Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

perla200
20. jún 2009

no babulka...ste zabývaní už?

babullka1
20. jún 2009

no uz v podstate hej...byva sa nam dobre,len som tu viac sama,kedze sme na dedine a byvali sme predtxym v meste,tak sa casto nudim..ako aj dnes:(ale sak ked sa maly narodi tak na nudu nebude cas 😝

perla200
20. jún 2009

a nikoho tam nepoznáš?

babullka1
20. jún 2009

no poznat poznam,ale nikto tak v mojom veku tu neni...ja sa tu bavim len s manzelovimi kamaratmi..s bab tu nemam ziadne kamaratky lebo tu baby poriadne ani niesu:(je tu jedna,ale ta uz tu byva len tyzden a potom odchazda byvat do mesta:(takze nic moc....manzel robi na smeny a ked ma volny vikend tak beha za hasicov..takze som zas sama 😢

perla200
20. jún 2009

a tvoj muž je hasič?

babullka1
20. jún 2009

no hej aj 😖 .....ale normalne je zamestnany inde....

perla200
20. jún 2009

lebo moj je hasič....

babullka1
20. jún 2009

to vazne? 😀 a si tomu rada?to ma ako normalne zam,estnanie?

perla200
20. jún 2009

hej normalne povolanie prečo?????

babullka1
20. jún 2009

len tak.. 😉 lebo moj beha za hasicou sutazne..a neni som z toho nadsena 😒

perla200
20. jún 2009

on nebehá za nikoho, on normalne pracuje ako hasič záchranar, takže tvoj to nemal ako normálne povolanie

babullka1
20. jún 2009

nie nema to ako povolanie ale ...travi pri tom tolko casu ako keby to mal 😠 sak aj teraz je kdesi prec...

perla200
20. jún 2009

no aha.... no ja som spokojná, 24 hodín si odkrúti a pootm je doma dva dni to je super

babullka1
20. jún 2009

tak to mas veru fajn 😀 ja idem uz asi buvat Perli 😉

jaja003
21. jún 2009

ja som nastupila na matersku 6maja a prve dva tyzdne som si uzivala, som si poupratovala, nachystala vsetko pre babo, keby nahodou prislo skor, aby som bola pripravena a potom som zrazu nemala co robit, vsetko nachystane, samoty doma som si uz neuzivala, uz ma to skor otravovalo, tak preto ta kriza pred mesiacom... vy ste na tom ako? Mate uz vsetko prichystane pre babatko?

babullka1
21. jún 2009

Ja uz mam pre maleho nachystane tiez vsetko...a tiez uz sa vetsinu casu nudim..rano len navarim a potom nemam moc co robit 😝 ...Akurat dnes som mala spestrenie dna..postipala ma osa 😠

petra1985
21. jún 2009

babullka viem o com hovoris🙂 tiez som s nikym nebola ani nepamatam a priatel tiez stale robi a niekde poletuje lebo musi.. k svojmu povolaniu je este rozhodca tak ma rozne seminare a halusky a furt ma nieco kde sa zdrzi aj 3 dni.. a vacsinou vikendy...... je to take no 😖 ale ako pises budes mat babo a urcite sa sama citit nebudes 🙂 bude ok

perla200
21. jún 2009

ja práveže ani sa nenudím, stále mam čo robiť. ale niekedy tie stavy, kedy mam vsetkého plné zuby, kedy chcem proste byť "normálna" tak to ma ubíja.... muž je bud v práci alebo na dome, stále niekde...tiež sa niekedy cítim sama...ale ked bude baby tak bude super.... ja ešte nemam popraté veci pre malinkú a tiež musím si kúpiť župan a nočné kosele do pôrodnice a budem mať vsetko asi....

babullka1
22. jún 2009

Mne uz chyba do porodnice len par drobnosti 😉 ale take podstatne veci uz mam 😀 .....mne vsetky veci pre babeno poprala babka 😝 lebo mi sme sa stahovali a nebolo to kde susit a tak..takze som to mala bez roboty...a ako sa inak dnes citite?Ja citim maleho nozku rovno pod rebrom a ked riadne kopne tak to stoji zato 😀

perla200
22. jún 2009

ja som si dala už 1/2 paralenu.... tak ma bolela hlava...otrasný tlak je.... ja zajtra poperiem tie malinkavé veci....

jaja003
22. jún 2009

ja som sa prave vratila od doktora, bola som aj na CTG v nemocnici, no vsetko v poriadku, len ze na porod to zevraj zatial nevyzera... ja by som uz aj bola rada, dneska sa mi nejak tazko gulalo po meste 😉 .. ale zase v noci som mala take tvrdnutie brucha, aj krize ma boleli aj podbrusko a to som sa zase zlakla, ze este nie, este som neni pripravena 😀 ... je to so mnou strasne, chvilu chcem a o chvilu to chcem este posunut 🙂

babullka1
22. jún 2009

Jaji..ty uz to mas za chvilocku 😀 ja uz mam tiez take dni,ze najradsej by som to mala za sebou,ale potom pride aj strach..a vtedy som si tym ista neni 😝 ...Perly..ty uz si 36tt a ja 38tt...Jajka nas sice predbehne ale aj my uz to mame za par 😀 😀 😀

jaja003
22. jún 2009

no este aby ste ma nepredbehli, mne este na zaciatku tehotenstva doktor vypocital datum 19.juna, potom podla prveho sona posunul termin na 30. juna a v nemocnici na vysetreni mi povedali, ze este do 5. jula bude v pohode, ze to este nebude prenasat... tak snad do Vianoc porodim 😀

babullka1
22. jún 2009

no ja som mala prvy termin 25.6 podla pohybov,potom druhy 11.7 a ze mozno aj 16.7...tak si asi mozem vybrat...ozaj kocky aj vasim babetkam sa v brusku stuka?

jaja003
23. jún 2009

no mojej malej sa stikuta dost casto, chuda male, ale ked sa napijem vody, tak sa mi zda, ze to vzdy pomoze... ale je to take zvlaste, ktovie z coho sa jej stikuta 🙂

babullka1
23. jún 2009

aj mojmu sa v brusku stuka dost casto,ale je to take celkom mile 😀

giza
27. jún 2009

mojim sa tiez (je to bezne, ze sa napiju plodovej vody a potom sa im stikuta) a vsimla som si, ze uz tu niekto asi ma na prirastok...kto vie co je so Sandy 80? co ma?
Babulka to su ozaj zaujimave vypocty terminov ...takze si nonstop pripravena? To je narocne na psychiku a hlavne co prepravy ak chces v TN rodit (plati to este?)...drzim palceky.. 😉

bubulik
27. jún 2009

Babullka mojej malej sa stikutalo velmi casto a nakoniec mala reflux. Teraz malemu sa nestikalo ani raz. Tak dufam, ze nas to obide.
Aj ja by som to mala najradsej za sebou. 😝 😝

evinka1232
27. jún 2009

Pridávam sa aj ja...veru, aj ja by som bola najradšej, keby som to už mala za sebou, termín mám cca o 2 týždne a od utorka mám seknuté v krku, bolesť mi vyráža z hlavy,tak si viete predstaviť ako sa asi cítim a mámv eľký strach ako budem rodiť, keď si neviem otočiť hlavu ani na jednu stranu, ani predkloniť nič...tak si to pekne užijem.... 😢

mima55
27. jún 2009

Jaja003....ahoj,ty si v 41tt?A nic sa nedeje?Ja som 40tt a 2 dni,no a uz mam fakt chut rodit,prve dieta som prenasala 10 dni a teraz tiez prenasam 😢 😢 ako to zvladas