Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

pistek24
1. apr 2009

wild.horses blahozelam a prajem vela zdravicka dobre sa cita ze si mala fain porod aspon sa ukludnujem 🙂

wild.horses
1. apr 2009

pistek 24... neboj, treba sa tesit a nie stresovat. ja som si ten moj predstavovala trolinku inak, ale to vazne nie je podstatne. ani to, ze som musela byt vyvolavana a infuzku mi zaviedli na 12-ty 😕 pokus a mam 5 stehov. to stvorenie, co mi teraz lezi na hrudi a spinka, to je podstatne 🙂
zelam vela sil. este si vychutnajte brusinko, a oddychujte najviac ako sa da. to jedine lutujem, ze som nelenosila 😵

pistek24
1. apr 2009

wild mas pravdu urcite sa nic nevyrovna pocitu ked uz mas babo pri sebe aj ja sa tesim a s odychovanim ja uz mam asi aj dost som doma od 20tt a prevazne lezim a odychujem takze uz sa chcem trosku viac hybat bolo to hlavne na zaciatku velmi tazke ostat doma a lenosit 🙂

pistek24
1. apr 2009

holooooooooooo kde ste dnes vsetci 😀 je pekne takze asi von co

rybecka
1. apr 2009

ahojte,
ja som este stale tu cize doma 😖 😅
gratulujem k babetkam a zavidim 😀 ja som len zvedava kedy sa uraci mojmu malemu vonku.
ale v piatok rano nastupujem do porodnice ked sa nic nestane .

pistek24
1. apr 2009

rybecka ahoj verim ti ze uz ti je dlho ale asi bude o to poslusnejsi 🙂

aduuska
1. apr 2009

Ahojte baby, takze ja som bola dnes na predporodnej priprave. Sestricka nam vsetko pekne povysvetlovala, trosku upokojila, bolo to fajn. Hned po prichode domov som prehodnotila svoju pobalenu tasku do porodnice a vyhadzala odtial nejake veci, takze je hned o cosi lahsia. Zajtra rano ideme do poradne, tak uvidime co povie ujo doktor.

petra1985
1. apr 2009

rybecka ty este niiic?🙂 tak drzim palce nech ti to dobre dopadne v piatok🙂

aduuska terba byt hlavne v klude🙂 a mysliet pozitivne.. ne jak ja..prisla som do porodnice s tym, ze idem na cisarak.. a zahlasili mi ze rodime normalne.. som myslela, ze spadnem z toho lehatka jak som sa zlakla.. ale nakoniec nelutujem bolo to super.. ked som videla zeny po cisarskom ako chodia ako matohy po tych chodbach a my po normalnom ako srnky tak som dakovala bohu, ze som rodila spontanne🙂 podla toho ako sa ktora pohybovala hned som vedela ktora rodila normalne a ktora bola po cisaraku🙂

pistek24
2. apr 2009

ahojko ako sa mame ja dnes idem k lekarke som zvedava co mi povie potom sa ozvem zatial sa drzte 😀

veronika81
2. apr 2009

jééj Peťka, gratulujeeeeeeem k Tatianke 😵 Želám všetko dobré, hlavne nech ste zdravučké! Však je to úžasné, ja sa na môjho Damka neviem vynadívať, užívaj si to 😉

wild horses, tiež gratulujem, vy ste ešte takí čerstvučkí 🙂

Tie drobce sa budú každým dňom meniť a meniť..

Lenulka?? 😨

lenullkak.
2. apr 2009

Ahojte...

Peti 😅

wild horses pripájam sa ku gratuláciám... 😅

Veronika...ahojček...ja som choručká, tak sa liečim a čakala som na vás kedy sa budete ozývať čo nové...

...sa nám to tu rozrástlo...čavte nové maminy... 😀

petra1985
2. apr 2009

veronika dakujem🙂) no je to super fakt ja sa nemozem dospat🙂 som unavena jak diva svina ah jo kus sa pohne a uz vstavam
lenulka je chora:(

petra1985
2. apr 2009

lenullka 😀 ahoj

lenullkak.
2. apr 2009

rybečka, ty nám nejako preťahuješ...tak nech sa rýchlo Ondrejko pýta von...prajem ti čo najľahší pôrod... 😅

lenullkak.
2. apr 2009

Peeeeti...v tú istú chvíľku sme prispeli??? 😀 na minútu presne...

lenullkak.
2. apr 2009

...až dvakrát 😝

lenullkak.
2. apr 2009

Peti, čo robí Tatianka??? ako to spolu zvládate???

lenullkak.
2. apr 2009

Jeeeeej, teraz som si práve kuk albumík...ale je nádherná a ako si cucká prostredníček...malé zlatinkoooo 😅

svenko
2. apr 2009

ahojte! citam vas uz dost dlho, ste tu pekna skupinka.
gratulujem mamickam a ich babatkam, zelam hlavne vela zdravicka a slnecnych dni, nech sa im dobre kocikuje.
nas to tiez cochvila caka....vlastne kazdym dnom. vcera som bola na monitore, vysla nam jedna kontrakcia a to je ze nic. tak nas poslali domov.
tiez sa vas chcem spytat, co mate na mysli, ked pisete o tych poslickoch? tomu nerozumiem. dakujem

mona1111
2. apr 2009

ahojte hlasim dnes sme prisli domov. Maly Samko je nadherny. Porod prebehol celkom dobre. Boli bolesti ale nejako sme to zvladli prisiel na svet za tri hodinky. Pri narodeni mal 50 cm a 3444 g. Ked budem mat viac casu napisem. Dakujem vsetkym za podporu. Samko mal novoredenecku zltacku ale v priebehu jedneho dna sa mu to zlepsilo a mohli sme ist dnes domov. A este Samko sa narodil 27.3. o 1.30 hod.

veronika81
2. apr 2009

Mona, gratulujem aj tebe, Samko je krásne meno 😉 A uprav si údaje v pase, nech všetci vedia, že si už hrdá maminka 😵
Baby, nejak sa to tu rozrastá, na každú raz príde..

petra1985
2. apr 2009

lenullka 😀 hej vsimla som si.. no prave spinka ale cakam kedy sa zobudi lebo uz nejak dlho 🙂 mame druhu noc za sebou oh bola som hore asi trikrat.. som zvedava ako budeme postupovat🙂 hej ten palcek bol rozkosny🙂 ma take tahy vie si tak pekne rucky poskladat je strasne zlatucka🙂

monaaaa gratulujem🙂) no uz sa to spustilo🙂) moja mala tiez zltacku ostali sme dva dni dlhsie este stale je trosku zlta ale vraj jej klesla tak uvidime hehe a moja sa narodila 25.3. o 1:20 🙂 ooh ale normalne mi je smutno za porodnicou ja som sa tam citila strasne fajn lekari boli super a sestricky ani nehovorim

aduuska
3. apr 2009

Ahote baby, takze gratulujem Vam k novym babätkam. Zelam vela zdravicka a radosti.

My sme boli vcera u uja doktora, robil nam zaznam oziev, vsetko v poriadku. A mame prist az o dva tyzdne, tak som vcelku aj rada, lebo ma to uz prestava fakt bavit chodit tam kazdy tyzden. Tak tazko sa mi vstavalo z toho stola kde mi robil ozvy ze az. Len ma tak pod rebrami pichlo. Len neviem ci uz o 2 tyzdne nebudem v porodnici, no dobre by bolo.

Aj Vy mavate take neprijemne navaly tepla do hlavy? No a uz par dni ma fajne boli cely spodok, takze tak.
Dnes idem trosku upratovat pre lepsi pocit a potom na prechadzku s kamoskou. Prajem Vam krasny den.

pistek24
3. apr 2009

ahojte a ja som tiez bola vcera u lekara vsetko je ok tak som rada a o tyzden v stredu idem vybrat pesar tak uvidime co to spravi 🙂

adus a tie navali tepla mam aj ja ale myslela som si ze to je nizkim tlakom

ditka1
3. apr 2009

petra...a jmne bolo smutno za porodnicou ☹

aduuska
3. apr 2009

pistek, mozno je to aj tym, ktovie, lebo to mavam hlavne ked si lahnem na chrbat a vtedy moze byt ten tlak nizsi ale tiez to mavam aj normalne, nemozem chodit ani dako velmi naobliekana, lebo hned sa spotim a je mi divne

petra1985
3. apr 2009

ditka1 noo a ja to mam este tak, ze ju vidim z okna tak mi vzdy tak luto pride ked tam kuknem ☹ 🙂

veronika1982
3. apr 2009

caute baby. aj mne sa to krati sice nie tak ako vam.
inac rybecka 1.4.2009 porodila chlapceka Ondrejka 3890 g.

pistek24
3. apr 2009

veronika no to je super sprava tesime sa s nou a blahozelame konecne uz to ma za sebou ved to uz tahala a maly je poriadny chlap 😀

pistek24
3. apr 2009

adus a uz si pripravila vecicky pre mimi 🙂