Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

hilaris
14. mar 2009

mozno len maternica trenuje a mozno zacina... ale moze aj zasa prestat. Uz vselico som pocula.. ze uz uz kontrkcie kazdych 5 minut a zrazu nic a babo vydrzalo v brusku este dalsich par dni... Ale aj keby sa to teraz prave zacinalo tak si v dobrom termine. A nakoniec.. debatujes v teme "uz chcem rodit" :D

mona1111
14. mar 2009

Peti diky za info tak sa urcite opytam.

Egy - ja mam to tiez take, ze ho citim ako sa tam natahuje, malokedy sa stane ze ma kopne, ale minule som sa az zlakla, ked som lezala na lavom boku tak som od neho pochytila take styri rychle udery az ma miklo 🙂Ale dnes je v pohybe od rana, ked pocuvam hudbu tak sa prebudza a reaguje.Je to zlatuckeeeee

lucijja - ja mam tiez niekedy take bolesti ako pri menstruacii, to som sa pytala aj lekarky co to znamena, tak mi povedala, ze maternica sa pomaly pripravuje...

lucijja
14. mar 2009

tak hadam je to plany poplach, aj ked by som sa nehnevala keby to uz bolo. 🙂

petra1985
14. mar 2009

hehe baby ja citim vzdy ako mi tak na boku prejde akoby ruckou okolo celeho bruska je to aj vidno ako keby so zovretou pastickou hihi je to zlate..akoby som mala v brusku hadika 😀 no a teraz sa jej cka

lucijja presne to citim dnes aj ja... len ma krize tak nebolia zatial.. ale brusko tvrdne jedna radost je to strasne neprijemne.. bleeee

petra1985
14. mar 2009

mona opytaj sa lebo vraj to niektori nemeraju.. je lepsie vediet.. podla mna teraz moze mat uzku panvu uz aj 100 kilova zena.. lebo presne ten rozmer co som si myslela, ze je rozhodujuci teda siroke boky tak ten to nebol 😅

egyptanka
14. mar 2009

fiiiha Vam meraju aj panvu ... mne ju este ani raz nemerali

terezka044
15. mar 2009

baby ja vas tu tak sledujem (som v 7.mesiaci) a zavidim vam 😀 drzim palce nech vsetky porodite zdrave krasne deti 🙂 🙂 🙂

myamya
15. mar 2009

čaute baby už som doma, včera som prišla z nemocnice, máme to za sebou 🙂 Emmka je na svete, narodila sa 10.3.09 o 13.00h, musela som ísť cisárskym, mala 3160gr a 49 cm a je nádherná a zdravá a rodičia spokojní.

petra1985
15. mar 2009

egy mne merali raz.. teraz pred porodom.. lebo do porodu sa ti moze este rozsirit oni vzdy tak na tesnotku meraju

terezka044 ahoj a vitaj dakujeme🙂) sak ty uz si tiez vo vacsej polovici🙂

myamyaaaaa sa ozvalaaaaaaaa ahoooooooj no vidis no a mate to za sebou gratulujem no sa tak tesim🙂 a preco cisarskym mya? a ako sa citis vsetko ok?🙂 miery ma akuraaatne super sa tesim s tebou🙂) hlavne, ze ste zdravi.. no takze Emmka by uz bola 😀

mona1111
15. mar 2009

ahojte

myamya - Gratulejem 😀 😀 😀 😀 😀
Super jedna z nas to uz ma stastne za sebou. Ktora je teraz na rade? 🙂 🙂 🙂

Vitaj terezka044 - ani sa nenazdas a dva mesiace ubehnu ako voda.

hilaris
15. mar 2009

Myamya.. srdecne gratulujem! Aj ja by som to uz najradsej mala za sebou ale teraz sa mi akurat nukaju take akcie ako krst neterky, housewarming party, navsteva u svagrinej .. a vsade by som chcela ist takze.. zeby som sa nakoniec este chcela aj cez predpokladany termin pregulat??? 😝 esteze sa nemusim rozhodovat a spravi to za mna priroda 😀

egyptanka
15. mar 2009

myamya , gratulujeeeeem k babulke a prajem skore zotavenie. 😀

petra1985
16. mar 2009

baby co tu tak tichucko?🙂

lenullkak.
16. mar 2009

Ahoj Peti ja som tu... 😅
Myamya, poslala som IP...

myamya
16. mar 2009

čaute baby, teraz som akurát prišla z nemocnice, boli sme s malou na štepení, u detskej doktorky a ešte mi aj štichy vyberali

ďakujem vám veľmi pekne za gratulácie, konečne to máme za sebou 😉

peti: musela som ísť cisárskym, lebo doktor mi tvrdil, že som otvorená a dal mi vyvolávačku, ale pritom som zrejme až tak nebola otvorená, lebo mála sa začala tlačiť dole a keby mi nespravili cisársky tak by sa zadusila ☹ tak museli to spraviť, inak sa nedalo

petra1985
16. mar 2009

lenullka ahoj🙂)

myamya ahaa no hlavne, ze dobre je.. cisarsky caka aj mna.. a co je to stepenie? a potom si tu nahod fotecky nech sa na vas popozerame🙂)

lenullkak.
16. mar 2009

myamya...ešte že na to prišli. Emka sa veľmi ponáhlala na svet a ty si sa asi pomaly otvárala... 😖 Ale všetko dobre dopadlo a už si len užívaj maličkú...Teším sa s tebou... 😅 😅 😅 😅

myamya
16. mar 2009

peti: bola som s malo na štepení proti TBC
lenulka: no Emmka sa ani tak nepýtala rýchlo na svet ako dotkor sa ponáhlal 😒 ale to už je aj zbytočné riešiť, som šťastná že už ju mám, ale ešte kludne sme mohli pockat, vlastne dnes mám termín 😀

petra1985
16. mar 2009

myamya aha uz je mi to jasne

preco sa vsetci doktori tak ponahlaju? 😀 sa nas chcu cim skor zbavit ci co 😠

petra1985
16. mar 2009

myamya a mas dobry status hihi vcera cakame dievcatko (Emmka) 😀

lenullkak.
16. mar 2009

myamya, hlavne, že je všetko OK.

Peti a ty čoooo??? ako sa cítiš???? 😅

...a Moni??? kdeže si??? 😅

petra1985
16. mar 2009

lenullka no v sobotu som myslela, ze uz to na mna pride.. cely cas som mala pravidelne tvrdnutie bruska a k tomu take bolesti divne.. furt ked idem k doktorovi tak mi je potom divne asi si to uz vsugerujem.. ale ma to preslo a teraz zatial nic.. akurat sa straaasne hybe ziva je az velmi.. mam pocit, ze to na mna kazdu chvilu moze prist.. takze keby som sa neozyvala tak... 🙂

a ty ako lenullka?🙂

lenullkak.
16. mar 2009

...ja zničená zo včerajšej výstavy nábytku v NR...a okrem toho sa na mne podpísala únava a už som stihla spadnúť so schodov, ale neudrela som sa veľmi a maliná tiež nie...asi tak 😨

petra1985
16. mar 2009

lenullka ah nezavidim ti ja nie som schopna teraz uz ani nikde chodit ani nic.. len si davaj pozor.. ja som taka nesika, ze nechodim radsej ani po schodoch ani nic take nerobim lebo ja si raz dva ublizim..

lenullkak.
16. mar 2009

ja musím chodiť po schodoch, lebo máme izbu dole schodami...a to som aj ja taká ako medvedku daj labku - nemotorná a kde je ešte termín pôrodu...he heee 😀

annamary
16. mar 2009

ja furt pijem len mlieko, ani vodu už nie nemam vobec chut len mliecko a mliecko. Baby a na tú žáhu mne perfektne zabera gastrotuss ked sa mi to sem tam vyskytne. Pekny dnik vsetkym

lenullkak.
16. mar 2009

😀 Ahoj annamary, ja som to tu tiež spomínala - ten gastrotuss, odporučila mi to doktorka, len som si to ešte nekúpila...

lenullkak.
16. mar 2009

...a aj tebe pekný dník... 😅

hilaris
16. mar 2009

baby 🙂 asi zalozim novu temu :D koniec tehu ale este nechcem rodit 😀 aksoi ma presla chut (ale tazkosti samzorejme pretrvavaju len mam pocit ze som si na to tak zvykla ze sa bojim toho co bude potom) 😕

lucijja
16. mar 2009

peti ja som mala tiez v sobotu dojem ze uz urcite pojdem. Tiez bolesti, tvrdnutie brucha a to cely den, manzelik uz bol v pohotovosti pripraveny. 😀 Ale tiez ma to preslo, tak uvidime kedy to pride.

Ja mam teda problemy so zahou riadne. Uz od stvrteho mesiaca. Neprejde den, kedy by som si nemusela nic dat. ☹ Horsie je ze mi nic nezabera z tych babskych receptov, iba tabletky tums. Ja som ich tolko pozrala ze sa bojim ci nebude mala na nich zavisla. ☹ Ale keby si nedam tak nezaspim, nehrozi...A ten gastrotuss som si kupila asi 5 tych vrecusok a mne naopak nezabral vobec. Akoze uplne vobec. Ani na 10 min. ma to nepreslo. 😕