Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

rybecka
24. mar 2009

tak ja dufam ze pojdem aspon cez vikend lebo mna uz tak vsetko boli a som na rozpadnutie 😝 a preco mas cisarsky 😕

mona1111
24. mar 2009

ahojte

Tak bola som dnes na poradni a zatial cakame. Vraj to este stale nevyzera. Objednala ma 31.3 na poradnu ak dovtedy sa nieco neudeje, a ak neporodim do 4.6. tak mi porod vyvola. Tak dufam ze do toho aprila prenasat nebudem. Uz som si mylsela, ze mi povie a uz sa to blizi pridete v piatok a ona nic mame este cas.

Peti ale s tym prenasanim je to individualne.

Chcela som sa opytat, priberate este teraz, lebo ja uz nie tak dufam, ze je to ok.

wild.horses
24. mar 2009

za posledne 2 tyzdne som schudla 2 kila, zrejme preto, lebo 'nesting instinct makes me crazy' a to doslova 😀

lucijja
24. mar 2009

ja priberam teraz najviac... 😀 strasne mi chuti... 😀

petra1985
24. mar 2009

rybecka mam uzku panvu... baby o chvilu tu bude ticho vsetky naraz pojdeme 😀

moni to je pravda je to individualne..

ja uz nepriberam stale mam 60kg ani jest vela nejak nezjem uz cim dalej tym menej.. raz dva som plna

moni a ake mas dalsie terminy po 28.? ja 3.4 a 5.4..

mona1111
24. mar 2009

peti neviem len toho 31.3 mam prist a potom uvidi, ked dovtedy neporodim. 🙂

Ale nejake pevne terminy mi nepovedala, ked sa bude pytat maly na svet alebo nieco sa mi nebude zdat tak mam hned prist alebo jej volat. Je to vo hviezdach 😀 😀 😀
Ja mam zatial len sem tam take menstruacne bolesti, tvrdnutie bruska alebo ked mi maly zatlaci tak v lonovej casti ma tak bolestivo pichne ale to je vsetko. Dufam, ze rozoznam tie prave kontrakcie 🙂

egyptanka
24. mar 2009

ahojteeeee, tak ako sa dari? uz sa to tu rozrodilo?

petra1985
24. mar 2009

moni no ti nic ine neostava len cakat🙂 hej tie bolesti teraz poznam dost dobre 🙂 hlavne tvrdnutie bruska

egy ahoj ta co si.. my sme sa dohodli, ze vsetky ideme v ten isty den 😀 a ty coooo este nic?

egyptanka
24. mar 2009

Peti, zatial nic ... ja by som bola rada keby to prislo vo stvrtok. To by bol najlepsi darcek k manzelovym narodkam. Ja mam inac dnes termin, neviem preco mi tu na MK ukazuje az 28.3.

betty111
24. mar 2009

Ahojte ja mam termin az v juni a chcem uz aby som mojho maleho Sebastiana drzala v naruci je to take dlhe to tehu.

etnicka
24. mar 2009

ahojte, tiez sa hlasim medzi vas 🙂

egyptanka
24. mar 2009

betty, uzivaj si to este ... si teraz v tom najkrajsom obdobi. 🙂

mona1111
24. mar 2009

ahoj egy ja som si uz myslela, ze si v nemocnici, ale asi nechces trhat partiu 🙂 🙂 🙂

My asi naozaj skoncime naraz v nemocnici. 😀 😀 😀 No to som naozaj zvedava kto z nas bude prvy.

Vitaj betty111 a Etnicka.

egyptanka
24. mar 2009

mona, aj ja by som si to rada o sebe myslela 🙂

lucijja
24. mar 2009

teeeda pozeram, ze uz je to tu riadne na spadnutie.... 😀
betty111 a to este pockaj na posledne tyzdne, budes po konci tehu tuzit viac a viac... 😀

egyptanka
24. mar 2009

lucija, nooo aj teba to co chvila caka.

lucijja
25. mar 2009

veru cochvila...vcera mi bolo zase tak vseliako a teraz nic...Celu noc som zase nespala... ☹ idem skusit teraz... 😒

terezka044
25. mar 2009

no pozeram ze tym drbocom sa von nechce, co? budem na vas mysliet nech uz ich mate pri sebe 😉 odkedy mate zbalenu tasku do porodnice? ste na to pripravene kebyze vam teraz odtecie voda alebo zacnu kontrakcie, ze, tak a uz je to tu...? 😀

mona1111
25. mar 2009

ahoj terezka044 - tak ja som si zbalila tasku do porodnice minuly piatok a este dnes som tam nieco zabalila, ja to tak robim na male etapy asi aj preto nas chrobacik ma cas ked mamka este nie je 100% pripravena 😀 😀 😀

mona1111
25. mar 2009

dnes tu je nejako ticho, kdes te vsetci?

lucijja
25. mar 2009

ja som sa tiez zbalila v nejakom 36tt, par drobnosti mi tam chyba co dobalim az ked to pride, ale inak mam zbalene aj pre seba aj pre mimi... 🙂 Len mimi sa nejako nechce... 🙂

mona1111
25. mar 2009

to mi hovor lucijja ani mojmu sa nejako nechce, aj ked termin mame v sobotu ale ja sa nejako na porod vobec necitim.Dufam, ze rozpoznam ked to na mna pride naozaj 🙂 🙂 🙂

egyptanka
25. mar 2009

mona, tak ja mam tasku uz zbalenu mesiac, uz som par krat oprasovala prach z nej 🙂

mona1111
25. mar 2009

egy ako si na tom?

wild.horses
25. mar 2009

taska zbalena uz asi 3 tyzdne, no nevyzera, ze by som ju najblizsie dni este porebovala 😉

betty111
25. mar 2009

egyptanka
ved si to uzivam ale chcem ho uz mat a aj koli tomu ze sa neviem vyspat pre brusko xixi

betty111
25. mar 2009

mona1111
ahoj

betty111
25. mar 2009

lucijja
ano viem si to predstavit ze budem stale viac a viac potom tuzit ale kiezby to uz preslo aby som ho mala chcem strasne.

egyptanka
25. mar 2009

mona, slovami klasika ... na zapade nic nove. Porod sa nekona, nic necitim, mam pocit ako keby som mala byt este pol roka tehotna.

betty, skus si ho podlozit nejakym vankusikom. Mne brucho nejako pri spani neprekaza, castokrat na neho aj zabudnem a rano sa tak natiahnem a az potom si uvedomim, ze nejake brucho mam.

lucijja
25. mar 2009

mona1111 veru ani ja zatial nemam pocit ze by som mala ist. Zajtra idem k doktorovi, tak som zvedava co mi povie. 🙂 Ale cele tehu som mala problem so zapchou a posledne dva dni ma nejako stale zenie na zachod a pocula som, ze telo sa zvykne pred porodom cistit, tak neviem ci je to nejake znamenie... 🙂