Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

alexandrah
31. júl 2009

no, ale musis nejak vydrzat, aj ja mavam bolesti, ale radsej, nech ta pozrie, to je dolezite, ci sa uz otvaras ...mozno prave budes mat porod ok 😎 drzim palce!!!!!!!

ivkaivka
31. júl 2009

alex, kiez by si mala pravdu, tych "mini" bolesti co mam teraz by som vydrzala aj viac, ak by som mala bezbolestny porod- no ten asi neexistuje 😢

alexandrah
2. aug 2009

daj vediet, ako si potom dopadla v poradni, snad bude vsetko ok!!!!!!!!!!!!§ urcite!!!!!!!!

ivkaivka
2. aug 2009

alex, to vies ze dam vediet. Ty mas kedy najblizsiu poradnu?

maca1982
23. jún 2010

ahoj holky dnes mam termin a nic,neviete neake rady,od vcera mi zacala odtekat zatka,myslite ze to uz pride?dakujem za rady... 😒 😒 😒

katcok
23. jún 2010

Cau maca mne zatka odisla vo stvrtok a rodiť som zacal v nedelu

maca1982
23. jún 2010

takze by to malo uz prist,dufam ze ano,uz som zufala myslim ze ani neporodim.dakujem. 🙂

s.i.m.k.a1
1. sep 2012

Ahojte, je tu niekto kto má termín podobne ako ja?? Ja mám 10.9. a krpca sa už nevieme dočkať a najradšej by som chcela mať už po pôrode 🙂

eri28
3. sep 2012

@s.i.m.k.a1 ja mam este neskor, ako ty, ale uz to chcem mat doma, to mimi 😀

s.i.m.k.a1
3. sep 2012

@eri28 Ahoj 🙂 No to ti verím 🙂 Neviem sa ja už dočkať, včera mi odtieklo trochu plodovej vody ale bolesti nikde tak čakáme na ne a ideme do nemocnice. Nech už to je za mnou :D Držím moc palce k rýchlemu pôrodu a zdravému dieťatku 🙂

eri28
3. sep 2012

@s.i.m.k.a1 dakujem aj ja tebe, ale, ked islo trosku vody, nie je lepsie ist do nemocnice, niekedy, tie bolesti co cakame, ani nepridu 😢 , ja niekedy tiez neviem co zo mna tecie, cikam casto 😝 , a uz rozmyslam, ci to nie je voda, ale snad to spoznam 😅 , aj ked bude len trocha 😉
tak ti prajem krasny porod, mimco je za chvilu u teba, uz sa tesim aj ja len na to..... 😎

lenka369
3. sep 2012

@s.i.m.k.a1 ahoj si si ista ze to bola plodovka? pokial viem mala by si ist hned do nemocky ked ti odtečie hoci len trochu....može sa k babu dostať nejaka infekcia alebo može mať malo plodovej vody...ja by som nečakala...a držim prsty nech uz maš babo pri sebe

s.i.m.k.a1
3. sep 2012

@eri28
@lenka369 baby ja som sa veľmi poučila na prvom pôrode, 5 dní ma nechali v bolestiach trpieť a to som bola na SK... teraz som v UK a tu by ma rovnako asi poslali domov, ak by mi v telefóne hneď nepovedali, že nemám chodiť a mám čakať na kontrakcie 🙂 teraz som mala 3x takú slabšiu po 10 minútach tak uvidím, muža mám v práci a dovolám sa mu až o šiestej 🙂 poprípade ma vezme niekto iný do nemocnice, a o dcérku by som mala postarané, ale mne to na pôrod zatiaľ až tak nepripadá, akurát včera som bola riadne z toho vystresovaná. A myslí si, že to bola voda, lebo mi ako keby buchlo niečo v bruchu ako balón a vyletelo zo mňa skoro deci vody bez zápachu, tesne po tom, čo som bola na záchode 😀

lenka369
3. sep 2012

@s.i.m.k.a1 tak sa drž nech to dopadne tento-krát lepšie 😉

eri28
3. sep 2012

@s.i.m.k.a1 praveze aj ja som v zahranici, tak si trpim, lebo z mojimi nepravimi konrakciami, vzdy len v noci ma trapia, by ma poslali urcite domov, aj sa hambim zavolat, uz som raz alarmovala, aj prisla porodna asistenka, ale to bola taka blbost, ze od vtedy fakt nevolam, az ked budem na isto, aj ked bola mila, oni su ako anjelii, ale kaslem na to...
Neviem ani ci sa otvaram nic, ale pokial nic ine sa nedeje iba si dycham par hodin, a potom aj pol dna nic, kaslem na to.... 😅

eri28
3. sep 2012

@s.i.m.k.a1 ja len ta voda ma zmiatla, ja mam volat, ked otecie, ale troska, to neviem, tusim ona iby mala po troske, aj neskor,ale fakt neviem...

s.i.m.k.a1
3. sep 2012

@eri28 mám kamarátky, ktoré poslali domov z nemocnice abo si ich tam len nechali na pozorovanie, keď im odišlo len trošku... tak nestresujem dnes a len čakám na pravé kontrakcie, už sa mi zdá, že to začína, len uvidím, ako to bude keď sa postavím z postele, zatiaľ mávam aj "falošné" kontrakcie po ležiačky hlavne :D ale jedine v noci 🙂

eri28
3. sep 2012

@s.i.m.k.a1 v noci aj ja falosne, tak drzim palce, vsak sa blizis k terminu, tak preco nie 😉

s.i.m.k.a1
3. sep 2012

@eri28 bodaj by to už prišlo aj hneď 😀 😀 😀 ale ďakujem moc 😉

nikita12345
22. sep 2012

ahojte ja mam pred sebou uz len 9 dni do porodu tak dufajme ze nepretahnem termin toho sa bojim a uz by som aj dnes chcela ist rodit

martinka_martinka
3. máj 2013

aj ja už chcem porodiť 🙂 už sa cítim ako taký valibuk ... ja mám do termínu 2 dni, ale už nedočkavo čakáme všetci celá família :D

maya.h
3. máj 2013

@martinka_martinka ja som na tom podobne 😀 stále mám taký pocit, že sa každú hodinu zväčšujem a keď si sadnem, nebodaj ľahnem, tak už sa sama nepostavím 😀

martinka_martinka
3. máj 2013

@maya.h presne :D v noci ked sa potrebujem pretočiť z jedneho boku na druhý tak to makačka ako keby som sedem poschodí vyšla :D a ked sedím dlhšie na mieste a idem sa postaviť tak idem taká zkrčená no trvá mi to kým sa dám do pôvodného stavu 🙂 a malému dohováram a stále nič 🙂 je to malý leňoch :D

maya.h
3. máj 2013

@martinka_martinka Dobre im tam je, nechce sa im von. Ja mám ešte presne týždeň, ale okrem týchto ťažkostí ma najviac iritujú niektoré reči ako, Bože, ešte si celá?? No ja by som nechcela byť na tvojom mieste.. a pod 🙄 ešte raz mi to niekto povie, tak skočím na ňho s mojou +13 kg váhou 😀

martinka_martinka
3. máj 2013

@maya.h teba tak neotravbuju ??? :D :D ale tak je dobre, že sa zaujímajú, ale niekedy až moooooc :D ak chceš ja ti kludne pomožem s tym skákaním... ja mám +23kg :D :D dúfam, že po pôrode v nemocnici nehám aspon 15kg :D :D :D

maya.h
3. máj 2013

@martinka_martinka na toto som aj ja zvedavá, že koľko budem mať na sebe už po, pri prvej som mala +16 kg a pri odchode z nemocky som mala na sebe myslím už len okolo + 5-6kg 😉 pôjde nám to dole určite

martinka_martinka
3. máj 2013

@maya.h no u mna je to prve tehotenstvo tak neviem to ani porovnať zatial 🙂 ale pekne si nehala v nemocnici desať kilo ved to je super... a vraj aj kojenim to ide dole 🙂 plus sme zavodnene 🙂 teda ja určite :P
a už mávaš aj poslíčkov ???

maya.h
3. máj 2013

@martinka_martinka nemám nič, zas mi budú vyvolávať, teda myslím si. ale u mňa bol ten prvý pôrod celkom rýchly, v noci okolo 11tej mi dali vyvolávačku + tabletku na spanie, ráno ma budili o 7 mej, že šup, ideme rodiť, nemala som žiadne bolesti vtedy,, o 8mej mi prepichli vodu, do 10tej slabé bolesti, potom už riadne a o 12.06 bola malá na svete. dúfam, že to takto pôjde aj pri druhom 😅
inak a s tým kojením to nie je pravidlo, ako u koho, niektoré práveže priberú ešte viac 😖

martinka_martinka
3. máj 2013

@maya.h no ktovie možno tento krát sa babatko vypýta samé von 🙂 ale na to, že ti ho vyvolávali tak sa dosť rýchlo narodila 🙂 ja tiež dúfam, že to pôjde rýchlo ale vobec si to neviem predstaviť 🙂 moj malý má už skoro 4kg ak ich už nemá ... takže som na to fakt zvedavá... a ja už pociťujem nejakých poslíčkov, a stále už dúfam, že je to ono no opäť ako každý večer lahnem a ráno sa zobudím ešte tehotná :D
to si ma moc nepotešila s tym kojením, pri mojom šťastí budem ja tá, ktorá bude priberať ... 🙂 aaaale ved čo... čo neobetujem pre babatko nie ??? :D

maya.h
3. máj 2013

@martinka_martinka tééda, bude veľký malý muž, 4kg, dobrá váha 🙂 možno už zajra bude, keď máš poslíčkov, teda prajem, aby bol pôrod rýchly a bez komplikácií a malému veľa zdravia 🙂 a presne, čo by sme neobetovali pre deti, keď bude všetko ok, budeš mať mliečko, žiadne problémy, tak nech sú aj tie kilá navyše