Úspešní muži a my. Ste na tom podobne?

sakmis
6. feb 2008

Ahojte všetky!!! Modreho konika čitam pravidlene, často som tu našla odpovede aj na moje otazky. Zakladam tuto temu, lebo nic podobne som tu nenašla a pravdu povediac ma vyprovokoval aj jeden članok v nemenovanom mesačníku pre ženy. Som normalna baba, mam 26 a so svojim priateĺom som 8 rokov. Dnes spolu žijeme a snažime sa o babo. Ale o to tu ani tak nejde. v poslednej dobe sa stretavam s neuveritelnými nazormi na ženy, ktoré žiju s mužmi ako je ten moj. Ked sme spolu zacinali chodit mal 27 a pomerne slusne rozbehnutu firmu. Po čase som zacala pracovat u neho vo firme a darit sa zacalo tak, ze dnes si zijeme poviem naplno na "vysokej nohe". nechvalim sa tym a viem cim vsetkym sme si presli a zaroven aj nas vztah. Dnes ja uz nepracujem a zacala som studovat dalsiu skolu. Velmi ma vsak uraza, ked v nemenovanom casaku pisu o tzv. zlatokopkach a podobne naražky počuvam aj od ludi z mojho okolia. Nemaju pravo hodnotit moje city k priatelovi ale uz len to, ze si myslia, ze som s nim pre prachy a luxus ma dojima! Kocky ak ste niektora neco podobne zazili a zazivate prosim zapojte sa do temy...potesim sa vsetkym prispevkom. 😉 🙂

matullienka
18. feb 2008

carmeny: uplne s tebou súhlasim načo sa tým zaťažovať ozajstný priatelia si to nikdy mysliet o nás nebudú a budú nás brat takých aký sme a tý ostatnú potom za to nestoja

carmeny
18. feb 2008

matullienka, vieš, aj keď si možno povieme, čo ma po nich, ale vždy to človeka niekde v kútiku duše zamrazí a začne o tom rozmýšľať, čo je zlé...

Proste v živote to tak chodí, ale myslí, že to je dosť vyvážené.. bohatí ľudia nemôžu mať napríklad niečo, čo nemajú tí, ktorí peniažkami až tak nedisponujú.. a tak naopak..a nemám rada toto delenie, tak ani neviem, prečo ho píšem 😉

matullienka
18. feb 2008

carmeny: tak to je pravda čo si napísala niekedy je to naozaj ťažké prejsť len tak od ľudí ktorých nepoznáme no ešte ťažšie je to od ľudí o ktorých si myslíme že sú to priatelia alebo keď je to rodina

janyba
18. feb 2008

ahojte spolubojovnicky 😎
mozem sa pridat ? ja mam tiez doma vorkoholika , dobre auto v garazi .. a vlastne vsetko co potrebujem . akurat teraz mam depkove stavy (pomaly pol roka som PN , rozpravam sa snad aj sama zo sebou , "kamarati" sa preriedili a ti ozajstni nie su povacsine z ba) .. pomoooc 😀 ..

veci , ktore neovplyvnim , ma netankuju ..

carmeny
18. feb 2008

no 🙂 tak aj to poznám... vlastná rodina mi asi najviac ublížila.. žiarlivosťou,nedoprajnosťou a ešte keď sa nám narodil malý, to bolo niečo fuuu.. ale tak čo.. hlavne chcem byť šťastná, aby bolo bábo zdravé, manžel.. a ostatní, ktorí skutočne stoja za to 🙂))

matullienka
18. feb 2008

janyba: no tak to ti verim to by mna porazilo

janyba
18. feb 2008

jaaj .. este ma tak napadlo , ze ked sa narodila mala , pomaly nik nam nic nedal , lebo " vsak vy nepotrebujete " .. akoze sory ? .. ja neviem , mam nariekat , ze mam malo , ked to nie je pravda ? .. pomoze to ? 😉 vsak nikde nerozpravam reci typu : "mame to a to .. , stalo to tolko a tolko .. , pojdeme tam .. atd. " nad nikym sa nepovysujem, pred nikym neponizujem a aj tak nie je dobre ..

carmeny
18. feb 2008

janyba 😀 tak ja pre istotu nemám skutočnú kamarátku odvtedy, ako som začala žiť s "boháčom" 😀

janyba
18. feb 2008

matulienka .. nemozem ani soferovat , ani nic .. 😠 .. ale uz to nebude dlho .. maly vylezie z brucha a zase zacnem "zit" .. mozno aj viac ako by som chcela 😎

carmeny
18. feb 2008

no a keď sa narodil môj malý, tak panovali také reči, no a už ho má, už ju teraz neopustí, už si pripútala aj takýmto spôsobom... 😀 ja neviem, či tak vyzerám, alebo čo.. 😀

janyba
18. feb 2008

carmeny -- skus mu odopnut tu retaz co ma na nohe 🙂 .. mozno tie reci prestanu .. 😝

carmeny
18. feb 2008

janyba-tiež som si ten život moc v tehotenstve neužila, mala som rizikové, ale teraz, keď je tu malý, tak si ho užívam plnými dúškami, a aj bez manžela.. niekedy mi to tak dokonca vyhovuje 😀 keby ma tak počul...

carmeny
18. feb 2008

janyba-proste mám niekedy dosť tích ľudí, ale sú srandovný a je to tak veselšie.. už si to ani nepripúšťam, však na čo, zbytočne sa budem trápiť a budem trápiť aj moje okolie.. proste si len užívam 😎 s malým..

matullienka
18. feb 2008

ja som sa o sebe zas dopocula ze si neviem najst priatela bez auta ako keby som to mala nejaku podmienku to co mam teraz priatelovi povedat vies co musime sa rozist lebo mas auto? sak to auto ma teraz pomaly kazdy mlady clovek co je na tom?

janyba
18. feb 2008

no ja som mala rizikovu aj malu , teraz dtto. .. akurat v nemocnici som bola len 2x a lezim doma. - ked som mala "len" malu , tak to niekedy u nas vyzeralo v style " zlatoo , a ty co robis doma ? buras nam system .. chceli sme ist na vylet ap. " 😀

inak som si precitala predch. stranu a :

PENIAZE NEKAZIA CHARAKTER , PENIAZE HO LEN ODKRYVAJU .

carmeny
18. feb 2008

matullienka-však som napísala, že začnú závidieť aj nový strom na záhrade 😀 nech si kúpia aj oni, keď tak strašne rozprávajú...aach, toto ma vie vytočiť 🙂

nguyen
18. feb 2008

baby, mozem iba malu otazku? preco vas tak skrie co si o vas mysli okolie? ved je to uplne jedno 😉
ja teda nie som zenou uspesneho muza, teda vlastne aj ano, ale myslim ze som minimalne taka uspesna ako on ale kedze som prisla do jeho krajiny poniektori maju problem s tym ze im cudzinka "kradne" slusne platenu pracu a keby som mala riesit co si tu o mne ludia co ma nepoznaju suskaju asi by ma z toho porazilo. Takze hlavu hore, ide iba o vas a o vase stastie a co si o vas myslia druhi je uplne jedno 😉

janyba
18. feb 2008

carmeny - nas uz parkrat pasovali za rozvedenych , kedze sme sa s malou casto "flakali" same .. vsak ved tatino bol v praci 😉

matullienka
18. feb 2008

carmeny: kokos ma to tak vytocilo lebo som to od tej susedy necakala inokedy sa tvari ako velka kamaratka ked potrebuje spravit melir alebo s niecim pomoct a potom toto?

janyba
18. feb 2008

carmeny - vsak povedz , ze ty si hladas inteligentnych .. lebo ako ista slecna povedala "kto jazdi mhd, asi v skole nedaval pozor" 😎 😀

janyba
18. feb 2008

sory , matulienka 😉

matullienka
18. feb 2008

janyba: no tak to som asi ani ja nedavala pozor lebo ja nemam vodicak lebo sa bojim jazdit no co uz ked som bola hlupa asi som sa mala lepsie ucit ostane mi len ta MHD 😝 😅

carmeny
18. feb 2008

ngyuen-ahoj, nie, netrápi, ja som už písala, že je to sranda 😝

janyba
18. feb 2008

😀 .. ja som si spravila vodicak az ked sme mali malu .. (tatino v keli niekolko dni v tyzdni a doma babo s blbou imunitou je bez vodicku velmi zla kombinacia 🙂 )

matullienka
18. feb 2008

janyba: no mozno budem mat raz tu odvahu a to priatelov otec vlastni autoskolu takze to pocuvam stale aby som sa tolko nebala a spravila ten vodicak uz mi priatel aj auto slubil ale ani to mi za to nestoji 🙂 to by niektory ludia ani neprezili

carmeny
18. feb 2008

janyba- 😀 na našej prechádze tiež absolvujeme pohovor a výsluch, že kde je tatino 🙂 takže odpoveď tatino spí, tatino je v práci, tatino sleduje telku.. ja ho predsa nepotrebujem stále vláčiť so sebou.. mne to tak vyhovuje 😉

matullienka
18. feb 2008

carmeny: tak to vam nezavidim taketo otazky co je tych ludi vlastne do toho?

janyba
18. feb 2008

mne to dovtedy nechybalo , potom som sa dokopala , a teraz si zivot bez auta uz neviem predstavit ..

matullienka
18. feb 2008

janyba: tak to ti verim ja som na tom podobne ale snad raz dostanem odvahu 😅

carmeny
18. feb 2008

matullienka-no čo už..., ale tak vždy tatino niečo nové robí, tak im to s radosťou odpoviem 😉

janyba-pre mňa je auto nevyhnutnou súčasťou, pretože manžel tiež niekedy není celý týždeň doma, a malý je často chorí, na nákupy a pod... a rada jazdím, takže sa v tom vyžívam 😉