Už chcem rodiť. Máte niektorá podobné pocity?

mercy
3. mar 2009

Mám toho už plné zuby,každý deň vraciam a chcem už aby to bolo za mnou...Máte niektorá podobné pocity?

emily3
30. mar 2009

Ahojte priebezne vas sledujem, ja mam do porodu este daaleko , ale niekedy sa tesim a niekedy ma predava panika. zazila som si to uz trikrat, a viem do coho idem. najhorsie je ze ocakavam ze to bude take iste ako predosle ale nikdy neviem kedy to pride.
vsetkym mamickam drzim palce aby sa dozili a prezili ten krasny okamih narodenia svojho babatka. 😀 😉

cimika222
30. mar 2009

Ahojte no aj ja už len čakam kedy to na mne príde ale ešte mam čas nech je malinke tam kde je aj keb by som to mala najradšej uz za sebou::::
Musíme to nejako vydržať

lenullkak.
30. mar 2009

cimika, to isté si hovorím aj ja 😅

pistek24
30. mar 2009

ahojko tak aspon niesom sama co sa neviem dockat 😀 neviem sice co ma caka ale dufam ze som pripravena 😀 vecer mavam take pichanie v podbrusku a nikdy neviem kedy mam zacat panikarit ha ha

veronika81
30. mar 2009

Ahojte kočky 😉
len nakúkam, či sú už nejaké ďalšie maminy.. pozerám, že asi Monika 😵

A ozaj, Mya porodila? Nejako som ju neodsledovala. Ale ona rodila ešte asi predo mnou..

No držím vám všetkým palce, idem sa konečne naobedovať, lebo doteraz mi to malý nedovolil 😀

sisark
30. mar 2009

ahojte skoro maminy, aj ja sa teším na finále..trochu som v očakávaní, trochu nervy. Celé tehu som mala pohodové ako z knihy, tak vlastne neviem, čo ma čaká..iba z kníh. Občas ma pobolieva v podbrušku ako pri menz., ale nič mimoriadne to nie je.Malý sa stále vrtí, brucho mi tvrdne pomerne často, ale to si tiež nie som istá, či je to tvrdnutie maternice, alebo len tak, keď sa malý naťahje. Proste chaos..
Včera a dnes som sa zobudila trochu mokrá od spodu, nemáte podobnú skúsenosť?? Netrpím samovoľným uvoľňovaním moču, tak rozmýšľam, či to nemohla byť p. voda v malom množstve.
Please radu..
Fakt si pripadám ako debil..Možno sa niečo začína a ja o tom ani neviem 😅

rybecka
30. mar 2009

ahojte.
sisark neporadim lebo aj ja sa pozorujem a tiez mam niekedy viacej mokro tam dole a neviem ci je to ono alebo nie ale myslim si ze ked to pride tak to zistime 😉

egyptanka
30. mar 2009

sisa, mohla ale nemusela, ale taktiez to mohol byt moc, ty si to mozno neuvedomujes ale sem tam nieco moze vyjst najme teraz ked sa maly tlaci dole.
ja som stale 2v1 a zatial nic necitim. Uz zacinam mat depresie.

pistek24
30. mar 2009

No baby uz chodte rodit normalne ma sokujete ze ste v 40 - 41 tt a stale tu ja uz nechcem tak dlho cakat 😀 a blahozelam veronika81 😀

aduuska
30. mar 2009

Ahojte kocky, tak pridavam sa k Vam. Pomaly zaciname 38 t.t. a uz teraz sa neviem dockat, kedy porodim a uvidim svojho drobca. Ked si predstavim, ze by som mala prenasat a rodit o take 4 tyzdne, ide ma porazit. No asi to isti horuci kupel.

pistek24
30. mar 2009

aduuska ako to myslis s tim kupelom

pistek24
30. mar 2009

a mame rovnaky termin porodu 😀 23.4

aduuska
30. mar 2009

pistek, no myslim to tak, ze ak v ten den, ked mam rodit, nebudem mat bolesti a malemu sa nebude chciet ist von, tak potom si dam ten horuci kupel, aj ked teda neviem, ci to ucinkuje pre kazdej babe

aduuska
30. mar 2009

pistek, zvykne ta uz boliet brusko?

pistek24
30. mar 2009

to ano ale neviem ake si mala cele tehu ty lebo ja som trosku problemova

pistek24
30. mar 2009

mne sa skracuje krcok a uz od 20tt mam pesar a musim lezat a teraz v 38tt mi ho vyberu tak uvidime ci to nebude taky inpulz k porodu 😀

aduuska
30. mar 2009

moje tehu bolo aj je v pohode, len uz teraz sem-tam pocitujema ako sa mi vsetko tam dole pripravuje na porod

pistek24
30. mar 2009

ja mam v noci take bolesti niekedy az pichanie a co ty

aduuska
30. mar 2009

minulu noc aj mna zacala boliet prava strana bruska, az som sa trochu zlakla, ale po predychani to prestalo. Uz ked sa prehupneme do 38tt, tak nech boli kolko chce

aduuska
30. mar 2009

a rano ma zvykne boliet cela panva, ale to je mozno aj tym, ze spim len na boku

pistek24
30. mar 2009

to iste hovorim aj ja uz aby bol 38tt a mozem ist rodit ale tu su niektore baby ktorym sa nechce 😀

pistek24
30. mar 2009

tak panva a klby ma bolia uz asi mesiac vobec sa v noci nevyspim a k tomu ked sa prida palenie zahy no parada

aduuska
30. mar 2009

podla mna ked uz v tom 38 tt je babätko uz zrele aby islo von, je zbytocne aby ostavalo v brusku dlhsie a radsej to mat za sebou skor, ako byt nervozna a nedockava

dannynka
30. mar 2009

ahojte,az dnes som si vsimla tuto temu mozem sa pridat.... 😅

aj ja uz by som chcela koniec tehuuu,ledva vladzem popri malej 😅

pistek24
30. mar 2009

ake ste vybrali meno

aduuska
30. mar 2009

ja si niekedy pripadam ako stara zena, neviem sa postavit z gauca alebo postele a to chodenie na WC stale v noci, to je teda brutalne, az ma to do bruska tlaci

pistek24
30. mar 2009

ahojko dannynka

rybecka
30. mar 2009

aduuska,
ja som si davala aj teply kupel a som este tuuuuuuuuuuuu 🙄 tak to asi neucinkuje u kazdej baby

dannynka
30. mar 2009

ahoj pistek,pozeram ze mame skoro rovnake terminy porodu...akurat ze ty o par dni skvor 😅

pistek24
30. mar 2009

ano presne takto to je ale stoji to zato ked este chvilku vydrzime 😀