Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

scandya
4. máj 2009

kacka- tak skoro zasa do poradne? otvorit sa mozes za 30min na tom nezalezi, fakt bud pripravena na porod, moze ti to zacat aj teraz napriek vsetkemu 🙂 asi uz 3hodiny mam stahy v podbrusku, boli to ako kramy aj krize sem tam, bolo mo na zvracanie, vyssi tlak som mala doma- tak ratam ze mozno pojdeme

Baby-
doki mi napisal do knizky : CS 5 a zakruzkoval to cislo. to znamena ze som otvorena na 5??? to je blbost nie? ved mi nic nepovedal. a kamaratke tam napisal az 6 a poslal nas normalne domov bez reci. co to znamena? Boli sme na kramaroch u prochazku.... kto k nemu chodi, kto vie co to jeho pismo znamena?

petra1985
5. máj 2009

kde je lenullka? zeby uz isla?🙂

pajinka23
5. máj 2009

ahojte kocky tak mi s malinkym este nic ☹ ☹ ☹ sme boli dnes v poradni a doki povedal ze na porod to tento tyzden ete nevidi 😉 😉 😉 juuuj

kackabrcka
5. máj 2009

scandy asi rodi ze?
ja nic.. 😢 pajinka23 ani u mna to nevidia na termin inak piatok mam datum a uz som otvorena na 1,5cm.. cakam 😉

terezka044
5. máj 2009

baby ja uz chcem rodiiit 😀 teda este nechcem este nemam vela veci vybavenych 😝 ale o dva tyzdne chcem, nechce sa mi mesiac cakat 😝 😝

cimika222
5. máj 2009

NO ahojte pripajam sa aj ja ja mam termin vo štvrtok dufm ze vtedy to už bude na 100%

terezka044
6. máj 2009

ahojte baby neviete mi prosim poradit?
uz od nedele mam take pichanie v oblasti pravych rebier, pod prsiami (teda pod tym pravym). boli to, a teraz este viac, je to akoby som tam mala nieco ostre, alebo co, dost neprijemne ☹ a vobec neviem co s tym ☹ ☹

kackabrcka
6. máj 2009

cimika222 tak asko sa citis? myslis ze to bude? ja mam termin piatok.. 🙂

petra1985
6. máj 2009

terezka a nie je to babo? netlaci prilis? ja som mala take bolesti strasne tlacilo a bolo to dost neprijemne mozno to je to iste.. nemohla som s tym robit nic.. proste si tlacila a mna to straaasne bolelo.. 😖

miabla
6. máj 2009

Ahojte babuľky, môžem sa pridať? Tiež mám termín v piatok, ale dnes mi doki povedal, že to môže ešte trvať... S tými bolesťami sa pasujem už týždeň, tak dúfam, že mi teraz uľahčujú tie nasledujúce pôrodné 😅 ...

terezka044
6. máj 2009

peti urcite to nie je babo, babo mam nizsie, to citim.. je to take pichanie, akoby som tam mala nejake cudzie teleso alebo co.. alebo neico zlomene, ale to je asi blbost, tam nema byt co zlomene... ☹

kackabrcka
6. máj 2009

miabla ja mam piatok 8.5. termin tiez.. 😀

miabla
6. máj 2009

To je super, tak ktorá pôjdeme prvá ? 😀 ... Ako sa cítiš? Mne už je aj dýchať zaťažko 🙄

luba142
7. máj 2009

Čaute baby este som aj ja stale tu a uz by som to tak rada mala za sebou dnes som mala poradnu ale kedze ma doktor nevysetruje tak neviem ako na tom vlastne som ci uz sa otvaram alebo nie neostava mi len cakat

ejusaaa
7. máj 2009

Ahoj Lubka a preco ta doktor nevysetruje? 😲

luba142
7. máj 2009

uz ma nevysetruje od 37tyzdna lebo vraj uz mozem kazdu chcilu porodit tak mi krcek uz nekontroluje len ozvy a tlak

ejusaaa
7. máj 2009

aj ja som bola tak ze mi dva mesiace vravel ze uz budem rodit,aj som bola cely cas otvorena na 4 cm,ale vysetroval ma normalne vzdy..drzim palce 🙂

luba142
7. máj 2009

mna pri prvom tiez vysetroval az dokonca a teraz neviem mozno u druhorodicky uz to nieje nutne

petra1985
7. máj 2009

terezka no ja som mala babo tiez dost nizko posadene uz.. brusko klesnute.. a tlacila stale hore nozickami a presne taky to bol pocit akoby som tam mala nejake cudzie teleso co picha 😖

pajinka23
7. máj 2009

luba mna doki vysetruje tiez kazdu kontrolu od spodu ze ci je to uz na porod alebo nie....tak nechapem preco teba tvoj nevysetruje,to on je daky divny ☹ ☹ ☹ ☹ ja uz by som tiez chcela roditi ale malemu sa este nece 😒 😒 😒 no co uz 😉 😉

luba142
7. máj 2009

pajinka neviem ale co aj kamosky k newmu chodia tiez ich nevysetroval uz posledne tyzdne co cakali druhe a vsetky porodili 2tyzdne skorej a ja stale nic ☹

terezka044
7. máj 2009

peti zeby to bolo ono? no opytam sa lekara nech sa na to pozrie v pondelok 😒 dakujem 🙂

petra1985
7. máj 2009

terezka je to mozne🙂 informuj sa🙂

pajinka23
7. máj 2009

lubi aj tak si myslim ze je to divne aco ti vlasne robi doki ked chodis do poradni??? 😕 😕 ci sa len rozpravate??

luba142
7. máj 2009

pajinka on nic ale sestricka mi meria tlak pocuva srdce maleho a to je vsetko

pistek24
8. máj 2009

ahojte uz sme doma mala je nadherna a pomaly sa ucime
😀

pajinka23
8. máj 2009

lubka vidis a mne pocuvali srdiecko majinkeho len asi dvakrat za cele tehu ☹ ☹ ☹ tiez nechapem preco mi malemu nepocuvaju srdiecko,ked tam nato maju pristroj ☹ ☹ sestricka mi zmeria tlak vahu a skontroluje moc a to je tak vsetko a doki ma potom pozera od spodu 😠 😠 ale ked ti mam povedat pravdu naposledy ked sme boli v poradni nas tak rozvrtal od spodu prstami ze ma normalne po odchode z ordinacie rozbolelo cele bjusko ☹ ☹ ☹

dannynka
8. máj 2009

ahojte 🙂

pistek aj my napodobne,zaciname si na seba zvykat,od rana do vecera som stale v kolotoci kedze mam doma este aj starsiu dcerku 😅 😅

terezka044
8. máj 2009

danny gratulujem musi to byt super 🙂

petra1985
8. máj 2009

ja som srdiecko nepocula pocas tehu ani raz.. akurat som ho videla na ultrazvuku 😉