• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

3. mája 2013 
no čaute babenky....mna každý plaší, že už pôjdem......ale ja ešte nechcem...teda chcem ale aj nechcem..... :sweat_smile:
28. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Perla..som tu dlho nebola..bola som v nemocke,maly sa mi uz pytal na svet a doktory mi to este zastavili...magn.infuzkami :angry: uz som to mohla mat za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt? jej babullka...tak poslíčkovia sa zmenili na originalne kontrakcie? a kolko si tam bola?
29. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vazne....bola som tam od stredy a v sobotu na obed ma pustili domov,ale myslim ze uz ma nemuseli trapit ved maly mal na sone uz 3300g.
29. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa dialo.... dostala si bolesti? inak fakt už si to mohla mať za sebou a ideš cisarakom?
29. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dostala som bolesti,tak sme sli do nemocky drzali ma od rana od 6:00 do niakej tretej poobede....rodit budem normalne maly sa mi pekne otocil...ale uz chcem mat fakt potom,mne sa zda ze ta hlavicka mi zachvilu zomna vypadne :wink: uz fakt nevladzem....boli ma uz vsetko
29. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maš dole brucho? pozri môj album lebo mne každý hovorí, že za chvílu idem
29. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam padle brusko a myslim ze ty tiez nie :slight_smile: keby si videla v nemocke niektore tie maly padle brusko nie my :grinning: :grinning: ty mas este casu....
29. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem....lebo vsetci ma plašia....hlavne svokra :unamused: :angry:
29. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si nevsimaj..vazne ....mas krasne brusko :grinning:
29. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.........aj ja sa k vám pridávam............aj ja chcem už rodiť............. :wink: tieto horúčavysú neznesiteľnééé..........otvorená som na 1 prst...tak som zvedavá ako to bude dalej pokračovať......... :wink: .
2. júl 2009 o 08:46  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano prípajam sa.....neznesiteľné....hoci ja mam ešte čas, ale chcem ist....
2. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz chcem :grinning: tie horka su hrooozne....a uz sa mi aj o porode stale sniva..no des...uz keby to mam za sebou :grinning:
2. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello babulka....tak opät sme sa stretli v tejto téme....
2. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru hej perla :grinning: ...u nas zacalo krasne prsat,aka som rada,konecne sa mi lepsie dycha :grinning:
2. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja už chcem ísť tiež rodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tie sparná ma tak otravujú,ledva fučím.Kôli malej sa premôžem aby bola aspoň dve hodinky vonku ale inak by som bola najradšej zalezená doma až do pôrodu.Dcérku som rodila o dva týždne skôr pred dvomi rokmy v lete,to boli ešte väčšie horúčavy a teraz mi to vyšlo znovu na leto.Dúfam ,že to bude tiež skôr i keď mi každý hovorí že chlapci sa väčšinou veľmi neponáhľajú.No uvidíme :wink:
2. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ten moj sa veru nechce teraz poponahlat...ale ja uz tak moc chceeeem :grinning:
2. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pripájam sa.....
2. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam do porodu este 36 dni ale keby sa dalo tak uz idem hned teraz rodit :grinning:
3. júl 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja začínam mať pocit, že už zošaliem, stále sa nič nedeje..ja už fakt chcem ísť rodiť, začínam mať depky, v noci neviem spať..toto teplo je otrasné, neviem nič normálne robiť... :angry: :angry: celé tehotenstvo v pohode, ale tieto posledné týždne sú fakt na nervy...
3. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa dnes uz zas o malom snivalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz aby bol na svete,posledne noci i uz ani nespim,neviem ako sa ulozit..stale rozmyslam nad porodom...uz by som to mala rada za sebou....a tie horka...strasne cosi
3. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, ja som dnes výnimočne dobre spala, problém je, že mi prisli výnimočne zlé výsledky krvi z hematologie a v utorok asi ma doktorka posle do nemocnice...som zvedavá čo so mnou budú robiť..... :frowning2:
3. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete niečo poradiť na urýchlenie porodu........okrem SEXOVANIA..........manžela nedonútim,aj keby som čo robila.............. :wink: ..........mám umývať okná....????to sa mi moc nechce.....inak mám pohybu dosť.............PORADTE......dakujem
3. júl 2009 o 15:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano okná pomáhajú.... že vraj....a inak že vraj tonik tuším baby pijú.... a skáču na fitlopte
3. júl 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ani to sexovanie nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....okna mam umyte....a tonik nelubim :wink: .....juj Perly....dufam ze to bude ok...das nam potom vedet?
3. júl 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, že dám vedieť....ale babulka...vsetko mam zle....od trombocytov cez leukocyty a retikulocyty....
3. júl 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam sa k vam, tiez sa uz nemozem dockat ... tiez som skusala kadeco .... povysavala som cely dom .... som stale v pohybe. Vcera som bola u dr. tam som mala na KTG aj kontrancie ale bolesti minimalne, tak asi takze skoro nieco pride. Tak len cakat a cakat
3. júl 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvicenie na fit lopte vraj pomaha
3. júl 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za rady...................veru už len čakať, a čakať................... :slight_smile:
3. júl 2009 o 18:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perla,hlavne sa nestresuj...simonka to isto potom citi....keby to bolo take hrozne isto by to riesili hned....mozno dostanes niake lieky alebo infuzky a bude dobre...hlavne mysli pozitivne :wink: aj ked je to asi tazke :unamused:
3. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok