Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

pistek24
9. apr 2009

dannynka len aby si nas este s porodom nepredbehla lebo niekedy to tak je 🙂 cele tehu sa clovek boji aby som neporodila skor a teraz ked uz moze tak nechce ale poviem pravdu uz mi je dlho a to cakanie kazde pichnutie a som v pozore ze co sa deje a okrem toho ma uz asi 4 den boli hlava tak neviem som s toho vsetkeho niejaka nervozna

a mam aj vytoky uz tiez niekolko dni ale dnes sa mi zdalo ako keby trosku do hneda az ruzova a aj s toho som nervna vebo neviem do kedy mam cakat alebo je to normalne no neviem mozno som uz ja taka velmi v pozore 😢

aduuska
9. apr 2009

pistek, uplne ta chapem, tiez som uz taka nedockava ze az. Maleho stale citim ako ma tlaci do rebra, tak neviem ci je stale na tom istom mieste a vobec sa neposunul nizsie alebo sa posunul a bude velky. Ach jaj.

dannynka
10. apr 2009

dobre ranko,
krasne prezitie sviatkou prajeme 🙂

pistek,no bodaj by si mala pravdu,tieto posledne dni uz vobec nevladzem,a noci su hroza...napr aj tato dnesna podarilo sa mi zaspat az o 4-30 a uz o 6-tej som sa zobudila(,a aj drobec b bruchu riadne kopcoval) vyspata a uz som stihla aj zemlovku upiect a teraz na mna ide spava 😝 .Deti mi este obe spia(manzel aj dcerka) tak som dosla kuk 😅

shelly13
10. apr 2009

Ahojte, prajem aj ja pekne sviatky 🙂 Vcera som bola u dokiho a povedal, ze maly sa urcite narodi v aprili, ze to vidi tak do 1-2 tyzdnov. Dufam, ze ma to nelapne cez sviatky, rada by som dokoncila ten 38 tyzden, co sme vcera zacali, je to tak lepsie.

To pichanie v mechuri - usudil, ze to robi moj poklad a nie streptokok, tak mi nerobil vyter. A boli sme na ultrazvuku, mame 3000 gramov 🙂 🙂 🙂

Co sa tyka spanku, neverila som, ze s tym niekedy budem mat problemy!!! kazdu hodinu chodim cikat a uz druhy den som od 4.00 hore!!! A to som bola riadny spachtos, bez budika som sa nedokazala zobudit. Teraz sa citim ako po prezurovanej noci. Stale mam akoby take menstruacne bolesti a v zaludku taku cudnu nervozitu, asi zo strachu, ci vsetko dobre dopadne.

Ako to prezivate vy?

aduuska
10. apr 2009

caute baby, prajem Vam prijemne Velkonocne sviatky.

Ja sa poslednych par noci tiez budim cca o 3-4 rano a nemozem spat. A to som bola vzdy velky spachtos. Od vcera vecera ma boli brusko da sa povedat pravidelne. Pokracuje to aj dnes, ale zatial v pohode. Zhruba kazdu pol - tristvrte hodinu ale netrva to dlho. Uz davno sme sa s manzelom smiali, ze si nas drobcek urcite naplanuje svoj prichod prave cez Velku noc, tak neviem ako to dopadne. A co robi maly dnes v brusku, to je neuveritelne, asi tam hra 1. ligu alebo co. Budem priebezne informovat, ktovie, mozno uz vecer pojdem. Pekny den

pistek24
10. apr 2009

ahojte aj ja vam a´vsetkym prajem krasne sviatky 😀

mona1111
11. apr 2009

ahojte - davno som nebola na stranke ale Samko mal posledne dva dni nejake placlive.
Aj ja vam vsetkym prajem prijemne velkonocne sviatky vela pohody. 🙂

aduuska - drzim palce

dannynka
11. apr 2009

ahojte 🙂

aduuska tak ako,este si kinderko?A ostane babulky ako?

terezka044
12. apr 2009

baby ja na tuto temu tak tuzobne hadzem ocka.... este dva mesiace bleeeeee uz ma ide pretrhnut 😝 😝

terezka044
12. apr 2009

adduska ako sa dari? kukam ze uz mas na male 😉 😉 😉

petra1985
13. apr 2009

caute baby ako ? ziadny novy velkonocny zajacik?🙂

terezka044
13. apr 2009

peti ahoj, ake boli prve dva tyzdne s malou? co vsetko si stihala robit, ake to je?/ 🙂 🙂

petra1985
13. apr 2009

ahoj terezka.. no tazke tazke🙂 ale nie som zatial este sama sme doma u rodicov takze sa da zatial stiham vsetko .. a tejto noci sme nic nespali oooh cely cas len murcala a sa hybala a ne a ne spat..v noci ked kojim tak so zavretymi ocami 😀 no a dnes je nejaka uplakana ktovie co jej zas sadlo na nos🙂

mona1111
13. apr 2009

ahoj Peti

Tak to mas super,nas Samko bol taky mrzuty pred dvoma dnami a to som zistila, ze som asi nieco zjedla co som nemala. Tak sme sa trosku trapili. ALe teraz je to uz lepsie klop klop 🙂

giza
13. apr 2009

Dannynka 😀 😀 😀 😀 - ze kinderko...krasne povedane 2v1.....inak vam vsetkym novopecenym maminkam gratulujem.... 😉 a cakatalkam prajem aby vsetko dobre dopadlo a co najrychlejsie sa zotavili .....pa

petra1985
13. apr 2009

mona ahoj🙂 no ja toho vela nenajem mne doktorka zakazala skoro sicko🙂 kedze ocko je alergicky na pel tak mi vylucila toho tolko z jedalnicka prvy mesiac ze az.. snazim sa vela jest ale len toho co mozem takze si myslim, ze z toho to nebude davam si bacha co zjem no ale neviem teraz spinka uvidime ked sa zobudi nezvykne plackat ked sa zobudi len pozerat ohliadat sa a vzdychat🙂 tak som zvedava.. mona a spinka ti v noci Samko? ako dlho pospi?

giza dakujeme🙂

mona1111
13. apr 2009

Peti, Samko mi vcera spinkal od osmej do pol jednej, potom sa napapal a spinkal do pol piatej, potom opat sa napapal a uz bol hore o pol siedmej a potom kazdu hodinku sme sa budili az do pol deviatej.
Treba aj nam papat a vela pit vody aby sme mali mliecko pre nasich drobcov. ALe niekedy mam dilemu co mam jest.Uz sa mi prave zobudil idem ho skontrolovat ze co sa deje.

mona1111
13. apr 2009

giza diky 😀 😀 😀

petra1985
13. apr 2009

moni tak to mas super celkom dobre ti spinka.. moja ma asi pomylene dni a noci den prespi skoro cely a v noci sarapati🙂 no s tym jedenim je to teraz horsie ako v tehotenstve🙂 ja sa tiez niekedy bojim zjest aj obycajny chlieb.. doktorka mi dokonca zakazala jest kysnute veci ah.. sak to skoro vsetko pecivo 😠 moni a vonku chodite? teraz je tak super krasne

mona1111
13. apr 2009

este sme vonku neboli, ale ak bude zajtra pekne tak sa asi vyberiem na taku mensiu prechadzku. A to preco ti zakazala pecivo, ja jem chlieb, rohliky bezne. A na veceru si davam hrinky s masielkom mnam mnam 😀 😀 😀
No nas Samko ma cez den len take slabe siesty a to je niekedy hodinka po kojeni, alebo max. dve. Aj teraz pred chvilkou papkal a myslela som si, ze si trosku pospi, ale nie on je v koliske lezi a pozera rozkukava sa 🙂 🙂 🙂
A vy chodite uz vonku,ak ano tak co jej obliekas ja som z toho niekedy vykolajena ze co mu mam obliect aby sa nespotil ale aj aby mu nebolo chladno...

petra1985
13. apr 2009

neviem preco myslim, ze to suvisi s tym, ze ocko ma alergiu a moze mat aj mala.. zakazala mi kysnute veci ale jem nieco obcas sak to sa neda rozky, chlieb sak z coho mam zit🙂) zatial sa nic neprejavilo na nej zeby jej to robilo zle tak tak pomenej papam aj kysnute.. mne zakazala skoro vsetko.. orechove napriklad tiez nic.. vraj mam prvy mesiac postit ta ja len sa bojim dufam, ze to nebude mat nejaky vplyv na mliecko bo ma porazi... dufam, ze vie co robi.. ale jem zato dost uz ked jem len musim najst to spravne na papanie🙂 takze tebe menej spinka cez den? mne moja velmi nechce v postielke len tak sama lezkat🙂 ona stichne vsetko ked si ju niekto vezme na ruky.. ale sama malokedy tak lezka si.. je vybita este len mala je.. no my chodime doktorka kazala, ze ked tak pekne je mame vyuzit chodit vonku no tak chodime.. no vies co davali sme ju do perinky a dupaky a kosielku a ponozky a prikryli dekou no a ciapocku samozrejme ale to bola v kociku jak v skleniku tak sme upustili z perinky tu uz nedavame.. len prikryjeme dekou no zababusime do deky a uz.. a si myslim, ze jej je akurat🙂

lenullkak.
15. apr 2009

...ahojte, už som tu dávno nebola a mám pocit, že túto tému treba posunúť vyššie...
Ako sa máte mamičky a tehulky???
My sme včera boli u dr. a tá nám nakázala pobaliť sa do pôrodnice...že keď to na nás príde... 😀 ale ja nemám pocit, že by sa Zojka nejako hrnula von...ešte si počkám do mája... 😅

dannynka
15. apr 2009

ahojte tehulky 🙂

pistek,aduuska co je s Vami?ze by ste uz boli v porodnici a mali miminka pri sebe? 😵 ,ja som bola vcera na poradni,dr poedal ze to zatial na porod nevyzera ale ze za to moze prist z nicoho nic a kedykolvek....ak do tyznda neporodim tak kontrola 😉

petra1985
15. apr 2009

lenullka ahoooj kde ty si? 😀 ako sa mas? 36tt waaaw ale ti to bezi🙂) sak to uz si skoro v termine🙂 a to uz ti kazali balit? no vidis🙂 si cim dalej tym blizsie🙂 moja mala neska cely den place na raty som si nevedela rady s nou od rana som bola sama doma a fakt uz som nevedela co robit ahh.. a zajtra ideme dat nausnicky ☹ ta ja mam strasny strach co to bude zas ah.. len to prezit cele v pohode a bude dobre..drz palce🙂

ahoj dannynka

lenullkak.
15. apr 2009

Peti, neboj maličkú to tak nebude bolieť ako tebe bude srdiečko pukať...ona sa skôr zľakne...
No kráti sa mi to riadne...ale nemám pocit, že sa mi blíži pôrod...hehe 😀

petra1985
15. apr 2009

uvazujem, ze jej nedame este zajtra kedze je teraz v poslednom case taka placliva.. a v nedelu krstiny ta sa bojim, ze sa uplace tiez uz len kvoli tomu.. asi tomu dame este dva tyzdne a tak.. no si pis ja trpnem cely den, ze jak zajtra to prezijeme🙂 lenullka a brusko ako rastie este?🙂

lenullkak.
16. apr 2009

Ahoj Peti...´veď ak sa dá tak ešte počkajte s prepichovaním...Bruško??? akurát pred chvílkou som sa Peťa opýtala či sa mu nezdá, že je zase väčšie...a povedal, že nie...tak neviem 😀 😅

petra1985
16. apr 2009

lenullka ahoj tak to mame za sebou prepichli sme🙂 ah utiekla som z ambulancie az von bo ja nemozem pocut jak place na raty bo placem hned aj ja🙂 ale teraz spinka sa mi zda celkom kludna na to, ze jej to robili.. tak uvidime ako neskor..
noo mozno, ze on uz nevidi sak ta vidi kazdy den🙂 ale uz sa ti to blizi sa tesis?🙂

terezka044
16. apr 2009

peti takze zvladas vsetko, to je super 🙂 a este si aj nejaka vysmiata 😀 no dufam,ze uz to coskoro prejde, uz dakych 7tyzdnov..uff no podme podme 😀

petra1985
16. apr 2009

terezka no vysmiata🙂 rano mi nebolo vsetko jedno a teraz ked sme jej cistili uska tak tiez som zdupkala priatel cistil ja na take nemozem kukat.. jak sa mi babatko trapi .. terezka noo 33 tyzden ani sa nenazdas a budes mat za sebou🙂