podarilo otehotniet.... 😀 😀 😀.Kedze oni su taky klasicky anglicania(zijem v UK)tak ako som otehotnela tak som prestala robit okamzite.Vsetci okolo,ze ako som si dobre nasla a tak...ale ja som nehladala...laska si nas nasla sama 🙂.Mame krasny dvojposchodovy byt a jeden dom kde chodime na prazdniny....
Draheho ocino nam ako dar dal novucicke auta(audi a mercedes) a tak si viete predstavit ludi okolo ako reagovali....ze oooo to je super a potom na mna zirali ako by som toho otca skrtila,ze nech mi kupi!Pravda,ze mam kopu veci znackovych...od hygieny az po veci....ale nikto si neuvedomi ze ja som si o ne nikdy nepopytala.Ja mam roblem ked chcem par libier na nakup jedla....
A dalsia vec....nikto nevidi ako moj drahusik chodi kazde rano o 6 do roboty,soferuje pomaly 4 hod denne a stresuje sa cely den..!!!Ked chudak pride zlomeny okolo 7 tak som rada....niekedy je prec 3-4dni.
Vsetci si myslia,ze nam asi peniaze padaju z neba...ale to pravda neni!!!Aj mi mame dni ked rozmyslame co kupit a co nie......

ella1
6. feb 2008

goja-noooo dá sa na to pozerať 😀

maja-no ja by som tiež stratila reč!a potom by som sa s ňou už asi nikdy nebavila.ja som taká.neodpustím. 😒

monkula
6. feb 2008

pupiček, to som písala aj ja, že ľudia vidia len prachy, to ostatné, ako je drina, stresy, to nie...

dior
6. feb 2008

maaja,goja, a všetky,ani nám sa bábo nedarí-je to nekonečný kolotoč vyšetrení,sklamaní a bolesti.Či už psychickej,alebo fyzickej(tá prvá je horšia 😢 )-tiež už som počula na našu adresu poznámky tipu:že nemôžeme mať všetko. Niesme nejakí veľkí pracháči,ale môžeme si dovoliť lepšie dovolenky,handry a pod. A z niektorých "kamošov" som bola fakt sklamaná-to asi preto lebo sme im "odbehli" a oni sa s tým nevedeli vyrovnať. Teraz som rada že sa takto vyfarbili ...

monkula
6. feb 2008

dior, držím palčeky...

dominica
6. feb 2008

to je super, že sa vypýtala, len nám asi vymažú príspevky, nebudem v tom pokračovať, ináč by som si o tom pokecala

monkula
6. feb 2008

no, veď môžeš aj IP...
AJ idem, musí mísť kúpiť mliečko...

ella1
6. feb 2008

ale ved každý má možnosť!
nech si skúsia!môžu začať robiť napr. to,čo môj muž.nech sa páči.a potom uvidia,že nám peniaze nepadajú samé.tiež jeho firma napr. začala zarábať až po troch rokoch!
a tie hádky,že sme sa skoro vôbec nevideli!
nech si to každý vyskúša a nech sa ukáže aký je frajer.ved možností je veľa.lenže oni by chceli mať peniaze hned a najlepšie za nič. 😝

dior
6. feb 2008

monkula-ďakujem ti, ty už vieš aké krásne je mať dieťa 😵